25-gadnieku krize - vai nopietni?

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveiki visiem! :-)
Daudz neiedziļinoties vēlos jautāt vai 25-gadnieku krīze tiešā, pastāv un vai kādai tas ir bijis izteikti?
--
Šorbīd iestājies tāds periods, ka vispār nesaprotu, kas ar mani notiek. Itkā viss ir labi - ir darbs, esmu apmierināta ar algu, nav gluži tā, ka nepatīk tas, ko daru. Ir izglītība iegūta pietiekoši laba.
Nesen gan ir beigušās attiecības un tagad jūtos pavisam pazaudējusies. Nē, man nepietrūkst bijušā puiša, bet ar jauniem nemaz negribas tikties.
Mēģināju ieviest jaunus hobijus, ir arī lietas, kas aizrāvā, bet tik un tā nejūtos labi. Pārsvarā staigāju nopietna un varbūt pat dusmīga. Grūti izskaidrot to sajūtu. :-/
Bieži arī uznāk pinkšķis ne par ko. :'-(
--
Padalieties pieredzē, lūdzu! :-)
26.03.2019 11:02 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
TokyoDream nav Tev nekādas 25 gadnieka krīzes. Tā krīze Tev bija iestājusies jau sen, bet dēļ tā ka Tu visu laiku biji apgrozībā, jeb bija studijas, darbs, attiecības un t.t. Tev nebija laiks to apzināties. Tagad, kad daudz kas ir aiz muguras, ši te krīze ir nostājusies Tev pretī pilnā augumā un ar seju pret seju. Padomā par to. ;-)
05.04.2019 23:20 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Man bija krīze ap 26, 27 gadiem. Jo sapratu, ka man jau tuvojas 30. To, ko vēlējos sasniegt, vēl neesmu sasniegusi, bet laiks skrien, sejā jau parādās pirmās krunkas, vecākiem jau matos sirmums. Tolaik daudz domāju, cik trausla ir cilvēka dzīvība, cik ātri skrien laiks, par to, kāda ir dzīves jēga. Manuprāt, šis ir arī laiks, kad cilvēks sāk vairāk apjaust, ko patiešām vēlas, atmest domas par to, ko teiks citi. Es pat neteiktu, ka ap šo laiku ir krīze. Tā drīzāk ir nepieciešama transformācija. Katras pārmaiņas pavada lielāks vai mazāks haoss. Tas viss uz labu, galvenais neieslīgt tajā haosa periodā.

Skaisti, patiesi un liek aizdomāties! Pilnībā piekrītu!
05.04.2019 23:29 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Man izklausās tā: karjerā viss virzās, bet privātā dzīve (attiecības), ne tikai nevirzās, bet esi atmesta nulles punktā (bez partnera). Būtu partneris, attiecības, kas virzās (randiņi, kopdzīve, bildinājums, kāzas, bērni, mazbērni), krīzes nebūtu.
06.04.2019 00:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piekrītu viedoklim par to, ka tas. airāk saistīts ar dzīves notikumiem.
iesaku kritiski izvertet to, kas tiesi tevi neapmierina (varbut pat vienkarsi garlaiko, neinterese) un izmaini to.
+1
06.04.2019 00:12 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Man izklausās tā: karjerā viss virzās, bet privātā dzīve (attiecības), ne tikai nevirzās, bet esi atmesta nulles punktā (bez partnera). Būtu partneris, attiecības, kas virzās (randiņi, kopdzīve, bildinājums, kāzas, bērni, mazbērni), krīzes nebūtu.

Viedā Minka Tu to nopietni? Nav bikšainā blakus un nu jau krīze ir klāt? Psiholoģiski veselam cilvēkam tā nemēdz būt, citādi tā visa valsts būtu pārņemta ar krīzi.
06.04.2019 00:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits