IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 5356
Reģ: 10.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 21.07.2023 03:46
Kāds zin vai ptac lasa visas ziņas instā vai ‘izredzētos’? Jo viņi jau stāsta,lai ziņojam kaut vai tur pat dm, bet es nesen ziņoju par vienu nesmuku pārkāpumu,bet kā nelasa tā nelasa
jap, viņu darbība ir interesanta. Viņi saņem sūdzību, izskata un labākanā gadījumà aizsūtīs brīdinājuma vēstuli, bet influenceri tāpat turpinās pārkāpt. Un ir sajūta, ka visi to zina un ir pie kàjas.
Kā draudzenei atbildēja- ka nav resursu.
PTAC interesē kolektīvas sūdzības (arī astevišķas, bet par vienu un to pašu personu)- jo tas tad esot ietekmējis vairākus cilvēkus un tādas sūdzības, kas var ietekmēt cilvēku veselību utt (nopietnās).
21.07.2023 10:07 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Miglāne "Kad viņas satiekas" izskatās pēc padzīvojušas sievietes, kas centusies kaut ko glābt ar plastiskajām operācijām,- https://failiem.lv/u/66cwc39tb, bet viņai nav kādi 22 gadi?
21.07.2023 10:08 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Ainulai @ 20.07.2023 23:28

Piekrītu! Pēc šī gājiena man Dvinska nokritusi zemāk par zemi…. Esmu vienu reizi (paldiesdievam), braukusi ar meitu ātrajos uz slimnīcu. Kaaaads es atvainojos telefons? Kādi storiji? Kad dārgākais, kas tev vispār ir šai saulē, cieš un nav zināms kā būs? Filmēt storijus NMP ir vēl pretīgāk kā filmēt raudošus storijus. Cik slima ir sabiedrība… Baisi. Nu jau haipa dēļ nezin vien kā izpildīties. Nožēlojami.
Un pēc tam tās šampūnu reklāmas. Nu tiešām? Ja tik ļoti vajag haipu un skatījumus, parādi mazos pupeļus, nevis cel reitingu uz bērna rēķina!

Arī brīnos par filmēšanu. Kad manu bērnu ar sirēnām ātrajos veda uz akūtu un steidzamu operāciju, man pat prātā nenāca kaut ko filmēt vai bildēt. Visas domas un acis bērnam.
21.07.2023 10:18 |
 
Reitings 735
Reģ: 07.04.2022
Arahne @ 20.07.2023 23:24
Dzene dīc sadarbību jauniem diskiem? Nu reāls sviests! Tām influencerēm pašām nav kauns?

Tu tiešām nejuti humora piesitienu?
21.07.2023 10:31 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Dita.D @ 21.07.2023 09:59
Man vienīgajai liekas dīvaini, ka Rita Goroveca atgriezusies Latvijā, bet neīrē kaut īstermiņa dzīvokli?
Visu laiku kā tādi čigāni mētājas no Ķekavas uz Valmieru no vieniem vecākiem pie otriem. Pašiem jaundzimušais un nav pat sava vietiņa

Es īsti nesapratu vai nokavēju viņas runāto par šo - viņi rudenī netaisās braukt atpakaļ? Varbūt tāpēc neīrē atsevišķi - pačakarēsies vasaras mēnešus no vienas vietas uz otru (tas, protams, nav nekas izcils, ņemot vērā, ka ir tikko dzimis bērns, kam vajadzētu vnk stabilas mājas nevis šurpu turpu raustīšanu) un rudenī prom. Bet ja netaisās prom, tad gan šis ir maksimāli stulbi, jo neizskatās, ka tas ir finanšu jautājums un viņi nevar atļauties vietu sev.
21.07.2023 10:40 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.06.2023
Dadaaa @ 21.07.2023 09:42
kā Tu vari zināt ka tas ir braucot?
jo video ir redzams, ka auto brauc?
21.07.2023 10:53 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
kuššššš @ 21.07.2023 10:40

Es īsti nesapratu vai nokavēju viņas runāto par šo - viņi rudenī netaisās braukt atpakaļ? Varbūt tāpēc neīrē atsevišķi - pačakarēsies vasaras mēnešus no vienas vietas uz otru (tas, protams, nav nekas izcils, ņemot vērā, ka ir tikko dzimis bērns, kam vajadzētu vnk stabilas mājas nevis šurpu turpu raustīšanu) un rudenī prom. Bet ja netaisās prom, tad gan šis ir maksimāli stulbi, jo neizskatās, ka tas ir finanšu jautājums un viņi nevar atļauties vietu sev.

Nē, viņi neko neplāno par braukšanu atpakaļ un teica, la varbūt pat apsver iespēju palikt šeit.
Un viņi šeit jau ir kopš kāda aprīļa. Nu pus gads ir pietiekami, lai kādu vietiņu sev atrastu
21.07.2023 10:59 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Bet nu, pie vecākiem nav jāmaksā īre un komunālie, tāpēc var katru otro dienu ēst uz restorāniem un kafejnīcām 😅
21.07.2023 11:00 |
 
Reitings 81
Reģ: 21.07.2023
Dita.D @ 21.07.2023 11:00
Bet nu, pie vecākiem nav jāmaksā īre un komunālie, tāpēc var katru otro dienu ēst uz restorāniem un kafejnīcām ?

Tiešam doma, ka visi dzivo pie vecakiem? Nu kartejo reizi nespried pec sevis, tas ka tu samaksa par dzivokli un nekas nepaliek pari nenozime ka visiem ta ir. Latvija ir loti daudz sievietes, kas audzina vienas bernus,samaksa rekinus un dzivokli un tik unta atlaujas gan tos restoranus, gan celojumus gan ielikt krutis, jo vienkarsi prot apieties ar naudu. Ja tu to nespej samenedžet tad ir laiks sakt domat, kas nav kartiba. Jo bieži vien es skatos ir cilveki kas pelna vairak cits par citu, bet beigas beigas tas, kas pelna mazak var atlauties vairak, jo prom salikt visu pa plauktiniem naudas jautajumos, un ka jau mineju tu vari tirgot pogas un ari varu klut par miljonaru, bet ne visiem ir tirgošanās talants. Acīmredzot, ja tev pec dzipvkla nomaksāšanas nepaliek nekas pari, vai lai paceļotu, vai ieliktu krūtis, tad jāsāk domāt par savām finansēm un jābeidz skaust un komentēt, līst svešā maka,tad varbut ari atliks laika nopelnīt priekš ceļojuma, krutim un restoraniem…
21.07.2023 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 10822
Reģ: 15.03.2012
Clara @ 21.07.2023 09:35
Danenbergsone un viņas dzīves problēmas. Piens beidzies 2 storiju garumā. Tulīt atkal skries pa veikaliem meklēt jaunas lupatas ceļojumam, bet nav jau šmotņica. Domāju, cik ilgi tas vīrietis viņas dīkdienību izturēs.

Nu nez, tas vīrietis vienmēr smaidīgs un nelaimīgs neizskatās, tad jau viss forši un tāda no viņa atkarīgā viņam tieši patīk, jo izskatās, ka Kristīne pati neko nevar izdarīt, gaida Edgaru no darba, lai varētu uzfilmēt savus sadarbību reelus, veikalā iepērkoties videozvanā zvana, lai parādītu atrastās perfektās sandales, par meitas čolkas griešanu arī prasīja vīra viedokli, izskatās, ka tur tā sieviete pati pat sevi vispār nevar pastāvēt, katrs sīkums jāapspriež ar vīru. Ir jau jauki, ka ir ciešas attiecības, bet ja par katru purkšķi vajag vīra viedokli, kaut kā dīvaini
21.07.2023 11:35 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Krizdole @ 21.07.2023 11:35

Nu nez, tas vīrietis vienmēr smaidīgs un nelaimīgs neizskatās, tad jau viss forši un tāda no viņa atkarīgā viņam tieši patīk, jo izskatās, ka Kristīne pati neko nevar izdarīt, gaida Edgaru no darba, lai varētu uzfilmēt savus sadarbību reelus, veikalā iepērkoties videozvanā zvana, lai parādītu atrastās perfektās sandales, par meitas čolkas griešanu arī prasīja vīra viedokli, izskatās, ka tur tā sieviete pati pat sevi vispār nevar pastāvēt, katrs sīkums jāapspriež ar vīru. Ir jau jauki, ka ir ciešas attiecības, bet ja par katru purkšķi vajag vīra viedokli, kaut kā dīvaini

Tas ir normāli. Briesmīgi ir tad, ja sievietei šķiet, ka tēva viedoklis vai iesaiste bērna dzīvē nav vajadzīga, jo viņa taču kā mamma visu pati zina labāk.
21.07.2023 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Dita.D @ 21.07.2023 11:00
Bet nu, pie vecākiem nav jāmaksā īre un komunālie, tāpēc var katru otro dienu ēst uz restorāniem un kafejnīcām ?

Nu, tas gan :D.
Būtu viss jāmaksā (ja vēl Rīgā dzīvotu), nesanāktu zīmēties ar katru otro ēdienreizi restorānā un influenceres laifstail :D. Lai gan no otras puses, kas zin - moš tas viņas vecis baigi biezais un kā Samanta Tīna agrāk teica ''piķis nav problēma'' :D
Vispār šī man liekas cenšas būt tajā pašā ''inspireišen apgarotā sīkuļu māte'' kategorijā, kur Beitika, kas ar drīz jau otro dzemdēs, bet šai saturs ir nu tik vienmuļi garlaicīgs. Varbūt visu interesanto sagrūž patreonā. Nezinu. Netaisos maksāt, lai uzzinātu :D.
21.07.2023 12:24 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
kuššššš @ 21.07.2023 10:40

Es īsti nesapratu vai nokavēju viņas runāto par šo - viņi rudenī netaisās braukt atpakaļ? Varbūt tāpēc neīrē atsevišķi - pačakarēsies vasaras mēnešus no vienas vietas uz otru (tas, protams, nav nekas izcils, ņemot vērā, ka ir tikko dzimis bērns, kam vajadzētu vnk stabilas mājas nevis šurpu turpu raustīšanu) un rudenī prom. Bet ja netaisās prom, tad gan šis ir maksimāli stulbi, jo neizskatās, ka tas ir finanšu jautājums un viņi nevar atļauties vietu sev.

Kā sauc otro piedzimuši meitiņu?
21.07.2023 12:58 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
dzestaislietotajs @ 21.07.2023 11:26

Tiešam doma, ka visi dzivo pie vecakiem? Nu kartejo reizi nespried pec sevis, tas ka tu samaksa par dzivokli un nekas nepaliek pari nenozime ka visiem ta ir. Latvija ir loti daudz sievietes, kas audzina vienas bernus,samaksa rekinus un dzivokli un tik unta atlaujas gan tos restoranus, gan celojumus gan ielikt krutis, jo vienkarsi prot apieties ar naudu. Ja tu to nespej samenedžet tad ir laiks sakt domat, kas nav kartiba. Jo bieži vien es skatos ir cilveki kas pelna vairak cits par citu, bet beigas beigas tas, kas pelna mazak var atlauties vairak, jo prom salikt visu pa plauktiniem naudas jautajumos, un ka jau mineju tu vari tirgot pogas un ari varu klut par miljonaru, bet ne visiem ir tirgošanās talants. Acīmredzot, ja tev pec dzipvkla nomaksāšanas nepaliek nekas pari, vai lai paceļotu, vai ieliktu krūtis, tad jāsāk domāt par savām finansēm un jābeidz skaust un komentēt, līst svešā maka,tad varbut ari atliks laika nopelnīt priekš ceļojuma, krutim un restoraniem…

Ja tu domā, ka Latvijā ir daudz sievietes, kuras tā visu visu atļaujas un it īpaši, ar bērniem. Tad, apsveicu, tu neredzi vairāk par 1 metru sev priekšā. Jo realitātē ir pavisam citādāk - cik tur mums dzīvo cilvēki arī no kredīta uz kredītu, kādai vienkārši ģimene piepalīdz, kādai vīrs velk. Es ļoti labi zinu, cik pelna sievietes strādājot dažādos darba sektoros Latvijā. Pēc foruma dažreiz liekas, ka visi te augsta ranga vadītāji nolasījušies. Pat tā vadītāju algu ir smieklīga uz šodienas dārdzības fona. Un tā arī būs, ka kādai, kura strādā algotu darbu, nu nevarēs no saviem, piemēram, 800-1000 eur tur izvest baigo finanšu prātību. Viss maksā naudu, un šobrīd viss ir salīdzinoši dārgs. Jābeidz šitā visa citu noniecināšana, ka neprot rīkoties ar naudu, stulbeņi neprot nopelnīt naudu. Latvijā finanšu apstākļi patiešām nav tie labākie, un tiem, kas strādā mazāk apmaksātu darbu bieži arī raujas pa diviem darbiem. Kaut kā man šķiet, ka drīzāk šis komentāra autors visticamāk vai nu pati parazitē uz kāda rēķina un nekad dzīve nav strādājusi pēc pilnas programmas, vai dzīvo kādā pasaku valstībā. Es arī uzsvēršu, ka naudu taisīt “ne no kā” maz tādu ir. Ja gadījumā esi no tiem cilvēkiem, kam izdodas sapelnīt sev vajadzīgo naudu, tad arī ieteikums tev - nelīst svešos makos un nemētāties ar padomiem, par to, ka visi stulbi un skaudīgi, skaties, ka pašai nenāksies tikt tādos apstākļos, kad jāstrādā par mazu naudu un jāmēģina sakārtot finanses. Dzīve ir neparedzama 🙃
21.07.2023 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Danuta @ 21.07.2023 12:58

Kā sauc otro piedzimuši meitiņu?

Nezinu. Bet man šķiet, ka vēl publiski nav teikuši.
21.07.2023 14:09 |
 
Reitings 81
Reģ: 21.07.2023
Elizabeteeee @ 21.07.2023 13:08

Ja tu domā, ka Latvijā ir daudz sievietes, kuras tā visu visu atļaujas un it īpaši, ar bērniem. Tad, apsveicu, tu neredzi vairāk par 1 metru sev priekšā. Jo realitātē ir pavisam citādāk - cik tur mums dzīvo cilvēki arī no kredīta uz kredītu, kādai vienkārši ģimene piepalīdz, kādai vīrs velk. Es ļoti labi zinu, cik pelna sievietes strādājot dažādos darba sektoros Latvijā. Pēc foruma dažreiz liekas, ka visi te augsta ranga vadītāji nolasījušies. Pat tā vadītāju algu ir smieklīga uz šodienas dārdzības fona. Un tā arī būs, ka kādai, kura strādā algotu darbu, nu nevarēs no saviem, piemēram, 800-1000 eur tur izvest baigo finanšu prātību. Viss maksā naudu, un šobrīd viss ir salīdzinoši dārgs. Jābeidz šitā visa citu noniecināšana, ka neprot rīkoties ar naudu, stulbeņi neprot nopelnīt naudu. Latvijā finanšu apstākļi patiešām nav tie labākie, un tiem, kas strādā mazāk apmaksātu darbu bieži arī raujas pa diviem darbiem. Kaut kā man šķiet, ka drīzāk šis komentāra autors visticamāk vai nu pati parazitē uz kāda rēķina un nekad dzīve nav strādājusi pēc pilnas programmas, vai dzīvo kādā pasaku valstībā. Es arī uzsvēršu, ka naudu taisīt “ne no kā” maz tādu ir. Ja gadījumā esi no tiem cilvēkiem, kam izdodas sapelnīt sev vajadzīgo naudu, tad arī ieteikums tev - nelīst svešos makos un nemētāties ar padomiem, par to, ka visi stulbi un skaudīgi, skaties, ka pašai nenāksies tikt tādos apstākļos, kad jāstrādā par mazu naudu un jāmēģina sakārtot finanses. Dzīve ir neparedzama ?

Man mammite stradaja parastu darbiņu un ceļojam mes daudz berniba, tapec uzskatu ka ar tiem 1k menesi ka tu saki “kalendy” veidigas ja nav jauztur gimene var dzivot cepuri kuldams. tiesi tik pat mulkigu lasit ka sievietes saka, ka nevar pa mazam naudam sakopties vai savest sevi kartiba, ja gribesi varesi atrast visam naudinu ari 9-17 stradajot. ja gribi vairak ari mazs biznesins der un ka jau teicu 2k menesi nopelnit tev vajag tikai pardot 40 drebju galabalus 50 eiro vertiba……. es redzu talak par to metru bet noteikti nesedesu ar tadiem cilvekiem pie viena galda kas tik depresivi stasta par dzivi latvija,znachit tu par maz strada, pacel savu pakalu no kresla un mazak sac sedet telefona tad pati varbut ieraudzisi talak par vienu metru , miilaa sirds. tici man visiem mums ir dotas (gandriz) divas rokas un kajas ,un galva uz pleciem, mes visi esam tikai cilveki, bet katrs mes izvelamies cik daudz un cik gudri stradasim lai iegutu to ko velamies, ka sakrasim naudinu. tu noteikti esi ta kas dzivo no algas lidz algai nevis veido iekrajumus, vairak izklausas ka ta esi tu kas redz tikai talak par metru, jo iespejas tu dzive neredzi. un pec si te principa ari verte citas meitenes, ka sievietes pasas neprot pelnit.
21.07.2023 15:40 |
 
Reitings 81
Reģ: 21.07.2023
Elizabeteeee @ 21.07.2023 13:08

Ja tu domā, ka Latvijā ir daudz sievietes, kuras tā visu visu atļaujas un it īpaši, ar bērniem. Tad, apsveicu, tu neredzi vairāk par 1 metru sev priekšā. Jo realitātē ir pavisam citādāk - cik tur mums dzīvo cilvēki arī no kredīta uz kredītu, kādai vienkārši ģimene piepalīdz, kādai vīrs velk. Es ļoti labi zinu, cik pelna sievietes strādājot dažādos darba sektoros Latvijā. Pēc foruma dažreiz liekas, ka visi te augsta ranga vadītāji nolasījušies. Pat tā vadītāju algu ir smieklīga uz šodienas dārdzības fona. Un tā arī būs, ka kādai, kura strādā algotu darbu, nu nevarēs no saviem, piemēram, 800-1000 eur tur izvest baigo finanšu prātību. Viss maksā naudu, un šobrīd viss ir salīdzinoši dārgs. Jābeidz šitā visa citu noniecināšana, ka neprot rīkoties ar naudu, stulbeņi neprot nopelnīt naudu. Latvijā finanšu apstākļi patiešām nav tie labākie, un tiem, kas strādā mazāk apmaksātu darbu bieži arī raujas pa diviem darbiem. Kaut kā man šķiet, ka drīzāk šis komentāra autors visticamāk vai nu pati parazitē uz kāda rēķina un nekad dzīve nav strādājusi pēc pilnas programmas, vai dzīvo kādā pasaku valstībā. Es arī uzsvēršu, ka naudu taisīt “ne no kā” maz tādu ir. Ja gadījumā esi no tiem cilvēkiem, kam izdodas sapelnīt sev vajadzīgo naudu, tad arī ieteikums tev - nelīst svešos makos un nemētāties ar padomiem, par to, ka visi stulbi un skaudīgi, skaties, ka pašai nenāksies tikt tādos apstākļos, kad jāstrādā par mazu naudu un jāmēģina sakārtot finanses. Dzīve ir neparedzama ?

un piedod atvaino,es nevienu nesaucu par stulbu, es pati esmu stradajusi 3darbos, ja tev navsi nauda tatad tu neesi pieaugusi un nespej par sevi uznemties atbildu, bet ludzu beidz metaties ar stereotipiem, ka sievietes nevar nopelnit un uzreiz tam visam apaksa ir kads sponsors. tad ari tadus komentarus preti varei nelasit. bet reali tev liekas ka nebiena sieviete nevar nopelnit. nu piedod man liekas loti skaudigi un stulbi teikt to ka nevar pacelot un aiziet uz reatoraniem, it ipasi ja alga ir tev vienai pashai. un to var izdarit viens pats, tici vai ne, tu vienkarsi esi slinka un tu doma ka naudu var dabut ja kadam sez uz pleciem… piedod, bet tiesi tapec tev nav naudas jo tu cilvekus redzi jau ka naudas bankomatus, paskaties ludzu talak par metru. nav jabut nekadai miljonarei lai celotu vai aizietu uz restoranu un to atlauties sieviete pilniba pati. tik loti daudzi cilveki, kas ir videja limena cilveki, celo, bauda dzivi, dara kautko un dzivo laimigi.
21.07.2023 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 318
Reģ: 22.05.2010
dzestaislietotajs @ 21.07.2023 15:40

Man mammite stradaja parastu darbiņu un ceļojam mes daudz berniba, tapec uzskatu ka ar tiem 1k menesi ka tu saki “kalendy” veidigas ja nav jauztur gimene var dzivot cepuri kuldams. tiesi tik pat mulkigu lasit ka sievietes saka, ka nevar pa mazam naudam sakopties vai savest sevi kartiba, ja gribesi varesi atrast visam naudinu ari 9-17 stradajot. ja gribi vairak ari mazs biznesins der un ka jau teicu 2k menesi nopelnit tev vajag tikai pardot 40 drebju galabalus 50 eiro vertiba……. es redzu talak par to metru bet noteikti nesedesu ar tadiem cilvekiem pie viena galda kas tik depresivi stasta par dzivi latvija,znachit tu par maz strada, pacel savu pakalu no kresla un mazak sac sedet telefona tad pati varbut ieraudzisi talak par vienu metru , miilaa sirds. tici man visiem mums ir dotas (gandriz) divas rokas un kajas ,un galva uz pleciem, mes visi esam tikai cilveki, bet katrs mes izvelamies cik daudz un cik gudri stradasim lai iegutu to ko velamies, ka sakrasim naudinu. tu noteikti esi ta kas dzivo no algas lidz algai nevis veido iekrajumus, vairak izklausas ka ta esi tu kas redz tikai talak par metru, jo iespejas tu dzive neredzi. un pec si te principa ari verte citas meitenes, ka sievietes pasas neprot pelnit.

ar 1k mēnesī var dzīvot cepuri kuldamas? nopietni? Tu zini kādu summu sastāda komunālie maksājumi? Dzīvokļa īre? Vai tie Tev ir svešvārdi? 1k uz rokas jau sen nav nekāda milzīga summa ar, kuru dzīvot cepuri kuldams.
21.07.2023 15:48 |
 
Reitings 81
Reģ: 21.07.2023
TheBlonde @ 21.07.2023 15:48

ar 1k mēnesī var dzīvot cepuri kuldamas? nopietni? Tu zini kādu summu sastāda komunālie maksājumi? Dzīvokļa īre? Vai tie Tev ir svešvārdi? 1k uz rokas jau sen nav nekāda milzīga summa ar, kuru dzīvot cepuri kuldams.

es pati esmu stradajusi par tadu algu un esmu iekrajusi visam ko velos… es saprotu ka tu nemaki, bet reali cilveki ka tu stasti par so dzivi latvija, ir iemacijusies pat izdzivot par 400 eiro menesi, jo vienkarsi ir spiesti to darit, mazak rij vienu meenesi un varbut wri varesi atlauties kautko dargaku
21.07.2023 15:50 |
 
Reitings 81
Reģ: 21.07.2023
TheBlonde @ 21.07.2023 15:48

ar 1k mēnesī var dzīvot cepuri kuldamas? nopietni? Tu zini kādu summu sastāda komunālie maksājumi? Dzīvokļa īre? Vai tie Tev ir svešvārdi? 1k uz rokas jau sen nav nekāda milzīga summa ar, kuru dzīvot cepuri kuldams.
tad tev jabrauc uz iriju zemenes lasit, ja tik viss slikti un neproti rikoties un meneszet savas finanses. seit foruma nodirs tos kuri reali kautko vairak dabu dzive par Jums. un nee meitenes vienmer nav seit vecaki un sponsori. ir tik loti daudz cilveki, kad reali strada un dara un neviens pat no jums nenojaušs kads ir bijis sakums tam visam un ka ir bijis nonakt lai dzivotu labi. visi saak ar vienkāršu dzīvi un tikai tad aug, es stradaju elt un man meitenes loti daudzas bija ielikusas tos implantus krutis un stradaja vispar par 900 eiro menesi, nav nekads nesasniedzamais sapnis. ta ir disciplina neizteret naudu visa ko ierauga un sakrat kautkam lielam, ja tadss velmes ir. vienmer tiesi domaju a kapec seit meitenes elt gandriz visas vienmer ir sakoptas un naudinu tam atrod, bet sitadas forumniexes nevar. un nu dien tas bija parastakais darbs pasaule. beidzat sudzeties,reali cilveki ar parasti dsrbu ari celo un taisa plastiskas operacijas tas viss ir affordable…
21.07.2023 15:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits