IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Savukārt Gints nekur nevienā rakstā vai intervijā nav minējis kautko sliktu Jutas virzienā 👍 Vismaz neesmu lasījusi..
27.12.2022 13:48 |
 
Reitings 3297
Reģ: 05.12.2021
SantaBarbara @ 27.12.2022 13:38

Kaut kas tur līdz galam nav vēl izsàpėjis pēc tās škiršanās ar Gintu!
Lai gan pati bija iniciatore starp citu un ne reizi to uzsvērusi presē/sarunu šovā!
Ja tas par to precēšanos tiek vērsts Ginta virzienā,tad tas ir bērniškīgi,tik pat labi ,tad var teikt ,ka Juris apprecēja Jutu ,lai vina varētu palikt USA!
Pluss visu laiku var just ,ka vina nav apmierināta ar tām pirmajām kāzām Centrālparkā,sākumā teica,ka tas esot bijis Jura sapnis un vinam tas daudz nozīmē,bet uzreiz sekoja paskaidrojums ,ka vel jau īstās kāzas tikai būs ar viesiem ,baltu kleitu utt ,vakar jautājumos tas Centrālparka kāzas nosauca par “izmēginājumu” cerams Juris nelasa ,galu galā vinam tas bija sapnis,bet vinai sanāk ,ka tikai izmēginājums.
Un, kad Juta sāk runāt par to ,ka āriškības un brendi nav svarigi ,tad atminā nāk skandāls ar Stockman ja nemaldos ,kur vinai tika itkā pārdota sliktas kvalitātes somina par cik tur tiem simtiem,loti neapmierināta bija ,bet tagad redz tas viss esot mazsvarīgs,loti īsā periodā mentāli ir augusi tādā gadījumā!
Var arī just ,ka grib pastāstīt par māju ,kur dzivos ,ik pa laikam kaut ko ieminas ,nu gribas vecajai Jutai biški palielīties sakiet ko gribat ?
Izlasi kārtīgāk ko viņa rakstīja. Neinteresē tik ļoti brendu apģērbs, izņemot kvalitatīvas un labas saulesbrilles, kurpes un SOMAS. jo tām ir daudz labāka kvalitāte. Bet lab tas tā.
Par to palielīšanos, nu kāpēc tas vienmēr tiek tik ļoti nosodīts.? Nu cilvēks ir sajūsmā par kaut ko, kāpēc ne palielīties? Es ne tikai par Jutu, bet vispār. Labāks darbs vai dārgāka mašīna, vai jauna māja. Kāpēc kādam būtu jājūtas vainīgam, kad par to priecājas un pasaki SAVĀ platformā to skaļi. Besī tā kaunināšana. Es kad nopirku pirmo auto arī ar to lepojos, jo pati sakrāju, pati nopirku un kāpēc es nevaru palielīties? Pfff
Man tiešām reizēm liekas, ka visas nu tik pareizas, tik perfektas, ka nav ko dirst pasūtīt.
Sarkanie īkšķi I'm ready 🤣
27.12.2022 14:53 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
Tomēr tad Adriana Miglane ir izšķīrušies
27.12.2022 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 3134
Reģ: 09.07.2011
Nebija nemaz tik ilgi jāgaida, kā Miglāne pati atzinās, ka šķiras no vīra. Tikai nez priekš kam tad vēl pavisam nesen bija vajadzīgs viss tas cirks ar skauģēm veltītajiem agresīvajiem komentāriem, kur visas šīs "stulbās" baumas noliedza un par spīti gredzenu no pirksta noņēma? 😀 Turklāt viņa taču vēl tikko bija stāvoklī. Vai tiešām tas visu būtu novedis līdz tādam iznākumam?
27.12.2022 15:02 |
 
Reitings 253
Reģ: 20.01.2022
garsigs_persiks @ 27.12.2022 15:02
Nebija nemaz tik ilgi jāgaida, kā Miglāne pati atzinās, ka šķiras no vīra. Tikai nez priekš kam tad vēl pavisam nesen bija vajadzīgs viss tas cirks ar skauģēm veltītajiem agresīvajiem komentāriem, kur visas šīs "stulbās" baumas noliedza un par spīti gredzenu no pirksta noņēma? ? Turklāt viņa taču vēl tikko bija stāvoklī. Vai tiešām tas visu būtu novedis līdz tādam iznākumam?
jā bija stāvoklī un bērniņš bija ļoti gaidīts, tā vismaz teica pati
27.12.2022 15:05 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Pelnrukšķīte @ 27.12.2022 09:53

Es jau kādus 15 gadus neesmu kopā ar ex, bet viņš mani tik ļoti sāpināja (līdz sirds dziļumiem), ka es joprojām varu pateikt ko dzēlīgu.
Un tas nenozīmē, ka es ar vīru neesmu laimīga. Esmu.
Tikai tu nekad nevarēsi izdzēst tās pēdas, kuras atstāj tādi mērgļi - fiziski un morāli vardarbīgi. Ja nezini kā tas ir, tad priecājies, nevis kritizē tos, kuri tam ir izgājuši cauri :)

Jā, man ir līdzīgi, nav gan tik ilgs laiks pagājis, bet es labprāt pa kādam dzēlīgam komentāram varu izmest, ja ir jautājums vai temats par to.
Vai es nožēloju, ka izšķīros, vai man viņš pietrūkst? Pasargdies' nē. Nevienai nenovēlu.
27.12.2022 15:26 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Mellenite @ 27.12.2022 15:01
Tomēr tad Adriana Miglane ir izšķīrušies

Opa, tikko tak apprecējās..
27.12.2022 15:34 |
 
Reitings 2140
Reģ: 16.06.2022
MelnāVārnaKrā @ 27.12.2022 15:26

Jā, man ir līdzīgi, nav gan tik ilgs laiks pagājis, bet es labprāt pa kādam dzēlīgam komentāram varu izmest, ja ir jautājums vai temats par to.
Vai es nožēloju, ka izšķīros, vai man viņš pietrūkst? Pasargdies' nē. Nevienai nenovēlu.

Šeit tas pats, vienas 5 gadu attiecības mani salauza, pagāja tikpat daudz gadu + psihoterapeita palīdzība, kamēr tiku pa īstam tām pāri. Varbūt gan Jutas vietā publiski nerunātu par to, tomēr vīrs, ģimene redz un lasa, nebūtu pārsteigta, ja viņam nedaudz jocīgas sajūtas būtu. Tā gan dienas beigās ir viņu darīšana.
27.12.2022 15:50 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
Care Cat @ 27.12.2022 15:34

Opa, tikko tak apprecējās..

Tikko apprecējās, gluži nesen otru mazuli kopā plānoja un hops-izšķīrās. Ja vīrs tur būtu kautko sastrādājis, tad gan jau Adriana piebļautu visus soctīklūs.
27.12.2022 15:53 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Juta ar Gintu tomēr bija pietiekami ilgu laiku kopā un attiecības bija toksiskas. Ir tikai normāli, ja cilvēkam vēl gribas izmest kādu piezīmi, turklāt Gints dara to pašu. Ik pa laikam intervijās runā par Jutu un vēl uzsver, cik ļoti viņam nepatīk tādas sievietes. Tad jau arī gribas pajautāt ko tad bija kopā? Viņi abi viens otru sāpināja un paies tikai laiks līdz aizvainojums beigsies un to nemaina jaunās attiecības
Vienalga kādās attiecībās esi, aizvainojumu neizdzēš tik ātri
Pārāk daudz ķidājat to visu, bet neatceraties to, ka cilvēki ir tikai cilvēki un mēs otra sajūtās neielīdīsim
Atšķirība ir tikai tāda,ka Juta ir ar Juri, jo viņai tiešām ir pret viņu jūtas un viņa beidzot zina kā ir nebūt toksiskās attiecībās, protams, ka meitenei tas nāk kā kaut kas jauns , toties Gints iet vecajās pēdās
27.12.2022 15:53 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
SantaBarbara @ 27.12.2022 13:38

Kaut kas tur līdz galam nav vēl izsàpėjis pēc tās škiršanās ar Gintu!
Lai gan pati bija iniciatore starp citu un ne reizi to uzsvērusi presē/sarunu šovā!
Ja tas par to precēšanos tiek vērsts Ginta virzienā,tad tas ir bērniškīgi,tik pat labi ,tad var teikt ,ka Juris apprecēja Jutu ,lai vina varētu palikt USA!
Pluss visu laiku var just ,ka vina nav apmierināta ar tām pirmajām kāzām Centrālparkā,sākumā teica,ka tas esot bijis Jura sapnis un vinam tas daudz nozīmē,bet uzreiz sekoja paskaidrojums ,ka vel jau īstās kāzas tikai būs ar viesiem ,baltu kleitu utt ,vakar jautājumos tas Centrālparka kāzas nosauca par “izmēginājumu” cerams Juris nelasa ,galu galā vinam tas bija sapnis,bet vinai sanāk ,ka tikai izmēginājums.
Un, kad Juta sāk runāt par to ,ka āriškības un brendi nav svarigi ,tad atminā nāk skandāls ar Stockman ja nemaldos ,kur vinai tika itkā pārdota sliktas kvalitātes somina par cik tur tiem simtiem,loti neapmierināta bija ,bet tagad redz tas viss esot mazsvarīgs,loti īsā periodā mentāli ir augusi tādā gadījumā!
Var arī just ,ka grib pastāstīt par māju ,kur dzivos ,ik pa laikam kaut ko ieminas ,nu gribas vecajai Jutai biški palielīties sakiet ko gribat ?
Juris latviešu valodu nesaprot. Juta arī tagad rakstīja drēbes ir drēbes, bet aksesuāriem somām brillēm jābūt no dārgā gala.
27.12.2022 15:56 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Hubabuba @ 27.12.2022 15:53

Tikko apprecējās, gluži nesen otru mazuli kopā plānoja un hops-izšķīrās. Ja vīrs tur būtu kautko sastrādājis, tad gan jau Adriana piebļautu visus soctīklūs.

Vīra bijušajai būs tomēr izdevies izšķirt viņus ar burvestībām 🤣
27.12.2022 15:57 |
 
Patīk
Reitings 40715
Reģ: 12.10.2022
isanalapsa @ 27.12.2022 15:53
Juta ar Gintu tomēr bija pietiekami ilgu laiku kopā un attiecības bija toksiskas. Ir tikai normāli, ja cilvēkam vēl gribas izmest kādu piezīmi, turklāt Gints dara to pašu. Ik pa laikam intervijās runā par Jutu un vēl uzsver, cik ļoti viņam nepatīk tādas sievietes. Tad jau arī gribas pajautāt ko tad bija kopā? Viņi abi viens otru sāpināja un paies tikai laiks līdz aizvainojums beigsies un to nemaina jaunās attiecības
Vienalga kādās attiecībās esi, aizvainojumu neizdzēš tik ātri
Pārāk daudz ķidājat to visu, bet neatceraties to, ka cilvēki ir tikai cilvēki un mēs otra sajūtās neielīdīsim
Atšķirība ir tikai tāda,ka Juta ir ar Juri, jo viņai tiešām ir pret viņu jūtas un viņa beidzot zina kā ir nebūt toksiskās attiecībās, protams, ka meitenei tas nāk kā kaut kas jauns , toties Gints iet vecajās pēdās
Bet tomēr savādi. Sāp, ir aizvainojums, nenoliedzu, bet izšķirties un apprecēties ar citiem cilvēkiem, lai viens otru turpinātu ķidāt un aizskart caur puķītēm publiski, ir diezgan zemiski pašām pret sevi, pirmām kārtām.
27.12.2022 15:59 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Care Cat @ 27.12.2022 15:57

Vīra bijušajai būs tomēr izdevies izšķirt viņus ar burvestībām ?

Marta Panteleiko jau gatavo uzvaras horeogrāfiju 😂
27.12.2022 16:01 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
VanessaAdeliina @ 27.12.2022 15:59
Bet tomēr savādi. Sāp, ir aizvainojums, nenoliedzu, bet izšķirties un apprecēties ar citiem cilvēkiem, lai viens otru turpinātu ķidāt un aizskart caur puķītēm publiski, ir diezgan zemiski pašām pret sevi, pirmām kārtām.
mēs to nesaprotam, jo esam skatītāji, bet to patieso ainu,kas viņiem notiek, nezinam jau. Bija tak posms, kad Gints lūdzās atpakaļ, bet publiski tēloja lielo mīlu ar Jekaterinu, kaut pats pa labi, pa kreisi visiem teica, ka nav jau pēdējā sieviete viņam. Viņš ir divkosis, toksisks un sūdīgs cilvēks, kurš ļoti labi prot manipulēt ar citiem. Iespējams tādi teksti publiski viņa virzienā ir tieši tas, ko vajag, lai iesit viņa ego un varbūt arī pats mazāk intervijās sievietes salīdzinās ar mašīnām
27.12.2022 16:05 |
 
Reitings 90
Reģ: 23.11.2022
Interesanti kas notika ar Adrianas attiecībām.
Tas viņas vīrs ir tāds, teiktu nekāds. Nepiemērots Adrianai.
Bet interesanti kas tur notika.
27.12.2022 16:13 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
isanalapsa @ 27.12.2022 16:05
mēs to nesaprotam, jo esam skatītāji, bet to patieso ainu,kas viņiem notiek, nezinam jau. Bija tak posms, kad Gints lūdzās atpakaļ, bet publiski tēloja lielo mīlu ar Jekaterinu, kaut pats pa labi, pa kreisi visiem teica, ka nav jau pēdējā sieviete viņam. Viņš ir divkosis, toksisks un sūdīgs cilvēks, kurš ļoti labi prot manipulēt ar citiem. Iespējams tādi teksti publiski viņa virzienā ir tieši tas, ko vajag, lai iesit viņa ego un varbūt arī pats mazāk intervijās sievietes salīdzinās ar mašīnām

Vai tad Gints, pēc šķiršanās, prasijās atpakał pie Jutas?
27.12.2022 16:16 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
A moš Miglānes vīrietis saprata, ka viņa iet arvien lielākā ķīselī ar saviem koraļļiem, dieviem un sargeņģeļiem līdz saprata, ka vairs to nespēj izturēt? Varbūt adekvātu cilvēku blakus gribējās? :D
27.12.2022 16:19 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Arabesq @ 27.12.2022 16:19
A moš Miglānes vīrietis saprata, ka viņa iet arvien lielākā ķīselī ar saviem koraļļiem, dieviem un sargeņģeļiem līdz saprata, ka vairs to nespēj izturēt? Varbūt adekvātu cilvēku blakus gribējās? :D

Tieši tā, kad iepazinās Adrianai vēl nebija jumtiņš tā aizbraucis.
27.12.2022 16:30 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Pēc Adrianas visiem izgājieniem var izsecināt tikai vienu - viss slikti viņiem ir sen, grūtniecība bija nofeikota, jau pēc tā samākslotā video tā likās, pēc tam uzsvēra ka vīrīņš rūpējās, pēc tam protams bija viss slikti, aizskrēja pie savas eņģeļu vecenes, lai palīdz, nu tad noteikti tur skaloja prātu pamatīgi tam čalim, visu noņēma noteikti no dusmām pēc kārtēja skandāla un šķiršanās posma, nu tad protams izdomaja pati to stāstu, ka viņiem viss kartībā, jo tā pati vēlējās un beigās viņas vīrs tomer palūdza visu izņemt
Tā mana teorija, kas tur bija īstenībā nezinas noteikti neviens, bet šis skats no malas
27.12.2022 16:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits