IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
*Cap @ 10.07.2023 09:14
tritanija par ārstu gan nemācēšu teikt kāda viņa ir, lai gan kā cilvēks man viņa galīgi nesaista, bet maksas analīzes izrakstīja, jo Rabarbers klīnika ir privātā, ne valsts sektors
šis man vnm licies ka parkapj manas tiesibas uz veselibas aprupi apmaksatu no valsts.
Jo kada starpiba, ka arsts strada privata iestade? Pakalpojums tiek sniegts man un es maksaju lielus nodokljus, kuros ir iekljauta veselibas aprupe. Sanak, ja labs arsts nepienjem valsts poliklinika vai kvotas ir beigushas man jamaksa par visu, ari analizem no savas kabatas.
Par pienjemshanu jau ok ir jamaksa vairak, bet kapec analizes nav piesaistitas man ka valsts ves aprupes programmas falibniecei. ?
Bet taa cita tema. Vienkārši ta iedomajos tgd.
10.07.2023 12:24 |
 
Reitings 1427
Reģ: 01.08.2021
tritanija @ 10.07.2023 12:24
šis man vnm licies ka parkapj manas tiesibas uz veselibas aprupi apmaksatu no valsts.
Jo kada starpiba, ka arsts strada privata iestade? Pakalpojums tiek sniegts man un es maksaju lielus nodokljus, kuros ir iekljauta veselibas aprupe. Sanak, ja labs arsts nepienjem valsts poliklinika vai kvotas ir beigushas man jamaksa par visu, ari analizem no savas kabatas.
Par pienjemshanu jau ok ir jamaksa vairak, bet kapec analizes nav piesaistitas man ka valsts ves aprupes programmas falibniecei. ?
Bet taa cita tema. Vienkārši ta iedomajos tgd.

Ceru ka nekļūdos, bet, manuprāt, tās maksas analīzes ir tanīs iestādēs, kuras nav noslēgušas līgumu ar nvd par valsts apmaksātām analīzēm.
Vel jau var būt ka konkrētās analīzes vnk netiek kompensētas no valsts puses. Piem. - D vitamīns, kuru patiesībā ir ļoti būtiski noturēt normas robežās, var pārbaudīt tikai par maksu.
10.07.2023 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es domāju, ka tas konflikts starp Bulavkinu un miega konsultantēm izcēlies tāpēc, ka Bulavkina ir par dabīgu bērnu aprūpi, par zīdīšanu un tamlīdzīgi, bet miega peles un tamlīdzīgās iesaka bērnu guldīt atsvišķi no vecākiem, knupjus un tamlīdzīgi. Proti, visu, kas ir mammas ērtībām, bet ir pret zīdaiņa interesēm.
10.07.2023 15:14 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
*Cap @ 10.07.2023 07:07
Sofia Kralow vīrs izskatās pēc viena reti kaitinoša vīrieša. Paskatījos viņa tik tok, Latvijā, protams, viss slikti, nekas jauns, bet tā plātīšanās ar naudu katrā otrajā tik tok… cilvēki, kuriem tiešām ir tik daudz naudas necentīsies Tev iestāstīt katrā otrajā video, ka ir miljonāri

Oj,jā...Pats Latvijā taisīja matu transplantāciju (reklamēja ārstu,ka baigi labs), pēc tam Dubaijā teica,ka slikts rezultāts un izrāva to visu ārā. Īpatnējs mārketings. Kad TikTok Latvijā palika populārs, storijos teica,ka viņa pienākums nav politiski izteikties un to nedarīs,jo politiķi esot vaicājusi viņam kā uzlabot Latvijas ekonomiku,tajā pat laikā stāsta cik Latvijā viss slikti.Un kad viņa skaidrās naudas dēļ sēdējā un kavēja private jet lidojumu,jo džeks izdomāja pakas ar naudu nēsāt somā... Tur ir sakāpis un ļoti...Tie douche gājieni mani galīgi neuzrunātu pirkt pie viņa kādu kursiņu.
10.07.2023 15:53 |
 
Reitings 918
Reģ: 02.02.2020
kordelia @ 10.07.2023 15:14
Es domāju, ka tas konflikts starp Bulavkinu un miega konsultantēm izcēlies tāpēc, ka Bulavkina ir par dabīgu bērnu aprūpi, par zīdīšanu un tamlīdzīgi, bet miega peles un tamlīdzīgās iesaka bērnu guldīt atsvišķi no vecākiem, knupjus un tamlīdzīgi. Proti, visu, kas ir mammas ērtībām, bet ir pret zīdaiņa interesēm.

Jā, viņa par to iestājas un sludina. Izsakās tā, it kā vecāku labsajūta neietekmētu bērnu. Diez vai prātā jūkoša mamma, kas normāli nav gulējusi mēnešiem, var ko dot bērnam. Man, piemēram, bērns gandrīz pus gadu normāli negulēja. Konsultējos ar viņas izslavēto Miega Feju, kas man par 60€ pateica, lai guļu blakus bērnam un gan jau tas pāries, viss esot normāli utt. Tai pat laikā Miega Pele pāris dienu laikā palīdzēja atrisināt problēmu. Un bērns nebija jāizraudina vai kā citādi jāmoka.
10.07.2023 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
Hermia oho, par šitiem gājieniem nemaz nezināju! Nu, man vispār viņi tāds interests pāris ar to Sofia liekas
Uzreiz jau laicīgi pateikšu, nē, man neskauž, pirms man te brūk virsū 😄
Tas ir forši, ja vīrietis ir provider tipa, nodrošina labus dzīves apstākļus, bet man kaut kā ļoti krīt acīs cik pārspīlēti viņi konstanti runā tikai par un ap naudu… ok, es saprotu, esat bagāti, bet nu tos cilvēkus, kurus es zinu personīgi, kas pat ir multimiljonāri, nevaru iedomāties viņus staigājam pa Rīgas centru ar pilnu somu naudas tikai, lai citi redzētu, ka man ir
10.07.2023 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
bouquettt mani priecē, ka viņa par to iestājas, tomēr uzskatu, ka ja viņai ir problēmas ar kādu no miega konsultantiem, tad var tomēr uzrakstīt privāti, nevis uzraksta savā kontā un tad nobloķē to personu. Nu kaut kā muļķīgi
10.07.2023 16:38 |
 
Reitings 2221
Reģ: 10.09.2021
Tas Kralovs reklame naudu jo mekle letticigos, kas pirktu vinja kursus. Kaut ka jaizcelas un jaatrod dumjie cilveki. Viss, zemaka zemteksta nav 😀
10.07.2023 16:55 |
 
Patīk
Reitings 40054
Reģ: 12.10.2022
bouquettt @ 10.07.2023 10:51

Neapšaubu viņas profesionalitāti. Bet, manuprāt, viņas uzvedība soc. tīklos ir pārāk augstprātīga. Kāpēc vispār ir jāliek citu cilvēku nomelnojoši storiji, pēc tam tas cilvēks jānobloķē un jāturpina par to rakstīt. Miega mamma savā ig bija ielikusi, ka Bulavkina viņu nobloķējusi. Šis tiešām izskatījās pēc varianta, ka vairs nezināja, kā savu spalvu spodrināt, tāpēc sāka nolikt citus.
Tāpat es arī negribētu iet pie ārsta, kurš pēc tam manu gadījumu iztirzā savos ig storijos.
Viņa ir ārste? Pēc uzvedības šķiet, ka nestabils cilvēks, kurš ir greizsirdīgs uz citu ārsti, kas noceļ klientus. Šādus storys un publisku nolikšanu var redzēt starp influenceriem, kuriem ir inteliģences un intelekta trūkums, bet ko šādu negaidīju no ārstes.
10.07.2023 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
bouquettt @ 10.07.2023 16:25

Jā, viņa par to iestājas un sludina. Izsakās tā, it kā vecāku labsajūta neietekmētu bērnu. Diez vai prātā jūkoša mamma, kas normāli nav gulējusi mēnešiem, var ko dot bērnam. Man, piemēram, bērns gandrīz pus gadu normāli negulēja. Konsultējos ar viņas izslavēto Miega Feju, kas man par 60€ pateica, lai guļu blakus bērnam un gan jau tas pāries, viss esot normāli utt. Tai pat laikā Miega Pele pāris dienu laikā palīdzēja atrisināt problēmu. Un bērns nebija jāizraudina vai kā citādi jāmoka.

Katram sava pieej un katras pieejas sludinatajiem ir sava auditorija. Galvenais pashai saprast pie ka versties un no ka begt prom neatskatoties.
10.07.2023 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
CallMeAnnika @ 10.07.2023 17:00
Viņa ir ārste? Pēc uzvedības šķiet, ka nestabils cilvēks, kurš ir greizsirdīgs uz citu ārsti, kas noceļ klientus. Šādus storys un publisku nolikšanu var redzēt starp influenceriem, kuriem ir inteliģences un intelekta trūkums, bet ko šādu negaidīju no ārstes.

Miega konsultanti nav arsti. Un miega mamma nav arste vai vsp medikje, bet tas ari nav svarigi miega konsultacijas. Lai pastastitu ka nolikt bernu gulet jau nav vajadziga mediciniska izglitiba.
Es sekoju visiem un visam un noteikti tas nav kaut kadas konkurences delj, jo bulavkina nekonsulte par miegu un miega mamma nekonsulte par zidishanu, bet abas jomas ir cieshi saistitas. Drizak par parliecibu sava joma un sludinato pieeju.
Man par miega mammu ir radies priekshstats, ka vinja neatbalsta zidishanu. Varbut konsultacijas vinja mammam stasta ko citu, bet no ta, ko vinja publisko sava kontaa man rodas iespaids, ka ja es zidu un gribu zidit, man nav pie vinas javershas.
Varbut ir isteniba citadak, bet tas ir tas, ko sludina un tads tels izveidojies. Kadu zinju nodod, tadu teelu sev veido.
10.07.2023 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 10.10.2010
CallMeAnnika @ 10.07.2023 17:00
Viņa ir ārste? Pēc uzvedības šķiet, ka nestabils cilvēks, kurš ir greizsirdīgs uz citu ārsti, kas noceļ klientus. Šādus storys un publisku nolikšanu var redzēt starp influenceriem, kuriem ir inteliģences un intelekta trūkums, bet ko šādu negaidīju no ārstes.
pasnieshos par to, ka “vinja ir arste”? It ka arsti ir kadi ipashi cilveki ar ipasham personibas iezimem, izredzetie :D liekas, ka arsts ir profesija nevis rakstura ipashiba. Doma ka neeksiste stulbi, nezhelogi, debili vai nestabili arsti? Mana gimene ir vairaki medikji un es noteikti neskatos uz vinjiem ka ipashiem. Vinji visi ir parasti cilveki ar parastu cilveku domashanu un problemam. Tikai savulaik izstudejushi medicinu. Liekas smiekligi to ta uzsvert, ka arstam ir kaut ka ipashi jauzvedas vai jabut bez emocijam vai ka. Arsts var but izcili debils cilveks ari, ja kas
10.07.2023 20:20 |
 
Reitings 40
Reģ: 11.05.2023
Kelo @ 08.07.2023 14:24
Vai te ir kada, kas lieto Anetes Spīķes diamond glow? Ir tikai un vienīgi jūsmīgas atsauksmes, t.sk. no pro stilistiem. Man arī tāds ir, tiešām mirdzums jauks, BET... Tas mirdzums pec tam ir VISUR, pat ja lietots MINImāli ?! Uz manām drēbēm, uz auto sēdekļa, uz blakus stāvetāju drēbem un ķermeņa daļām mistiska veidā, pat it kā nesaskaramies :)). Esmu meğinajusi "žūt" vismaz 40 min., pirms, doties . Nekas nelīdz ?, mirdz viss, kam vajag, kam nevajag. Skatos, ka pie atsauksmēm neviens par to neraksta, lieto kājām (sēdekļi?!) , rokām (cilveki blakus?!), fotosesijām(drēbes?!). Nu kā? :)) Es varbūt neprotu? Tagad izmantoju minimali, tikai sejai ?

Man arī šis ir. Drēbes gan nekad nav palikušas netīras, bet pats spīdumiņš mēdz atspiesties uz tumšām ādas virsmām, bet man elementāri notīrās. Rakstīju pašai Anetei par lietošanu un viņa ļoti detalizēti audio ziņā pastāstīja kā labāk lietot, lai tiešām drēbes nesmērētos. Tā arī lietoju un viss pilnīgi ok. Var būt uzraksti viņai, jo nu pēc manas pieredzes izklausās neiespējami, kaut kas tāds no šī produkta, jo pati esmu vēl vizāžistu karjeras sākumā, bet esmu likusi arī pāris līgavām un nevienai nav nosmērētas baltās kleitas, kas manuprāt, ir baigais rādītājs. Klāju gan uz dekoltē, gan rokām, gan kājām. Visas bija sajūsmā par rezultātu un to, ka nekas nenosmērējās vispār.
Pirms tam man bija super dārgais Fenty un no tā viss reāli bija eļļains, spīdīgs, ķepīgs un pretīgs. Pašalik šī ir vienīgā influencere, kuras ražotās preces, iegādājoties nebiju vīlusies.
Esmu pirkusi no vienas sporta kostīmus, kas savēlās pēc pāris mazgāšanas reizēm, lai gan virs 100€ gaidīju ko nopietnāku, no citas nesen uzražotos un izkladzinātos šampūnus, kas matus savēla kunkuļos tā, ka nevarēju normāli izķemmēt, kamēr neieliku matu masku, ko iepriekš lietoju, lai glābtu situāciju. Iedevu mammai, viņas mati arī kā švamme palika. Pilnīgi jaunus vnk izmetu..
11.07.2023 01:39 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
Paskatijos Sofia Kralow un viņas vīru. Izrādās, ka es viņai kādu laiku atpakaļ sekoju, atceros, ka masveidā viņais sāka sekot, kad bija drāma ar Sudrabkaiju vai kā tā (varbūt kļūdos).
Abi ar vīru viens otra vērti. Ka tik izrādīties ar to, ka šiem ir nauda. Kādu laiku atpakaļ TikTok izleca Sofias video “Kā atrast bagātu vīru” un toreiz man jau bija tāds wtf.
No viņiem nes totāla tukšprātība un vēlme blatot.
11.07.2023 08:53 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Sebii @ 11.07.2023 08:53
Paskatijos Sofia Kralow un viņas vīru. Izrādās, ka es viņai kādu laiku atpakaļ sekoju, atceros, ka masveidā viņais sāka sekot, kad bija drāma ar Sudrabkaiju vai kā tā (varbūt kļūdos).
Abi ar vīru viens otra vērti. Ka tik izrādīties ar to, ka šiem ir nauda. Kādu laiku atpakaļ TikTok izleca Sofias video “Kā atrast bagātu vīru” un toreiz man jau bija tāds wtf.
No viņiem nes totāla tukšprātība un vēlme blatot.

Paskaidrojier man, kāpēc personai, kura blato ar naudu un visādi citādi ir tukša un bez satura ir 25 tūkstoši sekotāju. Kamēr piemēram tai pašai Montai Priedei, kas ir forša un sakarīga un vispār neblato, ir tikai 10’000? Tātad sekotājs vulgaris tomēr pieprasa drāmu un blatošanu? Tas aiziet labāk kā mīlīgs un noderīgs saturs?
11.07.2023 09:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
Sebii @ 11.07.2023 08:53
Paskatijos Sofia Kralow un viņas vīru. Izrādās, ka es viņai kādu laiku atpakaļ sekoju, atceros, ka masveidā viņais sāka sekot, kad bija drāma ar Sudrabkaiju vai kā tā (varbūt kļūdos).
Abi ar vīru viens otra vērti. Ka tik izrādīties ar to, ka šiem ir nauda. Kādu laiku atpakaļ TikTok izleca Sofias video “Kā atrast bagātu vīru” un toreiz man jau bija tāds wtf.
No viņiem nes totāla tukšprātība un vēlme blatot.

Sekoju Sofia Kralow un man pashai briziem liekas wtf??
Citreiz klausos vinas storijus un domaju,cik tuksha un dumja var but..
Baigi censas izskatities kaa “high class daama”,bet no vinas nāk tāds lētums ko ar nekādu naudu neaizbāzīsi..
Taa pats ar Thomas Kralow, nu tik loti censhas lidzinaties Andrew Tate, bet izskatas ka lets pakaldarinajums..
11.07.2023 09:21 |
 
Patīk
Reitings 40054
Reģ: 12.10.2022
tritanija @ 10.07.2023 20:20
pasnieshos par to, ka “vinja ir arste”? It ka arsti ir kadi ipashi cilveki ar ipasham personibas iezimem, izredzetie :D liekas, ka arsts ir profesija nevis rakstura ipashiba. Doma ka neeksiste stulbi, nezhelogi, debili vai nestabili arsti? Mana gimene ir vairaki medikji un es noteikti neskatos uz vinjiem ka ipashiem. Vinji visi ir parasti cilveki ar parastu cilveku domashanu un problemam. Tikai savulaik izstudejushi medicinu. Liekas smiekligi to ta uzsvert, ka arstam ir kaut ka ipashi jauzvedas vai jabut bez emocijam vai ka. Arsts var but izcili debils cilveks ari, ja kas
Par viņu, tieši tāpat kā par jebkuru citu profesiju pārstāvi, var teikt, ka publiski risināmi jautājumi pazemina gan profesionalitāti, gan cilvēcīgumu. Katram uztvere ir cita, bet šāds ārsts manās acīs nav kompetents, neskatoties uz to, ka ir vēl liela daļa, kas nav kompetenta un saprotoša aiz durvīm, sniedzot klātienes konsultācijas.
11.07.2023 11:38 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Tapec es pirmkart jautatu vai tam pediatram ir savi berni, reala pieredze kopjot bernus.

Šis jau izklausās pēc tā, ka vecmāte nevar būt, ja nav dzemdējusi.
11.07.2023 12:04 |
 
Reitings 918
Reģ: 02.02.2020
Pelnrukšķīte @ 11.07.2023 12:04

Šis jau izklausās pēc tā, ka vecmāte nevar būt, ja nav dzemdējusi.

Mūsu pediatre teica, ka viņa tā pa īstam sāka saprast vecākus tikai, kad pašai piedzima bērns. Līdz tam domāja, ko tie vecāki ceļ traci par katru puņķi un pumpu. 🙈
11.07.2023 12:37 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Lesbas, gribat iesmiet? Ciniskā Bindre tomēr bez savas dzīves izrādīšanas nevar iztikt, tāpēc tiek riktēts "Bindru ģimenes YouTube kanāls", kur tad nu izrādīšot, kā viņiem klājas :D Pirmās sērijas jau esot samontētas, šodien lasāms PDz. Un vēl viņa vaino televīziju tajā, kā tika parādīts tas suņa skandāls, Agritusiks uzskata, ka televīzijai būtu bijis jāiestājas par viņu ģimeni :D Tiesāties gan negrasās, jo reputāciju tas tāpat neatgriezīs.
Bāc, ku tas babulis ir tups, nu. Būtu nolīdusi pagrīdē un nekad nelīstu ārā, bet nē - taisīs tagad jūtūbes vlogus, psc.
Žurnālā vēl arī rakstīts, ka Bindre par Mailo nav vairs interesējusies, kopš viņš nonāca patversmē.
11.07.2023 13:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits