Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Alkoholisms

 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Sveikas, meitenes...
Tēma kā jau sapratāt ir alkoholisms... man tuvs cilvēks - sieviete, sāk nodzerties.... ikdienā viņa pilda normāla cilvēka funkcijas, bet vakaros dzer... un bieži dzer tā, ka neko neatceras, ceļas un iet uz darbu, protams, bet pēdējais brīdinājums bija vakar, kad.....saņēma no priekšniecības brīdinājumu, jo kolēģi sūdzas, ka no viņas smird pēc alkohola, jo uz darbu iet uz pohām un bieži tiek pieļautas kļūdas utt.... viņa grib palīdzību, bet negrib iet uz anonīmo alkoholiķu tikšanās vietām, viņa grib online, varbūt kādu atbalsta grupu, varbūt varat ieteikt kur griezties?
10.05.2019 07:30 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Man tuvam cilvēkam bija līdzīgi. Viņa sāka reddit rakstīt forumos kur ir līdzīgi cilvēki. Tas gan ir angliski. Tas viņai mazliet palīdzēja saprast ka ir diezgan daudz tādu cilvēku un ka palīdzība ir jāmeklē, protams viņa neatmeta no tā, bet saprata ka tas ir nopietni. Tad viņa meklējot google atrada kaut kādu valsts finansētu palīdzības grupu un sāka piedalīties tajā. Vairāk nezinu, kas un kā, jo viņa par to daudz nerunāja. Vairāk kā divus gadus jau nedzer. Jāsāk ar to ka cilvēks pats saprot, ka tas nopietni un ka pie tā ir jāstrādā.
10.05.2019 09:22 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Šī persona jau dēļ dzeršanas pazaudēja savas divas draudzenes, draudzenes nepiedeva un tā nu x gadus viņas nav draudzenes. Toreiz kārtējā dzerstiņa laikā ar tā laika veci pateica "visu ko domā" par draudzenēm, sutija sms utt... un neko neatceras nakamaja diena un Mēs visi domājām, ka tā būs mācība, domājām, ka vairs tā nedzer, bet izrādās, ka dzer... nu nevaram mēs izsekot, ka cilvēks vakaros dzer.... un nu jau līdz smagai pakāpei, ka darbā draud briesmas. Diemžēl viņa angliski nerunā, ta nu nebūs variants forumos anglu valodaa... Esmu atradusi sievieti, kura online piedāvā meetingus no Latvijas, bet vmana draudzene negrib atklāt nevienam savu identitāti. Mans virs saka, ka lai beidzu tai alkoholikei palidzet, jo ir bijusi vel citu sudi, kurus esmu glabusi, bet man zel vinas...
10.05.2019 11:51 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Paldies Dievam, ka ir tādi cilvēki, kā Tu.
Ja mēs nepalīdzēsim viens otram, cilvēcei nav nākotnes.
Ļoti bieži dzer aiz vientulības. Varbūt vari biežāk piezvanīt, satikties, parunāties. Tas daudz nozīmē. Un tad arī var sākt ko risināt tālāk, tā mierīgi un līdzjūtīgi, nevis uzreiz grūžot kaut kādās programmās. Cilvēks savā būtībā ir ļoti trausls, jūtīgs, vājš. Emocionāls atbalsts var darīt brīnumu lietas.
10.05.2019 13:12 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Uzrakstīšu Tev Pm
10.05.2019 13:31 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
PM tev nosūtīju, ceru palīdzēs.
10.05.2019 15:34 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Paldies visām, esmu sazvanījusies ar meiteni, visus jūsu u=ieteikumus nodevusi viņai. Svētdien viņa uz nedēļu brauc uz ārzemēm pie radiem, mēģinās tur nedzert.
10.05.2019 16:29 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Viņa teica, ka tad kad saņemās, viņa dzer 10 no 30 dienām! Minimums pus pudele vīna. Kad nesaņemās, tad katru vakaru.....
10.05.2019 16:33 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
atceros no psiholoģijas, ka biežāk alkoholiķi tikai sasniedzot rock bottom - vai nu pārstāj dzert vai... nomirst/nožūpojas.... katram gan tas rock bottom ir atšķirīgs. savu laikam tad vēl nav sasniegusi.
vēl variants, protams, vnk ar stipru gribasspēku tāpat. bet tas daudz psiholoģiski grūtāks variants :/ briesmīgi vispār. viņa nedrīkst NE CIK dzert. nevis kaut kādu katru trešo dienu. bet - ne cik! ja viņa to nesaprot un nevar apņemties, tad....
lai izglītojas, palasa par to vairāk! gan jau ir latviešu valodā informācija par šo. tas kaut kā var palīdzēt. arī paskatīties citādāk uz AA meetings
10.05.2019 20:12 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Paldies, Kaķi. Cilvēks jau saprot, iztur un tad.... un tad iziet ar draudzenēm, kolēģēm uz vakariņām un alkohols... un viņa mēnesi izturēja, visiem stāstīja, ka ar veselību nav labi, tad esot visi likuši meiru ar to dzeršanu, bet tā baigais sabiedrības spiediens, nu tak iedzer!
10.05.2019 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits