Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attālināts darbs,- pieredze, iespējas?

 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
Hey!
Vai šeit kāda strādā attālinātu darbu?
Pastāstiet kā līdz tam nonācāt (kā iekārtojāties) un vai ir ērti strādāt tāda veida darbu, vai esat apmierinātas?
Paldies! :)
05.09.2019 23:35 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Draudzene darbojas ar pasūtījumiem vienam latviešu apģērbu uzņēmumam plus veic atskaites un kko tādu - viss no mājām. Viņa ir sajūsmā un redz tikai plusus šādam darba stilam, saka, ka pati var plānot grafiku, dienas kārtību utt.
06.09.2019 00:09 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Labākie draugi ir programmētāji un strādā no mājām.
Plusi - pats plāno savu laiku, nekur nav jābrauc, sanāksmese caur Skype vari piedalīties treniņbiksēs, galvenais ka tikai krekls tīrs ?, kamēr strādā tikmer vari ēst. Ja pabeidz visu tad vari darīt, ko gribi, jo esi mājas. Protams mājas komforts.
Mīnusi - pats plāno savu laiku, ko dažkārt negribas darīt,slinkums jo nav tā darba vide.
Jautājums kāda profesijā tu vēlies strādāt no mājām, jo ne visās to var.
06.09.2019 06:23 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ir iespējas, var atrast.
Es caur paziņu atradu.
Labāk ,tomēr izvēlos darbu ,kurš ir darba vietā. Jo ja ir pēc apjoma darbs, padarītā samaksa, tad vienu brīdi ir ļoti maz darba, otru brīdi daudz un pārsniedz 40h nedēļā. Alga mainās, neko ilglaicīgi nevar plānot, jo, tikai neilgu laika posmu redzi ,cik daudz darbi būs uz priekšu.
Plusi- nav jātērē laiks ceļam, nav jāstrādā ar citiem cilvēkiem kopā, neviens pakausī neelpo:D, vari strādāt arī mājas apģērbā, celties ,cikos gribi, ja nav noteikts konkrēts laiks no cikiem līdz cikiem jābūt sasniedzamam. Ja nav periods ,kad ir ļoti daudz darba, tad vari arī aiziet dienas vidū izdarīt savas darīšanas, vai arī kino, satikt draudzeni un nav nevienam jāatprasās, lai tiktu pie zobārsta.
Ja 2x izdomātu tā strādāt , tad par noteiktu darba algu, atrunātu darba stundu skaitu, ko jāveic mēnesī un lai nodrošina portatīvo.
06.09.2019 09:46 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
Gamergril @ 06.09.2019 06:23
Labākie draugi ir programmētāji un strādā no mājām.
Plusi - pats plāno savu laiku, nekur nav jābrauc, sanāksmese caur Skype vari piedalīties treniņbiksēs, galvenais ka tikai krekls tīrs ?, kamēr strādā tikmer vari ēst. Ja pabeidz visu tad vari darīt, ko gribi, jo esi mājas. Protams mājas komforts.
Mīnusi - pats plāno savu laiku, ko dažkārt negribas darīt,slinkums jo nav tā darba vide.
Jautājums kāda profesijā tu vēlies strādāt no mājām, jo ne visās to var.

Īsumā ļoti gribu strādāt darbā no attāluma, tas uz doto brīdi laikam ir visreālākais un man labākais veids.
Man viena draudzene arī strādā +/- attālinātā darbā, pa reizei jāierodas arī birojā, jautāju vai caur viņas kaut kā nevarētu iekārtoties, bet teica, ka pagaidām nē, jo nav vajadzīgi darbinieki. Tāpēc izdomāju ielikt diskusiju šeit, varbūt ir kāds kurš man šajā tēmā varētu palīdzēt vai meklē tāda veida darbiniekus.
Darba pieredze man nav principā vispār nekādā saistībā ar tāda veida darbu, kā arī vispārīgi pieredze man ir viesmīlības jomā. Pa šo laiku esmu sapratusi, ka būt uz vietas katru dienu vienā vietā un laikā nemūžam nebūs mans, kā arī man ir problemātiski uzturēties vienā telpā uz 8h, sāp ļoti pēctam galva, jūtos slikti. Īsumā, lai ar dzīvi būtu apmierināta, man vajag sauli, svaigu gaisu, der arī lietus ? tāpēc darbs ar datoru no attāluma man būtu ideāls, ja es kaut cik normāli izteicu savu domu kas un kāpēc.
Un runājot par profesiju, man der gandrīz jebkas, kur nav vajadzīga speciāla izglītība, bet kur var iemācīties visu darīt labi tāpat. Tā draudzene, par kuru minēju, strādā TVplay, liek reklāmas seriālos un citas lietas, bet bez šo darbu saistība dzīvē viņai nav nekāda ar datoru lietām, nu, piemēram, izglītības ziņā. Arī tur tika caur paziņām.
06.09.2019 16:03 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
sniegpulksteniite @ 06.09.2019 09:46
Ir iespējas, var atrast.
Es caur paziņu atradu.
Labāk ,tomēr izvēlos darbu ,kurš ir darba vietā. Jo ja ir pēc apjoma darbs, padarītā samaksa, tad vienu brīdi ir ļoti maz darba, otru brīdi daudz un pārsniedz 40h nedēļā. Alga mainās, neko ilglaicīgi nevar plānot, jo, tikai neilgu laika posmu redzi ,cik daudz darbi būs uz priekšu.
Plusi- nav jātērē laiks ceļam, nav jāstrādā ar citiem cilvēkiem kopā, neviens pakausī neelpo:D, vari strādāt arī mājas apģērbā, celties ,cikos gribi, ja nav noteikts konkrēts laiks no cikiem līdz cikiem jābūt sasniedzamam. Ja nav periods ,kad ir ļoti daudz darba, tad vari arī aiziet dienas vidū izdarīt savas darīšanas, vai arī kino, satikt draudzeni un nav nevienam jāatprasās, lai tiktu pie zobārsta.
Ja 2x izdomātu tā strādāt , tad par noteiktu darba algu, atrunātu darba stundu skaitu, ko jāveic mēnesī un lai nodrošina portatīvo.

Lūdzu, ja nav slinkums, izlasi iepriekšējo komentāru, uz kuru atbildēju.. varbūt Tev ir kādas iespējas man šajā ziņā izpalīdzēt. :)
06.09.2019 16:04 |
 
Reitings 110
Reģ: 18.08.2019
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits