IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Par to gadījumu. Vaaaau, jūms nopietini liekas, ka 2 eur dēļ ir jāpļūtī internetā 7 lapas??? Bet tas, kad lielie nodokļu muhļītāji influenceri (nesaukšu vārdos) apzināti nemaksā nodokļus 2,000 un vairāk eur vērtībā, tad tas tā kā skaitās ok? Bet izbraukt bez biļetes vaaaau, baigais noziegums😀😁 Ziniet, meitenes, kas vainīgs, tas bailīgs. Neviena jau te nenāks atzīties, es vispār arī tā daru. Tikai nevag.😀😁 Neredzu ne šajā bildē ne šajā gadījumā neko TIK noziedzniecisku, ka tas būtu 7 lapu apspriešanas vērts. Tā teikt, kam negadās.
20.06.2023 14:11 |
 
Reitings 793
Reģ: 21.09.2022
Kantra @ 20.06.2023 12:01
Davidenko vēl tagad vaigi iekrituši, traģiski izskatās.
Kas viņau vīrs ir, turīgi dzīvo, raudāja nesen par mājas kredītu, nooirka jaunu lex viņai nepasenam, abas meitas dārgā nometnē.

Viņš ar energo biznesu nodarbojas.
Pelna daudz, bet viņiem tēriņi arī ir lieli - lielā vecā māja, 3 meitas, restorāni, mašīna, ēdiens utt.
20.06.2023 14:11 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
Brendija @ 20.06.2023 14:04
Ooo, jā, šādi piepļūtīt forumu ar 7 lapām pa vienu dienu ar vienu vienīgu cilvēku tikai parāda, ka mūsu dižajām komentētājām nav savas dīves...? Vispār vai kaut ko tādu drīkstēja bildēt un publicēt internetā? Datu aizsardzības likumu neviens nav atcēlis. Kāds jau ir nosūdzējis Maza kaza publicēto bildi policijā? Iesaku to darīt, jo tā jau kļūst par personas datu pārkāpšanu. Nekad neredzētu, lai Jeļena kādu publicētu, viņa pat savas atbildes storijos aizmālē cilvēkiem sejas. Ja tik ļoti gribējās publicēt bildi, varēja vismaz seju aizklāt, jo tāpat, kas grib, pēc kleitas atpazītu.
Maza kaza neslēpies, šis tev var dārgi izmaksāt. Dārgāk, kā Karadžanas braukšana bez biļetes.

Nu, nu, kas tad īsti te pļūtī, forumnieces vai tava draudzene Karadžana? Pirmo reizi izteicu komentāru par to cilvēku, jo tik garlaicīga dzīve, kā viņai nav sekošanas vērta, bet zinot aptuvenos nostāstus, rakstus dzeltenajā presē un šikošanu pa Parīzi, tad šī bilde ar kontroli liecina par diez gan lielām problēmām.
Ja jau esi tik laba draudzene viņai, tad palīdzi! Iesaki kādu speciālistu, kaut aizved pie rokas, lai nav jābrauc "pa zaķi", un lai palīdz viņai izkāpt no rozā vienradžu pasaules un atgūst saikni ar realitāti, jo šis pat vairs nav smieklīgi, bet diez gan bēdīgi.
20.06.2023 14:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kāds man var izskaidrot to Karadžanas fenomenu? :D Neviena cita te netiek TIK dedzīgi apspriesta :D
20.06.2023 14:16 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Brendija @ 20.06.2023 14:04
Ooo, jā, šādi piepļūtīt forumu ar 7 lapām pa vienu dienu ar vienu vienīgu cilvēku tikai parāda, ka mūsu dižajām komentētājām nav savas dīves...? Vispār vai kaut ko tādu drīkstēja bildēt un publicēt internetā? Datu aizsardzības likumu neviens nav atcēlis. Kāds jau ir nosūdzējis Maza kaza publicēto bildi policijā? Iesaku to darīt, jo tā jau kļūst par personas datu pārkāpšanu. Nekad neredzētu, lai Jeļena kādu publicētu, viņa pat savas atbildes storijos aizmālē cilvēkiem sejas. Ja tik ļoti gribējās publicēt bildi, varēja vismaz seju aizklāt, jo tāpat, kas grib, pēc kleitas atpazītu.
Maza kaza neslēpies, šis tev var dārgi izmaksāt. Dārgāk, kā Karadžanas braukšana bez biļetes.
nekas tur nebus. Lai sudz! Tu vispar zini,kas ir datu aizsardziba?😀😀😀🙊 TAD JAU DIDRIHSONE TEVI PASU 101 reizi iztiesātu😀😀😀😀🫠 un es TAJAA SKAITA ! Jo tu tadu hu*nu par mani agrak rakstiji un nevienam tas neintereseja ir taa taisniba vai nav! Labak pakluse :)
20.06.2023 14:23 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
Savva @ 20.06.2023 14:04
ai, nu izbeidz! Vinas masa tup gan seit, gan cala lielakaja slegtaja kivicu grupa, kur ir ari atseviska grupa ietekmelem. Tikai tur nez kādēļ neslepjas ka seit.

Viņa te ierakstījās neslēpjoties pirms gadiem 3, ja nemaldos, kad atkal jau Jeļenas dēļ sāka viņai un bērnam sieties klāt. Kopš tā laika nav te rādījusies. Esmu arī cālī un tad, ka viņa tur ir? Tur viņa arī gadiem neslēpjas un tajā pašā slēgtajā grupā rakstīja, lai pārstāj viņu pieminēt pie katras izdevības māsas dēļ. Pēdējos gados vispār arī tur reti ko ieraksta, cik redzu. Ļoti neglīti tā apmelot visos grēkos,kad cilvēkam aizņemta ikdiena un mainīta dzīves filosofija.
20.06.2023 14:24 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Kur palika tā Karadžanas diskusija? Jau apnika 🙄
20.06.2023 14:24 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
Karolaina @ 19.06.2023 22:23
Kas ir Paula Muižniece (IG - muizniecee) un kopš kura laika viņa ir influencere? Viņas profils man izleca Instagram, ļoti nepatīkama “pēcgarša” apskatot viņu. Kaut kāda dīvaina.

Cik esmu redzējusi IG un TikTok, kaut kāda bagātā vecāku meitiņa, dabūjusi arī diezgan turīgu džeku un tik šiko. Pati pa sevi baigā tukšpaure liekas. Taisa video kā velk savas luxury drēbes, iet uz restorāniem un vēl dod stulbus padomus - nepirkt šo un to lētu. Tā it kā visiem būtu kaudze naudas, lai iegādātos luxury aksesuārus. Pārsteidz šitādas meitenes.
Ja pirms pusgada vismaz izskatījās daudz maz ok, tagad gan laikam salaidusi visus iespējamos filerus.
20.06.2023 14:35 |
 
Reitings 286
Reģ: 23.09.2020
HARDLUXURY @ 20.06.2023 14:23
nekas tur nebus. Lai sudz! Tu vispar zini,kas ir datu aizsardziba????? TAD JAU DIDRIHSONE TEVI PASU 101 reizi iztiesātu????? un es TAJAA SKAITA ! Jo tu tadu hu*nu par mani agrak rakstiji un nevienam tas neintereseja ir taa taisniba vai nav! Labak pakluse :)

Kapēc lai kkāda Jeļena par tevi rakstītu pirms daudziem gadiem? Kas tu esi, un kas tu biji pirms tam? Un kas vispār ir Karadžana.😆😆😆
Abas esat vienādas, uzmanību alkstošas neizdevušas influenceres!
Tu Elīna plāties ar nez kādu lux dzīvi, un Jeļena tāpat. 😃 abas esat FAKE! Domāju ka tavs 3.ist dzīvoklis un BMW ir kredītā, tapat ka Jeļenai.
Abām vīri ārzemēs strādā zivju, zeķu vai cementa cehos! WOW!
Viena par otru labāka. 🤭
Atradušas ar ko salīdzināt sevi, salīdziniet sevi ar kādu patiesi inteliģentu un sabiedrībā ieverojamu cilvēku! Ne jau Jelgavas Elīna, un Maskavas ielas Jeļenu.😂
20.06.2023 14:43 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Vilciņš @ 20.06.2023 14:43

Kapēc lai kkāda Jeļena par tevi rakstītu pirms daudziem gadiem? Kas tu esi, un kas tu biji pirms tam? Un kas vispār ir Karadžana.???
Abas esat vienādas, uzmanību alkstošas neizdevušas influenceres!
Tu Elīna plāties ar nez kādu lux dzīvi, un Jeļena tāpat. ? abas esat FAKE! Domāju ka tavs 3.ist dzīvoklis un BMW ir kredītā, tapat ka Jeļenai.
Abām vīri ārzemēs strādā zivju, zeķu vai cementa cehos! WOW!
Viena par otru labāka. ?
Atradušas ar ko salīdzināt sevi, salīdziniet sevi ar kādu patiesi inteliģentu un sabiedrībā ieverojamu cilvēku! Ne jau Jelgavas Elīna, un Maskavas ielas Jeļenu.?
o bože😀 es esmu teikusi par sevi pretējo? Jaa kredita ir gan dzivoklis gan bmw un ne tikai tas 😀. Un?? Ja kādam interese ar ko nodarbojas mans vīrs es droši varu izstāstīt, bet tā kā es neesmu influencere ne izdevusies , ne neizdevusies- šis komentārs nevietā! tatad.. Lai pats visism laikiem manam virinam liktu mieru pateikšu jums : Ja , vins strada Jura . Vins ir jurnieks.strada “utkilen “ norvegju kompanija ka vecakais mehanikis !! 1,5 menesis majas, 1,5 menesis prom! Viss ar to ir labi. Un atskiriba ir looti liela, ka es vinu nevāžu kamera un visiem nestastu cik vins seksigs vai beztolkā vinu nefilmeju un nepieminu! Nevar salidzinat neko šeit.. mans vīrs pieteikoš labi pelna un maksa savus un manus kreditus. Es ar vinu lepojos. Un nekur neviens no mums nav teicis , ka visu pats vai paśi😀😀 pat iepriekš izteicos par auto operativajiem lizingiem. Un? Par ko šeit jākaunas? Ta visa info ir viegli paarbaudama!
20.06.2023 14:50 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
Brendija @ 20.06.2023 14:11
Par to gadījumu. Vaaaau, jūms nopietini liekas, ka 2 eur dēļ ir jāpļūtī internetā 7 lapas??? Bet tas, kad lielie nodokļu muhļītāji influenceri (nesaukšu vārdos) apzināti nemaksā nodokļus 2,000 un vairāk eur vērtībā, tad tas tā kā skaitās ok? Bet izbraukt bez biļetes vaaaau, baigais noziegums?? Ziniet, meitenes, kas vainīgs, tas bailīgs. Neviena jau te nenāks atzīties, es vispār arī tā daru. Tikai nevag.?? Neredzu ne šajā bildē ne šajā gadījumā neko TIK noziedzniecisku, ka tas būtu 7 lapu apspriešanas vērts. Tā teikt, kam negadās.

Ko Tu pati te pļūtī? Visiem pie dirsas, ka Tu vai tā richbich brauc pa zaķi. Besī tas, ka viņa tēlo kruto veceni, bet brauc ar troļiku pa zaķi ar fixprice maisiņu padusē.
20.06.2023 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 1428
Reģ: 29.01.2009
Subidubi @ 20.06.2023 11:17
Man vispār šķiet, ka influencēšana pašreizējā formātā drīz nomirs dabīgā nāvē. Nu cik tad var skatīties uz tiem pasteļtoņiem, happy family, imperfect-perfect, mani bērni to, mani bērni šito, nopirkām tādu sūdiņu, šitādu puķīti, vēl kaut kādu lupatiņu.... Kāds vispār ir pienesums no šādiem profiliem? Tikai pontošanās.

Tieši tā. Instagram perfektā dzīve un reklāmiņas vienkārši nogurdina un garlaiko. Ko diez visi darīs, kad ar šo vairs baigi pelnīt nevarēs?
Tiešām Dzenīte tik labi var dzīvot no insagrammēšanas jn hūdiju pārdošsnas?
20.06.2023 15:01 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Arahne @ 20.06.2023 14:50

Ko Tu pati te pļūtī? Visiem pie dirsas, ka Tu vai tā richbich brauc pa zaķi. Besī tas, ka viņa tēlo kruto veceni, bet brauc ar troļiku pa zaķi ar fixprice maisiņu padusē.

Oiii, sāksies. Tavuprāt Pizprizw ir kaut kas ļoti sūdīgs? Kāpēc tādi aizspriedumi? vai neviens krutais nedrīks braukt uz Fizprize? Un, ja viņai rokās būtu Maxima vai Rimi taša? Kas tie par aizspriedumiem tādiem? Fixpriceeir tāds pats veikals kā Rimi, maxima un visi pārējie. Kā mani kaitina, kas kaut ko pļūtī par parastiem veikaliem, ka it kā tie ir otršķirīgi, bet produktus kur pirkt? Pixpricē ir ļoti labs saimniecības preču klāsts, asortiments. Tur ir daudz sīkumu, kas saimniecībā noder. Kādēļ tu par to saki ar tādu nevīžību?
20.06.2023 15:05 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Ok, cita tēma.
Kā Agritai iet? Privāts profils? Posto kaut ko? Par suni, šovu, mobingu?
20.06.2023 15:10 |
 
Reitings 1788
Reģ: 13.09.2021
Lula @ 20.06.2023 14:16
Kāds man var izskaidrot to Karadžanas fenomenu? :D Neviena cita te netiek TIK dedzīgi apspriesta :D

Es domāju , ka to dara viņas draudzenes un biņa pati ar māsu , mammu , tēti - nevienu citu reāli dzīvē nezinu kam viņa interesē.
20.06.2023 15:11 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Zebradivi @ 20.06.2023 15:11

Es domāju , ka to dara viņas draudzenes un biņa pati ar māsu , mammu , tēti - nevienu citu reāli dzīvē nezinu kam viņa interesē.

Man ar tā šķiet. Ne viņu kāds īsti heito, ne viņa kādam baigi interesē.
20.06.2023 15:17 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Kāda zina ko par Agnesi (agnewse), kā viņai iet? Arī nav nekāda influencere, bet senāk par viņu runāja, jo izlika savu privāto dzīvi, šobrīd ir pieklususi?
20.06.2023 15:18 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
Brendija @ 20.06.2023 15:05

Oiii, sāksies. Tavuprāt Pizprizw ir kaut kas ļoti sūdīgs? Kāpēc tādi aizspriedumi? vai neviens krutais nedrīks braukt uz Fizprize? Un, ja viņai rokās būtu Maxima vai Rimi taša? Kas tie par aizspriedumiem tādiem? Fixpriceeir tāds pats veikals kā Rimi, maxima un visi pārējie. Kā mani kaitina, kas kaut ko pļūtī par parastiem veikaliem, ka it kā tie ir otršķirīgi, bet produktus kur pirkt? Pixpricē ir ļoti labs saimniecības preču klāsts, asortiments. Tur ir daudz sīkumu, kas saimniecībā noder. Kādēļ tu par to saki ar tādu nevīžību?

Tu vispār saproti kontekstu par ko tiek runāts? Izskatās, ka lasi starp rindām. Vakar ieliktā bilde, kopskats, situācija neiet kopā ar Ļenkas pašpasludināto bagāto luksuss dzīvi.
20.06.2023 15:18 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Arahne @ 20.06.2023 15:18

Tu vispār saproti kontekstu par ko tiek runāts? Izskatās, ka lasi starp rindām. Vakar ieliktā bilde, kopskats, situācija neiet kopā ar Ļenkas pašpasludināto bagāto luksuss dzīvi.

Izskatās, ka tu pati lasi starp rundām un izdomā pļēgurus, lai heitotu un nīdētu šeit Jeļenu. Vai atsauksi man atmiņā, kad viņa sevi pašpasludinājusi par luxus dzīves sievieti? Kurā brīdī,situācijā laikā, vietā un telpā tas notika?😀 šeit gan ar heštegu "luxury" vien nederēs, jo heštegus cilvēki liek bieži vispārnesaistītus ar bildēm. Man lūdzu konkrētu faktu un pierādījumu studijā, kad jeļena teica "Esmu lux"! Ja nebūs, tad būsi viena liela dirsēja.
Un tu tā arī neatbildēji, kas vainas veikalam Fixprecē, un kādēļ tajā nedrīkst iepirkties?
20.06.2023 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits