IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 255
Reģ: 01.08.2022
wiwa @ 01.06.2023 23:24

FB vienā dzīvnieku grupā raksta, ka esot piedāvājuši sameklēt mājas sunim, bet viņa nav atbildējusi. Viņai pilnīgi pie d* tas viss.

Nemaz nebūtu pārsteigta, ja tā mātīte Agrita būtu sarunājusi (samaksājusi) random cilvēku, kurš it kā paņem suņuku, lai tikai uzfilmētu video, kur to it kā atdod jauniem saimniekiem. Video ir redzams, ka tai sievietei suņuks ir absolūti vienaldzīgs😌 Gādīgs jaunais saimnieks suņuku pirmajā naktî paņemtu istabà (mājā) pie sevis, lai pierod pie saimnieka, jaunās dzīvesvietas. Bet tak nē- pirmajā dienā iekar ķēdi kaklā un “ja izrausies, tad neko- aizbēgs”.
Man nav vārdu, ko pateikt šo pieaugušas mātītes (kurai aug 4 bērni!!!) rīcību, bet vēl vairāk nesaprotu, kāpēc tas jārāda TV 🥵 Šis ir tik ciniski, tik bezsirdīgi, tik bezatbildīgi…. Ehh, asaras😓😓😓😓😓😓😓
02.06.2023 00:24 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Man ir 2 kaki , kuriem ir 15 un 19 gadi, aizstāvu un mīlu dzīvniekus, bet cik var n tās lapas par to pākjeni Agritu?
02.06.2023 00:56 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
HARDLUXURY @ 02.06.2023 00:56
Man ir 2 kaki , kuriem ir 15 un 19 gadi, aizstāvu un mīlu dzīvniekus, bet cik var n tās lapas par to pākjeni Agritu?

Te tev nepatīk, ka runā par Jeļenu, tagad par pāķeni (apzīmējumam piekrītu). Par ko šeit var runāt?
Es, piem, tādu Sandu Krastu, par kuru te runāja iepriekš, vispār nezinu un nekas par viņu neinteresē. Ja tevi neinteresē kāds cits, šķir lapas tālāk. Viss.
02.06.2023 01:01 |
 
Reitings 693
Reģ: 31.03.2023
wiwa @ 02.06.2023 01:01

Te tev nepatīk, ka runā par Jeļenu, tagad par pāķeni (apzīmējumam piekrītu). Par ko šeit var runāt?
Es, piem, tādu Sandu Krastu, par kuru te runāja iepriekš, vispār nezinu un nekas par viņu neinteresē. Ja tevi neinteresē kāds cits, šķir lapas tālāk. Viss.

Viņai tak vienīgais temats ir Jeļena 😀 “negrib runāt par vinu” sure. Sāk cepties, ka atkal kaut kas aktuāls notiek un uz pusi dienas nevienam neinteresē Elīnas cepiens par Jeļenu.
Par Agritu. Ka jau teicu, ceru, ka karma atmaksās. Skatoties pēc cilvēku aktivitātes kaut twitteri, ticu, ka atradis, kur sunītis atrodas un aizbrauks un jau paņems kads, kurš parūpēsies.
Ļoti patika komentārs tajā paša twitteri par TV, kas so visu filmē - “Vai kādā no nākamajām sērijām parādīs, kā Agrita ar ragaviņām velk savu senci uz mežu?”
02.06.2023 01:18 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Teikšu uzreiz, man miegs nenāk, rīt nav jāceļas, tāpēc paskatījos, ko Tviteris raksta. Kāds cilvēks šovakar, kad jau sāka ļoti daudzi izteikt savu viedokli par šo, aizrakstīja tai stulbenei, kur suns ir, jo paņems to. Agrita esot pateikusi, lai sazinās ar Ķepu Ķepā, suns tika paņemts no "jaunajiem saimniekiem", jo viņi "neturēja solījumu visu laiku neturēt suni pie ķēdes". Bet nekādas nožēlas no stulbenes nebija. Cits cilvēks ierakstīja, ka ir aizdomas, ka šis viss būs pavērsiens nākamajā sērijā. T.i., debiloīdie producenti apzināti ļauj suni mētāt turpu šurpu. PAT ja viņš tagad kaut kad pēc patversmes nonāks labās rokās, ar viņu jau esot pie stulbenes bija jāstrādā, bet tagad vēl viss tas ar ķēdi utt. Tur es nezinu, cik būs jāiegulda nauda, laiks un mīlestība. Tāpēc es uzskatu, ka šo gadījumu noteikti nevar atstāt tā. Un noteikti nedrīkst aizmirst par šo, ja suns beigās nonāks labās rokās.
Bet tas nav uz 100%, ka suns jau ir Ķepu ķepā, iespējams, tā idiote nobijās no visiem šiem komentāriem un tādēļ tā atbildēja. Skaidrs, ka tagad kaut ko labos pati vai šovs, bet tas "labos" ir .. man pat nav vārdu.
Un tas jau nav tikai par šo notikumu, bet par visiem notikumiem šajos debilajos šovos, palasīju, ka Magonei bija pat laikam vēl trakāki notikumi ar suņiem. Nezināju to, jo neskatos. Un to, ka TV to visu pārraida, to normalizējot. Un arī par cilvēkiem vispār, ka vajag šos sodus daudz smagākus. Tomēr nepiekrītu, ka 360tv veic kaut kādu sabiedrības spoguļa funkciju. Savāc dažādus degradētus sabiedrības elementus un pelna uz tā visa.
02.06.2023 02:10 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Smieklīgi par Jāni Timmu,bet viņš ir pelnījis to visu,karma ir atpakaļ..
Kamēr Anna mauk... apkārt viņam jāpieskata sveša vīrieša bērns,kuru savu laik Anna jau uzmeta.
Annai nepatīk sēdēt ilgi uz viena vīrieša desiņas,viens lidz 2gadi un čusss..
Janka varēs paciest un varbūt zinās kā ir ,kad tevi nomaina pret citu ,neapdomīgu lēmumu dēļ..
Puišelis,kurš pamet savu atvasi...ceru ka Sana gardi smejas par šo ākstu tagad un viņa baigo mīlestību....
02.06.2023 03:00 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Loreenijatatoo @ 02.06.2023 03:00
Smieklīgi par Jāni Timmu,bet viņš ir pelnījis to visu,karma ir atpakaļ..
Kamēr Anna mauk... apkārt viņam jāpieskata sveša vīrieša bērns,kuru savu laik Anna jau uzmeta.
Annai nepatīk sēdēt ilgi uz viena vīrieša desiņas,viens lidz 2gadi un čusss..
Janka varēs paciest un varbūt zinās kā ir ,kad tevi nomaina pret citu ,neapdomīgu lēmumu dēļ..
Puišelis,kurš pamet savu atvasi...ceru ka Sana gardi smejas par šo ākstu tagad un viņa baigo mīlestību....
Pilnībā manas domas👍 tas muļķis audzina svešu sīci, ne savējo! Kamēr Anka maukojās, vienu jau bija savam bijušajam nogrūdusi, te var skaidri redzēt dzemdēt nav māksla, bet izaudzināt. A Janka losis pēdējais🙈
02.06.2023 05:02 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
wiwa @ 02.06.2023 02:10
Teikšu uzreiz, man miegs nenāk, rīt nav jāceļas, tāpēc paskatījos, ko Tviteris raksta. Kāds cilvēks šovakar, kad jau sāka ļoti daudzi izteikt savu viedokli par šo, aizrakstīja tai stulbenei, kur suns ir, jo paņems to. Agrita esot pateikusi, lai sazinās ar Ķepu Ķepā, suns tika paņemts no "jaunajiem saimniekiem", jo viņi "neturēja solījumu visu laiku neturēt suni pie ķēdes". Bet nekādas nožēlas no stulbenes nebija. Cits cilvēks ierakstīja, ka ir aizdomas, ka šis viss būs pavērsiens nākamajā sērijā. T.i., debiloīdie producenti apzināti ļauj suni mētāt turpu šurpu. PAT ja viņš tagad kaut kad pēc patversmes nonāks labās rokās, ar viņu jau esot pie stulbenes bija jāstrādā, bet tagad vēl viss tas ar ķēdi utt. Tur es nezinu, cik būs jāiegulda nauda, laiks un mīlestība. Tāpēc es uzskatu, ka šo gadījumu noteikti nevar atstāt tā. Un noteikti nedrīkst aizmirst par šo, ja suns beigās nonāks labās rokās.
Bet tas nav uz 100%, ka suns jau ir Ķepu ķepā, iespējams, tā idiote nobijās no visiem šiem komentāriem un tādēļ tā atbildēja. Skaidrs, ka tagad kaut ko labos pati vai šovs, bet tas "labos" ir .. man pat nav vārdu.
Un tas jau nav tikai par šo notikumu, bet par visiem notikumiem šajos debilajos šovos, palasīju, ka Magonei bija pat laikam vēl trakāki notikumi ar suņiem. Nezināju to, jo neskatos. Un to, ka TV to visu pārraida, to normalizējot. Un arī par cilvēkiem vispār, ka vajag šos sodus daudz smagākus. Tomēr nepiekrītu, ka 360tv veic kaut kādu sabiedrības spoguļa funkciju. Savāc dažādus degradētus sabiedrības elementus un pelna uz tā visa.
Tad brīnās no kurienes tām durām heiteri rodās?😳 visas vienā maisā bāžamas agrita, kumbuliene un švabra.
02.06.2023 05:05 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
EmilijaArm @ 01.06.2023 22:09
Tā Anete IG skaidroja, ka Mailo ir dzinējsuns, tātad ar paaugstinātu enerģiju. Tādu dzīvnieku pielikt pie ķēdes ir sadisms, viņam no dabas vajag skriet un medīt.

Ja viņš patiesām bitu dzinējs. Viņš tak kārtējais krustojums, kas rodas no tādiem, kas aizbēg no ķēdes.
Drīz būs vēl tādi dzinēji no Mailo un otras suņu meitenes. Tādi cilvēki, kas tur suņus pie ķēdēm un dod savu vakariņu pārpalikumus, suņus nesterilizē
02.06.2023 06:55 |
 
Reitings 22035
Reģ: 16.04.2023
HARDLUXURY @ 02.06.2023 00:56
Man ir 2 kaki , kuriem ir 15 un 19 gadi, aizstāvu un mīlu dzīvniekus, bet cik var n tās lapas par to pākjeni Agritu?

Netīšām uzspiedās zaļais īkšķis.🤦‍♀️ Bet ja tev nepatīk, nelasi! Šajā forumā nav tikai viena tēma.
02.06.2023 07:23 |
 
Patīk
Reitings 2753
Reģ: 08.05.2022
HARDLUXURY @ 02.06.2023 00:56
Man ir 2 kaki , kuriem ir 15 un 19 gadi, aizstāvu un mīlu dzīvniekus, bet cik var n tās lapas par to pākjeni Agritu?

Par Jeļenu pati vari pierakstīt n’tās lapas, bet par dzīvnieku nežēlastību, redz, Tev nepatīk lasīt.. Viss ar tevi skaidrs.
02.06.2023 07:38 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Man arī fascinēja, ka aizveda vienu suni un viss. Neviena manta līdzi, nekāds pleds/spilvens utt, kas parasti suņiem ir
02.06.2023 08:39 |
 
Reitings 146
Reģ: 06.02.2023
Pie ka tad tas bērns paliks kas Timma škirsies?
02.06.2023 08:46 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Es domāju, ka palielam Sanai ir vienalga, protams, nedaudz patīkami, bet tā globāli vienalga :D
Tam muļķim gan izskatās, ka delīrijs sācies,kopš Sana apprecējusies un dēlam tagad cits vīrieša tēls, ko apbrīnot un uz ko tiekties. Ko sēsi, to pļausi, vajadzēja ar cieņu šķirties un uzņemties atbildību par dēlu, viņš pat nav brīvdienu tētis.
02.06.2023 09:12 |
 
Reitings 622
Reģ: 02.03.2022
Principā varam likt likmes, cik drīz tā Agrita uztaisīs sevi par cietēju un mobinga upuri, un šovs turpināsies.
Žēl, protams, ka 360tv atbilde ir, ka Bindru ģimene ir sabiedrības spogulis. Tiešām tiešām mums ir tik degradējusies sabiedrība? Reitings un piķis, nekā personīga.
Bet tas ir skaidrs, ka tur ne alkoJānis boja vainīgs, ne liekais svars. Tur viss ir izpuvis pirms tam
02.06.2023 09:13 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Esmu tikusi līdz sērijai, kur Marks salauž roku. Fu kāda tā Agrita, ja var tā pret dēlu, tad nav vispār brīnums, ka Mailo tika kaut kur pamests. un AGRITIŅ, ja tu šo lasi, tad tas, ka Marks izaugs gluži kā Jānis būs tavs nopelns nevis GĒNI, aita tu esi.
02.06.2023 09:14 |
 
Reitings 1789
Reģ: 13.09.2021
Gardenia @ 02.06.2023 05:02
Pilnībā manas domas? tas muļķis audzina svešu sīci, ne savējo! Kamēr Anka maukojās, vienu jau bija savam bijušajam nogrūdusi, te var skaidri redzēt dzemdēt nav māksla, bet izaudzināt. A Janka losis pēdējais?
Gardenia @ 02.06.2023 05:02
Pilnībā manas domas? tas muļķis audzina svešu sīci, ne savējo! Kamēr Anka maukojās, vienu jau bija savam bijušajam nogrūdusi, te var skaidri redzēt dzemdēt nav māksla, bet izaudzināt. A Janka losis pēdējais?

Es nesaprotu kas viņiem tur par drāmu. Annai toch cits?
Prieks par Sanu.
02.06.2023 09:16 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Dita.D @ 02.06.2023 06:55

Ja viņš patiesām bitu dzinējs. Viņš tak kārtējais krustojums, kas rodas no tādiem, kas aizbēg no ķēdes.
Drīz būs vēl tādi dzinēji no Mailo un otras suņu meitenes. Tādi cilvēki, kas tur suņus pie ķēdēm un dod savu vakariņu pārpalikumus, suņus nesterilizē

Viņa teica, ka Mailo mamma ir dzinējs. Es arī redzējuto sēriju, kur viņas ar Esteri brauca pēc kucēna un tā pavairotāja atnesot kucēnu teica “mamma viņam ir dzinējs”. Vēl nodomāju, kārtējā bezatbildīgā būtne, kas ļāvusi savai kucei sapāroties ar ko pagadās. Un tāds asiņu sajaukums ir visneprognozējamākais. Un skaidrs, ka no mammas puses viņam ir arī medību instinkti, tāpēc viņš to ezi plucināja…
02.06.2023 09:20 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
kāds nezina, no kurienes tiem tv kanāliem ir finansējums?
pretīgi, ka tur tiek reklamēta tāda degradācija. citās valstīs, kad organizē cancel akcijas, parasti iet ar sūdzībām pie sponsoriem
02.06.2023 09:25 |
 
Reitings 8072
Reģ: 13.04.2022
Klaviere @ 02.06.2023 09:13
Principā varam likt likmes, cik drīz tā Agrita uztaisīs sevi par cietēju un mobinga upuri, un šovs turpināsies.
Žēl, protams, ka 360tv atbilde ir, ka Bindru ģimene ir sabiedrības spogulis. Tiešām tiešām mums ir tik degradējusies sabiedrība? Reitings un piķis, nekā personīga.
Bet tas ir skaidrs, ka tur ne alkoJānis boja vainīgs, ne liekais svars. Tur viss ir izpuvis pirms tam

Ja jau 360tv gribēja vērst uzmanību uz problēmu, tad vajadzēja parādīt sākumā to slimo govi un viņas meitu, un uzreiz pēc tam parādīt ģimeni/cilvēkus, kas rūpējas par šādiem pamestajiem dzīvniekiem.
Tagad viņi ir izveidojuši vienkārši lielisku iespēju tai slimajai atkal ierubīt cietēju. Nesaprotu, kāpēc viņai viss tā tiek piedots. Gan NL, gan melošana par tievēšanu, gan dāvanu zagšana, un gan jau piedod arī šo. Wtf
Iešu samīļošu savu kucēnu kuru NEVIENAM un NEKAD neatdosim.
02.06.2023 09:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits