Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skatās savu EX.

 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Čau. Šodien aizdomājos par vienu lieto, ar savu draugu esam kopā gadu. Bija vins ieprieksejas attiecības kur sievieti ļoti mīlēja un kura viņu sāpināja, ik pa laikam vins viņu paskatās feisbuka vai tas ir ok, kādas jūsu domas par to? (Kad viņam jautāju vins teica ka interese vienkārši kaa viņas meitiņai iet jo bija pieķeries viņai .)
Es jau it ka sevi nomierināju, pati arī ik pa laikam esmu skatījusies savus ex bet es nevienu tik ļoti nebiju mīlējusi un man tas ir skatīšanas bezemocijam tīri intereses pēc , bet protams līdz ko vins to pašu dara man ir uzreiz simtiem domu prata.
Kāds ir jūsu uzskats par to ?
23.07.2019 13:19 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Nu ja jau loti mileja sievieti, tad mazliet atruna, ka skata meitinu. Abas tad skata.
Ja pati vari samierinaaties ar to, tad jau viss ok, bet ja sitas cauri greizsirdiba, tad velak arii nebus labi, jo nevaresi situaciju pienjemt.
23.07.2019 13:21 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Teikšu godīgi - esmu precējusies, bet esmu šad-tad uzmetusi acis saviem ex, pat nezinu kāpēc, jo pa lielam ne es par viņu eksistenci domāju, atceros... Kad bijis garlaicīgi apskatu, droši vien ar interesi kā iet (jo tomēr bijuši tuvi, dārgi cilvēki savā laikā), kaut, protams, mīlu tikai un vienīgi savu vīru un neviens cits kā vīrietis manās acīs sen jau neeksistē.
Reāls, pamatots iemesls manai rīcībai nav, ja vīram būtu aizspriedumi, noteikti, to nedarītu, jo tā nav mana vajadzība :D
23.07.2019 13:27 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Jaaa man mamma arī so teica, viņa ir attiecības bet ik pa reizei palur arī savus bijušos , bet saka ka tas nu tik taa, a man ka vienmēr ja sadomājās simtiem domu. Man taa stulba greizsirdība un pārāk liela pārspīlēšana , domasana, un ne tikai šajā situācija, bet vienmēr par sīkumu es sadomajos nezin ko . ??
23.07.2019 13:30 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Kikii1 - man arī gadās ? ir reizes, kad darbojas veselais saprāts un saprotu - viss forši, nekas nav traki un citreiz atslēdzas un aidā kaut kādas trakas domas, scēnas utt :D (ne šajā topikā, citos)
Tāda, nu, ir dažkārt sieviešu daba :D
Vēl jau jāskatās kāds vīrietis/puisis ir.... Citi jau pēc dabas tādi, kam nevar uzticēties, bet, ja Tavējais saka, ka tas neko nenozīmē, tad tā visticamāk arī ir :))
23.07.2019 13:37 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Es varbūt reizi gadā paskatos ar domu kā viņam iet un vai neiet labāk nekā man. Mani arī ļoti sāpināja un tāpēc viņa profilu skatos ar pretīguma sajūta. Skatoties profilu pieķeru sevi pie sliktām domām -tādām, kas nenovēl neko labu. Zinu tā ir mana problēma un jābeidz ienīst. Kaut kad tam tikšu pāri. Iespējams manu naidu pastiprina, ka netika izrunātas dažas nopietnas lietas un saprasti iemesli, kāpēc viņš tā rīkojās.
Bet iespējams tavam draugam ir līdzīgas domas. Iespējams tā sieviete viņu izčakarēja un viņam interesē, kas tad viņās dzīvē ir labāks nekā agrāl ar viņu. Ar to tu viņam nevari palīzet titk galā, tikai atbalstīt un runāties. Protams, ja tevi tas tik ļoti neuztrauc tad nevajag cilāt to tēmu, jo var uzjundīt vecas sāpes.
Es ar savu tagadējo draugu esmu par to runājusi, bija grūti izskaidrot iemselu kāpēc skatos , bet beigās nonācām pie kopsaucēja, ka tas ir naids un ka viņš ir vienīgais vīrietis manā dzīvē kuru mīlu.
23.07.2019 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
@Gamergirl - no naida jātiek vaļā, tas tikai Tev pašai traucē. Dzīvē notiek visādi. Man dzīvē arī visādi ir bijis, bet naidu neturu pret nevienu.
23.07.2019 15:26 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Haily zinu, bet grūti. Un ja arī nīstu tad par to atceros vienreiz gadā tā kā nav tik traki :D
23.07.2019 15:33 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Man gan liekas, ka visi to dara reizēm. Vienkārši intereses pēc, reizēm aizdomājoties kā dzīve varēja iegrozīties, ja attiecības nebūtu izjukušas utt.
Ja viņš viņu ļoti mīlēja, tad gan jau ir viņam savas emocijas apskatot, bet nekas katastrofisks tas nav...
23.07.2019 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 95
Reģ: 12.05.2013
Kikii1 @ 23.07.2019 13:30
Jaaa man mamma arī so teica, viņa ir attiecības bet ik pa reizei palur arī savus bijušos , bet saka ka tas nu tik taa, a man ka vienmēr ja sadomājās simtiem domu. Man taa stulba greizsirdība un pārāk liela pārspīlēšana , domasana, un ne tikai šajā situācija, bet vienmēr par sīkumu es sadomajos nezin ko . ??
Es tevi saprotu. Un stulbākais, ka to tik grūti kontrolēt. Es domāju ar vecumu tas pāries, jo uz lietām būs savādāks skats.?
23.07.2019 18:01 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Kad pati dara-nē nē, nekādas emocijas. Kad draugs-ak dievs, ko jūs domājat. Wtf. Kur loģika?‍♀️
23.07.2019 22:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits