IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Danuta @ 26.01.2023 22:46
Mani pēdējā laikā ir ieinteresējusi Virsnīte. Viss viņas IG liekas tik mākslīgs un dīvains, it kā viņa censtos visus apmānīt ar saviem garajiem tekstiem, un smaids izskatās izspiests..
Tātad, mani jautājumi klačenēm:
1) Kas ir ar to viņas vīru, kur viņiem tik daudz naudas ceļošanai? Viņi tak ir pilnīgi nesaderīgi.. Kāpēc tad viņiem ir labi, un pēc kāda laika atkal viss ir dirsā?
2) Kas ir viņas dēlam? Viņš tāpat kā Kiviču Mia izskatās ar slēptu vai neslēptu diagnozi.. Dīvaina uzvedība, acu skatiens ne pa ķeksi.. Arī nomainījuši dārziņu pirms skolas gaitu sākšanas.. Vecajā dārziņā pateica, ka ir pilnīgs čau? Arī vecākā meita ir kaut kāda no citas planētas.. :D
3) Kas viņu dzen mūžīgā apātijā un izdegšanā Vecis? Depresija??

Pacēli foršu tēmu - man arī šie jautājumi liekas interesanti. Virsnīte pati ir kā reāls pētījums psihoterapijā. Pilnīgi skaidrs, ka Instagram dzīve disonē ar viņas reālo dzīvi. Tāda sajūta, ka viņa pati mētājas no vienas galējības uz otru. No vienas puses, raksta apgarotus tekstus katrai piedāvātajai sadarbībai un tik maļ par nonākšanu pie sava patiesā "es" un apgarotību, no otras, nemitīgi izdeg un činkst. Nav spēka un nav spēka, bet pēkšņi 40 gados ir spēks studēt pilna laika studijās un līdz trijiem naktī mācīties.
1) Par vīru - varbūt tur darbojas vecais mehānisms, ka nav smuki šķirties un ka vajag tomēr par visām varītēm palikt kopā. Protams, ka ilgstošās attiecībās ir krīzes un grūtāki posmi, bet pēc Virsnītes klāstītā šķiet, ka tur krīzes ir nepārtraukti...
2) Vienreiz viņa minēja, ka savulaik dēlam esot noteiktas kaut kādas diagnozes, kas pēc laika tomēr nav apstiprinājušas. Es tomēr teikšu, ka ne visiem bērniem labākais viņu attīstībai ir klīst pa pus pasauli, dzīvot kemperos, Āfrikās un Indijās. Lielai daļai bērnu tomēr ir svarīga rutīna, sava gultiņa, savs lācītis blakus.
3) Cilvēks grib dzīvot šiku dzīvi, bet reāli nevar to pavilkt. Nav ne resursu, ne iespēju to pavilkt. Kad gribi to, kas reāli nav iespējams, sākas besis. Virsnīte ir vislielākā antireklāma psihoterapijai, jo ar viņu ir tikai sliktāk un sliktāk....
27.01.2023 10:39 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
IceCream @ 27.01.2023 09:27

Ha, es tieši pirms pāris dienām par to nodomāju, ka visi storiji kliedz - paskat, cik es īpaša. Par vēsturi arī interesējos.
Un jā - ak, tu vella grābeklis ?
Nez cik ilgi būs jāgaida, kad sāks ar Čikāgas piecīšu akcentu runāt. LOL, tā teikt.

Ai, sasmējos par to Čikāgas piecīšu akcentu. :D
Nu, vispār smieklīgi - var taču godīgi pateikt, ka ātrumā nepadomāji un automātiski uzrakstīji "komēdiķis", nevis komiķis, bet, nē, vajag izfantazēt, ka, dažus mēnešus ASV dzīvojot ,latviešu valoda sāk aizmirsties. Brīnums, kā cilvēki, kas desmitiem gadu citur dzīvo, atbrauc un normāli runā.
Piedodiet, bet neticu mīlestībai uz dzīvi kemperī. Absolūti neapgalvoju, ka tas nevar patikt, bet tas ir klajā pretrunā ar tām vulgārajām Aliexpress kleitiņām, no kurām krūtis krīt ārā, visu to make-up un cacas stilu.
27.01.2023 10:44 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
u.604737e44a238 @ 27.01.2023 10:44

Ai, sasmējos par to Čikāgas piecīšu akcentu. :D
Nu, vispār smieklīgi - var taču godīgi pateikt, ka ātrumā nepadomāji un automātiski uzrakstīji "komēdiķis", nevis komiķis, bet, nē, vajag izfantazēt, ka, dažus mēnešus ASV dzīvojot ,latviešu valoda sāk aizmirsties. Brīnums, kā cilvēki, kas desmitiem gadu citur dzīvo, atbrauc un normāli runā.
Piedodiet, bet neticu mīlestībai uz dzīvi kemperī. Absolūti neapgalvoju, ka tas nevar patikt, bet tas ir klajā pretrunā ar tām vulgārajām Aliexpress kleitiņām, no kurām krūtis krīt ārā, visu to make-up un cacas stilu.

Piedod, man smiekliņš 😀😀
kapēc cacas nevar kemperī dzīvot? :D
27.01.2023 11:02 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
u.604737e44a238 @ 27.01.2023 10:39

Pacēli foršu tēmu - man arī šie jautājumi liekas interesanti. Virsnīte pati ir kā reāls pētījums psihoterapijā. Pilnīgi skaidrs, ka Instagram dzīve disonē ar viņas reālo dzīvi. Tāda sajūta, ka viņa pati mētājas no vienas galējības uz otru. No vienas puses, raksta apgarotus tekstus katrai piedāvātajai sadarbībai un tik maļ par nonākšanu pie sava patiesā "es" un apgarotību, no otras, nemitīgi izdeg un činkst. Nav spēka un nav spēka, bet pēkšņi 40 gados ir spēks studēt pilna laika studijās un līdz trijiem naktī mācīties.
1) Par vīru - varbūt tur darbojas vecais mehānisms, ka nav smuki šķirties un ka vajag tomēr par visām varītēm palikt kopā. Protams, ka ilgstošās attiecībās ir krīzes un grūtāki posmi, bet pēc Virsnītes klāstītā šķiet, ka tur krīzes ir nepārtraukti...
2) Vienreiz viņa minēja, ka savulaik dēlam esot noteiktas kaut kādas diagnozes, kas pēc laika tomēr nav apstiprinājušas. Es tomēr teikšu, ka ne visiem bērniem labākais viņu attīstībai ir klīst pa pus pasauli, dzīvot kemperos, Āfrikās un Indijās. Lielai daļai bērnu tomēr ir svarīga rutīna, sava gultiņa, savs lācītis blakus.
3) Cilvēks grib dzīvot šiku dzīvi, bet reāli nevar to pavilkt. Nav ne resursu, ne iespēju to pavilkt. Kad gribi to, kas reāli nav iespējams, sākas besis. Virsnīte ir vislielākā antireklāma psihoterapijai, jo ar viņu ir tikai sliktāk un sliktāk....

Izskatās, ka Tev vienkārši ir lieli aizspriedumi pret kemperiem
27.01.2023 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 3207
Reģ: 18.12.2012
Nu gan. Mar Virsnīši liekas viens no saskanīgākajiem un harmoniskākajiem pāriem. Saskanīgs humors un ambīcijas. Vienmēr licies, ka tā forši dzīvo. Kā normāli cilvēki, ar saviem tarakāniem, bet ar tādu pozitīvu uzrāvienu.
27.01.2023 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
u.604737e44a238 @ 27.01.2023 10:44

Ai, sasmējos par to Čikāgas piecīšu akcentu. :D
Nu, vispār smieklīgi - var taču godīgi pateikt, ka ātrumā nepadomāji un automātiski uzrakstīji "komēdiķis", nevis komiķis, bet, nē, vajag izfantazēt, ka, dažus mēnešus ASV dzīvojot ,latviešu valoda sāk aizmirsties. Brīnums, kā cilvēki, kas desmitiem gadu citur dzīvo, atbrauc un normāli runā.
Piedodiet, bet neticu mīlestībai uz dzīvi kemperī. Absolūti neapgalvoju, ka tas nevar patikt, bet tas ir klajā pretrunā ar tām vulgārajām Aliexpress kleitiņām, no kurām krūtis krīt ārā, visu to make-up un cacas stilu.

Pilnīgi piekrītu, jo es diezgan ilgi esmu pati nodzīvojusi ārzemēs. Protams, tas uzliek savu zīmogu, sarunvalodā ieviešas visādi aizguvumi, tomēr man vienmēr licies, ka labākā stratēģija, gadījumā, ja sanāk kaut kāda laža, ir pasmieties par sevi nekā taisnoties.
27.01.2023 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
Par Virsnīšiem runājot, nesen Telpaugu grupā bija ielicis savu kolekciju, diezgan aizrāvies ar augiem.
27.01.2023 11:34 |
 
Reitings 1649
Reģ: 06.10.2022
Apple of my eye @ 26.01.2023 18:14

Tas ir tāds bullshit - 4 mēnešu laikā sākt stostīties LV valodā ?
Juta izskatās tāda pīkstīga un paklausīga paraugsieviņa, kas spiedz no sajūsmas par visu, kur Juris viņu vazā, bet neticu, ka tas viņu patiešām aizrauj. Un neticu arī, ka viņa ir patiesā sajūsmā par kemperi ?? 100%, ja būtu čalis ar Bentley, kas viņu ņemtu, uzreiz ielektu bentlijā, un Juris varētu viens pats klīst pa muzejiem

Jap. Man vienmēr smiekli nāk par tiem, kas pàris mēnešus padzīvo àrzemēs un aizmirst latviešu valodu vai pēkšņi runā ar akcentu 😅 pati vairāk kā gadu dzîvoju un mācijos un arī tagad ikdienā runāju angliski daudz, nekas nav aizmirsies. Māsīca 15+ gadus dzīvo Īrijā, runā tur principā tikai angļu valodā jo nav ar ko runāt latviski un kaut kā latviešu valodu tāpat zin un akcenta arī nav.. 😅
27.01.2023 11:37 |
 
Reitings 1351
Reģ: 01.08.2021
u.604737e44a238 @ 27.01.2023 10:39

Pacēli foršu tēmu - man arī šie jautājumi liekas interesanti. Virsnīte pati ir kā reāls pētījums psihoterapijā. Pilnīgi skaidrs, ka Instagram dzīve disonē ar viņas reālo dzīvi. Tāda sajūta, ka viņa pati mētājas no vienas galējības uz otru. No vienas puses, raksta apgarotus tekstus katrai piedāvātajai sadarbībai un tik maļ par nonākšanu pie sava patiesā "es" un apgarotību, no otras, nemitīgi izdeg un činkst. Nav spēka un nav spēka, bet pēkšņi 40 gados ir spēks studēt pilna laika studijās un līdz trijiem naktī mācīties.
1) Par vīru - varbūt tur darbojas vecais mehānisms, ka nav smuki šķirties un ka vajag tomēr par visām varītēm palikt kopā. Protams, ka ilgstošās attiecībās ir krīzes un grūtāki posmi, bet pēc Virsnītes klāstītā šķiet, ka tur krīzes ir nepārtraukti...
2) Vienreiz viņa minēja, ka savulaik dēlam esot noteiktas kaut kādas diagnozes, kas pēc laika tomēr nav apstiprinājušas. Es tomēr teikšu, ka ne visiem bērniem labākais viņu attīstībai ir klīst pa pus pasauli, dzīvot kemperos, Āfrikās un Indijās. Lielai daļai bērnu tomēr ir svarīga rutīna, sava gultiņa, savs lācītis blakus.
3) Cilvēks grib dzīvot šiku dzīvi, bet reāli nevar to pavilkt. Nav ne resursu, ne iespēju to pavilkt. Kad gribi to, kas reāli nav iespējams, sākas besis. Virsnīte ir vislielākā antireklāma psihoterapijai, jo ar viņu ir tikai sliktāk un sliktāk....

Es biju ierakstījusi garu palagu par šo, bet bija pārāk gari un manu tekstu nepubliskoja.
Pilnībā piekrītu par nr 2. Normāls režīms, piesaiste dzīvesvietai, sava ikdienas rutīna, ikdienas socializācija sev saprotamā valodā ar sava vecuma bērniem - daudziem tas ir ļoti svarīgi. Protams, bērni ir dažādi, tàpat kā pieaugušie, ir kam tiešām ceļošana kemperī ļoti patīk un aizrauj utt., bet ir tādi, kuriem tas vnk neder un tas ir normāli. Ja nekļūdos, tad šis ir pirmais gads puikam, kad viņš ziemo LV. Ja viņam nav bijusi ilgstoša socializācija ar sava vecuma bērniem, protams, ka ir grūtības. Atklāti sakot, man liekas, ka Kristīnei pašai tie garie ceļojumi nu tā nevisai, ceļo, jo vīram vajag, bet tas mans subjektivais viedoklis.
27.01.2023 11:41 |
 
Reitings 2806
Reģ: 05.12.2021
Par Virsnisiem runājot..... Man šķiet, ka sabiedrība ir pieradusi, ka IG viss ir skaisti un pūkaini. Visi smaida zvisiem viss labi. Tā pati Danenbergsone. Viss tik skaists un glamurigs. Un Virsnīte ir no tiem cilvēkiem,, manuprāt, kam svarīgi parādīt IG, ka ir arī sliktas dienas. Un īstenībā to ir daudz, tāpēc liekas, ka nemitīgi izdeg vai sūdzas. Bet ja mēs noejam nost IG, kā ir mums pašām mājas? Vai nav nogurums no darba, no bērniem, stress par darbu, par privātām lietām? Pārgurums? Mums visām tās ir. Nekā personīga, meitenēm bez bērniem, iespējams, to nesaprast. Nekā personīga. Bet man pašai reizēm liekas, ka prātā sajuksu no visa. Arī laulība. Kādā Nārnijā jūs dzīvojat, ja domājat, ka laulībā viss ir ideāli? Nu gadās strīdi, kāda nesaprašanās, kāds pārpratums. Tā notiek. Atšķirībā no Virsnītes, mēs ikdienā to nepublicējam. Un kad viņa to rāda regulāri, iespējams, citām sabrūk tā ideālā IG vide, kurā viss ir perfekti
27.01.2023 12:05 |
 
Reitings 2806
Reģ: 05.12.2021
Man viņa tiešām patīk. Īpaši attiecībās ar pusaugu meitu. Atbalstot, nevis pārmetot. Ticiet man, tā meitene nākotnē būs pateicīga un laimīga par šādu mammu. Nevis tādu xkad visu aizliedz un nosoda.
27.01.2023 12:07 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10511
Reģ: 29.01.2009
Linus @ 27.01.2023 08:37
Karadžanas meitiņa bija Montessori nodarbībās un beidzot uzzināja, ka pasaulē ir arī citas krāsas, ne tikai rozā, balta un lillā ?

Kas vispār tajā Montessori tāds? Man vienmēr licies, ka tur ved bērnus, kuri ir mazliet "īpaši" vai "nestandarta".
27.01.2023 12:08 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
IceCream @ 27.01.2023 09:32

27 gadi 163 cm
27 gadi un jau 4 bērni. Jēziņ
27.01.2023 12:31 |
 
Reitings 335
Reģ: 12.09.2022
krixis3 @ 27.01.2023 12:05
Par Virsnisiem runājot..... Man šķiet, ka sabiedrība ir pieradusi, ka IG viss ir skaisti un pūkaini. Visi smaida zvisiem viss labi. Tā pati Danenbergsone. Viss tik skaists un glamurigs. Un Virsnīte ir no tiem cilvēkiem,, manuprāt, kam svarīgi parādīt IG, ka ir arī sliktas dienas. Un īstenībā to ir daudz, tāpēc liekas, ka nemitīgi izdeg vai sūdzas. Bet ja mēs noejam nost IG, kā ir mums pašām mājas? Vai nav nogurums no darba, no bērniem, stress par darbu, par privātām lietām? Pārgurums? Mums visām tās ir. Nekā personīga, meitenēm bez bērniem, iespējams, to nesaprast. Nekā personīga. Bet man pašai reizēm liekas, ka prātā sajuksu no visa. Arī laulība. Kādā Nārnijā jūs dzīvojat, ja domājat, ka laulībā viss ir ideāli? Nu gadās strīdi, kāda nesaprašanās, kāds pārpratums. Tā notiek. Atšķirībā no Virsnītes, mēs ikdienā to nepublicējam. Un kad viņa to rāda regulāri, iespējams, citām sabrūk tā ideālā IG vide, kurā viss ir perfekti
Man liekas, ka liekas, ka daudzas te ir jaunas un , tāpēc iespējams domā, ka laulībā viss ir gludi. Jaunībā , kad ir attiecības , tad var , kad kaut kas nepatīk , tad aiziet. Laulībā un ja ir bērni, tad tas tik vienkārši nenotiek. Pie katra sīkāka strīda taču neskriesi prom. Es gan esmu par to, ka dēļ bērna nevajag saglabāt laulību, bet nu pie katrām grūtībām šķirties ar nav baigā māksla.
27.01.2023 12:57 |
 
Reitings 1351
Reģ: 01.08.2021
Lauva1994 @ 27.01.2023 12:57
Man liekas, ka liekas, ka daudzas te ir jaunas un , tāpēc iespējams domā, ka laulībā viss ir gludi. Jaunībā , kad ir attiecības , tad var , kad kaut kas nepatīk , tad aiziet. Laulībā un ja ir bērni, tad tas tik vienkārši nenotiek. Pie katra sīkāka strīda taču neskriesi prom. Es gan esmu par to, ka dēļ bērna nevajag saglabāt laulību, bet nu pie katrām grūtībām šķirties ar nav baigā māksla.

Protams, tāpēc jau Virsnīte skrien pa terapijām.
Nav viņi tur tikko samīlējies insta pārītis. Varbūt nav arī pats saderīgākais pāris, bet ne mums par to spriest. Man patīk Kaspars humors, bišķ atšķaida pareizās Kristīnes tēlu.
27.01.2023 13:06 |
 
Reitings 87
Reģ: 23.01.2023
Scandinavian @ 27.01.2023 12:08

Kas vispār tajā Montessori tāds? Man vienmēr licies, ka tur ved bērnus, kuri ir mazliet "īpaši" vai "nestandarta".
montesori skolas, un bērnudārzos sūta pavisam parastus bērnus.
27.01.2023 13:10 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
HARDLUXURY @ 26.01.2023 19:21
Vucēna salīdzina dzmedības bez tēva ar kafijas aparātu viršos un kafiju automātā mājās , wtffff?

Nē, tas bija domāts par dzemdībām vannā, tā es to sapratu.
27.01.2023 13:13 |
 
Reitings 9763
Reģ: 06.07.2022
Scandinavian @ 27.01.2023 12:08

Kas vispār tajā Montessori tāds? Man vienmēr licies, ka tur ved bērnus, kuri ir mazliet "īpaši" vai "nestandarta".

īpašie, alternatīvi apdāvinātie un nestandarta kuplā skaitā sastopami Valdorfskolā
27.01.2023 13:54 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Apskatot Skrīveres pēdējo Highlitu SMM rodas jautājums vai viņai tiešām tas viss padodas un cilvēki uzķeras vai tās ir iedomas par sevi kā gribētu, lai ir? Traki…
27.01.2023 14:43 |
 
Reitings 100
Reģ: 19.11.2022
Meitenes, kaa tur patiesiibaa ir - sheit ik pa laikam apspriezhat sho teemu- dzelzitis ir atkal brivs vecpuisis?
pagajusha nedelja biju viira darba pasakuma un taa blondaa draudzene Asnate bija visu vakaru ar vienu dzeku. bet viirs saka ka kaut ko ari taja vakara vaavuljojusi par dzelziti.
viniem kaadas brivas attiecibas vai tomer izskirusies?
27.01.2023 15:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits