IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
jana.te @ 28.06.2023 09:52
un seedeet forumaa un rakstit pretiigus komentaarus par citiem?? varena sieviete!!!

Tev arī tā gribētos, tici man 😂
28.06.2023 10:18 |
 
Reitings 145
Reģ: 28.04.2023
Sanda Krasta atsit tādu vecmeitas vibe. Skaista, it kā interesanta, stilīga, turīga, bet iekšēji tāda nelaimīga kaķutante. Un nav tā ar visām single sievietēm, bet dažām tā notiek. Es vispār neticu nekam, ko redzu Instā, uztvertu to tā, ka viņu dzīvē viss ir pilnīgi pretēji tam, ko cenšas atspoguļot, ar ļoti retiem izņēmumiem. Cilvēkiem ir tendence maskēt to, kas visvairāk sāp.
28.06.2023 10:26 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Anetei arī jauns posts par 40 plus atļaušanos ģērbties. Bet man Anete ar kaut ko patīk. Lai arī ne visam piekrītu. Bet viņa, šķiet, no sevis vismaz neko netēlo. Ir tāda, kāda ir. Un tas gan ir tas, ko es ļoti cienu. Tādu ir maz influenceru un vismazāk pieminētā Krasta, kas atstāj ļoti mākslīgu montāžu par sevi.
28.06.2023 10:40 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Subidubi @ 28.06.2023 10:26
Sanda Krasta atsit tādu vecmeitas vibe. Skaista, it kā interesanta, stilīga, turīga, bet iekšēji tāda nelaimīga kaķutante. Un nav tā ar visām single sievietēm, bet dažām tā notiek. Es vispār neticu nekam, ko redzu Instā, uztvertu to tā, ka viņu dzīvē viss ir pilnīgi pretēji tam, ko cenšas atspoguļot, ar ļoti retiem izņēmumiem. Cilvēkiem ir tendence maskēt to, kas visvairāk sāp.

Skaista - jā (ar piebildi - sejā). Bagāta? Man neizskatās. Un tas viņas Kuldīgas posts par to, ka tu drīksti radīt biznesu, kas neaiziet, man ļoti salikās par viņu. Vispār, bišku pat žēlīgi palika. Un ja vien viņa to ārējo mākslīgumu neradītu, neizsauktu arī nepatiku uz sevi. Tomēr ir sajūta, ka kaut ko viņa nemāk dzīvē un tieši par dzīvi.
Un šitas bieži redzams koučiem - citus māca, paši neprot. Žēlīgi.
28.06.2023 10:45 |
 
10 gadi
Reitings 10828
Reģ: 15.03.2012
Londine @ 28.06.2023 10:16

Tieši tā vakar arī iedomājos, ka viņa grib būt kā Kerija. Tāda pati arī kalsna. Un arī bez vīrieša galu galā palika. Redz kur sakrīt, pat žurnālistika.

Tikai viņai nav 3 labākās draudzenes priekos un bēdās, pat viena ne, agneseboo ir projekts
28.06.2023 10:55 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Es saprotu, ka tas nav necik populārs viedoklis Latvijas sabiedrībā, bet citu valstu pieredze rāda, ka par aizliegumiem ir labāka kontrole. Piemēram, kur narkotikas var aiznest un pārbaudīt uz "tīrību", stiprumu, nevis lietot nezināmu saturu, no kura tad arī bieži notiek nelaimes, nāves utt. Labs piemērs senāk bija spaiss, bet arī tas, ko pārdod zem it kā normāla nosaukuma, var nebūt ar tā sastāvu/stiprumu, ko pārdevējs norāda. Bija par to dokumentālā filma, bet uz sitiena nosaukumu neatcerēšos. Te varētu dalīt nosacīti vieglās un smagās narkotikas. Piesaukt heroīnu pie marihuānas vai sēnēm nav īsti adekvāti. Un jā, medicīnā izmanto marihuānu, ir daudz runāts arī par haluciogēnām vielām un to labo ietekmi uz cilvēka garīgo veselību. Tas gan nav viss tik vienkārši, es nevienam neieteiktu to kā labu variantu, jo man nav tādu zināšanu, tur darbs pētniekiem.
Tas pats par aizliegumiem v kontrolētu darbību attiecas uz prostitūciju utt. Vai tagad, piemēram, vēlas aizliegt saltus. Nu, lūdzu, bet pagrīdes bizness aug - daudz lielāki riski tiem, kas lietos, un arī ēnu ekonomika.
Jūsu viedoklis, manuprāt, tāds nedaudz Latvija pirmajā vietā stilā, brīnos, ka šādi viedokļi ir starp jauniem cilvēkiem, kuri it kā citās jomās šeit izpaužas kā atvērti.
Un, kā jau teicu, likumi un izpratnes par to, kas ir pareizi un kas nav, mainās, nekas nav dzelžaini ierakstīts, līdz ar to ir labi diskutēt. Nezinu, ko Alise liek profilā ikdienā, līdz ar to nemāku spriest par to, vai viņas izpausmes ir OK.
Un to, ka homoseksuāļi ir kaut kas cits - jā, protams. Bet, piemēram, pajautājiet kādam konservatīvajam un viņš pateiks, ka Igaunijas nesen pieņemtie likuma grozījumi, ar kuriem ļauj precēties viendzimuma pāriem un adoptēt bērnus, ir drauds sabiedrībai utt.utt.
28.06.2023 11:14 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
es esmu par dekriminalizāciju, bet pret legalizāciju. un es to saku kā cilvēks, kas pusaudžu gados regulāri pīpēja. LV nav tāda sabiedrība, lai varētu legalizēt. mums jau pietiek dzērājšoferu, tā tik vēl trūka, lai sēnes sarijušies pie stūres sēdētu vai ar ričukiem mauktu. + daudzi darītu visu reizē. OK, ir izņēmumi, kas tikai uzpīpē vai tikai apēd kādu sēni un tad čilo istabā, bet lielākais vairums, uz atkarībām tendētā sabiedrībā, iedzer, tad uztin džointu un vēl uzēd sēni pa virsu.
+ tas, ka zāle neko ļaunu nenodara, ir pilnīgs BS. regulāri pīpmaņi ļoti degradējas
28.06.2023 11:26 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
kinderbueno @ 28.06.2023 10:14

Es nesaprotu kā cilvēks var būt tik neadekvāts un aprobežots, kā?
Kā var vispār alkoholu salīdzināt ar zāli vai sēnēm, kad Tu pārkuries zāli, acs katra uz savu pusi, pats transā, uzvedies kā idiots to iespaidā. + pašai policija izkrata māju, sataisa brēku, ka policija slikta, bet tai pat laikā pati savārījusi kaut kādas ziepes. Gan jau sarijās sēnes, transā uznāca šizofrēmija un izsauca mentus. Tagad pati čīkst, ka nabadzītei sēnes visas izņemtas. Kā diez viņas Kanādiešu draugs viņas atveda, loģiski, ka te LV nelegāli pati sapirkusi. Drausmīgi kā cilvēks var nolaisties, kad blakus nav normālu cilvēku. Ar Mārtiņu kopā esot bija daudz maz adekvāta, interesanta un iedvesmojoša, tagad tikai un vienīgi samazgas birst. Visa ikdiena sastāv no zāles, sēnēm un nekā nedarīšanas. Izskata ziņā ari tāds pagrimums. Bēdīgi, ka jauna sieviete var sevi tā sačakarēt!

Laikam neesi saskārusies ar alkoholiķiem. Tā ir ļoti nopietna atkarība ar fiziskām un garīgām sekām. Vai tad nezini tādu izteicienu "baltās pelītes"? Cilvēkam visādas lietas rādās no alkohola daudzuma un pēc tam tā trūkuma.
Lietojot normas robežās alkohols ir OK, bet nevajag tagad pataisīt alkoholu par kaut ko normālu, labu, jo tas noved pie posta tikpat daudz, cik citas vielas.
28.06.2023 11:27 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
vilkluse @ 28.06.2023 11:26
es esmu par dekriminalizāciju, bet pret legalizāciju. un es to saku kā cilvēks, kas pusaudžu gados regulāri pīpēja. LV nav tāda sabiedrība, lai varētu legalizēt. mums jau pietiek dzērājšoferu, tā tik vēl trūka, lai sēnes sarijušies pie stūres sēdētu vai ar ričukiem mauktu. + daudzi darītu visu reizē. OK, ir izņēmumi, kas tikai uzpīpē vai tikai apēd kādu sēni un tad čilo istabā, bet lielākais vairums, uz atkarībām tendētā sabiedrībā, iedzer, tad uztin džointu un vēl uzēd sēni pa virsu.
+ tas, ka zāle neko ļaunu nenodara, ir pilnīgs BS. regulāri pīpmaņi ļoti degradējas

Regulāri lietojot/darot jebko, kas nav veselīgs, cilvēks kļūst atkarīgs, notrulinās, parādās fiziskās veselības problēmas. Regulāri lietojot alkoholu, pīpējot cigaretes, spēlējot datorspēles, azartspēles utt.
28.06.2023 11:28 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
vilkluse @ 28.06.2023 11:26
es esmu par dekriminalizāciju, bet pret legalizāciju. un es to saku kā cilvēks, kas pusaudžu gados regulāri pīpēja. LV nav tāda sabiedrība, lai varētu legalizēt. mums jau pietiek dzērājšoferu, tā tik vēl trūka, lai sēnes sarijušies pie stūres sēdētu vai ar ričukiem mauktu. + daudzi darītu visu reizē. OK, ir izņēmumi, kas tikai uzpīpē vai tikai apēd kādu sēni un tad čilo istabā, bet lielākais vairums, uz atkarībām tendētā sabiedrībā, iedzer, tad uztin džointu un vēl uzēd sēni pa virsu.
+ tas, ka zāle neko ļaunu nenodara, ir pilnīgs BS. regulāri pīpmaņi ļoti degradējas

Tas, ka kaut kas ir aizliegts, nenozīmē, ka tas nenotiek. Domā, ka tikai tāpēc, ka narkotikas mums ir aizliegtas, nav tādu šoferu jau tagad? Tas pats par visu citu, kas mums aizliegts un tad jau noteikti nekas tāds nenotiek.
Sakārtojot daudzas jomas (ne tikai narkotikas), var panākt mazākus riskus. Nav tikai divu variantu - aizliegt visu vai atļaut visu. Plus par narkotikām - dekriminalizēt un legalizēt ir divi atšķirīgi jēdzieni, arī tas svarīgi, kā teiksim par marihuānu senāk cilvēki vēlējās, lai to dekriminalizē, nevis legalizē.
28.06.2023 11:36 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
Mani nebeidz parsteigt Streele. Stasta storijos, ka braucot uz Ligo svinibam pa celam viena meita vemj, otrai paradas stomatits, bet tapat aizbrauc uz svinibam, kur pilns ar cilvekiem un citiem berniem. Es saprotu, ka negribas atcelt planus un pienemsim, ka vienalga par savejiem, kuriem gan jau vieglak butu veseloties majas, bet vai stomatots nav lipigs? Kaa ar tiem parejiem berniniem?
28.06.2023 11:39 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
Uvavy @ 28.06.2023 11:28

Regulāri lietojot/darot jebko, kas nav veselīgs, cilvēks kļūst atkarīgs, notrulinās, parādās fiziskās veselības problēmas. Regulāri lietojot alkoholu, pīpējot cigaretes, spēlējot datorspēles, azartspēles utt.

yes, bet zāles smēķētāji parasti kā argumentu izmanto, ka "no zāles nepaliek atkarīgs", bet realitātē no rīta atver acis un piešķiļ bongu, vai vakaros nevar aizmigt bez džointiņa.
ir cilvēki, kuri uzpīpē un ir OK, tāpat kā ir cilvēki, kuri var regulāri izdzert vīna glāzi un apstāties. piem, Alise pati ir stāstījusi, ka kādreiz ir kodusi un vārtījusies pa zemi, viņa ir uz atkarībām tendēts cilvēks
28.06.2023 11:40 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nokavēju burziņu par Sandu. Palasīju te komentārus. Viņas stils ir diezgan pretrunīgi vērtējams. Man pašai tāds nepatīk un es nenēsātu, bet, ja pašai patīk, ir ērti, un viņasprāt, moderni, lai jau būtu.
Savam vecumam viņa izskatās labi. Domāju, ka ir nekorekti vairākas reizes uzsvērt, ka viņai ir +/- 40. Izskatās viņa jauneklīga, dotu ap 36. Un šis nu gan nav tas veums, kad būtu jāpārmet, ka uzvedās, kā tīnis. Jo lielākoties visas dāmas 30+ vecumā tāpat dvēselē vēl jūtas 18gadnieces, nevis pensionētās soliņā sēdētājas.
Par ķermeņa kultu- pārāk izteikti viņa "reklamē" savu ķermeni. Pat, ja pašai patīk, kā izskatās, tad pilnībā racionāli domājošs un vesels cilvēks to nekā neakcentētu. Bet viņai ir izteikta tieksme izrādīt savu ķermeni, kas tomēr liecina par šādu tādu uzmanības trūkumu un vēlmi pēc atzinības un komplimeentiem.
Par ēšanas traucējumiem- ir viņai vai nav, tomēr ar diagnožu uzstādīšanu jānodarbojas ārstam, nevis forumniecēm. Tas komentārs "varbūt esmu recovery stadijā"- domāju, ka nav domāts par viņu pašu. Viņa tur min citus piemērus, kaut vai vēzi, kādēļ cilvēks var tikt aprunāts, un uzreiz aiz tā min "varbūt esmu recovery stadijā", "varbūt man tas ir vienīgais apģērbs". Tas noteikti nebija domāts par viņu pašu, bet kā atbilde par dažādu situāciju aprunāšanu.
Par viņas "oriģinālo" saturu. Ir skaisti, kvalitatīvi, bet nav oriģināli. Līdzīgi kā Andžai- copy/paste.
Un visbeidzot par statīvu. Ļoti daudzi influenceri izmanto statīvus, es pat teiktu, laikam lielākā daļa. Neredzu tur neko pārmetošu vai apsmiekla vērtu. Ja viņai nav neviena, kas bildē, tad tas ir vienīgais, kas var uzņemt viņai kvalitatībvas bildes, un tas nu gan nav nekas apsmejams. Te drīzāk, man liekas, ka daudzām ir jau izveidojusies pret viņu klišeja, stigma, ka viņa ir vientuļa vecmeita, un tāpēc pasmejās par statīvu.
28.06.2023 11:54 |
 
Reitings 1428
Reģ: 01.08.2021
kumelite15 @ 28.06.2023 11:39
Mani nebeidz parsteigt Streele. Stasta storijos, ka braucot uz Ligo svinibam pa celam viena meita vemj, otrai paradas stomatits, bet tapat aizbrauc uz svinibam, kur pilns ar cilvekiem un citiem berniem. Es saprotu, ka negribas atcelt planus un pienemsim, ka vienalga par savejiem, kuriem gan jau vieglak butu veseloties majas, bet vai stomatots nav lipigs? Kaa ar tiem parejiem berniniem?

Šis nav pirmo reizi, ir bijuši iepriekš gadijumi.
28.06.2023 11:57 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Uvavy @ 28.06.2023 11:27

Laikam neesi saskārusies ar alkoholiķiem. Tā ir ļoti nopietna atkarība ar fiziskām un garīgām sekām. Vai tad nezini tādu izteicienu "baltās pelītes"? Cilvēkam visādas lietas rādās no alkohola daudzuma un pēc tam tā trūkuma.
Lietojot normas robežās alkohols ir OK, bet nevajag tagad pataisīt alkoholu par kaut ko normālu, labu, jo tas noved pie posta tikpat daudz, cik citas vielas.

Alise vai Laura, aizej atpūties vai padari jel ko lietderīgāku. Manis pēc Tu nāsīs, plaušās un kunģī vari liet un vilkt ko Tu gribi. Es nevienā brīdī nesaku, ka to vajag turpināt aizliegt vai ka nebūtu jāseko citu valstu piemēram, es saku, ka līdz kaklam, ka visu laiku salīdzina ar alko šīs lietas. Es te nerunāju par alkoholiķiem, kas noķer baltās peles no tā. Es te runāju par to, ka jauna , skaista sieviete rij 7x nedēļā sēnes un 5x dienā pīpē kāsi un apgalvo, ka tas ir tas pats kas grauzt burkānus, jo nav kaitīgi!
28.06.2023 12:04 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Subidubi @ 28.06.2023 10:26
Sanda Krasta atsit tādu vecmeitas vibe. Skaista, it kā interesanta, stilīga, turīga, bet iekšēji tāda nelaimīga kaķutante. Un nav tā ar visām single sievietēm, bet dažām tā notiek. Es vispār neticu nekam, ko redzu Instā, uztvertu to tā, ka viņu dzīvē viss ir pilnīgi pretēji tam, ko cenšas atspoguļot, ar ļoti retiem izņēmumiem. Cilvēkiem ir tendence maskēt to, kas visvairāk sāp.

Jā, izteikts vecmeitas dīvainītes vaibs. Un tādā stereotipiskā nozīmē, nevis stilīga, mūsdienīga brīva sieviete. Bet pats jocīgākais, ka viņai ir ļoti foršs, liels dēls, tātad nekāda vecmeita viņa īsti nav. Cik saprotu, viņas dēlu gan vairāk ir audzinājis viņa tēvs, ne Sanda pati, un tas man arī rada tādu nepatīkamu kukuškas sajūtu - nespēj audzināt ne bērnu, ne savu suni savākt, toties ar kātiem apenēs gan var iepozēt.
28.06.2023 12:17 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
u.604737e44a238 @ 28.06.2023 12:17

Jā, izteikts vecmeitas dīvainītes vaibs. Un tādā stereotipiskā nozīmē, nevis stilīga, mūsdienīga brīva sieviete. Bet pats jocīgākais, ka viņai ir ļoti foršs, liels dēls, tātad nekāda vecmeita viņa īsti nav. Cik saprotu, viņas dēlu gan vairāk ir audzinājis viņa tēvs, ne Sanda pati, un tas man arī rada tādu nepatīkamu kukuškas sajūtu - nespēj audzināt ne bērnu, ne savu suni savākt, toties ar kātiem apenēs gan var iepozēt.

Nezināju, ka viņai ir bērni 🤯
28.06.2023 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Es arī par to iedomājos, ka Krasta grib būt kā Kerija. Bet viņai nesanāk. Viss tas viņas saturs tik iestudēts un mākslīgs. Būtu interesanti redzēt, ko viņa postotu, ja postotu bez tēlošanas, iestudēšanas un nez kādas Kerijas tēlošanas.
Kas attiecas uz mūžīgi appīpējušos puspliko Alisi, man nav žēl, ka pie viņas policija atbrauca. Ne jau aiz neko darīt atbrauca. Gribi rīt sēnes bez ierobežojuma - brauc tur, kur to var darīt un izbeidz tēlot nez kādu mocekli šeit. Pasaule ir vaļā. Legalizēt appīpēšanos, šņaukšanos, sēnes un ko vēl viņa grib, nav šī brīža prioritāte un manā izpratnē, tas vispār nav vajadzīgs. Ja ir nepieciešams mainīt kādus likumus un noteikumus, tad tie ir tie, kas saistās ar sodiem par vardarbību ģimenē, vardarbību pret dzīvniekiem utt. Visu to vajag sakārtot un tas ir svarīgi, nevis tērēt laiku tam, lai Alise un co varētu bez soda reklamēt cik sēņu rīšana un staigāšana mūžīgi appīpētā stāvoklī ir brīnišķīga. Varu derēt, ja viņa tāda sapīpējusies apsēstos pie stūres un uztaisītu avāriju - arī nejustos vainīga. Šeit viena jau minēja, ka mums jau ir liela problēma ar dzērājšoferiem. Nav nepieciešams vēl tam pievienot sēņu ēdājus.
28.06.2023 13:05 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
Tā Alise tiešām ir dīvaina, drusku filmas pārskatījusies. Viņas mantas izvandīt neesot legāli. Jā, un rīt sēnes un pīpēt zāli ir ļoti legāli? Tak uzņemies vienreiz atbildību par savām darbībām!!!
https://failiem.lv/u/t2n338zua
28.06.2023 13:08 |
 
Reitings 5039
Reģ: 26.04.2023
Uvavy @ 28.06.2023 11:28

Regulāri lietojot/darot jebko, kas nav veselīgs, cilvēks kļūst atkarīgs, notrulinās, parādās fiziskās veselības problēmas. Regulāri lietojot alkoholu, pīpējot cigaretes, spēlējot datorspēles, azartspēles utt.

https://www.1188.lv/zinas/alises-micules-dzivesvietu-parmeklejusi-policija-es-cinisos/16935
Kaut ko atrada arī?
28.06.2023 13:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits