IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Enazenaz @ 15.03.2023 06:36

Elīn, ej n**** :) Sen jau skaidrs, ka esi slima ar galvu.
Kad Karadžana un viņas vīrs jāpaspriež, tad esi pirmā rajonā, tā kā nemuldi par neitrāliem vīriem.
🤦‍♀️
15.03.2023 06:51 |
 
Reitings 273
Reģ: 23.09.2020
Zinot kāda ir Santa.
Smiekli nāk vizualizējot, Santas selfiju no sporta klubiem, ātruma pārkāpēja/ar policijas masīnu spoguļos. Braukt uz 140km/h un filmēt, pārpublicēt Oļega jaunības bildes, vai ierēkt par viņa biksēm spelejot voleibolu, rādīt kā cep vafeles, Nurmuižas restorānā atvērt durvis un spalgā trulā balsī ķērkt “čau visiem” 😀😀 “katra vīrieša sapnis Kristīne” Viņa pazemo Oļegu!
Kristīnei pat apprecoties, pieaugot un izaugot- manieres neviens neiemācīs, tur lauki/lēts mikrorajons spiežas smagi cauri, ko laikam ejot arī viņa no sevis necenšas izskaust.
Bet priecāties ka O. atņem bijušās sievas dzimtas māju, nopietni? Nekas nav svēts un šajā situācijā par godājamu cilvēku viss nesauktu.😵‍💫
Spēju iedomāties kā Kristīne cepas par davinajuma līguma dāvanām, jo savā kopdzīves laikā vina nav saņēmusi ne uz pusi tik cik maksā 1 Santas dāvinātais dredzens.😀😀😀🤭
15.03.2023 07:14 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.12.2022
Vilciņš @ 15.03.2023 07:14
Zinot kāda ir Santa.
Smiekli nāk vizualizējot, Santas selfiju no sporta klubiem, ātruma pārkāpēja/ar policijas masīnu spoguļos. Braukt uz 140km/h un filmēt, pārpublicēt Oļega jaunības bildes, vai ierēkt par viņa biksēm spelejot voleibolu, rādīt kā cep vafeles, Nurmuižas restorānā atvērt durvis un spalgā trulā balsī ķērkt “čau visiem” ?? “katra vīrieša sapnis Kristīne” Viņa pazemo Oļegu!
Kristīnei pat apprecoties, pieaugot un izaugot- manieres neviens neiemācīs, tur lauki/lēts mikrorajons spiežas smagi cauri, ko laikam ejot arī viņa no sevis necenšas izskaust.
Bet priecāties ka O. atņem bijušās sievas dzimtas māju, nopietni? Nekas nav svēts un šajā situācijā par godājamu cilvēku viss nesauktu.?‍?
Spēju iedomāties kā Kristīne cepas par davinajuma līguma dāvanām, jo savā kopdzīves laikā vina nav saņēmusi ne uz pusi tik cik maksā 1 Santas dāvinātais dredzens.????

Jā, Jeļa bīda mākoņus un sadomājusies, ka nez kāda super sieviete. Patiesībā, kompleksu nomākta būtne. Pat ļoti. Tik ļoti uzkrītoši pašā sākumā kopēja Santas ģērbšanās stilu, iztaisījās par līdzīgu utt. To visu var pamanīt viņas insta, bet viņa jau sevi tikai uzskata par gudru. Skumji, ka sievietei tik ļoti jālien no ādas ārā, lai vīrietim liktos interesanta, kad ir paņemta kā plāksteris. Tas nav nekas glaimojošs. Viņa ir tāda pari vīra krāpēja. Pati to aizmirsusi? Un makaronus karina pati, ai kā karina savam O un pārējiem. Būtu labāk paklusējusi par Santu publiski.
15.03.2023 07:47 |
 
Reitings 350
Reģ: 02.11.2019
Lūse vnk zb jau esi ar sevis sludināšanu šinī forumā, pieņem ka neesi nekas ievērības cienīgs, izņemot transvestīt izskatu, reāli transvestīts bez matiem, pīļknābis. Iedomājusies luxury personība, ieej labāk dušā, seja kā krupim poru porās, un pie katras izdevības šeit aprunā jebkuru citu sievieti. Pilnīgi apsēsta ar citu sieviešu izskatiem, un ar Karadžanas dzīvi, ej ārstējies!!!!!!!!!
15.03.2023 08:20 |
 
Reitings 40
Reģ: 19.01.2023
pupoliite12 @ 14.03.2023 22:26

Vinji jau sen skirusies, tagad sitaa plastmasas lelle liek kaut kadas fotosesijas un megina ko pieradit.

Prootams, to ka skirusies jau te visu laiku saka.
Bet tikai vel nesen privataja bija vina uz dzelziša izradi atnakusi un kopa bildejās ar glupu sejas izteiksmi
Dzelzitis ari nedzivo vairs sava dzivokli. Laikam silikoni un pumpetas lupas izdarijušas savu…
15.03.2023 08:46 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
nu, sveiki. nevarēju vairs noturēties palikt vērotājos 😀 nesaprotu, kāpēc visas tik ļoti aizstāv to Santu. Man tomēr liekas diez gan cūciska rīcība - aiziet pie cita vīrieša ar esošā bagātībām. Es vnk iedomājos sevi - ja es krāptu savu vīru vai aizietu pie cita, es tā kā nedomātu ņemt līdzi ne viņa dāvinātos gredzenus, ne citas lietas. Jo, iedomājoties sevi Fiļa vietā, ir tāda apkrāpta sajūta. Santa ar viņu padzīvoja, pabaudīja aplidošanu, apdāvināšanu, ar Fiļa biznesa padomiem un kontaktiem uzbūvēja sev biznesu, vecākiem nodrošināja māju, un tad pēkšņi sajutās nemīlēta un aizgāja pie cita. Nu, jopcik popcik, ok, ja atrada citu sapņu princi, tad tikai loģiski būtu, ka esošā dāvinātās lietas atstāj viņam, it īpaši, ja tie ir miljoni. Jo šobrīd izskatās, ka viņa jaunajam štucerim sadeva Fiļa miljonus, vizinās ar viņa porschu. Cik jums liekas ok, ja, piemēram, jūsu jaunais draugs vestu jūs uz restorāna bijušā dāvinātā porschā :D nu, es nezinu, ja sāc jaunu dzīvi, tad sāc jaunu dzīvi ar jaunā vīra bagātībām (ja, tādas ir), nevis uz bijušā rēķina. Un ziniet, kāpēc turīgie ir ilgstoši turīgi? Tāpēc, ka taupīgi un domā, kur izgāzt naudu. Domāju, ka Fiļam tie pāris miljoni un porsche noderētu, pārdotu un vēl kaut ko atjaunotu Nurmuižā. Nevis izsviestu sievas jaunajam štucerim. Neuzskatu, ka visiem vīriešiem ir pienākums visu ieguldīto atdot. Ne velti, šķiroties visu dala uz pusēm. Ja viņi šķirtos normāli un abpusēji, tad vēl būtu ok, bet te jau ir pavisam cits scenārijs. Protams, ka viņam sirds salauzta, bet, ja godīgi, es viņa vietā rīkotos tāpat. Negribētu, lai manus nopelnītos miljonus mans vīrs paņemtu līdzi, lai izterētu ar citu sievieti. Lai vai kā viņu mīlētu un lai vai cik miljoni man vēl būtu palikuši. Gan lauztas sirds dēļ, gan tādēļ, ka tie miljoni no gaisa nevienam nekrīt.
15.03.2023 08:53 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
fioanaa @ 14.03.2023 19:30

Cik naivi ticēt, ka tā ir īsta.

Aha, miljonara draudzene no ebay suta fake😀😀😀 vinam sie 2,5k nozime kaa samaksat dvacaaru drogaas😀😀 protams ka iista, ka var kaut ko tik stulbu uzrakstit un domat😀😀
15.03.2023 08:58 |
 
Reitings 60
Reģ: 03.12.2022
lookatyourself @ 15.03.2023 08:53
nu, sveiki. nevarēju vairs noturēties palikt vērotājos ? nesaprotu, kāpēc visas tik ļoti aizstāv to Santu. Man tomēr liekas diez gan cūciska rīcība - aiziet pie cita vīrieša ar esošā bagātībām. Es vnk iedomājos sevi - ja es krāptu savu vīru vai aizietu pie cita, es tā kā nedomātu ņemt līdzi ne viņa dāvinātos gredzenus, ne citas lietas. Jo, iedomājoties sevi Fiļa vietā, ir tāda apkrāpta sajūta. Santa ar viņu padzīvoja, pabaudīja aplidošanu, apdāvināšanu, ar Fiļa biznesa padomiem un kontaktiem uzbūvēja sev biznesu, vecākiem nodrošināja māju, un tad pēkšņi sajutās nemīlēta un aizgāja pie cita. Nu, jopcik popcik, ok, ja atrada citu sapņu princi, tad tikai loģiski būtu, ka esošā dāvinātās lietas atstāj viņam, it īpaši, ja tie ir miljoni. Jo šobrīd izskatās, ka viņa jaunajam štucerim sadeva Fiļa miljonus, vizinās ar viņa porschu. Cik jums liekas ok, ja, piemēram, jūsu jaunais draugs vestu jūs uz restorāna bijušā dāvinātā porschā :D nu, es nezinu, ja sāc jaunu dzīvi, tad sāc jaunu dzīvi ar jaunā vīra bagātībām (ja, tādas ir), nevis uz bijušā rēķina. Un ziniet, kāpēc turīgie ir ilgstoši turīgi? Tāpēc, ka taupīgi un domā, kur izgāzt naudu. Domāju, ka Fiļam tie pāris miljoni un porsche noderētu, pārdotu un vēl kaut ko atjaunotu Nurmuižā. Nevis izsviestu sievas jaunajam štucerim. Neuzskatu, ka visiem vīriešiem ir pienākums visu ieguldīto atdot. Ne velti, šķiroties visu dala uz pusēm. Ja viņi šķirtos normāli un abpusēji, tad vēl būtu ok, bet te jau ir pavisam cits scenārijs. Protams, ka viņam sirds salauzta, bet, ja godīgi, es viņa vietā rīkotos tāpat. Negribētu, lai manus nopelnītos miljonus mans vīrs paņemtu līdzi, lai izterētu ar citu sievieti. Lai vai kā viņu mīlētu un lai vai cik miljoni man vēl būtu palikuši. Gan lauztas sirds dēļ, gan tādēļ, ka tie miljoni no gaisa nevienam nekrīt.

Neaizstāvot Santu, jā, tā ir! Nesmuki. Bet, kāds sakars esošajai piegulētājai publiski par to runāt un kaunināt Santu un kaut ko spriedelēt, ja pati ir vīru krāpēja un savas laimes būvētāja nākotnē ar citu vīrieti, esot vēl precētai, kamēr vīrs par to nenojauta? Kas ir tas? Tā normāli?
15.03.2023 09:03 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.03.2023
Oj nē, par Jelinsku gan neko nesaku, man tāda zīmēšanās neliekas forša ne bagātiem, ne vidējam latvietim. Es pati arī diez vai ko komentētu, ja mans vīrs tiesātos ar ex, bet visu izrunātu ar viņu personīgi, ja man kas patiktu vai nepatiktu. Tāpēc iemetu savas pieckapeikas tikai par Santu un Oļegu, man kaut kā negribētos tikai vienu nomētāt ar akmeņiem, jo man neizskatās tā Santa tik balta un pūkaina, kā viņa šobrīd iztaisās.
15.03.2023 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 275
Reģ: 22.05.2010
Par Santu un Oļegu.. viss notiek saskaņā ar Civillikumu, un ir pilnīgi normāli, ka Oļegs to ievēro un tiesājas.
15.03.2023 09:16 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
FreeSoul @ 15.03.2023 08:46

Prootams, to ka skirusies jau te visu laiku saka.
Bet tikai vel nesen privataja bija vina uz dzelziša izradi atnakusi un kopa bildejās ar glupu sejas izteiksmi
Dzelzitis ari nedzivo vairs sava dzivokli. Laikam silikoni un pumpetas lupas izdarijušas savu…

To ka uz savu chiekurkalna dziivokli brauc ar meiteni izklaideties zinu 10000% - jo dzivoju taja pasa maja un zinu ko redzu. Asnatei ir gaisi mati, bet kapnes vinu redzeju ar tumsmati.
Esmu redzejusi to savam acim un tas notika taja laika kad Asnate vel gaja uz pirmizradem un gozejas privatas dzives lapelees.
Tapec seit meitenes ir rakstijusas ka pasu Asnati redzejusas ar citu dzeku. Domaju ka tads tadu satika un abi izklaidejas ari arpus savas savienibas.
15.03.2023 09:20 |
 
Reitings 755
Reģ: 03.11.2022
Es nezinu… man laikam vienai Dzenes lielie puikas liekas max kaitinoši??!!🤷‍♀️🤦‍♀️
15.03.2023 09:40 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Happy b!thes ain't hating and hating b!tches ain't happy.
15.03.2023 09:41 |
 
Reitings 339
Reģ: 11.12.2014
Pinky winky @ 15.03.2023 09:40
Es nezinu… man laikam vienai Dzenes lielie puikas liekas max kaitinoši??!!?‍♀️?‍♀️
kā BĒRNI var būt kaitinoši? Un lai nu ko bet apspriest foruma mazus bērnus man liekas vairāk kā neētiski. Un varat neteikt "viņa liek viņus ig, tātad varu runāt" nē nevari gan 😅
15.03.2023 09:42 |
 
Reitings 1779
Reģ: 04.01.2022
Lai nedaudz atšķaidītu Fiļa un Karadžanas tēmu, teikšu, ka mani ļoti uzrunā AF Anetes ceļojuma reportāža. Tā sirsnīgi un gaumīgi. Nevar salīdzināt ar Pastuhovas Itālijas ceļojuma apskatiem. Man joprojām dažbrīd pati Anete kaitinā, bet ceļojuma storijiem sekoju ar interesi.
15.03.2023 10:20 |
 
Reitings 40
Reģ: 19.01.2023
pupoliite12 @ 15.03.2023 09:20

To ka uz savu chiekurkalna dziivokli brauc ar meiteni izklaideties zinu 10000% - jo dzivoju taja pasa maja un zinu ko redzu. Asnatei ir gaisi mati, bet kapnes vinu redzeju ar tumsmati.
Esmu redzejusi to savam acim un tas notika taja laika kad Asnate vel gaja uz pirmizradem un gozejas privatas dzives lapelees.
Tapec seit meitenes ir rakstijusas ka pasu Asnati redzejusas ar citu dzeku. Domaju ka tads tadu satika un abi izklaidejas ari arpus savas savienibas.

Teiksu godigi- man par dzelziti ir personiga interese un es uzskatu, ka asnatee vins ir iebraucis neteemaa.
Bet tas, ka vina dzivoklis ir izirets jau labu laicin ir zinaams visam teatrim
Tapec ja kadai ir info tiesam zinams par viniem tad butu forsi
Vins nav slikts, tik es nesaprotu kapec tik loti izmainijas del… plastmasa
15.03.2023 10:21 |
 
Reitings 1779
Reģ: 04.01.2022
Gaisa jaucēja @ 15.03.2023 09:42
kā BĒRNI var būt kaitinoši? Un lai nu ko bet apspriest foruma mazus bērnus man liekas vairāk kā neētiski. Un varat neteikt "viņa liek viņus ig, tātad varu runāt" nē nevari gan ?

Var var būt kaitinoši, īpaši sveši 😅 Bet tāpēc ir iespēja atsekot, navis mocīties un skatīties uz tiem kaitinošajiem bērniem.
15.03.2023 10:22 |
 
10 gadi
Reitings 5553
Reģ: 17.09.2009
zsvegle @ 15.03.2023 09:03

Neaizstāvot Santu, jā, tā ir! Nesmuki. Bet, kāds sakars esošajai piegulētājai publiski par to runāt un kaunināt Santu un kaut ko spriedelēt, ja pati ir vīru krāpēja un savas laimes būvētāja nākotnē ar citu vīrieti, esot vēl precētai, kamēr vīrs par to nenojauta? Kas ir tas? Tā normāli?
Tieši tā. Lai dala savus miljonus. Bet kādā sakarā kaut kāda no name publiski zākā ex sievu, pat viņas bērnus. Nu toč pie viena galda šai ar Kivičlieni. 🤢
15.03.2023 10:37 |
 
Reitings 7364
Reģ: 13.04.2022
meitenes, atradu twitterī diezgan interesantu pavedienu par tik cik vērtīgi ir mūsu ietekmeļu konti
spoiler alert - didrai ir organisks konts.
https://twitter.com/notgazxel/status/1635810497495801857?s=20
15.03.2023 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 3725
Reģ: 29.01.2009
HARDLUXURY @ 15.03.2023 06:12
kā Tu zini, kurš nodrošina celojums? Plāno vīra budžetu? Un kāds sakars aprunāt vispār neitrālu vīru. Skumji.?‍♀️
Galvenais, ka pati nāk un raksta par saviem zobiem, lai citas pievērstu uzmanību un ietu paskatīties. Bet tagad, kad sāk apspriest tava vīra izskatu, tad čīksti, ka vīru apspriež. Ja jau tik izmisīgi gribi būt apspriesto personu sarakstā (inflaucere ar 100 sekotajiem 😂), tad jau bija jārēķinās, ka tiks apspriests viss. Panāci savu, skat cik daudz par tevi sarakstīts, bet diemžēl neviena glaimojoša komentāra, tikai no tām, kas tevi nezina un pieļauju, ka daži ir tavi feikie profili. Tieši tā pat kā tu apspried citu sieviešu neitrālos vīrus, tā apspriedīs tavu. Un jā, kad par Karadžas vīra ienākumiem jārunā, tad nevari vien beigt vārīties, bet tavu vīriņu gan neviens nevar aiztikt.
15.03.2023 10:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits