IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1810
Reģ: 04.01.2022
Anchuks @ 02.02.2023 11:59
Nesen Virsnīte tika minēta pie top iedvesmojošākajiem influenceriem ?

Tāpēc ka citu vienkārši nav 😂 Ja man jāizvēlas starp Didru, Beitiku un Virsnīti, es balsoju par pēdējo.
02.02.2023 12:03 |
 
Reitings 543
Reģ: 25.01.2023
Ainulai @ 02.02.2023 12:01
Nu vot sitiet mani nost bet es neticu, ka atkalformā neko sev nešpricē! Tā seja izskatās pārāk gluda viņas vecumam. Un vaigi tādi nedabīgi kā ar filleri salaisti. Noteikti ka pa kluso kaut ko dara un tikai tēlo svēto naturālo sievieti ?

jums vajadzētu viņu dzīvē redzēt, tad šīs aizdomas par filleriem izgaistu uz līdzenas vietas.
02.02.2023 12:06 |
 
Reitings 543
Reģ: 25.01.2023
Arahne @ 02.02.2023 10:44
Nu, nopietni?! Deimone lepojās ar savu neaudzināto dēlu. Var jau redzēt pašas Deimones kultūru, bērni tiek audzināti tādi paši. https://failiem.lv/u/xutc5hvca

par šo personu ir jārunā Kiviču tēmā, es citur viņu neredzu 😅
02.02.2023 12:07 |
 
Reitings 4952
Reģ: 11.08.2022
Rakstīt sūdzību uzņēmumam? 😂 nu vāks... viaticamāk, uzņēmums atsūtīja viņai tīkamu atbildi, bet aizkadrā nodomāja, ka ko tur ar tādu krāmēties. Nereti tieši tā arī notiek
02.02.2023 12:20 |
 
Reitings 67
Reģ: 12.03.2015
Es šobrīd vairāk domāju, ka taisnība ir Virsnītei. Nedomāju, ka, ja viņa, esot publiska persona pati zinātu, ka ir vainīga, vēl ietu sūdzēties.
Tu vari gadiem ilgi klusēt, daudz ko paciest, bet kad beidzot uzdrošinies pastāvēt par sevi, vai meklēt palīdzību, kā nu māki, kā nu proti, pašam upurim vēl uzveļ vainu un uztaisa par to vainīgo. Un tā ir visur, no sērijas, pati vainīga, ka tiki izvarota, jo uzvilki "plikāku" apģērbu.
Pareizi Virsnīte saka, emocionālā vardarbība nav norma un tā rīkoties nav ētiski, nedrīkst uzbrukt citam cilvēkam ne fiziski, ne vārdiski, tev nav tādu tiesību! Visai komunikācijai ir jānotiek pieklājības robežās. Un par to ir jārunā, labi, ka publiska persona iesāk šo sarunu. Kaut kā mums visiem uz šīs zemes jāmācās sadzīvot😀
02.02.2023 12:21 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Es Virsnītei nesekoju, bet visas tās, kas teica, ka ir ok par suku nosaukt un pašas ne to vien darītu, ja kāds paprasītu pabraukt malā. Jums viss ok? 😂 Ar vīru arī viens otru dirst sūtat, kad kaut kas nav? 😂 jebkuru situāciju var cieņpilni izrunāt, vienalga vai ar tēvu, māti, kaimiņu vai svešinieku.
02.02.2023 12:47 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Paskatījos Virsnītes story un es no viņas stāstītā neredzu vietu sašutumam. Manuprāt, pareizi izdarīja. Man pašai ir nācies saskarties ar ļoti rupju attieksmi frizētavā. Friziere vnk bļāva uz manu vīru, lai vācās prom un bērnam matus negriezīs. Sākumā gan mēģināja iestāstīt, ka neesam pierakstīti, bet kad saprata, ka pati ir sapinusies savos melos, kļuva rupja. Es arī piezvanīju frizētavas vadītājai - pasūdzējos, un viņa man teica, ka tā sieviete tiks atlaista (bet neatlaida viņu :D, tā kā arī Virsnītes gadījumā, varbūt nemaz nekas tur netiek risināts tai uzņēmumā, jo tas ir lieks laiks, process).
Es noteikti piekrītu VIrsnītei un, ja ir tā kā viņa stāstīja, ka sieviete sāka apsaukāties, tad pareizi izdarīja.
02.02.2023 12:48 |
 
Reitings 4787
Reģ: 20.08.2021
Hunny26 @ 02.02.2023 12:21
Es šobrīd vairāk domāju, ka taisnība ir Virsnītei. Nedomāju, ka, ja viņa, esot publiska persona pati zinātu, ka ir vainīga, vēl ietu sūdzēties.
Tu vari gadiem ilgi klusēt, daudz ko paciest, bet kad beidzot uzdrošinies pastāvēt par sevi, vai meklēt palīdzību, kā nu māki, kā nu proti, pašam upurim vēl uzveļ vainu un uztaisa par to vainīgo. Un tā ir visur, no sērijas, pati vainīga, ka tiki izvarota, jo uzvilki "plikāku" apģērbu.
Pareizi Virsnīte saka, emocionālā vardarbība nav norma un tā rīkoties nav ētiski, nedrīkst uzbrukt citam cilvēkam ne fiziski, ne vārdiski, tev nav tādu tiesību! Visai komunikācijai ir jānotiek pieklājības robežās. Un par to ir jārunā, labi, ka publiska persona iesāk šo sarunu. Kaut kā mums visiem uz šīs zemes jāmācās sadzīvot?

Saprotu, ka var pacelt tēmu: emocionālā vardarbība, bet vai tiešām daudzos storijos jaiztirzā šis gadījums un risinājums- iet sūdzēties pie darba devēja?? Sākumā viņa pat paspejusi arī to kompāniju iebāzt storijos, tad jau neaizdomājās, ka darba vietai ne vienmēr ir ar to sakara. Ok, labi, trafareta mašīna, bet uzzvani un izrunā to lietu. Virsnitei nez labāk palika, ka savu caureju publicēja?!
Saprotu, ir bijusi nelaga situācija, bet tagad tas ir stāsts ar vienu pusi, paņemt un apliet otru ar samazgām mūsdienās ir tik vienkārši!
02.02.2023 12:49 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Ja kāda influencere publiski kādam kaut ko rupju pateiktu, jūs būtu pirmās, kuras šeit skrietu bļaut kādu sliktu piemēru rāda! Nožēlojami , jau atkal esmu vīlusies, cik naidpilna ir mūsu sabiedrība, ka tik kādu pasūtīt pēc iespējas rupjāk un vēl ar to lielīties, ka cita pasūtītu vēl rupjāk! Bravo! Līdz tam esam šeit nonākušas. Nesekoju viņas ikdienas gaitām, apskatījos tikai storijus un nesapratu, kādēļ viņa tiek pataisīta par vainīgo,jo viņa palūdza, lai nenobloķē izbrauktuvi. Ja izsauktu policiju, kura sakārtotu šo jautājumu, tā būtu bijis maigāk? Sanāk, ka nedrīkst vairs pieiet pie cilvēkiem un palūgt atbrīvot ceļu, jebšu pārbraukt tā, lai pašas īpašnieces auto neviens nesaskādētu?Tas dod tiesības būt garīgi nelīdzsvarotam un sākt otram ar vārdiem klupt krāgā?
02.02.2023 13:06 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Anchuks @ 02.02.2023 11:59
Nesen Virsnīte tika minēta pie top iedvesmojošākajiem influenceriem ?

Lielisks piemers kaa no iedvesmojosa cilveka panakt ka zaude uzticibu savam sekotajam. Pavisam vienakarsi: paradot kads patiesiba esi cilveks ja nav jareklame kada iedota kaste.
Tiesam zeel ka taa atklajas. Izradas aiz nemitigam reklamam un celosanas bilditem slepjas galigi nelidzvarota sieviete.
02.02.2023 13:12 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Var jau būt, ja sekotu viņai, vairāk kaut ko zinātu par viņas personību un domātu citādāk, bet mans viedoklis ir balstīts uz neitrālu nostāju, nezinot nevienu cilvēku, runājot tikai par faktu, ka nedrīkst šādi otram ar vārdiem uzbrukt par neko, tas nav normāli, tas nav veselīgi, tas nav adekvāti, pietam par ko? Par neko! Saprotams,ka trakajai dāmai par darba auto ir nospļauties, kas tur notiks vai nenotiks, saskrāpēs vai nē, bet citiem tur sanāk braukt ar privāto mašīnu un parādi vienu, kurš gribēs nostrīķēt savu auto, jo kādai ir bijis besis pārbraukt sakarīgāk. Manuprāt, pilnīgi normāls lūgums.
02.02.2023 13:12 |
 
Reitings 1810
Reģ: 04.01.2022
McSara @ 02.02.2023 12:49

Saprotu, ka var pacelt tēmu: emocionālā vardarbība, bet vai tiešām daudzos storijos jaiztirzā šis gadījums un risinājums- iet sūdzēties pie darba devēja?? Sākumā viņa pat paspejusi arī to kompāniju iebāzt storijos, tad jau neaizdomājās, ka darba vietai ne vienmēr ir ar to sakara. Ok, labi, trafareta mašīna, bet uzzvani un izrunā to lietu. Virsnitei nez labāk palika, ka savu caureju publicēja?!
Saprotu, ir bijusi nelaga situācija, bet tagad tas ir stāsts ar vienu pusi, paņemt un apliet otru ar samazgām mūsdienās ir tik vienkārši!

Es būtu Virsnītes pusē, ja viņa izstāstītu situāciju, bet nepieminētu vārdā to uzņēmumu un neteiktu, ka rakstīs uzņēmumam sūdzību! Tas bija ļoti augstprātīgi. Situācija ar frizētavu ir cita, jo šis incidents nenotika uzņēmuma telpās. Es Centrālās Laboratorijas vietā prasītu no viņas atlīdzību par kaitējumu reputācijai.
02.02.2023 13:16 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Jaa nevajag lamaties un sutit visus d.. bet tad izrunajies ar to daamu dzive,noskaidro ka sauc un satiecieties pec kada laika divata un pasaki nununu ka taa nevajag sabiedriba rikoties. Glab pasauli pati nevis velc ieksa darba deveju un tagad visu izliec instagram.
Nebija laba reakcija no sievietes- nav saubu, bet tas ka to virnite pagriez ir tragiski. Instagrama nerisina konfliktus. Butu atrisinajusi to sava burbuli un pec menesa uzfolmejusi reel kaa izglabusi nelaomigu sievieti no emocianalas bedres😀😀😀
02.02.2023 13:18 |
 
Reitings 7770
Reģ: 05.09.2022
Ainulai @ 02.02.2023 12:03

Tāpēc ka citu vienkārši nav ? Ja man jāizvēlas starp Didru, Beitiku un Virsnīti, es balsoju par pēdējo.
nu neliek Tev taa Beitika mieru, neliek 😉😃
02.02.2023 13:19 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
isanalapsa @ 02.02.2023 13:06
Ja kāda influencere publiski kādam kaut ko rupju pateiktu, jūs būtu pirmās, kuras šeit skrietu bļaut kādu sliktu piemēru rāda! Nožēlojami , jau atkal esmu vīlusies, cik naidpilna ir mūsu sabiedrība, ka tik kādu pasūtīt pēc iespējas rupjāk un vēl ar to lielīties, ka cita pasūtītu vēl rupjāk! Bravo! Līdz tam esam šeit nonākušas. Nesekoju viņas ikdienas gaitām, apskatījos tikai storijus un nesapratu, kādēļ viņa tiek pataisīta par vainīgo,jo viņa palūdza, lai nenobloķē izbrauktuvi. Ja izsauktu policiju, kura sakārtotu šo jautājumu, tā būtu bijis maigāk? Sanāk, ka nedrīkst vairs pieiet pie cilvēkiem un palūgt atbrīvot ceļu, jebšu pārbraukt tā, lai pašas īpašnieces auto neviens nesaskādētu?Tas dod tiesības būt garīgi nelīdzsvarotam un sākt otram ar vārdiem klupt krāgā?

vienkārši, ja tu esi influenceris vai kaut cik atpazīstama persona, viss, ko tu dari, ir slikti. 😄 man pašai arī besī liela daļa influenceru, un piekrītu, ka daļai (it īpaši tiem, kam lielāks sekotāju skaits) ir sakāpis galvā un vairs netver lauku, bet citreiz man rodas tāda sajūta, ka piekasās pie katra sīkuma un pārāk agresīvi nosoda katru mazāko kustību. Bet nu tāds diemžēl ir internets.
Šis gan nav tikai saistībā ar influenceriem, mūsu sabiedrībā tiešām problēmas ar empātiju, emociju regulāciju un agresivitāti. Arī citreiz palasot komentārus, piemēram, facebook zem postiem par avārijām vai citām nelaimēm, bieži vien tiek vainoti upuri un rakstītas visādas negācijas.
02.02.2023 13:20 |
 
Reitings 4787
Reģ: 20.08.2021
Ainulai @ 02.02.2023 13:16

Es būtu Virsnītes pusē, ja viņa izstāstītu situāciju, bet nepieminētu vārdā to uzņēmumu un neteiktu, ka rakstīs uzņēmumam sūdzību! Tas bija ļoti augstprātīgi. Situācija ar frizētavu ir cita, jo šis incidents nenotika uzņēmuma telpās. Es Centrālās Laboratorijas vietā prasītu no viņas atlīdzību par kaitējumu reputācijai.

Es pilnībā atbalstītu Virsniti, ja viņa pievienotu mazāk savas personīgās emocijas, mes visi esam tikai cilvēki! Varēja izstāstīt situāciju ka tādu, ka ir bijis tā un tā, ko darīt un kā rīkoties!
Bet tā publiski pateikt, ziņoju darba devējam, tagad būs administratīvā lieta! Kada ir stāsta morāle? Iet sūdzēties?
02.02.2023 13:21 |
 
Reitings 1352
Reģ: 01.08.2021
Nu ko jūs te pārspīlējat. Ja nu tā rupjā sieviete nebūtu sēdējusi CL auto, bet gan savā privātajā? Kam tad Virsnīte skrietu sūdzēties? Šitās rupekles nesaprot tādu ņerkstēšanu, tur ir jādod pretī tādā pašā stilā, sūdzèšanās internetā pasauli labāku nepadarīs. Cilvēki ir dažādi, redz ka citas komentāros raksta, ka Kristīne ārpus IG nemaz baigais jaukumiņš nav. Par pieklājību atceras tikai internetā. Tāpat neviens nezin kādā tonī pati Kristīne to sarunu uzsāka un ko tieši teica, tā ir vienas puses interpretācija.
02.02.2023 13:21 |
 
Reitings 1810
Reģ: 04.01.2022
Maija5555 @ 02.02.2023 13:19
nu neliek Tev taa Beitika mieru, neliek ??

Nu muns katrai te ir savi “īpašie favorīti”, vai ne tā?
Man tā ir Beitika 😂 Vai te drīkst tikai Karadžanu un Jelinsku apzelēt?
02.02.2023 13:22 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Ainulai @ 02.02.2023 13:16

Es būtu Virsnītes pusē, ja viņa izstāstītu situāciju, bet nepieminētu vārdā to uzņēmumu un neteiktu, ka rakstīs uzņēmumam sūdzību! Tas bija ļoti augstprātīgi. Situācija ar frizētavu ir cita, jo šis incidents nenotika uzņēmuma telpās. Es Centrālās Laboratorijas vietā prasītu no viņas atlīdzību par kaitējumu reputācijai.

No vienas puses piekrītu, ka ir stulbi rakstīt šajā situācijā rakstīt darba devējam, jo nekas tāds jau it kā nenotika, parasts kašķis. Tomēr, ja tu brauc ar trafarētu darba auto, tev jārēķinās, ka tu reprezentē uzņēmumu un jāpiedomā pie tā, kā uzvedies. Es teiktu, ka šajā gadījumā tā darbiniece ir kaitējusi uzņēmuma reputācijai. Again - nezinu, kā tur īsti bija, vados tikai pēc storijos stāstītā.
02.02.2023 13:28 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Scandinavian @ 02.02.2023 10:50
Šī situācija ar Virsnīti man atgādina ko no Ērkšķu šova. Tur arī bija viena intelektuāle, kas ar vārdiem un apsaukāšanos izprovocēja, lai viņai iesit. Pēc tam no tā mazā “pļek” sitiena tā bija cietusi, ka nu tikai. Ja nebūtu nofilmēta situācija, kas notika pirms, upurim varētu arī ticēt, ka varmāka vienkārši ņēma un sita.
Šādas sievietes kā Virsnīte netiek galā ar savu dzīvi, staigā pie terapeitiem, studē psiholoģiju, lai ārstētu sevi un manipulētu ar citiem.

Nopietni? Vai mēs varam sist katram, kas pasaka kaut ko, kas mums nepatīk?
02.02.2023 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits