Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik stulbi

 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Sveikas ko jūs domātu par situāciju kad puisis ar kuru kopā esmu jau 5 gadus, ietaupa naudu uz visu parejo (paikai, apģērbam) lai tikai iznāktu alkoholam un pipām? Pat vakariņas dēļ tā jāuztaisa kaut kāda ..., putras?nevaru izturēt.
03.05.2019 20:54 |
 
Reitings 26
Reģ: 13.05.2018
Trīs varianti:
1. Šķiries;
2. Runā ar viņu, lai šis beidz māžoties;
3. Pieņem un sadzīvo;
03.05.2019 21:26 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Esmu jau to teikusi, no murmina tik ja jā jā, sadzivoju bērnu dēļ.
03.05.2019 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Tad jau uz bērniem arī ietaupa?
Man patīk taupīgi vīrieši, bet ne jau tādā gadījumā, ka tiek ietaupīts uz bērnu un ģimenes rēķina un vēl kādam mērķim - lai uzpīpetu un iedzertu!!! ? Vnk fūūū!
Šādā gadījumā pat nedomātu sadzīvot bērnu dēļ - neko labu jau bērni neredzēs! Sanāk ģimenei visai jāēd “huiņu” un putras, lai viens dzīvotu, kā viņam gribas nedomājat par pārējiem ģimenes locekļiem!
03.05.2019 21:57 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
tēti, alkohols dārgāks, tu tagad mazāk dzersi?
- nē, dēliņ, tu mazāk ēdīsi.
03.05.2019 22:01 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Fui,es tādu veci pasūtītu pāris mājas tālāk.
03.05.2019 22:27 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Atkarīgie vienmēr vispirms naudu izlietos savām atkarībām. Viņam uzpīpēt, iedzert ir svarīgāk nekā paēst.
Tu strādā? Kā Tev ar algu? Pa diviem jau vajadzētu izvilkt ģimeni tā, lai no vienām putrām nav jāiztiek. Katrā ziņā ,ja nestrādā ,vai arī Tev ir ļoti maza alga un bērnam jau ir vecums, lai laistu uz bērnudārzu, tad jāatrod darbs ar lielāku algu, vai arī vispār algu, lai varētu gan sevi, gan mazo uzturēt. No veča alimenti jāpieprasa. Kam Tev vispār vīrieti, kuram, tikai nosaukums ir vīrietis neviss pēc būtības?
03.05.2019 22:27 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Bērniem jābūt pirmajā vietā. Es personīgi drīzāk izsviestu ārā vīrieti bērnu tēvu nevis ietaupītu uz bērnu veselības un pilnvērtīgas pārtikas rēķina. Te gan rodas jautājums vai ģimenē pelnat abi, vai arī esi bērnu kopšanas atvaļinājumā un cik veci ir bērni Cigaretes vēl saprotu, bet tās parasti mēnesi var sastādīt pat 100 eiro. Alkohols? Izklausās pēc alkoholiķa. Nu nav alkoholam jābūt ikdienas pirkumu sarakstā un kur nu vēl precei uz kuras rēķina jāietaupa uz visu pārējo. Un galvenais vai esi laimīga ar savu vīrieti? Tiešām laimīga nevis esat kopā jo viņš ir labs tēvs, nepaceļ roku vai bail palikt vienai utt. Vai ir vēl mīlestība vai tikai bērnu dēļ esat kopā? Sievietei nav jāvelk vezums vienai. Ja vīrietis pa lielam ir nevis vīrietis, bet vēl viens bērns tad vai tev autore tas ir vajadzīgs? Vīrietim ir jābūt stiprajam plecam un jāspēj apgādāt ģimene nevis jādzīvo kā vecpuisim kurš tiešām var kad grib pīpē, dzer un ietaupa uz ko vēlas. Bet ja ir ģimene tā nu manuprāt dzīvot nevar, ģimenes labā varbūt tomēr labāk piebremzēt uz savu netikumu rēķina? Labi stress darbā, iedzer, nomierina nervus, bet ja nervu mierināšana ir katru vakaru un tāpēc jaietaupa uz pārtiku? Uz drēbēm tiešām var ietaupīt. Piemēram Rīgā veikalā Otrā Elpa mēneša pēdējā dienā var nopirkt labus apģērbus pa eiro. Sarēķini cik vīrietis mēnesī nodzer un nopīpē un sarēķini cik reāli notērē uz sadzīvi- pārtiku, apģērbu, higiēnas precēm, tīrīšanas līdzekļiem utt. Tad redzēsi kopainu, un varbūt esi spējīga apgādāt bērnus viena? Un vēl jautājums ko ikdienā ēdat? Ko tu sauc par "kaut kādā huina"? Saliec kopā faktus, rēķinu izmaksas savas jūtas pret vīrieti un pieņem lēmumu. Vai nu šķiries vai paliekat kopā, bet pieprasi lai vīrietis maina mazliet savus paradumus vai arī lai meklē papildus darbu savu netikumu finansēšanai. Kamēr nepieņemsi kādu lēmumu lai mainītu esošo situāciju, bet tikai runāsi, vīrietis tevi nopietni neuztvers.
03.05.2019 22:30 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Strādāju bet minimums vien iznāk, viņam diena aiziet pipām 3.40 pluss dinciki 1.4 pluss vēl pa kādiem 3 aliņiem nu desmitnieks diena tā tik tā aiziet ?lai gan tiešām prasās naudas bērniem, es ietaupu lai tam muļķim sanāk alkoholam, jo zinu ja pietrūks nauda viņš aizņemsies naudu no kāda kas man ļoti nepatīk, riebjas tā dzīvot.
04.05.2019 07:56 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
240 Men aiziet huinas?arī ja trūkst naudas netaupa vienalga dzer! Jo ir no kā aizņemties!
04.05.2019 07:57 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Sviire
Tieši tā esmu ar viņu kopā jo viņš ka cilvēks ir labs un šis vienīgais ir viņa mīnuss, labi izturas pret mani un bērniem ka arī nav agresīvs, bet nepatīk tā vieglpratiba?vīrietim tiešām jābūt stingrāka arī pret sevi un vajadzētu sevi mācēt iegrožot! Esmu viņam bazusi acis cik daudz naudas aiziet, un kur viņa arī varētu noderēt tik un tā nekas nemainās! Viena ar savu algu ne pavilktu bērnu un sevi, briesmīgi un darbu vajag tādu lai no dārziņa varu izņemt pluss vēl atalgotu vismaz 650 uz rokas. Bet mana darba ir zemāks atalgojums. Jūtos piesieta viņam! ?Un jāmeklē jauns īres dzīvoklis.
04.05.2019 08:06 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Nolēmu taisīt nebaltām dienām slēptos iekrājumus ja nu kas būs lieka naudiņa, pats viņš arī grib iekrāt bet neiznāk nemaz necenšas ka tik dzira.
04.05.2019 08:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu esi no kādas mazas pilsētas?
Noteikti sāc atlikt naudu nebaltām dienām. Dzīvoklim vajag iekrāt par pirmo, pēdējo mēnes, kom.
Vai laba izturēšanās ir visu naudu iztērēt savai labsajūtai, veselības bendēšanai un visticamāk smēķēt bērna klātbūtnē un bojāt viņa veselību?Vai laba izturēšanās ir tāda, lai ģimene varētu atļauties ēst ,tikai putras?
04.05.2019 08:58 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Pīpē uz balkonu, ja nāku no mazpilsētas kur darbi nemētājas un vēl labi atalgoti, vienīgais pēc gadiem chau varēšu viņam pateikt vismaz vēl pēc trim, kad bērns būs patstāvīgaks varēšu vienu mājas atstāt un strādāt vairākas mainās,vai kādu papilddarbu vakaros, lv te tā ir piesūta vīrietim būsi jo algas zemas lai sevi pavilktu. Vīrieši vairāk nopelna divtik vairāk, stulbums.
04.05.2019 09:02 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Riebjas gribas tūlīt pat iet prom, šie apstākļi
04.05.2019 09:03 |
 
Reitings 26
Reģ: 13.05.2018
Tas ir skumji, ka šeit dažas sauc savus "vīriešus" par labiem cilvēkiem, ar pamatojumu, ka nav agresīvs un labi izturas, it kā tas nebūtu reāli pats minimums. Jā, tas nevienu nepadara par labu cilvēku, tas ir tikai NORMĀLI. Pavērtējiet tak nedaudz savus standartus.
04.05.2019 11:22 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Varbūt, ka jāsāk ar risinājumu piedāvāšanu. Pīpēt var arī elektronisko cigareti un tas ir daudz lētāk. Ja pašas pīpe iegāde ir 30-60€, tad šķidrums var izmaksāt tikai 10€/mēn.
Un tās cigaretes nesmird, ir mazāk kaitīgas un atvieglina atmešanu. Var arī atmest jau sākot pīpēt e-cigareti ar beznikotīna šķidrumu. Piemuļķojot smadzenes.
http://devini.com/ka-atmest-smekesanu-bez-motivacijas/
Par alkohola lietošanu ir tā, ka ir atkarīgs kādu darbu šis dara. Ja netīru un drūmu, tad iedzert sanāk bez maz vai likumsakarīgi, tadēļ varbūt, ka nevajag viņu grauzt, bet gan mēģināt atrast veidu kā viņu uzmundrināt vai nomierināt. Var arī būt, ka priekšnieks pastāvīgi draud ar atlaišanu un viņam rodas stress+aiziet mājās un stresu rada bērni ar sievu.
04.05.2019 12:02 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Elle
Un viņš man stresu nerada? Ir parādu problēmas bet tāpat netaupa dzīvo vienai dienai?
04.05.2019 18:44 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Ak jēziņ, tu tiešām izklājies kā viņa priekšā un esi kājslauķe un vēl ietaupi naudu lai tam jampampiņam sanāk cīgām un aliņiem?
Izklausās ka tavam "labestīgajam" vīrietim ir alkohola problēmas, ja katru dienu var sūkt kokteilīšus un aliņus.
Esi taču stingrāka pret viņu. Vai nu sūti veci ārstēties vai liec viņu no mājas ārā. Tas NAV normāli!
04.05.2019 18:59 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Nu tu upurējies viņa labā, tas arī viss.
Meģini turēties uz savām kājām,ok attaisnojumi vienmēr būs, bet nu, kam tev tāds vīrietis der?
Tu reaāli dzīvo viņa dzīvi,ne savējo.
04.05.2019 19:13 |
 
Reitings 46
Reģ: 04.12.2018
Šķirties arī nav viegli jo zinu kad būs cilvēki kas iebildīs un brauks man virsū, kapec tu tā un šitā, kas tad tev trūka u.t.t no malas jau viss labi izskatas, bet nu uzskatu kad ir viņš alkoholiķis pat pats atzinis un nav noliedzis, ja pēdējo kapeiku nodzer un zin kad varēs tāpat aizņemties, tas jau ir līmenis, iedzīvoties radinieku makos! Tas velk ģimeni nereāla bedre?Vēl pie tam dzīvoju viņa pilseta, pate no savas ģimenes esmu tālu vismaz 100 km, un nav pie kā vērsties manējie vecāki tādi paši kā vins?
04.05.2019 20:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits