Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatīk Uķi Puķi!

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveiki visiem! :-)
Pēdējā laikā esmu daudz aizdomājusies par savu atteicību dzīvi. Ir bijušas vairākas attiecības ,bet nevienas tā arī nav normāli izveidojušās. Un viens no iemesliem ir tas, ka man nepatīk tās "uķi puķi" attiecības.
Visiem puišiem vienmēr ir bijusi vajadzīga tā nenormālā uzmanības, mīļošanās dienā un naktī. (t)(s)
Taču man, piemēram, gulēt patīk neatkarīgi - nepatīk, ka apķer pa nakti, ka piespiežas, liekas, ka es tieku nospiesta un man ir karsts un vispār nevar pagulēt. :-/ Tas tik tāds uzskatāms piemērs.
Un pēdējā laikā ar vien biežāk iezogas doma - vai tiešām tā ir visiem vīriešie?
Nav gluži tā, ka man nepatīk tās mīļuma izpausmes, pati varu būt bezgala mīļa, bet ne tad, kad man to pieprasa 24/7..:-| Un tikko kā man negribas mīļoties, mani sauc par aukstu personu..jā, paši puiši to saka!
--
Kādi esat Jūs? Vai tiešām attiecības sastāv no tās maigošanās non-stopā? :-((s)
08.04.2019 09:01 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nav visi tādi vīrieši ir dažādi.
Viens grib visu nakti apskaut, otrs pirms gulēt iešanas samīļot, apskaut, trešais ātri atlūzt.
08.04.2019 09:05 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man neder trešais variants. Tomēr gribas, lai pirms miega samīļo.
08.04.2019 09:06 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
sniegpulksteniite Mani apmierinātu tas otrais variants, kad apskauj, iedod buču un gulēt.
Bet tas tik tāds viens piemērs.
08.04.2019 09:07 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Nav visi vīrieši vienādi:-D
Sievietes taču arī nav vienādas. Jocīgs apgalvojums.
Mans draugs nav baigi mīlīgais. Pirms gulēt iešanas sabučojamies, varbūt kādas dažas minūtes apķeramies un tad guļam katrs savā pusē lielākoties. Pa dienu arī varbūt pāris bučas, bet ir dienas, kad nav. Esmu pie tā pieradusi. Ja man uznāk vēlme pēc mīļuma, pabužinamies, bet tas ir reti.
Vai slikti? Domāju, ka nē.
08.04.2019 09:14 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Rosèy Atvainojos, ne gluži tā to biju domājusi, ka visi vienādi. ;-) Man patrāpījušies visi tādi, kas nenormāli alkst pēc tā mīļuma, ka ne pagriezties, ne apgriezties :-/ Tāpēc arī radās jautājums par to vai citiem arī tā ir.
08.04.2019 10:33 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
TokyoDream, loģiski, ka visi vīrieši nav vienādi, bet tavā gadījumā, varbūt, ja visi vīrieši, kas tev ir bijuši, ir ar šādu īpašību, tad tu pati tādus izvēlies. Vaina nav vīriešos, bet tajā, ka tu tādus izvēlies/piesaisti.
08.04.2019 10:36 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
raven kā, lai es to pašā sākumā noskaidroju? Visu laiku bijis tā, ka tā pārmērīgā mīļošanās nāk vēlāk. Sākumā tas viss tiek apslēpts, pat nezinu kāpēc. Viens man tā arī pateica, ka viņš sākumā izlikās par labāku, lai tikai piesaistītu viņu :D Pat nezinu vai tas ir saistīts.
08.04.2019 10:38 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man savulaik arī bija tāds puisis, kuram visu laiku vajag to čubināšanos. Tā kā es arī neesmu tendēta uz nepārtrauktu turēšanos rociņās utt., tad tās attiecības diezgan ātri izjuka. Principā, ja tās mīlestības valodas nesakrīt, tad attiecībās sapratnes nebūs. Tomēr ir vajadzīgs, lai vēlmes puslīdz sakrīt.
08.04.2019 10:38 |
 
Reitings 1604
Reģ: 26.01.2016
Viss ok! Es nexinu, grūti pateikt, jo rozā briļļu periodā liela daļa čabulīši. Mēs arī tādi bijām, kkā pagāja laiks un mīlināšanās iegrozījās tā kā ir tagad..
Tu skaidri pasaki, ka Tev nepatīk non stop čubināties un meklē tādu pašu, bet, ja Tev samuld par to, ka viņam arī tā ir, tas nav forši.:-| grūti izfiltrēt.
08.04.2019 11:29 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Mīļoties vajag, bet ar mēru. Man nepatīk, ja es ko daru, skatos kādu raidījumu, kas mani interesē, viņam nē un tad nu sākas čubināšanās:-D man arī traucē gulēt virsū uzkrautās kājas un rokas, gribu brīvi justies. Ex bija pasācis knaibīties, apskāva un tad nu knieba visur, ļoti nepatīkami. Bail bija pietuvoties viņa rokas stiepiena attālumā vai paiet garām.
08.04.2019 11:36 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Man patīk visa tā mīļošanās un viņam patīk. Protams visam ar mēru(l)
08.04.2019 12:06 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Ja dzīvo kopā - un var dažas dienas vienkārši nesabučoties.. man tas galīgi nederētu :-D
Paši īsti ne sarunājot - esam nostādījuši robežas, kad var mīlināties un, kad nē. Kad kāds strādā, ir pie stūres, un vai esam cilvēkos - ir strikts nē. Man personīgi nepatik, sabiedrībā ēst viens otru :-D bet tā - katru dienu ir skūpsti, “ Es tevi mīlu “ un jauki vārdi un glāsti.
Ir cilvēki, kuri ir vēsāki - un tas nav ne slikti, nelabi, tā vienkārši ir. Protams bēdīgi, ja attiecībās satiekas cilvēki, kuriem ir dažādi ūķi puķi uzskati :-D bet runāt - vajag vienakarši runāt!
Attiecības ir darbs un kompromisu māksla - ja tavam vīrietim ir tik svarīgi, skatoties televizoru tevi apskaut un nobučot kaklu - nu atļauj viņam to. Bet, viņš tad, lai piekāpjas Tev noteiktos brīžos. Visu taču var izrunāt.
08.04.2019 12:45 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
īstaunvienīgā par to es arī runāju - bija jau tik tālu, ka es pat traukus nevaru nomazgāt vai istabu sakārtot un visādus citādus darbiņus padarīt. :-/ Neesmu jau kāda bezsirde, kura vispār nemīļojas. :D Man to patīk darīt, bet tiešām ar mēru! :-)
08.04.2019 12:51 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Nu, Tu sāc viņam arī tā darīt - visu laiku bučo un lien klāt, lai saprot, ka nav forši :-D
08.04.2019 12:53 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Ļoti labi Tevi saprotu! Man attiecībās vienmēr bijis tā pat, bet par aukstu gan neesmu saukta. :-D
Man patīk gulēt brīvi, bez apskaušanās utt. Sākumā ļauju sevi apņemt pirms miega 5-10 min un tad pasaku, ka man ir karsti un lai atgriežas savā gultas pusē. :-D Arī uzmanību pa dienu prasa daudz un dikti, bet ne vienmēr to sniedzu jo nav laika tikai čubināties vien.
Noteikti neuzskatu, ka attiecības sastāv tikai no maigošanās vien, taču tas ir svarīgi attiecībās un ik pa laikam jau vajag. :-)
08.04.2019 15:08 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Gan jau tajā brīdī, kad "atšuvi" čali par to, ka šis pārāk daudz vēlas čubināties, citviet kāda meitene lēja asaras par to, ka viņas draugs pārāk reti vēlas skūpstīties un apskauties :D
Nu nav, nav visas attiecības vienādas, gluži tāpat kā cilvēki. Mīlestības izpausmju daudzums nenosaka attiecību kvalitāti un pašas mīlestības kvēlumu, galvenais ir tas, lai pārī abiem sakrīt šī vajadzība pēc mīlināšanās - lai arī cik stipra vai vāja tā būtu.
Es esmu no tiem, kam patīk un absolūti vajag regulāri čubināties un likumsakarīgi arī mans puisis ir tāds pats. Protams ārpus mājām tas viss notiek pieklājīgi un nelecot apkārtējiem acīs, bet mājās... labāk nestāstīšu, sašķebināšu te citus :D
08.04.2019 15:31 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
TokyoDream cik ilgi esat kopā? Ja tas ir attiecību sākums tad skaidrs kapēc vīrietim gribas mīļoties utt. Katru attiecību pirmie 6 mēneši paiet ar rozā brillēm un uķi puķi. Man patīk mīļoties un pieskārieni. Mazliet pietrūkst tā perioda kas bija atiiecību sākumā, jo tagad ir rutīna un dažādi darbi. Protams tradīcijas tiek ievērotas-atvadu buča,apskāvieni utt.
08.04.2019 15:47 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man šķiet, ja cilvēks tiešām ir uz to tendēts, tad tas nepāries arī pēc svaigā iemīlēšanās posma. Mums piemēram sen jau rozā briļļu periods un pirmais pusgads ir garām, bet tik un tā ikdiena ir pilna ar mīļuma izpausmēm. Protams nav tāpat kā sākumā, kad varēja visu dienu gultā novāļāties un pilnai laimei vairāk neko nevajadzēja :D bet neieteiktu cerēt, ka cilvēks krasi mainīsies tad kad brilles nokritīs.
08.04.2019 15:52 |
 
Reitings 224
Reģ: 20.10.2015
Piekritu - Bonecutie, arī attiecības sen pagājis rozā vienradžu laiks, bet viss ir tāpat. Tiesa, gan mēdzam no vāļāties visu dienu gultā paņemt - negaidītu brīvdienu pēkšņi un visu dienu tik rupji sakot bučoties :-D
Arī, ja Tu atšuj puisi - tad vajag padomāt kādā tonī tas pateikts un citas nianses. Varbūt bija pārāk rupji, vai kā
08.04.2019 15:55 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
īstaunvienīgā noteikti nenoliedzu, ka tas kādreiz darīts skarbāk..bet tikai pēc tam, kad pēc pāris runāšanas reizēm nesaprot, ka es tā nevaru visu laiku. Kad biju atteicībās, par to visu laiku runāju (tiešām maigi, neaizskarot), bet cilvēks vienkārši nesaprot. (t)
08.04.2019 16:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits