Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apģērbs ar plašāku daļu krūtīs

 
Reitings 1
Reģ: 08.04.2019
Sveiki!
Rakstu, jo mana sieva ir savā dzīvē diezgan daudz samocījusies, meklējot apģērbu, un biju domājīs, ka varbūt kāds šeit varētu kaut ko ieteikt.
Viņas figūra ir more or less "hourglass", bet viņas krūtis ir apm. GG-JJ un viss, ko viņa atrod, ir vai nu mazs krūtīs vai nu labs krūtīs, bet kā maiss visur citur. Varbūt ir kādi veikali, uz kuriem varētu konkrēti aiziet pēc šāda apģērba?
Varbūt ārzemēs vai internetā?
Paldies!
08.04.2019 18:18 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Te nu visticamāk būs jādraudzējas ar šuvēju. Pirkt to izmēru apģērbu, kas der krūtīs un viduklī iešūt. Var pameklēt arī Asos Plus size segmentā, ja neder/nepatīk, var sūtīt atpakaļ.
08.04.2019 18:25 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
GG izmēra krūtis? Hour glass figūra? Negribas izklausīties rupji, bet vai tiešām? Vai nav tā ka viņa ir apaļīga un tāpēc tā ir ka nekas neder, jo visas korpulento dāmas ir veidotas plandošas un lai neizceltu to ko nevaig izcelt. Internets ir pilns ar interneta veikaliem lielo krūšu īpašnieciem , bet protams tad cena arī būs atbilsotši liela.
08.04.2019 18:28 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Gamergirl, figūra ir figūra - nav jau svarīgs izmērs. Var būt 2 sievietes, abām tas GG vai XX kilogrami vai vēl kas, viena būs kā muciņa, otra, kā hourglass, citai vēl bumbiers vai citas figūras. Kilogrami jau nenozīmē, ka visām automātiski būs muciņas forma.
08.04.2019 18:34 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Zinas tante es nesaku ka viņa muciņa, vienkārši vai virietis šajā gadījumā nav iedomajies ko neiespējamu un tāpēc uzdevu jautājumus.
08.04.2019 18:36 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Kāpēc gan lai tas būtu kas neiespējams? Man ir pietiekami daudz paziņas ar šāda veida figūru, nevaru gan pateikt, vai tik lielām krūtīm, bet varbūt ka uz to pusi. Superslaidi skaliņi viņas nav, bet smilšplksteņa figūra ir krietni izteiktāka, kā tām slaidajām, kam figūru veido kaulu uzbūve.
08.04.2019 18:39 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Zinas tante, es zinu kā izskatās GG krūtis un tai meitenei nav ne L izmērs nē XL. Protams es nesaku ka viņa ir resna vai vēl kas cits, bet viņa apzinās ka pieguļošu apģērbu neatrast un arī iespējams tas nebūtu labākais variants. Protams ja viņa gribētu tādu tad tā nav man darīšana. Es uzdevu jautājumu autoram, lai labāk saprastu situāciju un varbūt kaut ko ieteiktu, bet tāpēc uzreiz nevajag spekulēt par to vai viņa ir vai nav apaļa un līdzīga tavam draudzenēm .
08.04.2019 18:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Protams ja vien šai kundzei nav krūšu implanti un tad viss ir iespējams.
08.04.2019 18:57 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Gamegril, krūšu izmēru nosaka starpība centimetros starp apkārtmēru krūšu vidusdaļā un apkārtmēru zem krūtīm. Var būt korpulenta sieviete B izmēra krūštura bļodiņu un ar L izmēra apģērbu. GG izmērs norāda uz to, ka krūtis ir daudz, daudz apjomīgākas par apkārtmēru zem krūtīm, un tad neviens standarta apģērbs neder. Kāpēc lai slaida sieviete sevi slēpj zem paltraka, jo krūtis milzīgas? Paltrakā viņa tad tiešām izskatīsies resna.
Autoram neko ieteikt diemžēl nevaru.
08.04.2019 19:57 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Ieteiktu esošo apģērbu papildināt, pakombinēt ar jauniem akcentiem. Gan jau sieva plika nestaigā, un garderobē šis tas ir. Papildināt ar smukām šallītēm, piemēram. Iegādāties kardiganus, kas ir apģērbs, kurš uz krūtīm "nesēž", bet pieejams dažne dažādās krāsās un fasonos. Zem kardigana var vilkt topu, maiku, kleitu, blūzi, svīteri utt. Kāpēc gan nepastaigāt pa humpalām? Tur bieži vien ir atsevišķi saliktas drēbes ar uzrakstu - lielāki izmēri. Un starp tiem lielajiem izmēriem var paveikties atrast arī ko lielām krūšu ïpašniecēm.
Konkrētus veikalus diemžēl ieteikt nevaru. Ja augums nestandarta, tad jārēķinās, ka Latvijā apģērbu tirgotāji tomēr koncentrējas uz vidējo.
08.04.2019 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits