IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 10618
Reģ: 30.12.2015
Care Cat @ 15.11.2022 19:24

Tavuprāt par, kuru draudzeni - nodevēju viņa grāmatā raksta? Lindu? Jo atceros, ka ar to kopā taisīja video.
es domāju, ka Paulu Dunderi
15.11.2022 19:29 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2022
Evelīnai vajadzēja turpināt balerīnas karjeru. Sacelt tādu haipu par grāmatu, rīkot bārbijas stila fotosesijas, desmitiem storiju par pagātnes sāpēm, bet beigās publicē zemas kvalitātes bukletu. Būtu tiešām fotosesijas vietā pārskatījusi, ko taisās pārdot. Izgāšanās.
15.11.2022 19:56 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Vai ne, totālākā cilvēku krāpšana. Un krāpšana tieši tāpēc, ka ir tik liela auditorija un zina ka būs daļa, kas pirks kaut vai aiz intereses un lielās izreklamēšanās. Un attaisnojums, ka meitene jau centās un priekš viņas vecuma tas esot sasniegums nav attaisnojams cilvēku maldināšanā. Nu tad tirgo pa piečuku! Pat K. Račko grāmata maksāja 20 EUR, kas fiziski arī ir grāmata nevis PowerPoint materiāls.
Es pārskrēju pāri Evelīnas darbam un viss kas man krita acīs ir tas kā viņa turpina reklamēties, reklamēja savu rotaslietu biznesu un noreklamēja kaut kādu jauno projektu par aplikācijām.
Pieminēja vismaz 3 reizes.
Viss tas ir bulšits priekš aitiņām un viņu maciņiem nevis tiešām domāja par lasītājiem/sekotāju, lai nodotu vērtīgo informāciju. Viņas ieteikumi par to kā influencēt bija uz vienas lapas pāris teikumos :D
15.11.2022 20:49 |
 
Reitings 2235
Reģ: 10.09.2021
Plus vel tas, ka vinas rotaslietu bizness man skiet ir sobrid vel tads nekads. Visu pati pako utt, tatad apjomi samera mazi, darbinieku nav. Nu neredzu neko tadu, kapec no vinas tagad uzklausitu biznesa padomus 😀
15.11.2022 20:54 |
 
Patīk
Reitings 235
Reģ: 06.12.2021
Un vēl kāpēc tā ir krāpšana, šie ir viņas vārdi attiecībā par to ko Tu iegūsi kad nopirksi viņas PowerPoint darbu:
Attīstīsi savu domāšanu
➖Mainīsi savu attieksmi pret dzīvi, un sāksi pielietot uzvarētāja stratēģijas, nomierināsi nemierīgo prātu
➖Sāksi kontrolēt savu dzīvi➖UZZINĀSI PAR MANIEM NOSLĒPUMIEM, KURUS ES IZMANTOJU KATRU DIENU
➖UZZINĀSI PAR MANU DZĪVI, UN TU VARĒSI ATKĀRTOT ŠO CEĻU
➖IEMĀCĪSIES IZTEIKTIES UN BŪT PĀRLIECINĀTAI PAR SEVI
15.11.2022 21:01 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Turpinot tēmu par Evelīnu. Es klausos viņas un Niklāva podkāstu, katru, KATRU reizi es domāju kapēc es so murgu klausos, bet turpinu to darīt. Niklāvs vēl ir Ok, viņam tas domu gājiens un tā, bet visu ko Evelīna saka, vai iestarpina ir vnk what the fuck. Niklāvs kaut ko stāsta un Evelīna iemet kādu debīlu frāzi kurai vispār nav nekāda sakara, domāju, ka Niklāvs arī to jūt. Viņa runā tikai un vienīgi par to cik viņa tāda un šitāda biznesa haizivs, lai jau mīļam cilvekam veicas viņa to ir pelnījusi, bet man kaut kā neticas ka viņai ir piedāvāts kļūt par ļoti slavenu aktrisi Holivudā, ka kāds vinai ir piesolijis padarīt par slavenu Amerikā un viņa ir atteikusies jo patik Latvijā 🤣 Nu šauj mani nost neticu!
15.11.2022 21:49 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Superiigaa @ 15.11.2022 21:49
Turpinot tēmu par Evelīnu. Es klausos viņas un Niklāva podkāstu, katru, KATRU reizi es domāju kapēc es so murgu klausos, bet turpinu to darīt. Niklāvs vēl ir Ok, viņam tas domu gājiens un tā, bet visu ko Evelīna saka, vai iestarpina ir vnk what the fuck. Niklāvs kaut ko stāsta un Evelīna iemet kādu debīlu frāzi kurai vispār nav nekāda sakara, domāju, ka Niklāvs arī to jūt. Viņa runā tikai un vienīgi par to cik viņa tāda un šitāda biznesa haizivs, lai jau mīļam cilvekam veicas viņa to ir pelnījusi, bet man kaut kā neticas ka viņai ir piedāvāts kļūt par ļoti slavenu aktrisi Holivudā, ka kāds vinai ir piesolijis padarīt par slavenu Amerikā un viņa ir atteikusies jo patik Latvijā ? Nu šauj mani nost neticu!

Nu ko zin, varbūt piedāvāja Fake Taxi filmēties 🤣🤣
15.11.2022 21:59 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
maijpukjiite @ 15.11.2022 19:29
es domāju, ka Paulu Dunderi
Tas ir par Lindu Beitāni.
15.11.2022 22:16 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Par podkāstu. Arī klausos ZILIROZĀ podkāstu un nevaru saprast,ka man patīk. Laikam Niklāva daba un koķetīgums, kas mijas ar tādu patiesumu. Foršs vīrietis šķiet ir un būs savai sievietei. Bet Evelīna. Jā, bieži pieķeru sarunā viņu pie tā,cik sakāpis galvā ir jaunajai dāmai. Reiz podkāstā “pa jokam” Evelīna izmeta frāzi Niklāvam - “Es tevi atlaidīšu.”. Man bija tāds what? Ko tu atlaidīsi? Tas ir JŪSU podkāsts nevis tikai tavs. Nemaz nerunāsim par tiem “Evelīnas neveiklā minūtīte” vai kaut kādi random stāsti,kas šķiet nu,es atvainojos,bet tāāādas fantāzijas pasakas. Sākot ar to,ka cauri vien tiek uz Parīzes pazemes katakombām ar SVEŠINIEKIEM. Vai arī random nokļūst nesen slēgtā hotelī/viesnīcā,kurā viņi(kaut kāda nepazīstama kompānija) tusē līdz rītam, viss bārs ar pārpalikušo alko ir neierobežots lietošanā viņiem. Un,PROTAMS, īpašuma dēls grib VIŅU. Šie ir tikai daži piemēri,bet tur tādi ir daudzi un katrā podkāstā pa diviem,trim. Nē,nu paklausīties ir interesanti,jo tagad viņiem pievienojas arī dažādi interesanti un ne tik interesanti cilvēki, bet nu par to kā Evelīna sevi pasniedz nespēju brīnīties.
15.11.2022 22:33 |
 
Reitings 208
Reģ: 09.06.2015
Ar, ko vispār nodarnojas Agritas Bindres māsa? Ja sakumā man likās normala sieviete, tad ar katru burkas seriju,kur filmejas, parada sevi no sliktākās puses. Abas ar māsu, it visā, tādas lētas..
15.11.2022 22:39 |
 
Reitings 779
Reģ: 03.11.2022
FDieviete @ 15.11.2022 22:39
Ar, ko vispār nodarnojas Agritas Bindres māsa? Ja sakumā man likās normala sieviete, tad ar katru burkas seriju,kur filmejas, parada sevi no sliktākās puses. Abas ar māsu, it visā, tādas lētas..

Vai tik māsa nebija Žoržikam piedziedātājos?!… 🙄
15.11.2022 22:59 |
 
Patīk
Reitings 40768
Reģ: 12.10.2022
aija93 @ 15.11.2022 07:35

Jā-viņai piesienas, jo ir turīgu vecāku atvase un ir skaista! Vai tas nav absurdi?? Principā, tad citus mācīt var tikai kaut kādi no nabadzības izrāvušies cilvēki? Nav jau tā, ka viņai viss iedots par velti- diez vai zviedros izglītību dāvina, tie skaistumkonkurss tomēr ar prasa daudz laika, naudas un nervu. Ikdienā but formā arī prasa laiku un, galvenais, apņemšanos un mērķtiecību! Tas, ka viņai senčiem ir nauda, nenozīmē, ka paši ar nav jāstrādā. Jā, no vecākiem mantojusi izskatu, vecāki arī iemācījuši šo to par uzņēmējdarbību, kas ir ļoti labi!
Viņa gan visām nesola par to, ka būs tik skaistas, bet to, ko raidījumā rādīja- mēģināt vairāk sevi kopt un pašapziņu uzlabot, nav nekas slikts, protams, ka so piekopjot sievietēm tomēr ir lielākas izredzes piesaistīt gan vīriešu uzmanību, gan darbā.
Tu laikam nesaproti, ka, lai ietu uz skaistumkopšanas procedūrām, studētu un piedalītos skaistumkonkursos, vajag ļoti lielas finanses.
Es domāju, ka daudzi izmantotu šīs iespējas, ja maciņš ļautu.
Runa iet par to, ka viņa par to visu runā tik pašsaprotami, it kā ikvienai būtu n-tie desmiti tūkstoši, lai to visu realizētu.
15.11.2022 23:01 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Pinky winky @ 15.11.2022 17:06
Diez Kambalu kāzās kautiņš arī bija iestudēts? ?kaut kā neticas,ka igauņi uzprasījās?‍♀️
Patika kā Mūrniece par Olgu izteicās- silikona birojs🤭😀
15.11.2022 23:23 |
 
Patīk
Reitings 40768
Reģ: 12.10.2022
Superiigaa @ 15.11.2022 21:49
Turpinot tēmu par Evelīnu. Es klausos viņas un Niklāva podkāstu, katru, KATRU reizi es domāju kapēc es so murgu klausos, bet turpinu to darīt. Niklāvs vēl ir Ok, viņam tas domu gājiens un tā, bet visu ko Evelīna saka, vai iestarpina ir vnk what the fuck. Niklāvs kaut ko stāsta un Evelīna iemet kādu debīlu frāzi kurai vispār nav nekāda sakara, domāju, ka Niklāvs arī to jūt. Viņa runā tikai un vienīgi par to cik viņa tāda un šitāda biznesa haizivs, lai jau mīļam cilvekam veicas viņa to ir pelnījusi, bet man kaut kā neticas ka viņai ir piedāvāts kļūt par ļoti slavenu aktrisi Holivudā, ka kāds vinai ir piesolijis padarīt par slavenu Amerikā un viņa ir atteikusies jo patik Latvijā ? Nu šauj mani nost neticu!
Jā, šo es esmu pamanījusi ar katru jaunāko epizodi. Ja vēl sezonas sākumā viņas iestarpinājumi bija loģiski, tad tagad tiešām šķiet, ka ir tā pārfanojusies par sevi, ka nedzird , ka tas, ko viņa saka, ir galīgi garām un nemaz nav smieklīgi. Niklāvam visu laiku ir jāvelk podkāsts.
15.11.2022 23:23 |
 
Patīk
Reitings 40768
Reģ: 12.10.2022
PS. Cik zinu, nākamajā epizodē ZiliRozā būs Sauliete :D
Un vēl grāmatu aka. bukletu pieminot, Evelīna vienmēr uzsvēra, ka komanda, komanda, komanda. 6 cilvēku komanda. Tā komanda pat nav ierakstīta grāmatā. Un tagad vaino komandu. Vai tiešām nespēj uzņemties vainu?
15.11.2022 23:44 |
 
Reitings 779
Reģ: 03.11.2022
HARDLUXURY @ 15.11.2022 23:23
Patika kā Mūrniece par Olgu izteicās- silikona birojs??

Nu jāteic gan, ka pupi gan bija uzstutēti pa augstu un pa daudz ārā no kleitas-pilnīgi likās, ka tūliņ tūliņ kāds izvelsies ārā un SBF būtu uzreiz 18+😂
Kopumā vulgāri🤷‍♀️
16.11.2022 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 44
Reģ: 27.06.2012
HARDLUXURY @ 15.11.2022 23:23
Patika kā Mūrniece par Olgu izteicās- silikona birojs??

Kur tiek lasīti šie Mūrnieces komentāri ?
16.11.2022 01:17 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Kautrīgā @ 16.11.2022 01:17

Kur tiek lasīti šie Mūrnieces komentāri ?

tak’ Lindočka bija druška Olgai kādu laiku- kad pati piedāvāja padzīvot hotelī.
Es domāju ( iz viņas vēstures), ka bija uzlikusi aci Kambalam, bet tie silikoni tomēr šim labāk patika.
Un tagad- apkakā Olgu. Bet tāds ir viņas stils.
Nez’ viņai tas pēdējais brūtgāns jau nosvīdis? nav nekādu foto un braukā apkārt atkal viena.
16.11.2022 01:25 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Evelīnai nesekoju, dažreiz tas podkāsts izlec youtube. 1x paklausijos. Tiku līdz maksimums piektajai minūtei. Briesmīgs saturs un nekautrēšos teikt, ka arī tie, kas klausās un kuriem šķiet šāds saturs interesants, nav diez ko apveltīti.
16.11.2022 05:52 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
minkalinka @ 15.11.2022 22:33
Par podkāstu. Arī klausos ZILIROZĀ podkāstu un nevaru saprast,ka man patīk. Laikam Niklāva daba un koķetīgums, kas mijas ar tādu patiesumu. Foršs vīrietis šķiet ir un būs savai sievietei. Bet Evelīna. Jā, bieži pieķeru sarunā viņu pie tā,cik sakāpis galvā ir jaunajai dāmai. Reiz podkāstā “pa jokam” Evelīna izmeta frāzi Niklāvam - “Es tevi atlaidīšu.”. Man bija tāds what? Ko tu atlaidīsi? Tas ir JŪSU podkāsts nevis tikai tavs. Nemaz nerunāsim par tiem “Evelīnas neveiklā minūtīte” vai kaut kādi random stāsti,kas šķiet nu,es atvainojos,bet tāāādas fantāzijas pasakas. Sākot ar to,ka cauri vien tiek uz Parīzes pazemes katakombām ar SVEŠINIEKIEM. Vai arī random nokļūst nesen slēgtā hotelī/viesnīcā,kurā viņi(kaut kāda nepazīstama kompānija) tusē līdz rītam, viss bārs ar pārpalikušo alko ir neierobežots lietošanā viņiem. Un,PROTAMS, īpašuma dēls grib VIŅU. Šie ir tikai daži piemēri,bet tur tādi ir daudzi un katrā podkāstā pa diviem,trim. Nē,nu paklausīties ir interesanti,jo tagad viņiem pievienojas arī dažādi interesanti un ne tik interesanti cilvēki, bet nu par to kā Evelīna sevi pasniedz nespēju brīnīties.
nav kaut kāds Minhauzena sindroms? Zin ka ja viņu ļoti apcela skolas laikos,tagad izsitusies un visur mēģina savu pārākumu parādīt,ka ir labākā ,skaistākā pieprasītākā. Lai gan būsim godīgi, puse no tā ir pasakas visticamāk
16.11.2022 05:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits