Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Virtuve pārtop par istabu

 
Reitings 333
Reģ: 09.09.2015
Vēlos pastāstīt par savu jauno atklājumu
Ar draugu dzīvojam 2itabu dzīvoklī, bet pieteicās mazais un prasījās jau 3istabu dzīvoklis.
Sākām jau meklēt 3istabu dzīvokļus.... bet tad radās unikāla doma... pamēģināt virtuvi pārveidot par istabu un ēst sūtīto pārtiku, atstāt viesistabā tiaki mikroviļņu krāsni un tējkannu un viss.
Tā arī izdarījām. Un secinājumi p'ev vairāku mēnešu pārbaudes kā ir - iepriecinoši.
Sāksim ar to ka līdz šim pārtiaki tērējām ~250eur uz abiem un ārpus mājas ēdām 2-3x nedēļā... šobrīd ēdam sūtīto pārtiku pilnvērtīgas porcijas... atradām jēdzīgu piegādātāju un gatavaotāju.. uz pārtiku abiem šobrīd sanāk 600eur
Bet tas ir vienīgais mīnus... bet tik daudz plusi tagad radās ar šo gājienu..kas to atsver
1. nebija jāmaian dzīvoklis jo atradām iespēju ieviest 3. istabu.. attiecīgi aiztaupījām laiku un nerbvus un naudu pārvāšanās epopejai un jauna dzīvokļa meklēšanai. un 3istabu dzivokli ir parasti lielaki un dargaaki.. ari komunalie lizdartio butu lielaki
2. Kopšs mājās negatavojam ūdens patēriņš samazinājās pa 30% (naudas izteiksmē tie ir nepilni 10eur mēnesī)
3. Gāzes pievadu vispār varējām noslēgt (pāris eur mēnesī ietaupījums)
4. Kopšs negatavoju mājās mēnesī aiztaupu ~17-20h sava laika mēnesī
5. Edienu piegādā pie mājas durvīm.. attiecīgi aiztaupam mēnesī ~7-8h sava laika ko savlaik vazājāmies pa veikalu pērkot pārtiku un stāvot rindā + ceļš uz veikalu... un arī ~7eur mēnesī degviali ko tērējām braucot uz veikalu
6. Tākā mumjs nebija tvaika nosūcējs tagad nav jāvēdina regulāri māja pēc cepšanas virtuvē kad pilns ar dūmiem.
7. Ediens ko suitam ir sabalansets un grbetos domat edam veseligak un dazadaak neka agraak.. un ediens ir ertas karbinas ka viegli panemt lidzi uz darbu ja vajadzigs.
8. tagad beidzot varam rekianties ar konstantu sumu partikai nevis ka agrak sis cipars medz staigat jo redz reizem atlaides reizem neee...
28.02.2019 09:45 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Protams, katrs dara kā grib. Bet es redzu tikai mīnusus
- katru nedēļu atkārtojas ēdiens, apniks.
- ja nu es gribu rīt kotletes, bet atved lasi?
- dzīvokli izlemjot pārdot, varētu būt interesanti.
- bērnam arī tiks porcija sūtīta? Vai pārtiks no burciņēdiena, bet pat pēc tā tak uz veikalu jāiet?
- man patīk ēst gan mājās, gan ārpus , gan 3.dienas vecu zupu, bet man patīk pašai izlemt, ko ēst, bieži vien foršākās receptes top spontāni.
- sanāk tagad uz kafejnīcu/restorānu izejot jāatsaka porcija?
- ok, tā dzīvot mēnesi, 2. Gan jau apniks, sagribēsies zupiņu...:-D
03.03.2019 21:36 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Viesnīcu brokastis tika minētas kā piemērs, cik ātri var apnikt vienveidīgs ēdiens neskatoties uz “ lielo piedāvājumu”.

Tieši to arī es biju domājusi. Atceros, ka bijām Roviņ viesnīcā uz salas, par dažiem ekstra simtiem euro varēja dabūt arī iekļautas vakariņas katru vakaru. Piemaksājām un kaut arī katru vakaru bija cita tematika - Itāļu, Spāņu utt., ēdieni, es tiešām sapņoju pēc vienkāršām mājas vakariņām, nu kaut vai tomāts ar krējumu :-D. Nē, nu ja jāed tad jāēd, bet visu laiku pasūtīt ēdienu no "restorāniem" un ziedot virtuvi, es tiešām nevarētu.
02.03.2019 17:52 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Gan bei netika minēts kā “ krutais “ restorāns, bet gan ēdiena daudzveidības pēc. Var nomainīt kaut vai pret Vairāk saules.
“ krutajos “ restorānos nemaz nav bezgalīga ēdienu izvēle. Tādos es bieži ieeju vai pieeju - apskatos ēdienkarti un aizeju - ja nav tas ko es gribu.
Izdomāju : šodien gribu pelmeņus un būs man pelmeņi :-D
02.03.2019 17:36 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
probability.
Viesnīcu brokastis tika minētas kā piemērs, cik ātri var apnikt vienveidīgs ēdiens neskatoties uz “ lielo piedāvājumu”.
Tik pat labi var salīdzināt ( teiksim ) gan bei, kur ēdienu izvēle ir diez gan plaša, bet katru dienu ( kaut vienu ēdienreizi ) ēdot tur - ātri vien tas apniktu. Tāpat kā brokastīs ir plaša izvēle, bet ne visu no tur piedāvātā ēdiena ēdam un katru dienu brokastīs olas arī neēdīs.
Es te vienu nedēļu beztēmād rakstīju, ko ēdu brokastīs ( tīri savai intresei un atmiņai). Rezultātā bija pilnīgi atšķirīgas brokastis no dažādām kultūrām.
Tāpēc lai gan viesnīcu brokastīs ir plašs sortiments, tomēr lielākoties ir vienāds sortiments. Tā kā es dzēmmaizes , lēto sieru vai desu maizes vai cukurotās pārslas vai bulkas neēdu, tad atliek vien olas ar kaut ko. Tāpat arī no gan bei man garšo tikai daži ēdieni.
Un tad pats attiecas uz jebkuru restorānu, ja tajā ir jāietur maltītes mēnesi no vietas.
02.03.2019 17:30 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
viesnīcu brokastu piedāvājums tika minēts kā piemērs plašajai izvēlei

Interesanti, ka viesnīcas kā piemēru plašai ēdienu izvēlei minējāt tieši jūs pašas, kuras nepiekrītat, ka tur ir plaša izvēle :D Neviens cits viesnīcas kā izcilu ēdināšanas iestādi nav minējis. Un saprotams, ka nav, jo ēdināšana nav viesnīcu primārā funkcija. Tik pat labi varētu sākt apspriest autoostas un lidmašīnas. Šīs vietas vienkārši nav domātas tam, lai tur ēstu brokastis, pusdienas un vakariņas mēnesi no vietas.
02.03.2019 12:12 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Lai arī neesmu sajūsmā par gatavošanu darba dienu vakaros, un reizēm tas tā kaitina, ka labākās vakariņas atved Wolt kurjeri. Nespētu iedomāties dzīvi bez virtuves ilgstoši.. :-| kur nu vēl, ja būtu bērni.
02.03.2019 11:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk, ka mājās gatavotam ēdienam pati izvēlos produktus, garšvielas. Gatavošana, manuprāt, ir arī laba garīgā atpūta.
Turklāt bērniem gribētu iemācīt galda kultūru. Ka mājas zupu var ieliet skaistā terīnē, cepeti novietot gaumīgā servējamā traukā utt. Tāpēc es nespētu dzīvot bez virtuves.. drīzāk guļamistabu varētu pārvērst par virtuvi.
:D :D
02.03.2019 11:29 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Donata
Varbūt neskaidri izteicos :D Doma tā, ka jebkuru ēdienu var pagatavot daudz dažādos veidos. Cilvēks parastais gatavo mājās, iet ēst u dažādām ēstuvēm, pasūta ēdienu uz mājām no dažādām ēstuvēm. Tas, kas tiek piedāvāts šajā tēmā apspriešanai- iespēja sevi piesaistīt vienam ēdināšanas uzņēmumam veselu mēnesi, turklāt visas maltītes sagatavotas iepriekš (nekas svaigi gatavots). Vai es gribētu mēnesi vai ilgāk no vietas ēst vienā ēdināšanas iestādē visas trīs maltītes bez iespējas pašai izvēlēties katras ēdienreizes ēdienu? Noteikti nē.
02.03.2019 10:50 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Viedā Minka, tu pati sāki runāt par gardēžiem, kas nav sajūsmā par sabiedrisko ēdināšanu :-D man tas liekas vienkārši smieklīgi :-D iztēloties "gardēdi", kurš ir sajūsmā tikai par savu mājas ēdienu. Un par cilvēkiem, kas ēd ārpus mājas (bieži vien tērējot uz ēdienu daudz naudas), apgalvot, ka viņiem ēdiens ir tikai degviela :-D
02.03.2019 10:39 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Donata
Šī diskusija ir par virtuves likvidēšanu par labu sabiedriskai ēdināšanai. Un viesnīcu brokastu piedāvājums tika minēts kā piemērs plašajai izvēlei. Man patīk viesnīcu piedāvājums, bet limitētu laiku. Pēc nedēļas tas piedāvājums jau ir apnicis. Itāļu kruasāni ir brīnišķīga, bet nedēļu vai vairāk no vietas brokastīs ēst bulku, ir kā ir. Viena brenda musli piedāvā sabiedriskā ēdināšana. Bet vienam brendam mēdz būt dažādu garšu musli.
02.03.2019 10:18 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man gan konservētas zivis, vai gulašzupa brokastīs netraucē. Es ar interesi nogaršoju vietējos ēdienus brokastīs.
02.03.2019 10:05 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ir cilvēki-gardēži, un ir cilvēki, kuru konservatīvisms liedz baudīt dažādu zemju garšas. Kuriem arī Itālijā vajag, lai pasniedz biezpienu ar lociņiem un rupmaizi.
Es tiešām neuzskatu par gardēdi cilvēku, kurš ēd viena brenda musli :-D
02.03.2019 10:01 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Viesnīcās nemēdz būt zivju konservi- šprotes, tuncis, ķilavas. Arī lasis ne vienmēr ir.

Stokholmā Radissona gan bija ļoti daudz zivis brokastīs un vispar izvēle diezgan liela, arī olas jau daudz viesnīcās var uzvārīt pats, līdz ar to izvēlēties cik cietu un mīkstu. Pat Londonā 3zvaigžņu Ibis hotelī bija šāda iespēja. Latvijā Villa Anna brokastīs arī pasniedz zivs konservus, bet man brokastīs kaut kā neiet kopā ēst konservus. (t)
Nav jau tā ka esmu gluži ļoti izvēlīga uz ēdienu, bet mājas ēdiens ir mājas.
02.03.2019 09:55 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Viedā Minka.
Jā, mēs ik pa laikam sērfojam kopā. :-D
02.03.2019 09:49 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Un vēl sūdīgāks brokastu variants ir, kad atnes jau gatavu šķīvī ar 3x siera šķēlēm, 3x desas šķēlēm, 3x laša šķēlēm - sviestu, maizi un kafiju.
Vai Itālijā bulka ar kafiju tādas ir viņu tradicionālās brokastis. Bet man tās parastās bulkas negaršo.
02.03.2019 09:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ak, jā, viesnīcās vēl nav biezpiena ar skābo krējumu un ar svaigiem zaļumiem, bezpiedevu jogurta ar klijām, siera rituļu, zaļā beramā siera (ar sierāboliņa garšu), utt. :D
Zīle
Mēs uz viena viļņa
02.03.2019 09:42 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ha, atcerējos kā uz mani skatījās citi viesnīcas viesi ( ja nemaldos tad bija Venēcijā ), kad es uztaisīju no vārītas olas olmaizītes - mājas gaumē :-D:-D:-D
Vēl tagad tādas pārsteigtās un neizprotošās sejas atceros.
Tunājot par birsnīcu olām 99% gadījumu tās ir pārvārītas un tādas es neēdu. Savukārt 5min olas man ir nedaudz par jēlu, tas gan neattiecas uz Benedikta olām.
Eju vārīt olas.
02.03.2019 09:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Donata
Iepriekš sagriezti dārzeņi sulojas, apkalst. Nevar salīdzināt ar tiko sagrieztiem. Viesnīcās arī dārzeņi ne vienmēr ir labākie- "plastmasas" tomāti (Getliņu tipa tomātu tur parasti nav), utt. Ja jogurts, tad 1 vai 2 veidu, bet man varbūt garšo tieši meža zemeņu vai melleņu vai kāda cita garša. Brokastu pārslas parasti ir kukurūzas un kāds musli. Bet ne visi musli ir vienādi garšīgi. Man, personīgi, ir savi favorīti brendu ziņā (piedevas un saldumu līmenis), bet viesnīcā vienmēr ir viens un tas pats. Pat olām ir daudz veidu. Man garšo mīksti vārītas ar jēlu dzeltenumu, bet viesnīcā ir tikai cieti vārītas (un aukstas-fuj!), omlete var būt kā omlete (stingrs klucis) vai kultenis (mazi mīksti gabaliņi). Cepta ola var būt izcepta no abām pusēm vai no vienas atstājot vai neatstājot dzeltenumu saceptu. Viesnīcas parasti nepiedāvā vairāk par 3 olu veidiem. Tāpat viesnīcās parasti nav paipalu olu, bet tās garšo citādāk.
Pat maize viesnīcā ir 3 veidu, bet iepriekš sagriezta- sakalst. Ir garšīgākās blatmaizes/rupjmaizes un ne tik garšīgas. Viesnīcā jāēd tas, kas ir. Viesnīcas arī ievārījumi ir pāris veida, bet man varbūt garšo specifisks- melleņu, brūkleņu. Viesnīcās nemēdz būt zivju konservi- šprotes, tuncis, ķilavas. Arī lasis ne vienmēr ir. Un pastētes. Sieri arī ierobežoti, bet es priekšroku dodu konkrēta brenda krēmsieram.
Ir cilvēki- gardēži ar jutīgām manām un ir cilvēki, kam dzīvē svarīgākas citas lietas, bet ēdiens ir tikai degviela. Pirmie nav sajūsmā par sabiedrisko ēdināšanu, jo tā ir limitēta, bet otrie- laimīgi, ka nav tam jātērē laiks.
02.03.2019 09:36 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.04.2018
Putras, desiņas, olas, pankūkas, musli, brokastu pārslas, žāvētie augļi, piens, sastāvdaļas visādām maizītēm, augļi, kruasāni, bulciņas, jogurts, sulas, gaļa, siers, dārzeņi... kas ir mājas brokastis?

Jā, nu apmēram jau to ko nosauci ēd jebkurš mājās, bet man pat šķiet, ka cepta ola garšo savādāk mājās nekā viesnīcā :-D Tie uzpūstie olu kulteņi nu galīgi negaršo kā mājās un neesmu nekāda super gatavotāja, bet es tiešām ilgstoši nespēju ēst ārpus mājas (t)
02.03.2019 09:21 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Bonjour, ko tad tu tādu ēd brokastīs, kas nav viesnīcā?
Putras, desiņas, olas, pankūkas, musli, brokastu pārslas, žāvētie augļi, piens, sastāvdaļas visādām maizītēm, augļi, kruasāni, bulciņas, jogurts, sulas, gaļa, siers, dārzeņi... kas ir mājas brokastis?
02.03.2019 08:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits