IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
dzestaislietotajs @ 21.07.2023 11:26

Tiešam doma, ka visi dzivo pie vecakiem? Nu kartejo reizi nespried pec sevis, tas ka tu samaksa par dzivokli un nekas nepaliek pari nenozime ka visiem ta ir. Latvija ir loti daudz sievietes, kas audzina vienas bernus,samaksa rekinus un dzivokli un tik unta atlaujas gan tos restoranus, gan celojumus gan ielikt krutis, jo vienkarsi prot apieties ar naudu. Ja tu to nespej samenedžet tad ir laiks sakt domat, kas nav kartiba. Jo bieži vien es skatos ir cilveki kas pelna vairak cits par citu, bet beigas beigas tas, kas pelna mazak var atlauties vairak, jo prom salikt visu pa plauktiniem naudas jautajumos, un ka jau mineju tu vari tirgot pogas un ari varu klut par miljonaru, bet ne visiem ir tirgošanās talants. Acīmredzot, ja tev pec dzipvkla nomaksāšanas nepaliek nekas pari, vai lai paceļotu, vai ieliktu krūtis, tad jāsāk domāt par savām finansēm un jābeidz skaust un komentēt, līst svešā maka,tad varbut ari atliks laika nopelnīt priekš ceļojuma, krutim un restoraniem…

Pirmkārt es nevis domāju, bet zinu.
Nopirku viņas patreon un redzu video, kur viņi arī stāsta, ka brauc palikt pie viņas mammas Valmierā vai pie Nila vecākiem Ķekavā
21.07.2023 16:01 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
dzestaislietotajs @ 21.07.2023 11:26

Tiešam doma, ka visi dzivo pie vecakiem? Nu kartejo reizi nespried pec sevis, tas ka tu samaksa par dzivokli un nekas nepaliek pari nenozime ka visiem ta ir. Latvija ir loti daudz sievietes, kas audzina vienas bernus,samaksa rekinus un dzivokli un tik unta atlaujas gan tos restoranus, gan celojumus gan ielikt krutis, jo vienkarsi prot apieties ar naudu. Ja tu to nespej samenedžet tad ir laiks sakt domat, kas nav kartiba. Jo bieži vien es skatos ir cilveki kas pelna vairak cits par citu, bet beigas beigas tas, kas pelna mazak var atlauties vairak, jo prom salikt visu pa plauktiniem naudas jautajumos, un ka jau mineju tu vari tirgot pogas un ari varu klut par miljonaru, bet ne visiem ir tirgošanās talants. Acīmredzot, ja tev pec dzipvkla nomaksāšanas nepaliek nekas pari, vai lai paceļotu, vai ieliktu krūtis, tad jāsāk domāt par savām finansēm un jābeidz skaust un komentēt, līst svešā maka,tad varbut ari atliks laika nopelnīt priekš ceļojuma, krutim un restoraniem…

Un tas bija domāts par Goroveca nevis par kādu citu.
21.07.2023 16:02 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Danuta @ 21.07.2023 12:58

Kā sauc otro piedzimuši meitiņu?

Nekur nav minējusi, arī patreon nav radījusi vai teikusi ka sauc
21.07.2023 16:03 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Dita.D @ 21.07.2023 16:03

Nekur nav minējusi, arī patreon nav radījusi vai teikusi ka sauc

Gan jau atkal kāds specifisks vārds, varbūt Rīna? Ja viena ir Nīna
21.07.2023 16:21 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Care Cat @ 21.07.2023 16:21

Gan jau atkal kāds specifisks vārds, varbūt Rīna? Ja viena ir Nīna

Gan jau rīt ieliks, jo būs 1 menesis mazajai.
Stabili būs divi vārdi, jo lielajai ir divi vārdi
21.07.2023 16:52 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Kādreiz patika Anete Spīķe, bet nu tagad gan reklamē visus šampūnus pēc kārtas.
Tad vienus šampūnas reklamēja, teica vēl,ka meitām ļoti patīk. Tad nedēļa atpakaļ jau citi šampūni. Vakar un šodien jau cits, arī meitām patīkot.
Jaunie lūpu spīdumi 22 eiro - cena jau kā luxus produktiem gandrīz.
21.07.2023 16:58 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
dzestaislietotajs @ 21.07.2023 15:40

Man mammite stradaja parastu darbiņu un ceļojam mes daudz berniba, tapec uzskatu ka ar tiem 1k menesi ka tu saki “kalendy” veidigas ja nav jauztur gimene var dzivot cepuri kuldams. tiesi tik pat mulkigu lasit ka sievietes saka, ka nevar pa mazam naudam sakopties vai savest sevi kartiba, ja gribesi varesi atrast visam naudinu ari 9-17 stradajot. ja gribi vairak ari mazs biznesins der un ka jau teicu 2k menesi nopelnit tev vajag tikai pardot 40 drebju galabalus 50 eiro vertiba……. es redzu talak par to metru bet noteikti nesedesu ar tadiem cilvekiem pie viena galda kas tik depresivi stasta par dzivi latvija,znachit tu par maz strada, pacel savu pakalu no kresla un mazak sac sedet telefona tad pati varbut ieraudzisi talak par vienu metru , miilaa sirds. tici man visiem mums ir dotas (gandriz) divas rokas un kajas ,un galva uz pleciem, mes visi esam tikai cilveki, bet katrs mes izvelamies cik daudz un cik gudri stradasim lai iegutu to ko velamies, ka sakrasim naudinu. tu noteikti esi ta kas dzivo no algas lidz algai nevis veido iekrajumus, vairak izklausas ka ta esi tu kas redz tikai talak par metru, jo iespejas tu dzive neredzi. un pec si te principa ari verte citas meitenes, ka sievietes pasas neprot pelnit.

Man ir vairāk naudas, kā iespējams tev pa visu dzīvi kopumā. Un tas ir fakts.
Otra lieta, es tomēr skatos, kas notiek apkārt un runāju par to, ar kādu ikdienu saskaras vairums cilvēku. Ja tev tā ir norma dzīvot ar kaut kādu summu mēnesī, un taupīt uz visu pēc kārtas un teikt, ka uz tā rēķina iespējams aizbraukt ceļojumā, man tad Tevis ir ļoti žēl. Protams, katra cilvēka paša interesēs ir meklēt iespējas nopelnīt papildus. Bet šeit tomēr mēs runājam jau, manuprāt, par problēmu pat valstiskā līmenī.
21.07.2023 16:59 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
dzestaislietotajs @ 21.07.2023 15:57
tad tev jabrauc uz iriju zemenes lasit, ja tik viss slikti un neproti rikoties un meneszet savas finanses. seit foruma nodirs tos kuri reali kautko vairak dabu dzive par Jums. un nee meitenes vienmer nav seit vecaki un sponsori. ir tik loti daudz cilveki, kad reali strada un dara un neviens pat no jums nenojaušs kads ir bijis sakums tam visam un ka ir bijis nonakt lai dzivotu labi. visi saak ar vienkāršu dzīvi un tikai tad aug, es stradaju elt un man meitenes loti daudzas bija ielikusas tos implantus krutis un stradaja vispar par 900 eiro menesi, nav nekads nesasniedzamais sapnis. ta ir disciplina neizteret naudu visa ko ierauga un sakrat kautkam lielam, ja tadss velmes ir. vienmer tiesi domaju a kapec seit meitenes elt gandriz visas vienmer ir sakoptas un naudinu tam atrod, bet sitadas forumniexes nevar. un nu dien tas bija parastakais darbs pasaule. beidzat sudzeties,reali cilveki ar parasti dsrbu ari celo un taisa plastiskas operacijas tas viss ir affordable…

Šis teikums “es stradaju elt un man meitenes loti daudzas bija ielikusas tos implantus krutis un stradaja vispar par 900 eiro menesi, nav nekads nesasniedzamais sapnis.” vispār sviests
Tādam meitenēm nevis vajadzetu domat par implantiem, bet kā savā tukšajā galvā ielikt vispirms kādas zināšanas vai lai iegūtu kādu izglītību (un ne ne man nešķiet, nekas tāds, likt implantus vai pirkt dargas mantas, vienkārši šķiet smieklīgi šie savienojumi)
21.07.2023 17:14 |
 
Reitings 1202
Reģ: 06.10.2022
Kāda atceras cik cc lielus implantus Miglane ielika? Nav saglabāts izmērs storijos.
21.07.2023 17:28 |
 
Reitings 6301
Reģ: 06.11.2019
dzestaislietotajs @ 21.07.2023 15:40

Man mammite stradaja parastu darbiņu un ceļojam mes daudz berniba, tapec uzskatu ka ar tiem 1k menesi ka tu saki “kalendy” veidigas ja nav jauztur gimene var dzivot cepuri kuldams. tiesi tik pat mulkigu lasit ka sievietes saka, ka nevar pa mazam naudam sakopties vai savest sevi kartiba, ja gribesi varesi atrast visam naudinu ari 9-17 stradajot. ja gribi vairak ari mazs biznesins der un ka jau teicu 2k menesi nopelnit tev vajag tikai pardot 40 drebju galabalus 50 eiro vertiba……. es redzu talak par to metru bet noteikti nesedesu ar tadiem cilvekiem pie viena galda kas tik depresivi stasta par dzivi latvija,znachit tu par maz strada, pacel savu pakalu no kresla un mazak sac sedet telefona tad pati varbut ieraudzisi talak par vienu metru , miilaa sirds. tici man visiem mums ir dotas (gandriz) divas rokas un kajas ,un galva uz pleciem, mes visi esam tikai cilveki, bet katrs mes izvelamies cik daudz un cik gudri stradasim lai iegutu to ko velamies, ka sakrasim naudinu. tu noteikti esi ta kas dzivo no algas lidz algai nevis veido iekrajumus, vairak izklausas ka ta esi tu kas redz tikai talak par metru, jo iespejas tu dzive neredzi. un pec si te principa ari verte citas meitenes, ka sievietes pasas neprot pelnit.

Lūdzu, pārstāj rakstīt to, ka, pārdodot 40 kleitas par 50€, var sev 2000€ algu nopelnīt. Tas liek apšaubīt Tavas zināšanas finansēs. No ietirgotā jāsedz dažādi izdevumi, jāmaksā nodokļi, un tikai tad pēc visa paliek tīrā peļņa, kas nav un nebūs Tavi minētie 2000€.
21.07.2023 18:43 |
 
10 gadi
Reitings 1435
Reģ: 06.04.2010
Dita.D @ 21.07.2023 16:01

Pirmkārt es nevis domāju, bet zinu.
Nopirku viņas patreon un redzu video, kur viņi arī stāsta, ka brauc palikt pie viņas mammas Valmierā vai pie Nila vecākiem Ķekavā
nerunasim par to ka dzivokli labu Kalendy uzdavinaja vecaki, vinai nav uz īri viņš, so loģiski ka vecāki ļoti daudz viņai ir palidzējuši jebkādā jomā, viņai ta ir easy braukāt ceļojumos, est fancy restoranos katru dienu, taisit proceduras katru menesi, ka nav jauztraucas tik ļoti par dzivokla rekiniem, vinai vecaki nedaudz teiksim tā atviegloja dzīvošanu
21.07.2023 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 10822
Reģ: 15.03.2012
Scandinavian @ 21.07.2023 12:23

Tas ir normāli. Briesmīgi ir tad, ja sievietei šķiet, ka tēva viedoklis vai iesaiste bērna dzīvē nav vajadzīga, jo viņa taču kā mamma visu pati zina labāk.

Ok, tad es esmu viena no tām nenormālajām, jo galīgi to par normālu neuzskatu. Ar vīru apspriest, kādu svešvalodu bērnam skolā mācīties vai uz kuru skolu vispār vest, ir viena lieta, bet jautāt viedokli vai meitai griest īsus matus vai audzēt, vai pirkt pidžammu ar Barbiju vai tomēr vienkārši puķītēm, ir tomēr kaut kas cits, var un ir jābūt iesaistei bērna dzīvē, bet ir tomēr arī kaut kāda svarīguma pakāpe, ar ko vīrieša prātu nodarbināt un ar ko ne, beeet katram savs, gan jau ir arī vīri, kuri palīdz izvēlēties labākās paketes 🙈
21.07.2023 19:15 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
themoon @ 21.07.2023 18:43

Lūdzu, pārstāj rakstīt to, ka, pārdodot 40 kleitas par 50€, var sev 2000€ algu nopelnīt. Tas liek apšaubīt Tavas zināšanas finansēs. No ietirgotā jāsedz dažādi izdevumi, jāmaksā nodokļi, un tikai tad pēc visa paliek tīrā peļņa, kas nav un nebūs Tavi minētie 2000€.

Tur jau pēc tiem garajiem komentāriem bija skaidrs, ka cilvēks ne saprot, kā citi dzīvo, ne kādas izmaksas tagad visam ir, kur nu vēl runāt par kādu saprašanu biznesā un finansēs
21.07.2023 19:38 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
Kāda zina, kāpēc Jānis Vimba neizturēja konkursu uz NT direktora amatu? Aktieri ļoti mīklaini izsakās par šo visu. Sanāk, ka Misāne - Grasberga aizgāja no teātra daļēji viņa dēļ?
21.07.2023 19:54 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Krizdole @ 21.07.2023 19:15

Ok, tad es esmu viena no tām nenormālajām, jo galīgi to par normālu neuzskatu. Ar vīru apspriest, kādu svešvalodu bērnam skolā mācīties vai uz kuru skolu vispār vest, ir viena lieta, bet jautāt viedokli vai meitai griest īsus matus vai audzēt, vai pirkt pidžammu ar Barbiju vai tomēr vienkārši puķītēm, ir tomēr kaut kas cits, var un ir jābūt iesaistei bērna dzīvē, bet ir tomēr arī kaut kāda svarīguma pakāpe, ar ko vīrieša prātu nodarbināt un ar ko ne, beeet katram savs, gan jau ir arī vīri, kuri palīdz izvēlēties labākās paketes ?

Nu ja vīrietis ir mehāniķis, tad ar tādiem jautājumiem nav jāapgrūtina, piekrītu. Par paketēm Tu izcēlies kā maza meitene.
21.07.2023 19:57 |
 
Reitings 74
Reģ: 17.04.2020
Kur pazudusi Dana ar kasti?
21.07.2023 20:41 |
 
Reitings 1788
Reģ: 01.02.2023
Yoyo @ 21.07.2023 20:41
Kur pazudusi Dana ar kasti?

Gan jau auklē bērniņu.
No posta 2.maijā
"Es tikmēr slīdu iekšā dekrētā, te būšu arvien retāk un atgriezīšos uz rudens pusi. Visus jautājumus par maksājumiem u.tml. visātrāk noskaidrosi, rakstot asistentei: [email protected]"
21.07.2023 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Danuta teksts @ 21.07.2023 19:54[/quote
Esmu kuluāros dzirdējusi, ka bija aktieru un Seņkova neapmierinātība ar viņu. Itkā dzerot arī. Bet nu nezinu,.cik tur tās patiesības. Viņam tomēr 3 bērni.
21.07.2023 23:25 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Tā dzenīte vienmēr ir bijusi tik agresīva pret tiem,kas neglauda pa spalvai? Nesen uzrakstiju un viņa ar tādu netiešu uzdirsienu atbildēja,ka es apjuku..😅
22.07.2023 00:32 |
 
Reitings 5
Reģ: 20.07.2023
gribuiemestkapeiku @ 22.07.2023 00:32
Tā dzenīte vienmēr ir bijusi tik agresīva pret tiem,kas neglauda pa spalvai? Nesen uzrakstiju un viņa ar tādu netiešu uzdirsienu atbildēja,ka es apjuku..?

Ko tu viņai uzrakstīji?
22.07.2023 01:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!