IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
SantaBarbara @ 20.08.2022 22:07

Super IR,IR beidzot būs ORIGINALA lieta ,pilnīgi sertifikāts no maisina izvilkts nu cik sad ir tas patiesībā,kad kārtējo reizi mēgina uzlēkt augstāk par savu dupsi un pārējais brauciens ar būs tik pat “luxurious ??
Gaidam ,gaidam varbūt vajag nosvinēt kādā 5 zvaigznu restorānā šovakar ?
Un komentu par manu brauciena budzetu īsti nesapratu ,vai es teicu ,ka viss ko Parízē izdarīju bija aizgāju uz Luvru? Neatceros,ka būtu atskaitījusies cik iztērēju +neesmu sevi IG vidē ne reizi pasniegusi līdzvērtīgi Jelenas “dzīvesstilam “
Es nesacenšos ar to cik ES iztērēju,ja Tu neuztvēri manu domu ,man nav jāpierāda ,ka es kaut ko varu atlauties vairāk ,es saku kaut kā priekš Jelenas glamorous dzīvesstila pats brauciens ir nothing special,salīdzinot ,kā sevi pozicionē IG !
Ja,Tev tik loti liekas ,ka Jelenas celojums nav budzeta variants ok nu ,lai iet ,vai es skaitītu šo pirkumu pie celojuma izmaksām ?-protams ,ka nė!
Celojuma vērtību manā skatījumā veido izmaksas par hotel
,restorāniem ,generally, kā tiek pavadīts laiks ,tas ka aizbrauca uz Parīzi nopirkt kaut ko originālu nemaina faktu ,ka celojums nav luxury sorry ,ja Tev nepatīk mans viedoklis ???
blag, ja nebūtu sertifikāts no maisa izvilkts tu te rakstītu, ka feiks.
20.08.2022 22:21 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
@SantaBarbara 🤢🤢🤢🤢
20.08.2022 22:21 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
Klaviere @ 20.08.2022 22:16
Karadžanas maisiņš no Chanel ir tāds pats līdzi paņemts rekvizīts kā kāzu kleita un citi feikie Chanel.

Ha ha tulīt dabūsi dislike No Brendijas 😀😀
20.08.2022 22:22 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Pavērojiet cilvēkus kā SantaBarbara, Klaviere and co. Viņiem nekad nav gana. Nav Chanel shoppinga- ubadze, kas tēlo luxury lifestyle. Ir Chanel shoppings- tā pat ubadze, kas beidzot sakasīja naudu Chanel. Un šo sarakstu varētu turpināt. Tādi cilvēki ne tikai sēž internetā, bet staigā mums apkārt dzīvē. Lai ko jūs darītu- viņiem viss nebūs gana. Par katru cenu no tādiem jāizvairās, jāignorē. Viņu viedoklis ir pilnīgi nenozīmīgs. Žēl, ka dzīvē tādām parasti nav uz pieres rakstīts, bieži vien sejā smaidīs un teiks jums labus vārdus, bet tiklīdz pagrizīsiet muguru....tad viņu performance sāksies! Sociopāti, narcisti....garā nevesali cilvēki!
20.08.2022 22:40 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
Kairi @ 20.08.2022 22:40
Pavērojiet cilvēkus kā SantaBarbara, Klaviere and co. Viņiem nekad nav gana. Nav Chanel shoppinga- ubadze, kas tēlo luxury lifestyle. Ir Chanel shoppings- tā pat ubadze, kas beidzot sakasīja naudu Chanel. Un šo sarakstu varētu turpināt. Tādi cilvēki ne tikai sēž internetā, bet staigā mums apkārt dzīvē. Lai ko jūs darītu- viņiem viss nebūs gana. Par katru cenu no tādiem jāizvairās, jāignorē. Viņu viedoklis ir pilnīgi nenozīmīgs. Žēl, ka dzīvē tādām parasti nav uz pieres rakstīts, bieži vien sejā smaidīs un teiks jums labus vārdus, bet tiklīdz pagrizīsiet muguru....tad viņu performance sāksies! Sociopāti, narcisti....garā nevesali cilvēki!
es sev tādas draudzenes negribētu!! :(
20.08.2022 22:43 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
SantaBarbara @ 20.08.2022 22:22

Ha ha tulīt dabūsi dislike No Brendijas ??

Ha ha es tomēr dabūju dislike !😀😀😀
Laikam Jelenas aizstāves saradušās !
Ok,sorry meitenes ,ja es Jūs aizskāru ,tiešām negribēju ar savu viedokli Jūs kaut kādā veidā apbēdināt, ja Jums liekas ,ka Jelenas dzīvestils ir glamorous un luxury ok ,Lai jau būtu !
Kā saka mums katram ir savu kritēriji un personiskā pieredze ,par to kas skaitās luxury,jo noteikti Jelenas dzīves veids ,kādām liksies WOW,viss atkarīgs arī no personiskās finansiālās situācijas un dzives pieredzes !
Tas kas vienam ir kas īpašs varbūt citam ir nekas!
20.08.2022 22:46 |
 
Patīk
Reitings 3315
Reģ: 09.08.2016
Man liekas, ka tas Chanelītis nopirkts, jo te tika apspriests, ka lux veikalus tikai no ārpuses nofočē, ka nav naudiņas iekšā ieiet un kaut ko iegādāties.
Līdzīgi kā toreiz ar kurpītēm mazajai - te tika apspriests un hopā - pēc brīža jau storiji ar atrunām.
Nesaprotu, kāpēc Karadžanai kaut kas citiem ir jāpierāda. Pati lasa forumu un dzelteno presi par sevi un tīksminās.
20.08.2022 22:47 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
SantaBarbara @ 20.08.2022 22:46

Ha ha es tomēr dabūju dislike !???
Laikam Jelenas aizstāves saradušās !
Ok,sorry meitenes ,ja es Jūs aizskāru ,tiešām negribēju ar savu viedokli Jūs kaut kādā veidā apbēdināt, ja Jums liekas ,ka Jelenas dzīvestils ir glamorous un luxury ok ,Lai jau būtu !
Kā saka mums katram ir savu kritēriji un personiskā pieredze ,par to kas skaitās luxury,jo noteikti Jelenas dzīves veids ,kādām liksies WOW,viss atkarīgs arī no personiskās finansiālās situācijas un dzives pieredzes !
Tas kas vienam ir kas īpašs varbūt citam ir nekas!
personīgi man ir vienalga par viņas dzīves stilu, man ir vienalga vai viņai ir īsts gucci, prada, chanel utt. IG kontam nesekoju, nesaista, bet feeds ir saskanīgs un pārdomāts, nu viņai tā patīk un viss. Es nepiezoomoju katru detaļu, lai detektīvotu real or fake:D kaut vai visi tie maisi ir plaģiāts. Kāpēc ne? Viņa jau neuzdod X lietu par oriģinālu.
Tas, ka atrādīja pirkumu stabili ir par godu Jums, kas par visu bļauj. Kāpēc viņai nedzīvot savu dzīvi, viņa nebāž savu viedokli, kad neprasa, neraksta stulbības, neapkauno sevi augstā līmenī. OK, sakat, ka lasa par sevi šeit- a jūs nelasītu? Ja viņa nenobildētu savu pirkumu jūs d*rstu, nobildē dirš*t.
Lai cilvēks dzīvo, viņa nav no tām IG sievietēm no kurām man acis deg.
20.08.2022 22:53 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
Mc.Queen @ 20.08.2022 22:47
Man liekas, ka tas Chanelītis nopirkts, jo te tika apspriests, ka lux veikalus tikai no ārpuses nofočē, ka nav naudiņas iekšā ieiet un kaut ko iegādāties.
Līdzīgi kā toreiz ar kurpītēm mazajai - te tika apspriests un hopā - pēc brīža jau storiji ar atrunām.
Nesaprotu, kāpēc Karadžanai kaut kas citiem ir jāpierāda. Pati lasa forumu un dzelteno presi par sevi un tīksminās.

Es loti ceru ,ka tas nav dēl komentāriem ,būtu biški par traku un galu galā ,parasti tiem kam viss ir vispār ir viss po ,ko citi domā un tas pirkums vinas vērtibu citu acīs ne cels ne mazinās!
20.08.2022 23:17 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
Aizstāve vai nē, bet man Jeļenā patīk mērķtiecība uzlabot visu, kas saistīts ar sevi un ap sevi. Ja viņai kaut kas nepatīk, viņa noteikti to centīsies labot un sasniegt to, ko vēlās. Ja paskatās viņu no pašiem sākumiem, tad viņa tikai progresē un es ticu, ka neapstāsies ar Chanel shoppingu, bet pārsteigs vēl ar citām lietām. Tāpat kā pārsteidza gan ar kāzām, gan bērnu, gan attiecības neizjūk, bet kā skatos, tikai stiprākas kļūst.
Viņas stils var patikt, var nepatikt, bet tas, ka tās ņirgas, kādas te mēdz par viņu būt, pazemojot un visādi ņirgājoties, it kā viņa būtu kāda padibene, ir nepieņemami. Viņa nav pelnījusi to, pat, ja tik ļoti nepatīk pārcukurotais blingu stils.
20.08.2022 23:23 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
SantaBarbara @ 20.08.2022 22:07

Super IR,IR beidzot būs ORIGINALA lieta ,pilnīgi sertifikāts no maisina izvilkts nu cik sad ir tas patiesībā,kad kārtējo reizi mēgina uzlēkt augstāk par savu dupsi un pārējais brauciens ar būs tik pat “luxurious ??
Gaidam ,gaidam varbūt vajag nosvinēt kādā 5 zvaigznu restorānā šovakar ?
Un komentu par manu brauciena budzetu īsti nesapratu ,vai es teicu ,ka viss ko Parízē izdarīju bija aizgāju uz Luvru? Neatceros,ka būtu atskaitījusies cik iztērēju +neesmu sevi IG vidē ne reizi pasniegusi līdzvērtīgi Jelenas “dzīvesstilam “
Es nesacenšos ar to cik ES iztērēju,ja Tu neuztvēri manu domu ,man nav jāpierāda ,ka es kaut ko varu atlauties vairāk ,es saku kaut kā priekš Jelenas glamorous dzīvesstila pats brauciens ir nothing special,salīdzinot ,kā sevi pozicionē IG !
Ja,Tev tik loti liekas ,ka Jelenas celojums nav budzeta variants ok nu ,lai iet ,vai es skaitītu šo pirkumu pie celojuma izmaksām ?-protams ,ka nė!
Celojuma vērtību manā skatījumā veido izmaksas par hotel
,restorāniem ,generally, kā tiek pavadīts laiks ,tas ka aizbrauca uz Parīzi nopirkt kaut ko originālu nemaina faktu ,ka celojums nav luxury sorry ,ja Tev nepatīk mans viedoklis ???
Ko nozīmē "beidzot oriģināls"? Tev vārda "oriģināls" nozīme piedēvējas tikai Chanelītim? Ja tu paskatītos viņu biežāk, tad tādi oriģināli, viņai ir bieži. Un runa neiet tikai par Chanel, bet jau sen atrāda savus TH, MK, VS, Un Ch, Dior pirkumus... Tavs "beidzot" galīgi nevietā.
21.08.2022 00:07 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Mc.Queen @ 20.08.2022 22:47
Man liekas, ka tas Chanelītis nopirkts, jo te tika apspriests, ka lux veikalus tikai no ārpuses nofočē, ka nav naudiņas iekšā ieiet un kaut ko iegādāties.
Līdzīgi kā toreiz ar kurpītēm mazajai - te tika apspriests un hopā - pēc brīža jau storiji ar atrunām.
Nesaprotu, kāpēc Karadžanai kaut kas citiem ir jāpierāda. Pati lasa forumu un dzelteno presi par sevi un tīksminās.

Darīt viņai nav ko savā ceļojumā sēdēt un lasīt forumu😁 Un pat, ja lasītu, es tikai apskaužu, ja cilvēks tā uzreiz pēc 30 min hopā, un tikt pie Chanelīša. Es tā nevarētu. Un tu?
Vēl kādam ir jautājumi par viņas (vīra) finansiālo situāciju?
21.08.2022 00:09 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
Krizdole @ 20.08.2022 20:12

Tajā pašā vai citā viltus profilā? ?

Savā profilā
21.08.2022 00:10 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Klaviere @ 20.08.2022 22:16
Karadžanas maisiņš no Chanel ir tāds pats līdzi paņemts rekvizīts kā kāzu kleita un citi feikie Chanel.

Pat, ja tā būtu, tātad tomēr kādreiz kaut kas tajā pirkts?😀
21.08.2022 00:15 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
mhh. Nu nav Karadžanai naudas, lai kā dažām labām tas nepatiktos, un jā putekļu maisi, sertifikāti pat andelemandele visām fake grbažām nāk līdzi :D, žēl, ka dažas pat nav to izpētijušas. Interesanti.
21.08.2022 00:46 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
palaidu garām, kā Anžai meita roku salauza? 😟
21.08.2022 01:18 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
Brendija @ 21.08.2022 00:07
Ko nozīmē "beidzot oriģināls"? Tev vārda "oriģināls" nozīme piedēvējas tikai Chanelītim? Ja tu paskatītos viņu biežāk, tad tādi oriģināli, viņai ir bieži. Un runa neiet tikai par Chanel, bet jau sen atrāda savus TH, MK, VS, Un Ch, Dior pirkumus... Tavs "beidzot" galīgi nevietā.

Ai nu tak beidz cepties,ja ne visi piekrīt Tavam viedoklim ,par to vai Jelenai ir nauda vai nav es jau iepriekš uzrakstīju katram savs subjektīvs viedoklis par to ,kas ir luxury lifestyle,tadu TH,MK,VS es personīgi neuzskatu par luxury,kur nu ,lai vēl strīdētos par tā originalitāti !
21.08.2022 01:44 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Kairi @ 20.08.2022 22:40
Pavērojiet cilvēkus kā SantaBarbara, Klaviere and co. Viņiem nekad nav gana. Nav Chanel shoppinga- ubadze, kas tēlo luxury lifestyle. Ir Chanel shoppings- tā pat ubadze, kas beidzot sakasīja naudu Chanel. Un šo sarakstu varētu turpināt. Tādi cilvēki ne tikai sēž internetā, bet staigā mums apkārt dzīvē. Lai ko jūs darītu- viņiem viss nebūs gana. Par katru cenu no tādiem jāizvairās, jāignorē. Viņu viedoklis ir pilnīgi nenozīmīgs. Žēl, ka dzīvē tādām parasti nav uz pieres rakstīts, bieži vien sejā smaidīs un teiks jums labus vārdus, bet tiklīdz pagrizīsiet muguru....tad viņu performance sāksies! Sociopāti, narcisti....garā nevesali cilvēki!

Man šīs visas personas atgādina divas, garā sistas sievietes-Lūsi wanna be ietekmeli un to trako Miljoni, kura ir apsēsta ar Didī 😁
21.08.2022 02:14 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
Enazenaz @ 21.08.2022 02:14

Man šīs visas personas atgādina divas, garā sistas sievietes-Lūsi wanna be ietekmeli un to trako Miljoni, kura ir apsēsta ar Didī ?

Hmm un ar ko tieši Tu esi labāka par mani ?
Kad pati februari komentēji par to cik Jelena iesprudusi 2008 gada ar saviem Ali brulukiem utt vai tas jau pašai aizmirsies,kaut kā neforši sanāk tagad !
Tād jau mēs te visas esam vienādas,pat ja negribas skalji to atzít!
21.08.2022 02:29 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Brendija @ 21.08.2022 00:09

Darīt viņai nav ko savā ceļojumā sēdēt un lasīt forumu? Un pat, ja lasītu, es tikai apskaužu, ja cilvēks tā uzreiz pēc 30 min hopā, un tikt pie Chanelīša. Es tā nevarētu. Un tu?
Vēl kādam ir jautājumi par viņas (vīra) finansiālo situāciju?

Nevarētu būt tā, ka to vińai vīrs no Turcijas atveda?
21.08.2022 06:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits