IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1789
Reģ: 13.09.2021
wiwa @ 02.06.2023 21:35

Ko es pateicu nepareizi?
1) Viņš nemaksā uzturlīdzekļus ne tad, ne tagad. Uzturlīdzekļu parādnieki visiem pieejami publiski, vari pati par to pārliecināties.
2) No skandāla pagājis ilgs laiks, bērni dzīvo pie Mairitas. Pat ja pieņem to, ka tiesa nav beigusies, tad tiesa var izlemt par pagaidu noregulējumu, kur bērniem piešķir dzīvesvietu pie tēva. Ja Kristapa teiktais, ka Mairita ir trakā būtu patiesība, bērni tagad neatrastos pie viņas.
3) Mairita uz labu laiku bija izdzēusies no soc tīkliem un nerunā vairs par šo tēmu. Tikmēr Kristaps bija paspējis kaut ko iedirst publiski, kad Mairita vienkārši klusi tiesājās.

Neticu Mairitai un neticēšu .
02.06.2023 21:44 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Zebradivi @ 02.06.2023 21:44

Neticu Mairitai un neticēšu .

Ok, Latvija.lv par uzturlīdzekļu parādniekiem melo un tiesa ir uzpirkta. Labi. 😀
Ai, nu subjektīvi jūs varat domāt, ko gribat un demonizēt Mairitu kā galveno slikto, es skatos uz to, kas ir pierādāms ar faktiem.
02.06.2023 21:46 |
 
Reitings 35
Reģ: 07.06.2022
wiwa @ 02.06.2023 21:46

Ok, Latvija.lv par uzturlīdzekļu parādniekiem melo un tiesa ir uzpirkta. Labi. ?
Ai, nu subjektīvi jūs varat domāt, ko gribat un demonizēt Mairitu kā galveno slikto, es skatos uz to, kas ir pierādāms ar faktiem.

Tad jau pēc tava rakstītā visi tie screenshoti ko Kristaps publicēja arī ir meli? (Kur norādīti visi pārskaitījumi Mairitai par bērnu). Pilnīgs sviests.
02.06.2023 21:50 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Pačukstēšu @ 02.06.2023 21:50

Tad jau pēc tava rakstītā visi tie screenshoti ko Kristaps publicēja arī ir meli? (Kur norādīti visi pārskaitījumi Mairitai par bērnu). Pilnīgs sviests.

Tu nopietni tagad vēlies pateikt, ka VALSTS uzturēta sistēma Latvija.lv un Uzturlīdzekļu garantiju fonds, kas ir VALSTS iestāde, ir mazāk uzticami kā Kristapa vārdi?
Ja esi kaut kāds gobzemietis-plakanzemietis, kas uzskata, ka Satversme nepastāv utt, tad tālāk diskutēt nav jēga.
02.06.2023 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 3346
Reģ: 25.05.2009
wiwa @ 02.06.2023 21:52

Tu nopietni tagad vēlies pateikt, ka VALSTS uzturēta sistēma Latvija.lv un Uzturlīdzekļu garantiju fonds, kas ir VALSTS iestāde, ir mazāk uzticami kā Kristapa vārdi?
Ja esi kaut kāds gobzemietis-plakanzemietis, kas uzskata, ka Satversme nepastāv utt, tad tālāk diskutēt nav jēga.

Vari iedot linku, kur mēs varam sameklēt Kristapu uzturlīdzekļu garantiiju fonda reģistros, kā parādnieku?
Pēc publiski pieejamās informācijas: Parādnieka publiskošanas procesu uzsāk iesniedzējs (kas šajā gadījumā būtu pēc Mairitas pieprasījuma), jo ziņas par parādnieku sarakstā tiek iekļautas tikai tādā gadījumā, ja persona, kura saņem uzturlīdzekļus no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, ir devusi piekrišanu parādnieka publiskošanai.
02.06.2023 21:56 |
 
Reitings 1789
Reģ: 13.09.2021
wiwa @ 02.06.2023 21:52

Tu nopietni tagad vēlies pateikt, ka VALSTS uzturēta sistēma Latvija.lv un Uzturlīdzekļu garantiju fonds, kas ir VALSTS iestāde, ir mazāk uzticami kā Kristapa vārdi?
Ja esi kaut kāds gobzemietis-plakanzemietis, kas uzskata, ka Satversme nepastāv utt, tad tālāk diskutēt nav jēga.

Mairita , iedzer miera tēju.
02.06.2023 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 3346
Reģ: 25.05.2009
wiwa @ 02.06.2023 21:46

Ok, Latvija.lv par uzturlīdzekļu parādniekiem melo un tiesa ir uzpirkta. Labi. ?
Ai, nu subjektīvi jūs varat domāt, ko gribat un demonizēt Mairitu kā galveno slikto, es skatos uz to, kas ir pierādāms ar faktiem.

Tev ir pieejams Kristapa personas kods, lai tu pārbaudītu viņa uzturlīdzekļu parādu latvija.lv? Pēc latvija.lv informācijas par pakalpojumu "Informācija par uzturlīdzekļu parādu" tiek skaidri un gaiši pateikts, ka "Ja lietotājs izvēlējies saņemt informāciju par citu personu, tad lietotājam nepieciešams norādīt interesējošas personas personas kodu."
02.06.2023 21:58 |
 
Reitings 1931
Reģ: 26.12.2021
EmilijaArm @ 02.06.2023 19:21
A redzējāt ziņu, ka Annas Rozītes vīrs paņemts pie dziesmas par naudas atmazgāšanu? Pīārists Gints Feders. Gan jau drīz būs storiji par nepatiesi apsūdzētu cilvēku.
https://www.delfi.lv/news/national/politics/pr-konsultantam-federam-celta-apsudziba-par-naudas-atmazgasanu-zino-ltv.d?id=55626214
😳
02.06.2023 21:59 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
cory @ 02.06.2023 21:58

Tev ir pieejams Kristapa personas kods, lai tu pārbaudītu viņa uzturlīdzekļu parādu latvija.lv? Pēc latvija.lv informācijas par pakalpojumu "Informācija par uzturlīdzekļu parādu" tiek skaidri un gaiši pateikts, ka "Ja lietotājs izvēlējies saņemt informāciju par citu personu, tad lietotājam nepieciešams norādīt interesējošas personas personas kodu."

Jā, viņa personas kods ir visiem publiski pieejams Lursoft. Vari pārbaudīt, ierakstot meklētājā viņa vārda, uzvārdu. Tur var redzēt pk tiem, kuri ir reģistrēti VID kā saimnieciskās darbības veicēji vai kuriem ir uzņēmumi, vai kuri ir dalībnieki uzņēmumos.
Man nav vēlmes/intereses par viņiem strīdēties, tikai izteicu neizpratni par to, kāpēc ticat tam cilvēkam uz vārda, nevis faktiem. Tikpat labi var sākt Andrim Kivičam ticēt. Bet tā ir jūsu darīšana un vairs par šo nerunāšu.
02.06.2023 22:12 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
wiwa @ 02.06.2023 22:12

Jā, viņa personas kods ir visiem publiski pieejams Lursoft. Vari pārbaudīt, ierakstot meklētājā viņa vārda, uzvārdu. Tur var redzēt pk tiem, kuri ir reģistrēti VID kā saimnieciskās darbības veicēji vai kuriem ir uzņēmumi, vai kuri ir dalībnieki uzņēmumos.
Man nav vēlmes/intereses par viņiem strīdēties, tikai izteicu neizpratni par to, kāpēc ticat tam cilvēkam uz vārda, nevis faktiem. Tikpat labi var sākt Andrim Kivičam ticēt. Bet tā ir jūsu darīšana un vairs par šo nerunāšu.

Netrūkst tādu, kas tic arī Andžiņam, bet lai jau, Dievs dod nenonākt ar tādiem kontaktā :)
02.06.2023 22:21 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
cory @ 02.06.2023 21:56

Vari iedot linku, kur mēs varam sameklēt Kristapu uzturlīdzekļu garantiiju fonda reģistros, kā parādnieku?
Pēc publiski pieejamās informācijas: Parādnieka publiskošanas procesu uzsāk iesniedzējs (kas šajā gadījumā būtu pēc Mairitas pieprasījuma), jo ziņas par parādnieku sarakstā tiek iekļautas tikai tādā gadījumā, ja persona, kura saņem uzturlīdzekļus no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, ir devusi piekrišanu parādnieka publiskošanai.

Atvainojos, tikai tagad pamanīju arī šo jautājumu. Tātad - stāstīšu pa punktiem. Ja zini, ka cilvēks nodarbojas ar saimniecisko darbību vai uzņēmējdarbību (kas šajā gadījumā nevarēja tā nebūt, ņemot vērā viņa nodarbošanos), viņš būs Uzņēmumu reģistrā un Lursoft (kur dati tiek ņemti no UR). Tur var apskatīties personas kodu. Es Lursoft esmu ielogojusies, nezinu, ko rāda vai nerāda, ja slinkums ielogoties. Tālāk ej uz Latvija.lv un e-pakalpojumu meklētājā ieraksti "uzturlīdzekļ". Jāpieslēdzas šim e-pakalpojumam, jāieraksta personas kods un būs teksts - tiek vai netiek par šo personu izmaksāti uzturlīdzekļi no UGF. Ja tiek izmaksāti, tas nozīmē, ka viņš pats nemaksā un valsts uztur viņa bērnus.
Īsas lekcijas beigas un viss, labāk diskutēšu par suni.
02.06.2023 22:28 |
 
Reitings 268
Reģ: 11.03.2023
Danuta @ 02.06.2023 19:09

Vendija ir ļoti aizdomīga. Un tas Tindera profils vēl aizvien ir aktīvs. Nedomāju, ka kāds ir tik slims, lai troļļotu Vendiju šādā veidā. Tikai jautājums, ja viņš grib šķirties, kādēļ to nedara?
Viņi apprecējās, lai viņa varētu iegūt uzturēšanās atļauju Kanādā un dzīvot ar Artūru, bet tagad nevar izšķirties, jo viņa nedod tam piekrišanu. Domāju, ka Tinder profils ir īsts, jo, cik saprotu, Artūrs viņai sen neinteresē, tik cik tagad pēc Čempja
02.06.2023 22:43 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
wiwa @ 02.06.2023 22:28

Atvainojos, tikai tagad pamanīju arī šo jautājumu. Tātad - stāstīšu pa punktiem. Ja zini, ka cilvēks nodarbojas ar saimniecisko darbību vai uzņēmējdarbību (kas šajā gadījumā nevarēja tā nebūt, ņemot vērā viņa nodarbošanos), viņš būs Uzņēmumu reģistrā un Lursoft (kur dati tiek ņemti no UR). Tur var apskatīties personas kodu. Es Lursoft esmu ielogojusies, nezinu, ko rāda vai nerāda, ja slinkums ielogoties. Tālāk ej uz Latvija.lv un e-pakalpojumu meklētājā ieraksti "uzturlīdzekļ". Jāpieslēdzas šim e-pakalpojumam, jāieraksta personas kods un būs teksts - tiek vai netiek par šo personu izmaksāti uzturlīdzekļi no UGF. Ja tiek izmaksāti, tas nozīmē, ka viņš pats nemaksā un valsts uztur viņa bērnus.
Īsas lekcijas beigas un viss, labāk diskutēšu par suni.

Viņi jau ir nodrr etaps,cik var...
02.06.2023 22:43 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Esmu No Jelgavas un Jelgavā visi teju katrs 2. Runā par Agritu un mazo viņas šalavu Esteri.
Agrita aptīrijusi ļoti daudzus mazos uzņēmumus kuros strādājusi.
NL arī uztaisījusi zaudējumus un antireklāmu.
Agrita pati par sevi dzīvē sapuvis,nelaimīgs cilvēks,Janka alkaholiķis dēl tās Agritas,pati kādreiz dzēra daudz un dikti,anonīmā alkoholiķe. Izvilka viņu tas Nl un "mazā"draudzība caur biznesu ar to Saulieti,nebūtu saulietes taču nebūtu bez viņas tie šovi...
Līdz ar to Janka pie pudeles palika viens ,kamēr agrita parazitē uz citu rēķina.
Estere jau kā izrādās ir ar savu reputāciju vecāku vīriešu aprindās,jo meklē naudu,tēva nīlestību,izņurcīta jau pa kaktiem.. lielās ka labi sūkājot un kas tik nav dzirdēts. Vispār tīrākās šausmas.
Man jau vienga uz kā viņa savu čožu sprauž,bet netīra un mazgadīga padauza viņa ir.
02.06.2023 22:49 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Loreenijatatoo @ 02.06.2023 22:49
Esmu No Jelgavas un Jelgavā visi teju katrs 2. Runā par Agritu un mazo viņas šalavu Esteri.
Agrita aptīrijusi ļoti daudzus mazos uzņēmumus kuros strādājusi.
NL arī uztaisījusi zaudējumus un antireklāmu.
Agrita pati par sevi dzīvē sapuvis,nelaimīgs cilvēks,Janka alkaholiķis dēl tās Agritas,pati kādreiz dzēra daudz un dikti,anonīmā alkoholiķe. Izvilka viņu tas Nl un "mazā"draudzība caur biznesu ar to Saulieti,nebūtu saulietes taču nebūtu bez viņas tie šovi...
Līdz ar to Janka pie pudeles palika viens ,kamēr agrita parazitē uz citu rēķina.
Estere jau kā izrādās ir ar savu reputāciju vecāku vīriešu aprindās,jo meklē naudu,tēva nīlestību,izņurcīta jau pa kaktiem.. lielās ka labi sūkājot un kas tik nav dzirdēts. Vispār tīrākās šausmas.
Man jau vienga uz kā viņa savu čožu sprauž,bet netīra un mazgadīga padauza viņa ir.
kāds brīnums? Māte tāda pati
02.06.2023 23:06 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Bled kā gribas uzšaut Vucēnai. Te pabalstu un oensiju sistēmu skaidro, pašai 9.klašu izglītību. Māte dzemdētāja atradusies!
02.06.2023 23:23 |
 
Reitings 5684
Reģ: 20.09.2022
chiepinja @ 02.06.2023 23:23
Bled kā gribas uzšaut Vucēnai. Te pabalstu un oensiju sistēmu skaidro, pašai 9.klašu izglītību. Māte dzemdētāja atradusies!

Nevajag tā uzvilkties, nav to vērts. Viņa pirms pāris mēnešiem runāja, ka Latvija ir valsts, kurā viņa negrib vispār dzīvot un te viss ir slikti, un visi balso nepareizi, un latvieši arī bezmazvai briesmīgi.. latviešu valodā kādu laiku vispār nerunāja savā IG...un Ukrainas karogs Latvijā viņai bija kā vērsim sarkanā lupata..
02.06.2023 23:38 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
amnēzija @ 02.06.2023 23:38

Nevajag tā uzvilkties, nav to vērts. Viņa pirms pāris mēnešiem runāja, ka Latvija ir valsts, kurā viņa negrib vispār dzīvot un te viss ir slikti, un visi balso nepareizi, un latvieši arī bezmazvai briesmīgi.. latviešu valodā kādu laiku vispār nerunāja savā IG...un Ukrainas karogs Latvijā viņai bija kā vērsim sarkanā lupata..

“ latvieši arī bezmazvai briesmīgi.. un, ka karogu savu esam aizmirsuši“ citēju.
Tur kaut ko nepareiz pateica?
02.06.2023 23:40 |
 
Reitings 146
Reģ: 06.02.2023
cory @ 02.06.2023 18:34

Kur tāda informācija, ka Janka nobloķēja Sanai naudas kartes un izmeta no dzīvokļa? Cik es esmu dzirdējusi, viņš Sanai maksāja ļoti labus alimentus, līdz ar to Sana varēja atļauties nestrādāt un influencēt pēc šķiršanās.
bija tads, sana bija ielikusi instagrama kad vins vinai sutijis vestules kad lai paraksta skirsanos ja ne izmetis no dzivokla
02.06.2023 23:41 |
 
Reitings 5684
Reģ: 20.09.2022
HARDLUXURY @ 02.06.2023 23:40

“ latvieši arī bezmazvai briesmīgi.. un, ka karogu savu esam aizmirsuši“ citēju.
Tur kaut ko nepareiz pateica?

Nu, kā kurš to visu uztver.
02.06.2023 23:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits