IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 2753
Reģ: 08.05.2022
Altra @ 16.06.2023 00:01
Esmu no tam,kas liek mīnusus. Un daudzas,kuras liek mīnusus,nav vinas sekotājas un aizstāves. Jau vairākkārt tas šeit tika izrunāts. Nesaprotu kāpēc vina vispar ir jāpiemin šajā diskusija un vēl ar tādu naidu.

Cik var? Nu tak vai nav vienalga par ko šeit runā. Komentāri ar naidu? Tu laikam Didrihsones diskusijā neesi bijusi, vai lasījusi par Jelinsku, Gluzunovu, Jutu, Par šiem cilvēkiem var rakstīt tik cik uziet, varbūt kāda nostājas “viņu pusē”, 2-3 mînusiņi parādās, bet nu tik daudz aizstāvju te nav nevienai citai kā Karadžanai. Jau reāli tiešām krīt uz nerva. Visi tik jutīgi pēkšņi palikuši, nabadzīti aprunā. Tak šim arī diskusija ir domāta. Varbūt kādai jāuztaisa sarakstu, par kuriem Ig lietotājiem te drīkst rakstīt un par kuriem nedrīkst?! 🤦🏻‍♀️ Smieklīgi, ka tieši par Karadžanu te visas cepjas. Viņa ir kaut kāds īpašāks cilvēks par pārējiem “influenceriem”, kuru nedrīkst aiztikt? Kā tad tā sanāk, ka vienu drīkst, bet otru nē?
Bet te jau viss iet uz rinķi, nav pat vērts neko rakstīt, jums ir viens ieņemts galvā un pie tā paliekat. Karadžana ir eņģelītis par kuru nerunāsim!! sapratāt meitenes?! 😂 👀
16.06.2023 07:32 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Lorra @ 16.06.2023 07:32

Cik var? Nu tak vai nav vienalga par ko šeit runā. Komentāri ar naidu? Tu laikam Didrihsones diskusijā neesi bijusi, vai lasījusi par Jelinsku, Gluzunovu, Jutu, Par šiem cilvēkiem var rakstīt tik cik uziet, varbūt kāda nostājas “viņu pusē”, 2-3 mînusiņi parādās, bet nu tik daudz aizstāvju te nav nevienai citai kā Karadžanai. Jau reāli tiešām krīt uz nerva. Visi tik jutīgi pēkšņi palikuši, nabadzīti aprunā. Tak šim arī diskusija ir domāta. Varbūt kādai jāuztaisa sarakstu, par kuriem Ig lietotājiem te drīkst rakstīt un par kuriem nedrīkst?! ??‍♀️ Smieklīgi, ka tieši par Karadžanu te visas cepjas. Viņa ir kaut kāds īpašāks cilvēks par pārējiem “influenceriem”, kuru nedrīkst aiztikt? Kā tad tā sanāk, ka vienu drīkst, bet otru nē?
Bet te jau viss iet uz rinķi, nav pat vērts neko rakstīt, jums ir viens ieņemts galvā un pie tā paliekat. Karadžana ir eņģelītis par kuru nerunāsim!! sapratāt meitenes?! ? ?

Smieklīgi, ka visas apklusa par šo tēmu, bet tu un citas skandina, ka te ir Jeļena ar viltus profiliem. Zini, kāpēc neviens neiet uz jau speciāli izveidotu diskusiju viņai? Jo visus komentārus šeit par viņu sāk rakstīt tādas kā tu, kuras kaut ko iedirš un tad brīnās, kāpēc cilvēki aizstāv. Neviens no aizstāvējiem nesāk sarunas par Jeļenu, jo mums viņa šķiet normāls cilvēks kopumā.
Ej taisi atsevišķas tēmas arī par Sanām, Timmām un citiem, mani tie neinteresē, cik var diskusiju piesārņot?!
Beigās gan rodas jautājums, kuriem šī tēma tad ir paredzēta, ja par visiem taisīs jaunas diskusijas.
16.06.2023 07:35 |
 
Patīk
Reitings 2753
Reģ: 08.05.2022
Uvavy @ 16.06.2023 07:35

Smieklīgi, ka visas apklusa par šo tēmu, bet tu un citas skandina, ka te ir Jeļena ar viltus profiliem. Zini, kāpēc neviens neiet uz jau speciāli izveidotu diskusiju viņai? Jo visus komentārus šeit par viņu sāk rakstīt tādas kā tu, kuras kaut ko iedirš un tad brīnās, kāpēc cilvēki aizstāv. Neviens no aizstāvējiem nesāk sarunas par Jeļenu, jo mums viņa šķiet normāls cilvēks kopumā.
Ej taisi atsevišķas tēmas arī par Sanām, Timmām un citiem, mani tie neinteresē, cik var diskusiju piesārņot?!
Beigās gan rodas jautājums, kuriem šī tēma tad ir paredzēta, ja par visiem taisīs jaunas diskusijas.

Kā pret sienu. Pilnīgi bezjēgā. 😂😂😂
Šī diskusija tam ir domāta, ko tieši Tu vēl nesaproti? Vēlreiz jautāju, te var aprunāt tikai kaut kādus īpašus cilvēkus?
Un kurā vietā es saku, ka Jeļenai te ir viltus profili? 🤔
16.06.2023 07:41 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Uvavy @ 16.06.2023 07:35

Smieklīgi, ka visas apklusa par šo tēmu, bet tu un citas skandina, ka te ir Jeļena ar viltus profiliem. Zini, kāpēc neviens neiet uz jau speciāli izveidotu diskusiju viņai? Jo visus komentārus šeit par viņu sāk rakstīt tādas kā tu, kuras kaut ko iedirš un tad brīnās, kāpēc cilvēki aizstāv. Neviens no aizstāvējiem nesāk sarunas par Jeļenu, jo mums viņa šķiet normāls cilvēks kopumā.
Ej taisi atsevišķas tēmas arī par Sanām, Timmām un citiem, mani tie neinteresē, cik var diskusiju piesārņot?!
Beigās gan rodas jautājums, kuriem šī tēma tad ir paredzēta, ja par visiem taisīs jaunas diskusijas.
“normāls cilvēks kopumā”🫣
16.06.2023 08:51 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Nu bet reali, slavenības pēdējie storiji “ aizbraukšanas dienā” nu ku var būt tik nevīžīgi? Izskatās kā uz lielām pohām, un tas nevīžīgais makeup, ap acīm kaut kādi zili rinki. Heiteres manas var iet vnk ēst rozā cukurvati 😀, bet nu man acis deg redzot tik nesavåktu sievieti!✌️
16.06.2023 09:42 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
HARDLUXURY @ 16.06.2023 08:51
“normāls cilvēks kopumā”?

Mēs katrs esam ar savām dīvainībām, kas vispār ir normāli? Tev to dīvainību arī ir ļoti daudz, zinu tevi dzīvajā.
16.06.2023 09:48 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Lorra @ 16.06.2023 07:41

Kā pret sienu. Pilnīgi bezjēgā. ???
Šī diskusija tam ir domāta, ko tieši Tu vēl nesaproti? Vēlreiz jautāju, te var aprunāt tikai kaut kādus īpašus cilvēkus?
Un kurā vietā es saku, ka Jeļenai te ir viltus profili? ?

Tu sašuti, ka kāds aizstāv Jeļenu. Kāpēc lai neaizstāvētu? Jutu u.c. arī aizstāv. Bet, ja kāds aizstāv Jeļenu, tad šis cilvēks uzreiz nav normāls utt - nezinu, vai tieši tu to teici, bet vairākas tā ir teikušas šeit.
16.06.2023 09:50 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Uvavy @ 16.06.2023 09:48

Mēs katrs esam ar savām dīvainībām, kas vispār ir normāli? Tev to dīvainību arī ir ļoti daudz, zinu tevi dzīvajā.
ja es kādreiz sagerbšos tā, vai iegrimšu poniju pasaulē, vai izdomāšu, ka man 35 gados ievajadzēsies turku, ludzu pienac man klāt un uzšauj😀😀!
16.06.2023 09:52 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
HARDLUXURY @ 16.06.2023 09:52
ja es kādreiz sagerbšos tā, vai iegrimšu poniju pasaulē, vai izdomāšu, ka man 35 gados ievajadzēsies turku, ludzu pienac man klāt un uzšauj??!

Ja vien tas būtu nenormālākais, ko tu savā dzīvē esi darījusi.. bet neielaidīšos sarunās ar tevi, man nav intereses apspriest tevi un vairot tavu ego ar to.
16.06.2023 09:59 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Lorra @ 16.06.2023 07:41

Kā pret sienu. Pilnīgi bezjēgā. ???
Šī diskusija tam ir domāta, ko tieši Tu vēl nesaproti? Vēlreiz jautāju, te var aprunāt tikai kaut kādus īpašus cilvēkus?
Un kurā vietā es saku, ka Jeļenai te ir viltus profili? ?

Tu pati mīci tos sūdus arvien vairāk! Kā jūs nevarat saprast, jo vairāk jūs rakstāt nīstošus komentārus un gribat ielikt savas 5kapeikas, jo vairāk iesaistās lietotājas, kuras nesaprot šo neadekvāto apsēstību! Nevienam nekratītu, ja tiktu ierakstīti DAŽI heita komentāri TIEŠI TĀPAT kā par jebkuru citu te. Bet šeit ir manāmi redzams naids no vairākām nozombētām debīliķēm ar Elīnu priekšgalā, kuras sataisījušas savus viltus profilus un močī ar saviem laikiem un dislaikiem, lai tikai parādītu savu autoritāti.
Varu saderēt, ka tulīt tēma sāks atkal pieklust un pati pēdējā uzradīsies be.beta, kura nekad nepalaiž izdevību ielikt pēdējo komentāru par K. Ja jums tā nepatīk, kad par K maļ te uz rinķi, tad ko jums tā sāp acis, ka kāda uzraksta, ka nesaprot šo naidu!?
Jūs pašas nespējat pieņemt patiesību, ka K šeit forumā nemaz visiem tik ļoti nederdzas un jūs neesat te vienotas savā naidā!
Iesaku drīzāk veidot jaunu IETEKMEĻU TĒMU, jo šī sevi jau ir izsmēlusi.
16.06.2023 10:00 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
HARDLUXURY @ 16.06.2023 09:42
Nu bet reali, slavenības pēdējie storiji “ aizbraukšanas dienā” nu ku var būt tik nevīžīgi? Izskatās kā uz lielām pohām, un tas nevīžīgais makeup, ap acīm kaut kādi zili rinki. Heiteres manas var iet vnk ēst rozā cukurvati ?, bet nu man acis deg redzot tik nesavåktu sievieti!✌️

Iespējams raudājusi,tadelj make up nav pirmā svaiguma!
Tie kas dzivo atseviškas valstis zin cik smagi ir dienā,kad jābrauc prom ,es jau 10 gadus nedzivoju Lv ,bet lidojot prom arī raudu un make up pēc tam ir galīgi nekāds !
16.06.2023 10:17 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Uvavy @ 16.06.2023 09:59

Ja vien tas būtu nenormālākais, ko tu savā dzīvē esi darījusi.. bet neielaidīšos sarunās ar tevi, man nav intereses apspriest tevi un vairot tavu ego ar to.
man jau patīk intriga 😇 šplauj laukā!
16.06.2023 10:19 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Intereses pēc paskatījos to Karadžanu... tikai vienu storiju sēriju, un jau sapratu, cik kaitinošs cilvēks. Arī pati nav diezko simpātiska. Bērniņš ar tāds... nu kā jau jauktenītis.
16.06.2023 10:59 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Godīgi sakot, es pat nesaprotu kāpēc par viņu ir runa. Tik garlaicīgs profils, tāda garlaicīgā dzīve. Ja viņai nebūtu bērns, viņai vispār nebūtu par ko runāt un ko rādīt.
Kaķīši, zaķīši, mājiņas, šķīvīši, kleitiņas, rociņas, kurpītes, ķiķi, ķuķi. Ļoti kaitinošs runas veids un vizuāli arī nesaista, jo tās pīckas matos un tās pāris šķipsnas acīs, aste galvvidū.
Atsekoju, nevar izturēt. Ko tur plēsties un ņemties par viņu, nesaprotu.
16.06.2023 11:14 |
 
Reitings 4
Reģ: 09.01.2023
Tām kurām interesēja vai Dzelzītis ir pieejams... JĀĀĀ :D mana draudzene ar viņu nedaudz sarakstījās un bija kafijas randiņā ☺ uzjautājusi par Asnāti un viņš teicis, ka tas nav tik vienkārši izšķirties, jo dzīvojot VĒL pie viņas, bet nekāda mīlestība neesot un šobrīd gaidot kad īrnieki izvāksies un varēs dzīvot savā čiekurkalna dzīvoklī. Esot bijuši kafijas randiņā ārpus kafenes darba laika, jo viņa draugam piederot, vai kāda zina kas tas par draugu?
16.06.2023 11:18 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es netīšam uzskrēju Slavenības bez filtra sērijai, kurā Olga veļu izvēlējās. Es nezinu, vai jūs redzat tā deguna atšķirību?
Vienīgais, ko es pamanīju - viņa ir ļoti, ļoti izkritusies. Tieva gan ir bijusi vienmēr, bet vai tik tieva?
16.06.2023 11:22 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
Esot bijuši kafijas randiņā ārpus kafenes darba laika, jo viņa draugam piederot, vai kāda zina kas tas par draugu?

ja tu draudzenei pajautātu, kas par kafeijnīcu, tad mēs varbūt zinātu..
bet man Dzelzītis vienmēr tāda babņika iespaidu atstājis, kaut kādi tarakāni viņam galvā ir, ja jau tik ilgi ir vecpuisis.
16.06.2023 11:24 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
kordelia @ 16.06.2023 10:59
Intereses pēc paskatījos to Karadžanu... tikai vienu storiju sēriju, un jau sapratu, cik kaitinošs cilvēks. Arī pati nav diezko simpātiska. Bērniņš ar tāds... nu kā jau jauktenītis.

Nu fuj, kā tā var teikt par bērnu, kā par suni/kaķi 🤦🏼‍♀️
16.06.2023 11:28 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Molle @ 16.06.2023 11:14
Godīgi sakot, es pat nesaprotu kāpēc par viņu ir runa. Tik garlaicīgs profils, tāda garlaicīgā dzīve. Ja viņai nebūtu bērns, viņai vispār nebūtu par ko runāt un ko rādīt.
Kaķīši, zaķīši, mājiņas, šķīvīši, kleitiņas, rociņas, kurpītes, ķiķi, ķuķi. Ļoti kaitinošs runas veids un vizuāli arī nesaista, jo tās pīckas matos un tās pāris šķipsnas acīs, aste galvvidū.
Atsekoju, nevar izturēt. Ko tur plēsties un ņemties par viņu, nesaprotu.

Atsekot nedrīkst, tādus nobloķē. Tas tikai parāda, ka nekā interesantāka tur vairs nekad nebūs.
16.06.2023 11:30 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
Vēl viena diena un turpinājums lielajam cepienam par karadžanu. nu ir viņa traka un garlaicīga, lai dzīvo savā rozā poniju un karbonāžu pasaulē, ja viņai tā tīk.
16.06.2023 11:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits