Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Valodu mācīšanās

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Gribu iemācīties vācu valodu.
Nezinu ko darīt vai nu iet uz kursiem vai kārtējo reizi ņemt grožus savās rokās. Biju iesākusi mācīties, bet esmu tāds cilvēks, kas saka ‘aij nu rītdien’ un tas rīts tā arī nekad nepienāk. Vienmēr visu atlieku uz vēlāku..materiāli ir no kā mācīties.
Ar kursiem ir tā, ja es par viņiem maksātu, tad arī neslinkotu un būtu jāiet. Bet man darba grafiks ir tāds kāds viņš ir un ne katru nedēļu es tieku. Kursi ir dārgi, un neesmu no Rīgas kur viss ir blakus, būtu jābraukā +- 60 km uz tuvāko pilsētu.
Nezinu, ko darīt ? online kursi ?
Kādam vispār ir pieredze šajā jautājumā? Vai esat kādu svešvalodu apguvuši pašmācības ceļā?
Sliecos vairāk uz pašmācību, bet zinu ka sekos ‘nu rītdien točna pieķeršos’
22.09.2019 22:05 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Labi pārvaldu 5 valodas un nevienu neesmu apguvusi pašmācības ceļā. Visefektīvāk ir intensīva teorijas apgūšana kursos+mājasdarbi, plus dzīvošana attiecīgā valstī vismaz pusgadu. Vācu valoda, manuprāt, prasa īpaši daudz prakses, jo teikumu uzbūve ir ļoti strikta un neintuitīva, un sarežģīta gramatika. Vārdus vēl var iekalt pats, bet runāt... kaut arī zinu daudzus cilvēkus, kas bērnībā labi apguva pamatus, skatoties vācu multenes, turpmāk mācīties bija daudz vieglāk.
Online kursi varētu aizstāt kursus klātienē, ja nopietni tam pieiet, kādēļ ne.
22.09.2019 22:35 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Man jau šķiet, ka, ja ir pamats, tad pārējo var izdarīt pašmācības ceļā. Maksāšana par kursiem ne vienmēr nozīmē, ka tas būs iemesls, ka noteikti apmeklēsi. Var arī sabesīties no tā, ka samaksāts ir, bet noslodze un laika trūkums liedz apmeklēt.
22.09.2019 23:02 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
nemācies gramatiku padziļināti, būs ilgi un sarežģīti.. ja pamatzināšanas ir . atrodi skolotāju, sarunām vācu val ., onlainā. es tā iemācījos franču val. + filmas, literatūra.. sākumā var būt lēnu un grūti, bet kad sāks aiziet, soļi būs lielāki un lielāki.. Līdz jau varēsi komunicēt labā līmenī
23.09.2019 21:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits