IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 40054
Reģ: 12.10.2022
Kantra @ 08.07.2023 15:07
Uresina ar saviem izlaistajuem bērneļiem besij.
Kāpēc pārdeva māju???
Slaistās nejo nedara uresina, tapec jau ari lien starptautiski lv tirgus izsmelts.
Tagad vienu vai divas nedēļas aizdevusies uz MindValley University un palaiž mērķu meistarklasi par 100+ eiro, kas bija gada sākumā. Vajag naudu, uztaisa izaicinājumu vai pārdod to, kas jau bijis. Neslikti.
08.07.2023 16:45 |
 
Reitings 1789
Reģ: 13.09.2021
Kelo @ 08.07.2023 14:24
Vai te ir kada, kas lieto Anetes Spīķes diamond glow? Ir tikai un vienīgi jūsmīgas atsauksmes, t.sk. no pro stilistiem. Man arī tāds ir, tiešām mirdzums jauks, BET... Tas mirdzums pec tam ir VISUR, pat ja lietots MINImāli ?! Uz manām drēbēm, uz auto sēdekļa, uz blakus stāvetāju drēbem un ķermeņa daļām mistiska veidā, pat it kā nesaskaramies :)). Esmu meğinajusi "žūt" vismaz 40 min., pirms, doties . Nekas nelīdz ?, mirdz viss, kam vajag, kam nevajag. Skatos, ka pie atsauksmēm neviens par to neraksta, lieto kājām (sēdekļi?!) , rokām (cilveki blakus?!), fotosesijām(drēbes?!). Nu kā? :)) Es varbūt neprotu? Tagad izmantoju minimali, tikai sejai ?

Mhm, man ari tas pats plus visas drebes netiras. Nepatika.
08.07.2023 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Apple of my eye @ 08.07.2023 13:34
Oo, Evelīna Pārkere pārvākusies uz Gruziju!
Tie teksti gan - šeit es esmu nekas, tiekos ar “parastiem” cilvēkiem :D
It kā Latvijā būtu bijusi kaut kāda A klases slavenība. Evelīnai laikam bija sakāpis galvā no saviem it kā 121K sekotāju, no kuriem liela daļa nav īsti. Pa lielam viņa ir atpazīstama tikai nedaudziem cilvēkiem Latvijā, - cerams Gruzija viņai tiešām palīdzēs nolaisties uz zemes!

Man liekas, ka viņai sakāpa galvā tāpēc, ka viņa bija viena no pirmajām, kas sāka youtubē kko darīt. Tur vel bija kaut kāda Sindija, Paula(?)... kas tagad man šķiet vairs neko, vai arī pārcēlās uz instagram. Neesmu sekojusi. Bet nu kopš tā laika Evelīnai sakāpa galvā, jo viņu visur aicināja utt.
Bet tagad bija tas feils ar grāmatu utt. Izdomāja pārcelties, bet ja finanses ļauj, lai jau.Varbūt tiešām nolaidīsies uz zemes.
Mani viņas sakarā vienmēr fascinējis kā viņa draudzējas - ik pa laikam ir kāda viena druška, ar ko visur dodas, visu posto, ir bez maz labākās draudzenes uz mūžu (un tā arī stāsta) un tad... pēkšņi tā druška pazūd, nekad kopā vairs nav manītas un nāk nākamā, ar ko atkārtojas viss tas pats :D. Visvairāk tas iekrita acīs ar to Loti - bija bez maz nešķiramas, tagad man liekas vairs pat neseko viena otrai. Pēkšņi beidzās gadsimta draudzība :D
08.07.2023 17:48 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
elfa* @ 08.07.2023 17:48

Man liekas, ka viņai sakāpa galvā tāpēc, ka viņa bija viena no pirmajām, kas sāka youtubē kko darīt. Tur vel bija kaut kāda Sindija, Paula(?)... kas tagad man šķiet vairs neko, vai arī pārcēlās uz instagram. Neesmu sekojusi. Bet nu kopš tā laika Evelīnai sakāpa galvā, jo viņu visur aicināja utt.
Bet tagad bija tas feils ar grāmatu utt. Izdomāja pārcelties, bet ja finanses ļauj, lai jau.Varbūt tiešām nolaidīsies uz zemes.
Mani viņas sakarā vienmēr fascinējis kā viņa draudzējas - ik pa laikam ir kāda viena druška, ar ko visur dodas, visu posto, ir bez maz labākās draudzenes uz mūžu (un tā arī stāsta) un tad... pēkšņi tā druška pazūd, nekad kopā vairs nav manītas un nāk nākamā, ar ko atkārtojas viss tas pats :D. Visvairāk tas iekrita acīs ar to Loti - bija bez maz nešķiramas, tagad man liekas vairs pat neseko viena otrai. Pēkšņi beidzās gadsimta draudzība :D

Es domāju ilgtermiņā Gruzijā dzīvot nemaz nav tik dārgi.
Jā, ir tādi cilvēki, kam labākie draugi mainās un efie pēkšņi ir pilnīgi off. Liecina par nenobriedušu personību
08.07.2023 18:20 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Apple of my eye @ 08.07.2023 18:20

Es domāju ilgtermiņā Gruzijā dzīvot nemaz nav tik dārgi.
Jā, ir tādi cilvēki, kam labākie draugi mainās un efie pēkšņi ir pilnīgi off. Liecina par nenobriedušu personību

*vecie
08.07.2023 18:21 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Apple of my eye @ 08.07.2023 18:20

Es domāju ilgtermiņā Gruzijā dzīvot nemaz nav tik dārgi.
Jā, ir tādi cilvēki, kam labākie draugi mainās un efie pēkšņi ir pilnīgi off. Liecina par nenobriedušu personību

Dzīvošana Gruzijā ir reāli lēta. Tie paši produkti maksā smieklīgu naudu.
Pat ar visām izklaidēm visu visu ņemot vērā.
08.07.2023 18:31 |
 
Reitings 1588
Reģ: 25.01.2023
Apple of my eye @ 08.07.2023 18:20

Es domāju ilgtermiņā Gruzijā dzīvot nemaz nav tik dārgi.
Jā, ir tādi cilvēki, kam labākie draugi mainās un efie pēkšņi ir pilnīgi off. Liecina par nenobriedušu personību
kapec gan.akmenī kalts nav nekas.Kas kadreiz bija tuvi,pec dienas ir svešāki par svešiem.Mainās domāšana,vērtības kādam,mainās arī cilvēki.Būt piekaltam kādam klāt,jo esam labakie draugi, kaut sen nav nekā tuva,tas liecina par nenobriedusu personu.-neļaut aiziet,kad ir jaaiziet
08.07.2023 18:42 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Kantra @ 08.07.2023 15:07
Uresina ar saviem izlaistajuem bērneļiem besij.
Kāpēc pārdeva māju???
Slaistās nejo nedara uresina, tapec jau ari lien starptautiski lv tirgus izsmelts.

Viņa pārdeva màju? To, kurā pirms gada apmēram ar pontu ievācās?
08.07.2023 19:15 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Uresinai vajag naudu, uztaisa izaicinajumu.
Vai ari, izdoma ko jaunu, jau ieptoeks sagatavojor stastinu.
08.07.2023 20:04 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Jā, Uresina pārdeva māju.
Nezinu, kad ievācās.
Diezin kāpēc, kaut kas nav līdz galam pateikts.
08.07.2023 20:05 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Tagad dzīvoklī dzīvo.
08.07.2023 20:06 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Kelo @ 08.07.2023 14:24
Vai te ir kada, kas lieto Anetes Spīķes diamond glow? Ir tikai un vienīgi jūsmīgas atsauksmes, t.sk. no pro stilistiem. Man arī tāds ir, tiešām mirdzums jauks, BET... Tas mirdzums pec tam ir VISUR, pat ja lietots MINImāli ?! Uz manām drēbēm, uz auto sēdekļa, uz blakus stāvetāju drēbem un ķermeņa daļām mistiska veidā, pat it kā nesaskaramies :)). Esmu meğinajusi "žūt" vismaz 40 min., pirms, doties . Nekas nelīdz ?, mirdz viss, kam vajag, kam nevajag. Skatos, ka pie atsauksmēm neviens par to neraksta, lieto kājām (sēdekļi?!) , rokām (cilveki blakus?!), fotosesijām(drēbes?!). Nu kā? :)) Es varbūt neprotu? Tagad izmantoju minimali, tikai sejai ?

Labi, ka ierakstījies te, jo es jau biju par mata tiesu, lai nopirktu. Paldies, spīdēt pa perimetru negribās :)
08.07.2023 20:37 |
 
Reitings 156
Reģ: 01.08.2020
Kāda zin kas ir Samantas Tīnas draugs ? 🤔
08.07.2023 21:22 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Kelo @ 08.07.2023 14:24
Vai te ir kada, kas lieto Anetes Spīķes diamond glow? Ir tikai un vienīgi jūsmīgas atsauksmes, t.sk. no pro stilistiem. Man arī tāds ir, tiešām mirdzums jauks, BET... Tas mirdzums pec tam ir VISUR, pat ja lietots MINImāli ?! Uz manām drēbēm, uz auto sēdekļa, uz blakus stāvetāju drēbem un ķermeņa daļām mistiska veidā, pat it kā nesaskaramies :)). Esmu meğinajusi "žūt" vismaz 40 min., pirms, doties . Nekas nelīdz ?, mirdz viss, kam vajag, kam nevajag. Skatos, ka pie atsauksmēm neviens par to neraksta, lieto kājām (sēdekļi?!) , rokām (cilveki blakus?!), fotosesijām(drēbes?!). Nu kā? :)) Es varbūt neprotu? Tagad izmantoju minimali, tikai sejai ?

Pilnīgi piekrītu, VISS paliek spīdumos un ja esi gaišās drēbēs, tad nedaudz arī brūnais tonis paliek uz drēbēm.
08.07.2023 21:41 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
kapibara @ 08.07.2023 15:12

Labāk tā, nekā savā spoguļattēlā. ?

blin, cik tu kompleksaina esi, ak jel😀
08.07.2023 21:52 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Kantra @ 08.07.2023 20:05
Jā, Uresina pārdeva māju.
Nezinu, kad ievācās.
Diezin kāpēc, kaut kas nav līdz galam pateikts.

Un toreiz par māju tādus savu sapņu stāstus stāstīja citiem, liekot sevi par piemēru, ka visi tā var. Vot cilvēkiem apnika tāda muldēšana un tagad dabū tirgoties un pa 50% laist savus kursikus.
Varbūt cilvēkiem sāk acis vērties pamazām, saprotot, ka cena nav līdzvērtīga ieguvumam. Un cilvēki sak gribēt īstas lietas un izglītību, nevis banālus kursikus pa labi un pa kreisi, ko daudzi tagad tirgo. Krastai arī bija pielūdzēji, uz ko uzplauka, bet ilgtermiņā tas neder. Ir jāstrādā nevis jāfleitē citiem pilnas ausis.
08.07.2023 22:13 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
Londine @ 08.07.2023 22:13

Un toreiz par māju tādus savu sapņu stāstus stāstīja citiem, liekot sevi par piemēru, ka visi tā var. Vot cilvēkiem apnika tāda muldēšana un tagad dabū tirgoties un pa 50% laist savus kursikus.
Varbūt cilvēkiem sāk acis vērties pamazām, saprotot, ka cena nav līdzvērtīga ieguvumam. Un cilvēki sak gribēt īstas lietas un izglītību, nevis banālus kursikus pa labi un pa kreisi, ko daudzi tagad tirgo. Krastai arī bija pielūdzēji, uz ko uzplauka, bet ilgtermiņā tas neder. Ir jāstrādā nevis jāfleitē citiem pilnas ausis.

Patiesībā, šie visi kursi nav nemaz slikts variants, lai iegūtu zināšanas un paplašinātu savu redzes loku, vai lai iegūtu tālāk vienkārši jaunu profesiju, ar ko piepelnīties. Problēma drīzāk ir visā sistēmā ar šiem kursiem tieši Latvijā. Nevis cilvēki sāka novērtēt īstu izglītību, bet gan mums drīzāk nav kas pērk to visu, visa enerģija cilvēkiem aiziet uz ikdienišķām lietām - auto saremontēt, bērniem, ko nopirkt, liekas taču, ka tas ir daudz acīmredzamāk un nepieciešamāk, un patiesībā, tā jau arī ir, nedomāsi taču par jauniem Balenciaga apaviem, kad jādzīvo vēl visu mēnesi.
Tikai es gan skatītos uz to daudz citādāk un, saprotu, ka šeit daudzām sievietēm, kas sitās iespējams pat varbūt pa diviem darbiem, ir sāpīgi skatīties, ka kāda dāma tā viegli uz kursiem sapelna naudu.
Bet slikti tas ir no tāda viedokļa, ka tas parāda patieso slikto kopējo finansiālo stāvokli.
Paši par sevi kursi ar savu domu nav slikti - jebkurā gadījumā mudina nedaudz apstāties un apdomāt, varbūt nomainīt fokusu, atrast kaut ko priekš sevis noderīgu. Tas arī, starp citu, parāda sabiedrības intereses. Tikai darbs, tikai augstskola izglītība, tikai labs auto, tikai dzīvoklis vai privātmāja. Ilgtermiņā tas nestrādā. Ir jānodarbojas ar savu iekšējo pasauli arī.
Par kursu kvalitāti un izpildījumu- tas jau ir cits jautājums. Diemžēl, mums Latvijā pieejamo kursu klāsts ir tāds bēdīgāks pēc sava satura, tas gan.
08.07.2023 23:02 |
 
Patīk
Reitings 40054
Reģ: 12.10.2022
Elizabeteeee @ 08.07.2023 23:02

Patiesībā, šie visi kursi nav nemaz slikts variants, lai iegūtu zināšanas un paplašinātu savu redzes loku, vai lai iegūtu tālāk vienkārši jaunu profesiju, ar ko piepelnīties. Problēma drīzāk ir visā sistēmā ar šiem kursiem tieši Latvijā. Nevis cilvēki sāka novērtēt īstu izglītību, bet gan mums drīzāk nav kas pērk to visu, visa enerģija cilvēkiem aiziet uz ikdienišķām lietām - auto saremontēt, bērniem, ko nopirkt, liekas taču, ka tas ir daudz acīmredzamāk un nepieciešamāk, un patiesībā, tā jau arī ir, nedomāsi taču par jauniem Balenciaga apaviem, kad jādzīvo vēl visu mēnesi.
Tikai es gan skatītos uz to daudz citādāk un, saprotu, ka šeit daudzām sievietēm, kas sitās iespējams pat varbūt pa diviem darbiem, ir sāpīgi skatīties, ka kāda dāma tā viegli uz kursiem sapelna naudu.
Bet slikti tas ir no tāda viedokļa, ka tas parāda patieso slikto kopējo finansiālo stāvokli.
Paši par sevi kursi ar savu domu nav slikti - jebkurā gadījumā mudina nedaudz apstāties un apdomāt, varbūt nomainīt fokusu, atrast kaut ko priekš sevis noderīgu. Tas arī, starp citu, parāda sabiedrības intereses. Tikai darbs, tikai augstskola izglītība, tikai labs auto, tikai dzīvoklis vai privātmāja. Ilgtermiņā tas nestrādā. Ir jānodarbojas ar savu iekšējo pasauli arī.
Par kursu kvalitāti un izpildījumu- tas jau ir cits jautājums. Diemžēl, mums Latvijā pieejamo kursu klāsts ir tāds bēdīgāks pēc sava satura, tas gan.
Kāda ir bijusi 12 soļu programmā pie Uresinas? Ir 700 un vairāk eiro vērta?
08.07.2023 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
CallMeAnnika @ 08.07.2023 23:48
Kāda ir bijusi 12 soļu programmā pie Uresinas? Ir 700 un vairāk eiro vērta?

Neesmu, bet man neceltos roka maksāt tādu summu par .. būtībā kursiku. Ja gribas pašizaugsmi, kouču, psihologu vai jebko, kas palīdz salikt domas pa plauktiņiem, tad kaut vai ieguldīt vairāk, bet pie kāda, kas individuāli strādā ar mani un konkrētiem jautājumiem. Man Uresina liekas diezgan shady.
09.07.2023 00:01 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Mīļās dāmas, vai tiešām par 700 eur jums ir vajadzīgs kāds, kas pasaka to, ko varat izlasīt grāmatā pa 20 eur? Nu labi, kaut 3 grāmatās.es nekad nemaksāti 700 eur par kursu, kas neceļ manu profesionālo kvalifikāciju.
Un iedomājieties - ja nu nesanāca saprast, jo viņa saka?
09.07.2023 01:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits