Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ažiotāža ap menstruālajām piltuvēm.

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
https://jauns.lv/raksts/sievietem/354912-divas-latvija-popularas-influenceres-klaji-melo-tacu-vainigas-nejutas-un-turpina-biznesu#google_vignette
Kaut kur biju palaidusi šo te garām.
Jaunā ažiotāža ap Alisi Mičuli un Skvorcovu un mēnešreižu piltuvēm! Meitenes “krutjī” savu biznesu kā māk ?
Ko Jūs par to domājiet?
24.10.2019 20:15 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Neteiktu ka viņām tur baigais bizness. Tā pat lielākā daļa mesntruālās piltuves pasūta no interneta, jo tur pie viņiem veikalā ir ļoti uzcenotas.
Bet nu tas ka abas tur gvelž par toksiskā šokā sindromu tas ir stulbi.
Bet tas ka piltuves ir labākas ka tamponi tas gan ir skaidrs. Protams viņa izvēlējās nepareizo veidu kā to pasniegt.
24.10.2019 20:18 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tur ne jau ažiotāža ir par piltuvēm, bet par to ka viņas abas izdomāja ka no tamponiem dabūja TŠS un principā apmelo ārstus. Jo Latvijā TŠS nav bijis un ja viņam tas būtu tad diez vai staigātu pa Rīgu, bet gulēt slimnīcā.
24.10.2019 20:23 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Domājot par piltuvēm, mani attur iegādāties piltuvi tikai tādēļ, ka liekas, ka tā ir liela ķēpa.. Nu piemēram kad esi ārpus mājas, sabiedriskajā toletē, kabīnēs tak nav izlietnes.. Es nezinu, varbūt tās kuras lieto, izstāstiet kā tur ir? Plusus/mīnusus?? Viņas nemaz negribu klausīties, jo tā ir reklāma, un visu ko viņas stāsta protams, ka būs labi, perfekti un būs tikai plusi..
24.10.2019 20:26 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Alisei tieši tagad LIVE sākās?
24.10.2019 20:27 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kā tur ir? Ir tā kā ieej tualete izņem, izlej, noslauki ar mitro salvete un liec atpakaļ,salveti noskalot podā. Ne visas sabiedriskajās tualetes ir miskastes un tad nu domā kur to asiņaino tamponu/paketi likt. Mani vienmēr tas kaitināja, jo pēc tam staigā ar sarullētu paketi somā un vēlāk aizmirsti izņemt un atklāj tikai, kad jau ir smaciņa. Mīnusi ir kā no sākuma jāpierod ielikt, tā pat kā ar tamponiem.
24.10.2019 20:30 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Vienkārši esmu iedomājusies, ka ņemot ārā vari nošļakstīties ar asinīm, ja pārāk pilna??
24.10.2019 20:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ammm... Tajā piltuve ietilpst aptuveni 10-15 ml. Diez gan grūti nošļakstīties ar tādu tilpumu . ? Kā arī pitluvi ņem ārā sēžot vai pussēžot uz poda. Tātad visas asinis izlīst podā. Tā visa procedūra ir līdzīga kā ar tamponu. Ne jau tamponu ņemsi ārā stāvus?
24.10.2019 20:41 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Ahaaa, laikam vienkārši esmu kaut ko izdomājusi savā prātā? Būs jāizmēģina✌?
24.10.2019 20:42 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Mani tās piltuves atbaida. Slaucīt tualetē ar kaut kādām ķīmiski neveselīgām salvetēm un vārīt katlā utt. Vienkārši fuj. Toksiskā šoka sindroms?‍♀️ Biežāk vajag mainīt tos tamponus, it īpaši pirmajās dienās, tad nebūs problēmas.
24.10.2019 21:14 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Uztraucās par ķīmiski neveselīgam salvetēm, bet tikmēr lieto tamponus un paketes kuri ir balināti un tik pat daudz ķīmiski apstrādāti. Nemaz nerunājot par tiem kas smaržo.
Kā ari var neslaucīt ar salveti bet ar tualetes papīru.
Ar piltuvēm var dzīvot līdz pat 8 stundām arī pirmajās MR dienās.
Par to vārīšanu ir vajadzīgs, lai nebūtu baktēriju un tas jādara 1 reizi mēnesī. Nav jau tik grūti kad vari kafijai ūdeni ielikt trauciņā piltuvi un uzliet pa virsu karstu ūdeni.
24.10.2019 21:25 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Fameonfire @ 24.10.2019 21:14
Mani tās piltuves atbaida. Slaucīt tualetē ar kaut kādām ķīmiski neveselīgām salvetēm un vārīt katlā utt. Vienkārši fuj. Toksiskā šoka sindroms?‍♀️ Biežāk vajag mainīt tos tamponus, it īpaši pirmajās dienās, tad nebūs problēmas.

Piekrītu. Lietoju paketes un cenšos samazināt citus atkritumus savā ikdienā. Visiem viss vienkārši neder ..
24.10.2019 21:27 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Protams, katram savs, bet izteikt negatīvas lietas nemaz nepamēģinot nav pareizi.
24.10.2019 21:30 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Kiskismau @ 24.10.2019 21:25
Uztraucās par ķīmiski neveselīgam salvetēm, bet tikmēr lieto tamponus un paketes kuri ir balināti un tik pat daudz ķīmiski apstrādāti. Nemaz nerunājot par tiem kas smaržo.
Kā ari var neslaucīt ar salveti bet ar tualetes papīru.
Ar piltuvēm var dzīvot līdz pat 8 stundām arī pirmajās MR dienās.
Par to vārīšanu ir vajadzīgs, lai nebūtu baktēriju un tas jādara 1 reizi mēnesī. Nav jau tik grūti kad vari kafijai ūdeni ielikt trauciņā piltuvi un uzliet pa virsu karstu ūdeni.

Katrs dara kā grib. Nesaku, ka tagad visām jāizmanto paketes, tamponi, vates, lupatas vai vēl kaut ko. Man ir savs viedoklis, tu vari darīt kā gribi.
24.10.2019 21:31 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
pirmo reizi dzirdu par šīm "influencerēm". Stulbi, ka joko par TŠS, kas var beigties ja ne letāli, tad stipri bēdīgi.. Bet piltuve ir lielisks izgudrojums un pat ja man nav īsti piemērota ikdienai dažādu iemeslu dēļ, tad naktī perfekti un THINX apenītes MR laikā ir kkas lielisks. Nekad vairs parasās paketes negribu pirkt. Neesmu arī pirkusi neko jau kādu gadus.. 3 laikam. 1x nopirku THINX, piltuvi un MeLuna reusable pads, un viss čiki. Dzīvo laimīgs.
24.10.2019 23:11 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.10.2019
Skvorcova nekad nav izcelusies ar gaishu praatu, tapec klausities vinaa nav ieteicams. Nesauktu vinu par 'influenceri' ar tik maz sekotajiem.
Laikam meitenes, kuras censas klut par 'influencerem' nav sanacis izsisties citas jomaas sava dzivee / karjeraa.
(Sorry - nav garumzimju un mikstinajumu)
25.10.2019 11:55 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Nu man tomēr neaiziet, kāpēc būtu nepieciešams publiski runāt par mēnešreizēm. Ko sabiedrība no tā iegūst?
Ok, saprotu, ka ir jārunā par seksu, lai jauniešus izglītotu izsargāšanās jautājumos, iemācītu domāt atbildīgi un reāli apzināties, ka bez kontracepcijas var palikt stāvoklī un saķert sts, un izstāstītu, kādas kontracepcijas metodes eksistē utt.Bet vārīties par un ap mēnešreizēm, nu kāda jēga? Nu nav mēnešreizes tik nopietna vai globāli sasāpējusies problēma meiteņu un sieviešu vidū. Kāpēc par to ir jāvirina mute un jātaisa atsevišķas video sērijas, slavinot kaut kādas piltuves?
25.10.2019 15:03 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Mēnešreizes ir sasapējusi problēma. Daudzas valstīs sievietes domā ka mēnešreizes ir kā kauns, tad nevar iziet no mājas, ka tad viņas ir netīras utt. Tas arī attiecas uz daudzām reliģijām. Daudzas meitenes domā ka lietojot tamponu var pazaudēt nevainību. Daudzas meitenes līdz mēnešreižu iestāšanās brīdim vispār nezin par tādu lietu un domā ka mirst, kad parādās asiņošana . Vīriešiem arī ir jāzin šī tēma lai nebūtu kā manam bijušajam draugam ka atrod tamponu un brīnās kas tas tāds. Meitenēm ir jāzin par alternatīvām. Piemēram lietojot piltuvi nav jābaidās ka skolā pārģērbties redzes ka lieto biezās paketes un nesāks apsmiet. Vēl aiz vien par mēnešreižem ir stigma un pašas sievietes kaunas par to runāt. Tas ir dabisks process un runājot par to sabiedrība iegūs vairāk zināšanas un sapratni.
25.10.2019 15:17 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Millen @ 25.10.2019 11:55
Skvorcova nekad nav izcelusies ar gaishu praatu, tapec klausities vinaa nav ieteicams. Nesauktu vinu par 'influenceri' ar tik maz sekotajiem.
Laikam meitenes, kuras censas klut par 'influencerem' nav sanacis izsisties citas jomaas sava dzivee / karjeraa.
(Sorry - nav garumzimju un mikstinajumu)

Vai ne, average 16gadniecei ir tik daudz sekotāju, un ja tāda jau spēj ietekmēt kādas viedokli lietot tamponus vai nē, tad pasaules gals nav tālu vairs laikam :D
Alise baigi klusā palikusi šonedēļ savā insta profilā ja neskaita live kuru nav sanācis noskatīties :D
25.10.2019 15:36 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Par to, ka runā par mēnešreizēm, man iebildumu nav. Tā ir tikpat dabiska lieta, kā citas. Taču tas, ka t.s. influenceri, blogeri utt. popularizē pilnīgas muļķības gan man nepatīk! Apmēram tas pats, kad tā Katrīna Sauliete baigi slavēja tos Drain pulverīšus ķermeņa attīrīšanai. Labrīt, ķermenis jau tāpat attīrās, kam tad aknas domātas? :D Un tad mazās meitenes saskatās tās muļķības, kritiski pašas neko neizvērtē, sāk badoties un lietot pulverīšus un sabeidz veselību. Te apmēram tas pats. :(
Tagad jau vispār influenceris var pateikt pēdējo sviestu, visi tik kladzinās pakaļ, pat neiedziļinoties, bet tikai tāpēc, ka patīk šis cilvēks un viņa IG. :( Ļoti bēdīgi, ka ir tāda tumsonība. Nevar taču runāt publiski par lietām, par ko tev nav izglītības un zināšanu...:/ Ok, saprotu, ka var pastāstīt par tādām piltuvēm, lai meitenes vispār zinātu, kas tās tādas ir, bet nu tik zemiski un maukt sviestu... Jā, tiešām, meitene, kas neko vairāk par manikīru savā dzīvē nav apguvusi, tiešām būs īstā, kas varēs sniegt medicīnisku konsultāciju! :D
25.10.2019 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 1932
Reģ: 31.01.2012
Noskatījos video sākumu pēc raksta izlasīšanas. Bāc, nu, varbūt tiešām ģinekoloģe kaut ko tādu izspļāvusi? Bez analīzēm, bez nekā? ? Stāsta jau, nu, ļoti ticami. ?Vismaz Mičule.
Kad tā otra sāka stāstīt, uzriez radās jautājums - vai tiešām pirmais, kas ienāk prātā, kad paliek slikti, ir - izņemt tamponu? ? Man vienīgajai tas likās jocīgi?
Saprotu, ja tur, lejā, sāk kaut kas dedzināt vai sāpēt. Bet tad, kad sāk galva reibt? ?
Bet, nu, baigās speciālistes jāsaka. ?
25.10.2019 18:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits