Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Amerika,amurikaanji

 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
satiku vienu shodien amurikaani no amerikas kko runajaam es padomaju un vinjam saku amerikaa tur jau darit nav ko,jo es teicu skatijos domaju bija doma majami dzivot ka itka skaisti bet tur taas viesuljveetras jeegas nav,tad saku taa lasvegasa tur viena pilseeta pa visu tuksnesi jeegas nav,tad teicu nu leonardo dicaprio ka bija doma losandzelosaa dzivot kur holivuda nu taa itka varetu but vienigaa normalaa vieta un kad vairak paskatiijos tur tani losandzelosaa 50 bandas visi viens otru shauj nost vakaraa braukaa tie no bandaam ar pistoleem pa pilseetu vienas problemas un bistams rajons,un njujorka taa vispar neder skraidi tur kaa meerkatjis starp panelju maajaam,jo tur jau neka vairak par tam panelju maajaam nav.Nu un vinsh apklusa un nerunaja ar mani vairs,es negribeju tur troljot vai vinju apvainot mazliet domaju pateikshu savas domas bet nu atkal saskaros varda brivibas muusu pasaule nav,tu nevari teikt kaa domaa,ko juus domajat par ameriku?
22.02.2019 21:30 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
un vini tur amerikaa nesaprotamu iemeslu deelj ar baltmaizi apseesti,nu es eedu baltmaizi bet nu taa tachu ir tikai baltmaize,shito vecriga dzivoju vislaik nesapratu nu re ku kafe ieej paed norm edienu pa 5 eur un preti kfc baltmaize nu un visi kas jaunaki jaunieshi traki uz baltmaizi,baltmaize trendaa viniem,kapec vini norm edienu neatzist nezinu un amerika tas pats baltmaizi est trenda visiem
22.02.2019 21:35 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
A tu esi pamēģinājis lopsēt baltmaizi katru dienu? Reāli izraisa atkarību. Lomkas ne pa jokam, ja gribas atmest.
22.02.2019 22:22 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Jā, tā nu te ir. Tikai četras pilsētas vien. Veikalos nekas cits, izņemot baltmaizi, protams, nav atrodams. Uz katra stūra tikai paneļu mājas vien. Ej pa ielu un gluži kā krievu "Ирония судьбы, или С легким паром" apmaldies, jo vairs nezini kur atrodies - Maiami, Losandželosā, Lasvegasā vai Ņurjokā. Paneļu mājas vien. Un visas vienādas. Un kur nu bez bandām. No 100 iedzīvotājiem 99 būs iesaistīti bandās. Vakaros te visi viens otram uzbrūk, šaudās, spridzina bumbas un šauj petardes. Bet neuztraucies, Di Kaprio ir drošībā!
22.02.2019 23:33 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
dikaprio jaa(l)bet mani tapat meitenes vairak mil ka dikaprio (l) par tam bandam piekriitu tur katram amerika ierochi atljauti droshi tur nav,es jau nesaku ka amerikaa viss slikti,varbut man nav miljonu tik daudz un tapec uz turieni nevelk kkaa,pa lielam taa amerika liela saadzha skaitas,nu kur visi merkatji kopaa visvairak sanakushi,vai man tur jabut es nezinu man nevelk jums varbut tur darit vairak butu ko jums varbut velk
22.02.2019 23:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ir, ir te baigā sādža. Labāk nebrauc!
23.02.2019 00:31 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Kaya-es taa smeejos,lasot tavu ierakstu.:-D
Autoram-nebrauc, nebrauc-dabuusi veel "pa feisu"!(tas mans jaunvaards latviesu valodaa):-D
23.02.2019 01:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits