Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad patīk čakarēt savu dzīvi

 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Čau visiem. Lieta tāda ka esmu dilemmas priekšā,ja tā to var saukt. Īsumā. Biju attiecībās- izšķīros,bet kontaktu ar bijušo uzturu. Kaut kad kad attiecibās sāka iet sūdīgi,neplānotie iepazinos ar čali, kuru sākumā uzkatīju tikai pa čomu(tas normāli,jo ar puišem draudzējos tāpat kā ar meitenēm). Tad nu tā, ka joprojam uzturu kontaktu ar bijušo,kurš loti velas mani atpakalj, bet es nezinu vai īsti gribu viņu un otrs ir tas,ka loti uzturu kontaktu ar to otru chali, rezulltaataa tad otrs ari nevar atrauties no manis un velas attiecibas,bet es vispar nevelos tagad attiecibas. Es tikai gribu pavadit labi laiku. Manuprat zinu,ka labakais variants ir netikties ne ar vienu no abiem,bet to es ari nevekos. Gribu ar bijuso uzturet kontaktu bet negribu but kopa savukart ar to jauno chali ari gribu kontaktu uzturet jo ir labi ar vinu,bet ari negribu but kopa. Tas tiesam ir cakars un vienkarsi nesaprotu ko.
21.10.2019 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Nečakarē citu cilvēku dzīvi, spēle ar citu cilvēku jūtām nav nekāda joka lieta. Karma is a bitch, paliksi bez abiem vēl.
21.10.2019 10:04 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Haily- jaa,tur taa lieta. Ka zemapzinā saproru,ka paliksu bez abiem. Bet es nevaru saprast ka rikoties. Zinu ka cakareju ka vinu dzivi ta ari savejo. Jo tas pusis ar kuru bijam kopa vins grib loti attiecibas lai gan 2x jau bija skirusies bet tas otrs puisis,nu es ar vinu velos titi pavadit laiku. Sanak ta ka ar abiem es gribu tikai draudzeties nevis but kopaa
21.10.2019 10:21 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Mūsdienīgu nepilngadīgo problēmas. ?‍♂️
Ne čakarē prātu nevienam. Ja gribi, lai abi paliek friendzone, tad atrodi sev citus čaļus '' draugus ''. Diemžēl, bet reti kurš čalis ar to paliek mierā, nedod dievs parunāties, kaut kur aiziet, kopā pasmieties, viss , uzreiz viņiem jūtas un cita figņa.
Izskatās, ka tev kaut kādi nepilnvērtības kompleksi, ka čali, '' draugu '' tev vajag tikai tāpēc, lai pašapliecinātos un nevis tāpēc, ka tev ar viņiem labāks kontakts.
21.10.2019 10:44 |
 
Reitings 45
Reģ: 07.03.2018
Man ir labs kontakts ar abiem,tiesi to es negribu pazuadet jo abi grib attiecibas to tuvibu nevis to draudzibu bet es velos turet to kontaktu kas ir
21.10.2019 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Tad varbūt godīgi pasaki abiem, ka tagad negribi, neesi gatava attiecībām un gribi palikt friend zone, ka vajag laiku sev pašai, saprast, ko vēlies no dzīves un tad laiks rādīs un redzēsi, kas, kā būs.
21.10.2019 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Uhh....tīņu problēmas...long time no see.?
Mans mīļakais paveids, attiecības negrib, friend zona ielikt īsit šaubās, bet abus variantus pazaudēt negrib.? Sanāk tāda kā sēdēšana uz divie beņķiem. Tad tādā gadījumā vienlīdzīgus noteikumus visām pusēm, bez saistībām ,bez apvainošanās, ja džekiem uzrodas jauni interešu obejkti.
21.10.2019 19:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits