IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
Apskatījos to Alisi instagram.. Nu, jā. Meitene, kura pelna ar OF kursiņu pasniegšanu un laimi gūst ikdienā lietojot marihuānu, vispār vajadzētu aizliegt internetu vai rakstīt jebkādus komentārus. Nu, ko tāds cilvēks vispār jēdzīgu var spriest vai izteikt viedokli.
03.07.2023 11:28 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Sebii @ 03.07.2023 11:16
Nezinu, kas ir ar tiem, kuri viņai piekrīt un atbalsta, bet Alise tiešām nav normāla. Ja jau pirms kādiem trīs gadiem es domāju, ka viņai nav pilns rublis, jo viņa vazājās ar plikām krūtīm riņķī un čīkstēja, ka Rīgas parkos sievietes nevar staigāt pusplikas, tad tagad tur tiešām ir aizgājis pa fāzi.
Tas kā viņa uzvedas, ir vienkārši nožēlojami. Pati saka, ka izplata pozitīvus vibes, bet šis viss kaut kā neiet kopā ar to. Skaidrs, ka viņa izplata pozitīvus vibes tikai tiem, kas domā kā viņa. Pret citiem, kas domā savādāk, viņa ir tik nekrietna cik vien var būt. Nožēlojami skatīties kā jauna sieviete pavada savu dzīvi vienā vienīgā dūmu žvingulī. Būtu labāk izglītojusies un pilnveidojusies.

Un viņas IG ieliktie storiji, ka tagad viņai lijušas asaru jūras, jo daudz kas sāp utt. Lūk. Tu dzīvo zem kaifa diens dienā , ignorē realitāti un kādā brīdī tas viss sprāgst laukā gribi tu to vai nē, tikai viņa vēl ir tajā stadijā, kad visa pasaule ir netaisnīga, vainīga, visi draugi kas pazuduši arī paši vainīgi, jo nespēlē pēc viņas noteikumiem, brīdī kad atleks viņai prāts ( es ceru, ka tas notiks), viņai būs tik daudz apgaismību, ka es nestādos priekšā kā viņa visu to gadiem krāto stulbumu sagremos!
03.07.2023 11:30 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Es IG izlasīju, ka viņa nāk no alkoholiķu ģimenes, viņas tēvs bija alkoholiķis (es nezinu, cik tas atbilst patiesībai, bet viņa pati to uzrakstīja) un kad viņai bija 17 gadi, tēvs pakārās viņu pagalmā. Viņa sāka dzert un tusēt, tad 25 gados satika Mārtiņu, pievērsās it kā veselīgai dzīvei - atmeta dzeršanu, smēķēšanu, sāka praktizēt vegānismu, zāli un visu pārējo garīgo. Man šķiet, ka, zinot šos faktus, var savilkt, kāpēc viņa ir tāda, kāda ir.
03.07.2023 11:35 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Sebii @ 03.07.2023 11:16
Nezinu, kas ir ar tiem, kuri viņai piekrīt un atbalsta, bet Alise tiešām nav normāla. Ja jau pirms kādiem trīs gadiem es domāju, ka viņai nav pilns rublis, jo viņa vazājās ar plikām krūtīm riņķī un čīkstēja, ka Rīgas parkos sievietes nevar staigāt pusplikas, tad tagad tur tiešām ir aizgājis pa fāzi.
Tas kā viņa uzvedas, ir vienkārši nožēlojami. Pati saka, ka izplata pozitīvus vibes, bet šis viss kaut kā neiet kopā ar to. Skaidrs, ka viņa izplata pozitīvus vibes tikai tiem, kas domā kā viņa. Pret citiem, kas domā savādāk, viņa ir tik nekrietna cik vien var būt. Nožēlojami skatīties kā jauna sieviete pavada savu dzīvi vienā vienīgā dūmu žvingulī. Būtu labāk izglītojusies un pilnveidojusies.

Tieši tā - viņa ir it kā "chill" un "positive", bet sen atpakaļ viņai kaut ko iekomentēju FB, un tur tādi s*di nāca virsū. Ļoooooooti agresīva.
Esmu jau teikusi - manuprāt, viņai ir baigās mentālās problēmas un nekur prom no sava agrākā alkoholiķes m*ukas dzīvesveida nav tikusi. Tikai tagad ir kāsis 24/7 un OnlyFans.
Par to māti un pusaudzi - es piekrītu, ka zāle varbūt nav tik slikta kā to mālē, BET pusaudzim to pīpēt nevajag atļaut. Kur nu vēl katru dienu. Nezinu, kas bija ar audzināšanu, bet tā tad bija depresija un zāle tai nepalīdzēja, ne jau tajās devās. Saprotu māti par 100%.
Un vispār uzskatu, ja esi vesels un laimīgs, tad nevajag ne alkoholu, ne zāli. Veselīgs dzīvesveids - ēšana maksimāli tīri (ne ekstrēms vegānisms), aktīvā atpūta, sports, daba - ir liels solis pretī mentālajai veselībai. Ne zālei, ne alkoholam IKDIENĀ tur nav vietas.
03.07.2023 11:37 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
Uvavy @ 03.07.2023 11:35
Es IG izlasīju, ka viņa nāk no alkoholiķu ģimenes, viņas tēvs bija alkoholiķis (es nezinu, cik tas atbilst patiesībai, bet viņa pati to uzrakstīja) un kad viņai bija 17 gadi, tēvs pakārās viņu pagalmā. Viņa sāka dzert un tusēt, tad 25 gados satika Mārtiņu, pievērsās it kā veselīgai dzīvei - atmeta dzeršanu, smēķēšanu, sāka praktizēt vegānismu, zāli un visu pārējo garīgo. Man šķiet, ka, zinot šos faktus, var savilkt, kāpēc viņa ir tāda, kāda ir.

Nuu.. nevaru piekrist. Ļoti labi zinu ģimeni, kur arī tēvs dzēra un pakārās, meitenes ir izaugušas pilnīgi normālas, ar darbiem un savām ģimenēm. Un viņas tieši ļoti minimāli/ļoti reti lieto alkoholu. Bet varbūt tie arī ir tie divi gadījumi - vai nu ņem kā mācību un izvēlies pilnīgi pretēju dzīvi vai vaino bērnību ar tādu tēvu un paliec par tādu kā Alise.
03.07.2023 11:39 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Vienīgais es domāju, cik jūs pašas esat tolerantas, iecietīgas blablabla, ja, piemēram, nodiršat viņu, kur viņa acīmredzot nav tikusi galā ar savām psiholoģiskām problēmām.
Protams, mēs nevaram šādā veidā cilvēku attaisnot, ja viņš dara kaut ko briesmīgu, noziegumus utt, bet kamēr viņa nedara citiem reālu kaitējumu, lai dzīvo ar savu OF utt.utt., jo te jau par viņu tika runāts slikti arī pirms šīs Tviterdiskusijas, kur viņa nekorekti izteicās.
03.07.2023 11:42 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
lookatyourself @ 03.07.2023 11:39

Nuu.. nevaru piekrist. Ļoti labi zinu ģimeni, kur arī tēvs dzēra un pakārās, meitenes ir izaugušas pilnīgi normālas, ar darbiem un savām ģimenēm. Un viņas tieši ļoti minimāli/ļoti reti lieto alkoholu. Bet varbūt tie arī ir tie divi gadījumi - vai nu ņem kā mācību un izvēlies pilnīgi pretēju dzīvi vai vaino bērnību ar tādu tēvu un paliec par tādu kā Alise.

Cilvēki ir dažādi. Pēc tava teksta sanāk, ka Alises komentāri ir vietā, jo viņa arī teica, ka viņa smēķē, bet viņai nekas slikts no tā nav. Tāpat kā viņa arī tu projicē svešu pieredzi uz citiem.
03.07.2023 11:44 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
Uvavy @ 03.07.2023 11:44

Cilvēki ir dažādi. Pēc tava teksta sanāk, ka Alises komentāri ir vietā, jo viņa arī teica, ka viņa smēķē, bet viņai nekas slikts no tā nav. Tāpat kā viņa arī tu projicē svešu pieredzi uz citiem.

Nē, tā nesanāk. Ar savu tekstu vēlējos pateikt to, ka nevar attaisnot Alises dzīvesveidu un viedokli, ņemot vērā, kāda viņai bijusi bērnība. Pārējais ir tava interpretācija.
03.07.2023 11:54 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ja es pareizi saprotu, tad uz visa tā fona par pakārušos tēvu, alko un ko tik vel ne var attaisnot empātijas un takta izjūtas trūkumu. Šis stāsts nav par Alisi, viņas traumām un viņas bērnību. Šis stāsts ir par sievieti, kas zaudējusi savu bērnu.
03.07.2023 11:57 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
man ļoti žēl Alises. nevienam bērnam/pusaudzim nevajadzētu piedzīvot to, ko ir piedzīvojusi viņa. tur apakšā ir nenormāla psiholoģiska trauma un tas ir briesmīgi.
bet, tieši šī iemesla dēļ, viņai vajadzētu saņemties un paklusēt, nevis sniegt padomus. it sevišķi, ja ir iedzimtas depresijas vai trauksmes, bērnības traumas - self medicating ar zāli un sēnēm ir sliktākais, ko cilvēks var darīt
03.07.2023 12:02 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
.Eksperte. @ 03.07.2023 11:57
Ja es pareizi saprotu, tad uz visa tā fona par pakārušos tēvu, alko un ko tik vel ne var attaisnot empātijas un takta izjūtas trūkumu. Šis stāsts nav par Alisi, viņas traumām un viņas bērnību. Šis stāsts ir par sievieti, kas zaudējusi savu bērnu.

Jā, tieši to es arī centos pateikt, ka nevar attaisnot Alises esošo situāciju ar bērnības traumām. Nevar pie mātes ieraksta par mirušo bērnu tā vienkārši izteikt viedokli, jo viņai tas liekas svarīgi. Varbūt kādam tas ir svarīgi globāli, bet mammai tas noteikti nav svarīgi, nav noderīgi un noteikti šobrīd nedeva viņai neko labu.
03.07.2023 12:02 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
lookatyourself @ 03.07.2023 11:26
Var jau celt tēmas, ka ir jāstrādā ar visām psiholoģiskām problēmām tuviem cilvēkiem, bet šādās situācijās, kad viens no nāves iemesliem ir marihuāna, nu nevar to normalizēt un pārmest vecākam par kaut kādu bezatbildību. Kā VISPĀR var vecākam pārmest tādā brīdī kaut ko? Esmu redzējusi, cik grūti ir cīnīties ar pusaudžu problēmām, un tā vietā, lai beigtu ar bērnu strīdēties nepārtraukti un lai nesabojātu attiecības uz mūžu, tā pusaudža mamma nolēma pieņemt viņa izvēles, lai saglabātu vispār attiecības ar savu bērnu. Tur gan nebija ne narkotikas, ne alkohols, vienkārši izvēlējas aiziet ātrāk no mājām, atstāt otrajā plānā mācības un sākt strādāt. Bet arī tādas lietas mammai ir sāpīgas, jo katra savam bērnam grib to labāko dzīves scenāriju.
Un vispār tracina, ka tādas zebiekstes, kurām nav bērnu, atļaujas rakstīt par kaut kādām vecāku nolaidībām vai bezatbildībām. Nu, nevar spriest par bērnu audzināšanu, ja nav pašiem savu bērnu. N e v a r.

Nesaprotamu iemeslu dēļ, dzīvē tā ir iekārtojies, ka tās kurām bērnu nav, VIENMĒR domā, ka viņas visu par bērniem un to audzināšanu zin labāk kā miesīgi vecāki! Laikam nekad neaizmirsīšu kā visas draudzenes apkārt, kurām nebija bērnu, laikā kad man jau bija, zināja labāk kā celt, kā likt gulēt, kā barot kā uzvesties, kā aizrādīt, ko drīkst un ko nedrīkst. Cik esmu klausījusies un bijusi dažādās kompānijās, sievietēm kurām nav bērnu viedoklis ir VIENMĒR.
03.07.2023 12:10 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Ai, nu ko jūs liekuļojat, uzspiediet kādas piecas lapas atpakaļ šajā diskusijā un arī pirms šī nekorektā Alises izteiciena bija Alises nodiršana. Es viņu neattaisnoju, bet norādu uz to, ka neesat nekādas svētās, lai tagad šausminātos par viņas komentāru tai mātei, turklāt tas komentārs nebūt nebija vienīgais. Tāpat kā tagad šī dalībniece, kura salīdzina vienas ģimenes tēva pašnāvību ar otru. Tikpat labi varam sākt salīdzināt māšu reakcijas uz savu bērnu pašnāvību. Un tieši tas ir tas, ko šī dalībniece pateica, ka viens tiek galā labi ar problēmu un tāpēc otram arī jātiek labi, ja nē, viņš ir neizdevies.
03.07.2023 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
Nāk smiekli skatoties kā Everita Pastuhova storijos tik jauka un mīla pret visiem, bet realitātē vienīgie sveicieni no sekotājiem, jo dzīvē tik pretīgs cilvēks, ka cits jau nav kas sveic
03.07.2023 12:11 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
kinderbueno @ 03.07.2023 12:10

Nesaprotamu iemeslu dēļ, dzīvē tā ir iekārtojies, ka tās kurām bērnu nav, VIENMĒR domā, ka viņas visu par bērniem un to audzināšanu zin labāk kā miesīgi vecāki! Laikam nekad neaizmirsīšu kā visas draudzenes apkārt, kurām nebija bērnu, laikā kad man jau bija, zināja labāk kā celt, kā likt gulēt, kā barot kā uzvesties, kā aizrādīt, ko drīkst un ko nedrīkst. Cik esmu klausījusies un bijusi dažādās kompānijās, sievietēm kurām nav bērnu viedoklis ir VIENMĒR.

Tāpat kā cilvēki, kuriem nav mentālo problēmu, izsakās par tām. Vai kas nelieto marihuānu, vienmēr visu zina par to. Vai cilvēki, kuri nav vegāni, vienmēr visu zina labāk par vegānismu. Vai cilvēki, kas nav infektologi, zina labāk par vakcīnām. Vai cilvēki, kas nav politiķi, zina labāk, kā jādara politikā.
Tā tas ir, ka cilvēki izsakās par visu un bērni nav nekāds izņēmums, ka par tiem nevar izteikties cilvēki, kuriem tādu nav.
03.07.2023 12:14 |
 
Reitings 4866
Reģ: 27.03.2023
Lai Alise aiziet vienreiz kārtīgi paēd, jo šitā badojoties galīgi prātiņš izkūkojis un zudusi pilnīga empātija pret apkārtējiem cilvēkiem. Marihuānas pīpēšana ir tikai viņas problēmu aizsegšana, jo kad esi nopīpējies, tad viss tik traģiski vairs neliekas.
100% viņai ir mentālas problēmas un kā redzams arī financiālas. OF kursiņus šī izdomājusi pasniegt, tikai neempātiskam cilvēkam šāda ideja ienāktu prātā. Galvenais, lai tik viņai kapeika ieripo un pie pakaļas kādā veidā.
03.07.2023 12:14 |
 
Reitings 4866
Reģ: 27.03.2023
Uvavy
Man personīgi nekad nebūs empātijas pret tādiem cilvēkiem kuriem pašiem šāda īpašība iztrūkst.
Ir tomēr atšķirība vai attiecīgi cilvēki un tēmas tiek apspriestas anonīmā forumā vai personiski tiek viņiem uzrakstītas. Vēl, jo īpaši, kad ir notikusi nelaime un ir smagas sēras.
Plus piesaukt bērnības traumas tas vispār bija nevietā. Alise ir jau 30 gadīga sieviete un tomēr būtu jāfiltrē ko dara un runā.
03.07.2023 12:22 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Uvavy @ 03.07.2023 12:14

Tāpat kā cilvēki, kuriem nav mentālo problēmu, izsakās par tām. Vai kas nelieto marihuānu, vienmēr visu zina par to. Vai cilvēki, kuri nav vegāni, vienmēr visu zina labāk par vegānismu. Vai cilvēki, kas nav infektologi, zina labāk par vakcīnām. Vai cilvēki, kas nav politiķi, zina labāk, kā jādara politikā.
Tā tas ir, ka cilvēki izsakās par visu un bērni nav nekāds izņēmums, ka par tiem nevar izteikties cilvēki, kuriem tādu nav.

Te nu gan Tu jauc pavisam dažādas lietas. Tev nav jālieto heroīns, zāle vai kas cits lai Tu nezinātu kas no tā tevi sagaida 😀
Neviens nesaka, ka nevar izteikties, acīmredzot, Tev patīk savas piecas kapeikas bāzt visās tēmās, ja tieši tevi tas kaut kā aizskāra lai tu veltītu veselu eseju manam komentāram 😀
03.07.2023 12:31 |
 
Reitings 432
Reģ: 15.02.2022
Nu nau zālīte tāds bubulis par kādu te dažas labas to uztaisa. Protams nevaig sākt pīpēt kamer smadzenes un kermenis vel attīstās , bet manā vecumā es labak kontaktējos ar cilvekiem kuri påris reizes nedēłā uzpīpē zāliti nekā ar tādiem kuri dzīvo ar funkcionējošo alkiholismu.
03.07.2023 12:40 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Puppet @ 03.07.2023 12:40
Nu nau zālīte tāds bubulis par kādu te dažas labas to uztaisa. Protams nevaig sākt pīpēt kamer smadzenes un kermenis vel attīstās , bet manā vecumā es labak kontaktējos ar cilvekiem kuri påris reizes nedēłā uzpīpē zāliti nekā ar tādiem kuri dzīvo ar funkcionējošo alkiholismu.

Jums cilvēkiem, kuriem zāle ir Dieva vieta ir jāsaprot viena lieta, ka šeit NEVIENS NO CILVĒKIEM NEUZSKATA, KA UZPĪPĒT ZĀLI 1X NEDĒLĀ IR SLIKTI. Es nezinu kā paskaidrot, lai Jums tas beidzot aizietu. Jo man šķiet, ka jebkurš viedoklis korekti uzrakstīts Jums tāpat nolasās, ka zāle ir lielais bubulis. Te cepiens ir par to, ka sieviete, kas visu dienu cauriem gadiem pīpē zāles un rij sēnes, kurai ir normālas un acīmredzamas uzvedības problēmas apgalvo, ka zāle neko sliktu nedara. Padomājat nedaudz tālāk. Citādi jau apnīk uz riņķi malt vienu un to pašu!
03.07.2023 12:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits