IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Jana.te. Tad jau resnas kājas īsos šortos un ļumīgs vēders kārtām pāri arī ir uzdrošināšanās un super, jo meitene /sieviete bez kompleksiem. Vai tomēr bez gaumes izjūtas. Es runāju par estētiku un to, cik ko rādīt, nevis nerādīt. Man ir 45, es staigāju ar šortiem un man ir labs augums, bet es piedomāju, kurā vietā, vidē un situācijā ko velku. Arī man ir bikini bildes insta, bet iežmiegtas apenes līdz padusēm nevelku un kaulus citiem acīs neduru 😄
27.06.2023 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 10833
Reģ: 15.03.2012
Par Krastas kreativitāti, kā komentāru augstāk minēja, arī varētu pastrīdēties, aizmirsu tās jaunās krievu influenceres vārdu, bet Krastai nu ļoti patika viņu kopēt, nu tā, ka nepārprotami. Atcerētos to vārdu, varētu palūkot, vai tur arī nebija bildes ar rozēm biksītēs 🙈
27.06.2023 21:37 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
jana.te @ 27.06.2023 20:15

Nu kur šitādas mulkibas var rakstit..
Sanak,ka ja tev ir 40,tad tu vairs nedriksti ne iisos shortis staigaat,ne buut savaadaaka, tev jabut pelekai pelei,kad dzivo tikai pec videja latviesa standartiem,jo nedod dievs kaadai forumniecei tu nepatiksi?
katrs dzivo ka grib, man skiet forsi,ka savos 40 vina nekautrejas pastavet par savam vertibam un buut taada kaada ir,kārna vai ne kārna, ar statīvu padusē un oversize zhaketi,kas starp citu tiesam ir trends sobrid..
Bet ko nu te iestastisi..te tak visas taadaa stila ekspertes salasijusaas??
Sandai man skiet ir viena no kreativakajiem instagram profiliem kads vispar kadai latvietei redzets..
Bet jums jau te nekad nav labi-ja resna,tad cuuka, ja tieva,tad anoreksike,ja lupas lielakas tad pertikis,ja celjo, tad eskortniece, ja neceljo, tad atkal nav labi, tiesam neticas ka starp mums staigaa tadas “sievietes”,kas shitaa par citu sievieti runaa..
kreativakais uz lv fona ,bet ja redz mazliet vairāk ,tad saprot ,ka īsts copy paste
27.06.2023 21:46 |
 
Reitings 328
Reģ: 29.11.2022
Londine @ 27.06.2023 20:31
Jana.te. Tad jau resnas kājas īsos šortos un ļumīgs vēders kārtām pāri arī ir uzdrošināšanās un super, jo meitene /sieviete bez kompleksiem. Vai tomēr bez gaumes izjūtas. Es runāju par estētiku un to, cik ko rādīt, nevis nerādīt. Man ir 45, es staigāju ar šortiem un man ir labs augums, bet es piedomāju, kurā vietā, vidē un situācijā ko velku. Arī man ir bikini bildes insta, bet iežmiegtas apenes līdz padusēm nevelku un kaulus citiem acīs neduru ?

Piekrītu. Arī 50+ un 60+ var vilkt gan šortus, gan bikini un tas ir pilnīgi ok! Ja ir +/- normàls augums, vispàr neredzu problēmu, velc ko gribi. Ir īpaši, ja apģērbs ir piemērots situācijai un apstākļiem. Bet personiski man tās Krastas bildes iededza visas sarkanās gaismas un izsita visus sarkanos karodziņus! Nu nav tur ok ar putnubūri.
27.06.2023 21:53 |
 
Reitings 1788
Reģ: 13.09.2021
Meitenearputniem @ 27.06.2023 21:46
kreativakais uz lv fona ,bet ja redz mazliet vairāk ,tad saprot ,ka īsts copy paste

Jā, es sapratu par ko Tu runā. No Krievijas vai tik nebija meitene . Sanda taisija 1:1 pēc otras meitenes profila. Un kad kāds pajautaja jautājumos , viņa uzreiz atsekoja tai meitenei. Te pat man šķiet senāk bija par to diskusija.
27.06.2023 22:33 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
jana.te @ 27.06.2023 20:15

Nu kur šitādas mulkibas var rakstit..
Sanak,ka ja tev ir 40,tad tu vairs nedriksti ne iisos shortis staigaat,ne buut savaadaaka, tev jabut pelekai pelei,kad dzivo tikai pec videja latviesa standartiem,jo nedod dievs kaadai forumniecei tu nepatiksi?
katrs dzivo ka grib, man skiet forsi,ka savos 40 vina nekautrejas pastavet par savam vertibam un buut taada kaada ir,kārna vai ne kārna, ar statīvu padusē un oversize zhaketi,kas starp citu tiesam ir trends sobrid..
Bet ko nu te iestastisi..te tak visas taadaa stila ekspertes salasijusaas??
Sandai man skiet ir viena no kreativakajiem instagram profiliem kads vispar kadai latvietei redzets..
Bet jums jau te nekad nav labi-ja resna,tad cuuka, ja tieva,tad anoreksike,ja lupas lielakas tad pertikis,ja celjo, tad eskortniece, ja neceljo, tad atkal nav labi, tiesam neticas ka starp mums staigaa tadas “sievietes”,kas shitaa par citu sievieti runaa..

Piekrītu. Daudzas te nolasijušās tādas stila ekspertes, ka tālāk par tirgus placi nav aizgājušas. Paskatieties internetveikalos. Visur pārdod to, kas Sandai mugurā.
Tikai neskatieties veikala meta mājaslapu, tur tas pats jūsu tirgus placis vien ir 😅
Diršat, ka Didrihsone bodysheimo visus resnos, bet pašas bodysheimo tos, kas tievi. Ja pati Sanda ir mierā ar sevi, tad ļaujat viņai dzīvot un turpinat audzēt savas masas
27.06.2023 22:35 |
 
Reitings 22033
Reģ: 16.04.2023
Krizdole @ 27.06.2023 21:37
Par Krastas kreativitāti, kā komentāru augstāk minēja, arī varētu pastrīdēties, aizmirsu tās jaunās krievu influenceres vārdu, bet Krastai nu ļoti patika viņu kopēt, nu tā, ka nepārprotami. Atcerētos to vārdu, varētu palūkot, vai tur arī nebija bildes ar rozēm biksītēs ?

Nebija @pollyhey? Izskatās, ka atkal ir piesekojusi.🫣
27.06.2023 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Tie šorti ir drausmīgi. Varēja vnk nopirkt baltas veču apenes un spriest, ar kādu topiņu kopā tās uz ielas vilkt. Tik pat superīgi izskatītos. Tos riteņbraucēju šortus, kas bija modē, šķiet pagājušajā gadā... vai agrāk vēl, es vēl sapratu. Tie kombinējās ar lietām un bija praktiski. Šitie vnk šausmīgi izskatījās un ne jau viņas vecuma dēļ (ja uzvilktu 20 gadniece, tik pat šausmīgi būtu, jo tas apģērbs ir šausmīgs, nevis sieviete), bet vnk.. tur pietrūka, lai viņai būtu arī mākslīgais krāns, ko priekšā ielikt.
Kas attiecas uz kaulaino bildi pirms apeņšortiem... es piekrītu, ka izskatās pēc ēšanas traucējumiem. Ir dabiski tievi cilvēki, bet šis nav dabisks tievums. Tas ir neveselīgs kaulainums. Man šķiet, ka agrāk viņa tāda nebija. Viņa bija tieva, bet tad arī nu - normāli tieva, nevis šāda. Taču, ja viņa neredzēs problēmu un neko negribēs mainīt (un mainīt nenozīmē uzreiz uzēsties līdz 200kg svaram), neviens no malas arī nevarēs palīdzēt.
27.06.2023 22:44 |
 
Patīk
Reitings 40116
Reģ: 12.10.2022
jana.te @ 27.06.2023 20:15

Nu kur šitādas mulkibas var rakstit..
Sanak,ka ja tev ir 40,tad tu vairs nedriksti ne iisos shortis staigaat,ne buut savaadaaka, tev jabut pelekai pelei,kad dzivo tikai pec videja latviesa standartiem,jo nedod dievs kaadai forumniecei tu nepatiksi?
katrs dzivo ka grib, man skiet forsi,ka savos 40 vina nekautrejas pastavet par savam vertibam un buut taada kaada ir,kārna vai ne kārna, ar statīvu padusē un oversize zhaketi,kas starp citu tiesam ir trends sobrid..
Bet ko nu te iestastisi..te tak visas taadaa stila ekspertes salasijusaas??
Sandai man skiet ir viena no kreativakajiem instagram profiliem kads vispar kadai latvietei redzets..
Bet jums jau te nekad nav labi-ja resna,tad cuuka, ja tieva,tad anoreksike,ja lupas lielakas tad pertikis,ja celjo, tad eskortniece, ja neceljo, tad atkal nav labi, tiesam neticas ka starp mums staigaa tadas “sievietes”,kas shitaa par citu sievieti runaa..
Šeit neviena nerunā par konkrēto situāciju, ka kārna/resna, bet ka tur ir problēmas un tas neizskatās estētiski, kā Krasta pati domā.
Un kreatīvais profils tavā izpratnē ir viss copy paste no pollyhey vai kaut kā tā bija. Mati, vide bildēs apkārt, apģērbs, viss.
27.06.2023 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 10833
Reģ: 15.03.2012
Tieva viņa bija, tagad viņa ir kārna un viņa ir mierā ar sevi? Jā, to labi var redzēt 😄
27.06.2023 22:47 |
 
Patīk
Reitings 40116
Reģ: 12.10.2022
Dita.D @ 27.06.2023 22:35

Piekrītu. Daudzas te nolasijušās tādas stila ekspertes, ka tālāk par tirgus placi nav aizgājušas. Paskatieties internetveikalos. Visur pārdod to, kas Sandai mugurā.
Tikai neskatieties veikala meta mājaslapu, tur tas pats jūsu tirgus placis vien ir ?
Diršat, ka Didrihsone bodysheimo visus resnos, bet pašas bodysheimo tos, kas tievi. Ja pati Sanda ir mierā ar sevi, tad ļaujat viņai dzīvot un turpinat audzēt savas masas
Tur jau tā lieta, ka nav mierā. Un ar puķītēm mēģina to slēpt, bet cilvēkiem nolasās patiesība pat caur ekrānu.
27.06.2023 22:48 |
 
10 gadi
Reitings 10833
Reģ: 15.03.2012
SantaClub @ 27.06.2023 22:41

Nebija @pollyhey? Izskatās, ka atkal ir piesekojusi.?

Jā, jā, jā 👍 eju meklēt rozes biksītēs 🙈
27.06.2023 22:48 |
 
Reitings 328
Reģ: 29.11.2022
Dita.D @ 27.06.2023 22:35

Piekrītu. Daudzas te nolasijušās tādas stila ekspertes, ka tālāk par tirgus placi nav aizgājušas. Paskatieties internetveikalos. Visur pārdod to, kas Sandai mugurā.
Tikai neskatieties veikala meta mājaslapu, tur tas pats jūsu tirgus placis vien ir ?
Diršat, ka Didrihsone bodysheimo visus resnos, bet pašas bodysheimo tos, kas tievi. Ja pati Sanda ir mierā ar sevi, tad ļaujat viņai dzīvot un turpinat audzēt savas masas

Tur jau tā lieta, ka pati Sanda ir ļoti ļoti nemierā ar sevi. Ja XS persona piemin, ka viņai ir “punčiks”, tas ir slimi!
Sandai vajag apliecinājumu no ārpuses, ka viss ar viņu ir ok. Nē, Sanda, nav ok.
27.06.2023 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 10833
Reģ: 15.03.2012
Rozes neatradu, bet, nez, Polyhay tā melnā žakete ir tās pašas firmas, kas Krastai? 🙈
27.06.2023 22:57 |
 
Reitings 22033
Reģ: 16.04.2023
27.06.2023 23:05 |
 
Reitings 6301
Reģ: 06.11.2019
Krizdole @ 27.06.2023 22:57
Rozes neatradu, bet, nez, Polyhay tā melnā žakete ir tās pašas firmas, kas Krastai? ?

Žaketei, šķiet, Sanda citu firmu sauca.
Bet šie šorti nav tie paši vīriešu apeņveidīgie, kas šodien Sandai? https://www.instagram.com/p/Cq-qjNIKVTW/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
27.06.2023 23:10 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Njā, pagājuši 20 gadi, bet Sandiņa kā bija nekāda, tā palika. Tikai kopēt citus un izlikties par to, kas patiesībā nav. Un primāri viņa nav laimīga, jo tie, kuri tā jūtas, nekad to neuzsvērs katrā otrajā postā.
27.06.2023 23:27 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
SantaClub @ 27.06.2023 23:05

Kopet manuprat butu taisit 1:1 kontentu..
Var jau but ka vina iedvesmojas no pollyhey un pat ja taa, neredzu ari tur neko sliktu, jo visi viens no otra nem idejas!uz ta balstas viss instagrama,pinterest un tiktok!!
Te dazhaam toch deretu paskatities kko vairak par Metas un Mohito majaslapu🤣🤣🤣
Varu saderet ka puse no komentetajam sobrid sezh izstaipitos vecoa tkreklos un dibenus pasha klaj manams celulits, tapec ari taada žulta pret tām,kas tievas un stiligas🤣
28.06.2023 00:08 |
 
10 gadi
Reitings 1428
Reģ: 29.01.2009
jana.te @ 28.06.2023 00:08

Kopet manuprat butu taisit 1:1 kontentu..
Var jau but ka vina iedvesmojas no pollyhey un pat ja taa, neredzu ari tur neko sliktu, jo visi viens no otra nem idejas!uz ta balstas viss instagrama,pinterest un tiktok!!
Te dazhaam toch deretu paskatities kko vairak par Metas un Mohito majaslapu???
Varu saderet ka puse no komentetajam sobrid sezh izstaipitos vecoa tkreklos un dibenus pasha klaj manams celulits, tapec ari taada žulta pret tām,kas tievas un stiligas?

Manuprāt, Tu uzspied otru galējību. Man ir laba gaumes izjūta, bet tādus šortus pat savā vecumā es neizvēlētos. Bet es arī neesmu tā, kas seko modes kliedzieniem.
Lai arī neesmu ne kaulaina, ne resna - man vairāk simpatizē sievietes ar formām. Galvenais, lai citas sievietes, kas iedvesmojas, nepaņem šo par mērķi, jo izskatās, ka svars (ķmi) ir mazliet par zemu.
28.06.2023 00:20 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
Re kur alisewild turpina cepienu
https://failiem.lv/u/tm6cf74ap
28.06.2023 00:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits