IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
Apbrīnoju tos influenceru viģikus, kur bērniem ļauta totāla vaļa. Šodien Karlīna Kramiņa ielikusi storiju, kur agrā rīta stundā sīkie ārdās kāpņu telpā blakus kaimiņu durvīm. Nu nopietni?
Tāpat atceros, ka Danenbergsone filmēja, kur sīkā apsūkā roku un to pašu roku bāž kinoteātra konču kastē, izvelk konču un ēd, un atkārto šo visu vairākās konču kastēs🤢
27.06.2023 12:45 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Krasta man patīk, bet tas pēdējais albūms, kur izrāda savu šekumu uzdzen šermuļus. Vai tiešām pati neredz, cik neproporcionāls ķermenis izskatās, ja uzstiepj trusenes līdz padusēm?
27.06.2023 13:29 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Sandriņai jau attaisnošanās posts ielikts, kamēr citas vēl gaida kaulainās truseņu bildes 😁
Un atkal no sazin kurienes izpīpēts komentārs: "Birdinu mīlestību pāri visam🙌🏼✨"
Pie kauliem savukārt arī jauns, labs komentārs: "Ļoti cienu Jūsu personību caur grāmatām, floristiku, skaistiem darbiem un darbu augļiem, taču aizdomājos, kamdēļ diezgan daudz ķermeņa kulta, apakšveļa, protams, skaista. Kāds ir vēstījums ar šiem foto? Paldies."
27.06.2023 14:26 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Drausmas!
fioanaa @ 27.06.2023 13:29
Krasta man patīk, bet tas pēdējais albūms, kur izrāda savu šekumu uzdzen šermuļus. Vai tiešām pati neredz, cik neproporcionāls ķermenis izskatās, ja uzstiepj trusenes līdz padusēm?

Tieši tā - tās bildes uzdzen šermuļus. Viens ir ēšanas traucējumi, bet tas jau ir tikai viens aspekts. Padomājiet, cik slimi ir likt taimeri un tur staipīties kameras priekšā entajās pozās, papildus tam visam tēlojot, cik viņa ir laimīga. OK, 20 gadu vecumā to vēl varētu attiecināt uz sevis meklējumiem, bet 40 gadu vecumā tas jau ir traģiski.
27.06.2023 14:27 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
u.604737e44a238 @ 27.06.2023 14:27
Drausmas!
Tieši tā - tās bildes uzdzen šermuļus. Viens ir ēšanas traucējumi, bet tas jau ir tikai viens aspekts. Padomājiet, cik slimi ir likt taimeri un tur staipīties kameras priekšā entajās pozās, papildus tam visam tēlojot, cik viņa ir laimīga. OK, 20 gadu vecumā to vēl varētu attiecināt uz sevis meklējumiem, bet 40 gadu vecumā tas jau ir traģiski.

Cilvēks nesaprot, ka nu jau atrodas kategorijā "tante", nevis "meiča".
27.06.2023 14:35 |
 
Patīk
Reitings 40116
Reģ: 12.10.2022
Apple of my eye @ 27.06.2023 11:51

Sanda Krasta vēl speciāli bildē izceļ gurnus, lai extra labi redzams, cik kaulaina. Protams, tas ir ļoti neglīti, bet viņai ir galvas traucējumi un viņa to pati redz savādāk.
Sandai jāmeklē palīdzība, jo anoreksija viņai var radīt nopietnas veselības sekas
Viņai ir izteikta mānija uz platām drēbēm. XXXS ķermenis un XXXL žaketes.
Kad viņa rāda, ka pasūtījusi M vai L izmēra kleitu, domāju - nu kāpēc nevar pasūtīt savu izmēru vai vienu izmēru lielāku, ja negrib apspīlētu, bet ne jau 3 vai vairāk izmērus.
27.06.2023 14:57 |
 
Patīk
Reitings 22509
Reģ: 27.01.2021
ak jel, kādu Līva Goba savos storijos murgu runā 🙈🙈 atņemiet, lūdzu, kāds tai nozombētajai šaurpierītei telefonu
27.06.2023 15:01 |
 
Patīk
Reitings 40116
Reģ: 12.10.2022
HiacinteBurkaa @ 27.06.2023 14:26
Sandriņai jau attaisnošanās posts ielikts, kamēr citas vēl gaida kaulainās truseņu bildes ?
Un atkal no sazin kurienes izpīpēts komentārs: "Birdinu mīlestību pāri visam??✨"
Pie kauliem savukārt arī jauns, labs komentārs: "Ļoti cienu Jūsu personību caur grāmatām, floristiku, skaistiem darbiem un darbu augļiem, taču aizdomājos, kamdēļ diezgan daudz ķermeņa kulta, apakšveļa, protams, skaista. Kāds ir vēstījums ar šiem foto? Paldies."
Kaut viņa būtu recovery fāzē, novēlu izdošanos. Tiktu galā ar šīm problēmām, atrastu mīlestību un būtu patiešām laimīga.
27.06.2023 15:07 |
 
10 gadi
Reitings 10832
Reģ: 15.03.2012
CallMeAnnika @ 27.06.2023 14:57
Viņai ir izteikta mānija uz platām drēbēm. XXXS ķermenis un XXXL žaketes.
Kad viņa rāda, ka pasūtījusi M vai L izmēra kleitu, domāju - nu kāpēc nevar pasūtīt savu izmēru vai vienu izmēru lielāku, ja negrib apspīlētu, bet ne jau 3 vai vairāk izmērus.

Par šo reiz tā aizdomājos, vai tam gadījumā arī nav kāds psiholoģisks skaidrojums 🤔 kad viņa tāda tieva, smalka uzvelk kaut ko super lielu, smagu, kā tā pēdējā melnā žakete, tad jūtas tā kā pasargāta, kā zem tādām kā bruņām? Jo var jau patikt oversize, bet šajā gadījumā jau tas ir over-over, tai melnajai žaketei vispār plecu polsteru daļa karājās bezmaz līdz elkoņiem
27.06.2023 15:10 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
Alisewild kārtējo reizi čīkst par to cik visur ir labi, visur visu var lietot, tikai LV esot tik slikti
https://failiem.lv/u/8nktsh4u2
27.06.2023 15:28 |
 
Patīk
Reitings 40116
Reģ: 12.10.2022
TeaPot @ 27.06.2023 15:01
ak jel, kādu Līva Goba savos storijos murgu runā ?? atņemiet, lūdzu, kāds tai nozombētajai šaurpierītei telefonu
Didrihsone ar Gobu ir no vienas sektas, bet Goba runā par Dievu kā pielūgsmes objektu, Didrihsone saka, ka Dievs ir ticība sev. Viena melo, ka tic Dievam, otrai ir pārskalotas smadzenes pēc sektas pasākuma.
Aizejot uz ASAP Rocky koncertu, cilvēki viņu pielūdz? Ko?
Stāstīt bēdas, ka Sam Smith uzvilcis sātana kostīmu un viņai tagad skumji? Varbūt kādam ir skumji skatoties viņas storijus, kur runā par Dievu. Tāpat visi nomirs un būs zem zemes, neatkarīgi no tā, vai tu staigā apgarots vai velna kostjūmā.
27.06.2023 15:37 |
 
Patīk
Reitings 40116
Reģ: 12.10.2022
amoreamore @ 27.06.2023 15:28
Alisewild kārtējo reizi čīkst par to cik visur ir labi, visur visu var lietot, tikai LV esot tik slikti
https://failiem.lv/u/8nktsh4u2
Latvijā vajag ļoti daudz sfēras uzlabot, bet šie ir tie cilvēki, dēļ kuriem policija tiek nodarbināta nelietderīgi, ķerstot visus narkomānus. Ja pieķēra, tad kādam traucēja vai izlika soc tīklos, lai pazīmētos ar savu stulbumu.
Alise ir pietiekami ceļojusi, lai saprastu, ka katrā valstī savi noteikumi un tie ir jāievēro. Ja nē, droši dodies tur, kur tevi viss apmierina.
27.06.2023 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
CallMeAnnika @ 27.06.2023 15:46
Latvijā vajag ļoti daudz sfēras uzlabot, bet šie ir tie cilvēki, dēļ kuriem policija tiek nodarbināta nelietderīgi, ķerstot visus narkomānus. Ja pieķēra, tad kādam traucēja vai izlika soc tīklos, lai pazīmētos ar savu stulbumu.
Alise ir pietiekami ceļojusi, lai saprastu, ka katrā valstī savi noteikumi un tie ir jāievēro. Ja nē, droši dodies tur, kur tevi viss apmierina.

Man ir radies iespaids, ka viņai vispār nav nekāda respekta pret noteikumiem. Ja ir kādi noteikumi, kas maģiski saskan ar viņas viedokli, tad protams, par tiem viņa ir sajūsmā un tur viss lieliski, slavējami. Bet visi pārēji - pie pakaļas un tad sākas žēlošanās, cik viss ir slikti, kā viņa ir ierobežota utt.
Par to pašu zāles kurīšanu - nu nav zāle vai kaut kāda sēņu rīšana legāla LV un visi, viņu ieskaitot, to zin. Bet nē, vienalga mūžīgi gaudo, staigā apkurījusies, liek to visu kurīšanu internetā, bez maz kā reklāmu un tagad gaudos, kā policija atbrauca. Pārkāpj noteikumus un tad gaudo par sekām. Tas jau Kirpiču līmenis - tie arī nekad nav vainīgi, vienmēr tikai stulbie noteikumi, kas ierobežo.
27.06.2023 16:10 |
 
Reitings 1131
Reģ: 20.06.2023
TeaPot @ 27.06.2023 15:01
ak jel, kādu Līva Goba savos storijos murgu runā ?? atņemiet, lūdzu, kāds tai nozombētajai šaurpierītei telefonu

šausmas 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Protams, sektā jau arī nemāca, ka Latvija un Eiropa jāraksta ar lielo burtu..
27.06.2023 16:58 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Nav diemžēl Krastas bildes nekur pazudušas. Stāv ar savu kārno šekumu visā godībā… Nezinu,, tur totāli ar galvu un pašvērtējumu kaut kas nav lāgā. Un tas pēdējais posts. Ar tādu niknumu. Tur tiešām viss ir smagā ķīselī sagājis.
Kāpēc vispār sievierei ap 40 lai gribētos pasaulei rādīt puspliku public bone? Nu labi, es vēl saprotu divdesmitgadnieces, kad prāts un pašapziņa nav nobrieduši. Bet pieaugušas, gudras sievietes tā taču nedara? Vai dara?
27.06.2023 18:21 |
 
10 gadi
Reitings 10832
Reģ: 15.03.2012
Ainulai @ 27.06.2023 18:21
Nav diemžēl Krastas bildes nekur pazudušas. Stāv ar savu kārno šekumu visā godībā… Nezinu,, tur totāli ar galvu un pašvērtējumu kaut kas nav lāgā. Un tas pēdējais posts. Ar tādu niknumu. Tur tiešām viss ir smagā ķīselī sagājis.
Kāpēc vispār sievierei ap 40 lai gribētos pasaulei rādīt puspliku public bone? Nu labi, es vēl saprotu divdesmitgadnieces, kad prāts un pašapziņa nav nobrieduši. Bet pieaugušas, gudras sievietes tā taču nedara? Vai dara?

Jooo... kā viņa tur komentārā atbild, "tas ir fashion, ziedi, estētika, estētiski foto", īsāk sakot, tas ir skaisti un mēs neko no tā nesaprotam 🤷‍♀️
27.06.2023 18:57 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Un tie šorti!!! Sandai Krastai 🤦‍♀️ Nu , ja šis ir stilīgi un gaumīgi, tad tam būtu jāparādās stila ekspertu raidījumos. kaut gan, protams, arī stilisti mēdz visādus pārsteidzošus salikumus sameistarot. Skatos un mēģinu saprast, ko tas manī izraisa. Es teikšu - tādu kā nelabumu. Tas kārnums, vājās kājas un kaulainais dibens uzraisa manī nekabumu. Un nevis nepatiku, bet nelabumu. Plus uz muguras tomēr nenoslēpt 40plus efektu - nokarenu ādu. Tas nav nekas ārprātīgs, tas ir sabiski, man arī tā ir, bet vienkārši nav jāgora sevi publiski. Un es tiešām nevaru saprast, kā var tā saprecēties ar kameru - visur statīvs un visur sevi filmē. Nu neviens neiestāstīs, ka tas ir par veselu cilvēku. Pat Virsnīte un citi influenceri tādu iespaidu neatstāj, jo tas pasniedzas kaut kā savādāk.
Bet, Sandai bija vairāk un aktīvāki sekotāji. Viņai bija pļaujas laiks. Bet cilvēki nogremo kaut ko vienu un viņiem vajag atkal ko jaunu. Tāpēc Sanda redzami jūt, ka citi min pa pēdām un noriets sen ir ieslēdzies. 265 dienas jau sen vairs nav nekas unikāls, ir daudz pakaļdarinājumu, tas vairs nav interesanti un mūžīgi uzšo ideju nesēdēs. Es viņas postos redzu un jūtu izmisumu. Tā man tas sasaucas. Un arī ceļot uz līdzbraucēju rēķina vairs viņai nesanāk, jo idejas, ko viņa pasniedza kā ceļojuma pievienoto vērtību nav nekas jauns un ir izlasāmas daudzās grāmatās. Tāpēc arī to ceļotājmuļķīšu - gribētāju vairs tik daži palikuši.
27.06.2023 19:02 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
Man visvairāk patīk tie ziedkāti apenēs 😂😂 skaisti
27.06.2023 19:07 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Ainulai @ 27.06.2023 18:21
Nav diemžēl Krastas bildes nekur pazudušas. Stāv ar savu kārno šekumu visā godībā… Nezinu,, tur totāli ar galvu un pašvērtējumu kaut kas nav lāgā. Un tas pēdējais posts. Ar tādu niknumu. Tur tiešām viss ir smagā ķīselī sagājis.
Kāpēc vispār sievierei ap 40 lai gribētos pasaulei rādīt puspliku public bone? Nu labi, es vēl saprotu divdesmitgadnieces, kad prāts un pašapziņa nav nobrieduši. Bet pieaugušas, gudras sievietes tā taču nedara? Vai dara?

Neizturēju un arī beidzot paskatījos. Ak, piedodiet, bet izskatās pēc pampera.
27.06.2023 19:17 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
Londine @ 27.06.2023 19:02
Un tie šorti!!! Sandai Krastai ?‍♀️ Nu , ja šis ir stilīgi un gaumīgi, tad tam būtu jāparādās stila ekspertu raidījumos. kaut gan, protams, arī stilisti mēdz visādus pārsteidzošus salikumus sameistarot. Skatos un mēģinu saprast, ko tas manī izraisa. Es teikšu - tādu kā nelabumu. Tas kārnums, vājās kājas un kaulainais dibens uzraisa manī nekabumu. Un nevis nepatiku, bet nelabumu. Plus uz muguras tomēr nenoslēpt 40plus efektu - nokarenu ādu. Tas nav nekas ārprātīgs, tas ir sabiski, man arī tā ir, bet vienkārši nav jāgora sevi publiski. Un es tiešām nevaru saprast, kā var tā saprecēties ar kameru - visur statīvs un visur sevi filmē. Nu neviens neiestāstīs, ka tas ir par veselu cilvēku. Pat Virsnīte un citi influenceri tādu iespaidu neatstāj, jo tas pasniedzas kaut kā savādāk.
Bet, Sandai bija vairāk un aktīvāki sekotāji. Viņai bija pļaujas laiks. Bet cilvēki nogremo kaut ko vienu un viņiem vajag atkal ko jaunu. Tāpēc Sanda redzami jūt, ka citi min pa pēdām un noriets sen ir ieslēdzies. 265 dienas jau sen vairs nav nekas unikāls, ir daudz pakaļdarinājumu, tas vairs nav interesanti un mūžīgi uzšo ideju nesēdēs. Es viņas postos redzu un jūtu izmisumu. Tā man tas sasaucas. Un arī ceļot uz līdzbraucēju rēķina vairs viņai nesanāk, jo idejas, ko viņa pasniedza kā ceļojuma pievienoto vērtību nav nekas jauns un ir izlasāmas daudzās grāmatās. Tāpēc arī to ceļotājmuļķīšu - gribētāju vairs tik daži palikuši.

Nu kur šitādas mulkibas var rakstit..
Sanak,ka ja tev ir 40,tad tu vairs nedriksti ne iisos shortis staigaat,ne buut savaadaaka, tev jabut pelekai pelei,kad dzivo tikai pec videja latviesa standartiem,jo nedod dievs kaadai forumniecei tu nepatiksi?
katrs dzivo ka grib, man skiet forsi,ka savos 40 vina nekautrejas pastavet par savam vertibam un buut taada kaada ir,kārna vai ne kārna, ar statīvu padusē un oversize zhaketi,kas starp citu tiesam ir trends sobrid..
Bet ko nu te iestastisi..te tak visas taadaa stila ekspertes salasijusaas🤣🤣
Sandai man skiet ir viena no kreativakajiem instagram profiliem kads vispar kadai latvietei redzets..
Bet jums jau te nekad nav labi-ja resna,tad cuuka, ja tieva,tad anoreksike,ja lupas lielakas tad pertikis,ja celjo, tad eskortniece, ja neceljo, tad atkal nav labi, tiesam neticas ka starp mums staigaa tadas “sievietes”,kas shitaa par citu sievieti runaa..
27.06.2023 20:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits