Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis pēc šķiršanās

 
Reitings 107
Reģ: 05.09.2014
Pirms nedēļas izšķīros ar savu draugu pēc trīs gadus ilgām attiecībām. Kādu laiku jau nekas nebija tā kā vajadzētu būt, bet šķiršanās notika spontāni manis provocēta strīda laikā, protams, no sākuma asaras no manas puses un teikšana, ka viss būs labi, tiksim galā utt, bet nekas nelīdzēja un tā nu izšķīrāmies. Viņš teica, ka viss, vairs nekad nebūsim kopā, nav jūtu un visādas citas nejaukas lietas teica, piemēram, ka visu laiku ir tēlojis, ka mīl :D lai gan pāris dienas pirms šķiršanās sāka raudāt par to cik ļoti mani mīl un nenovērtē :D Viss ir kārtībā neskumstu, esmu tikusi pāri, jūtos labāk kā attiecībās, bet nesaprotu vīrieša attieksmi - viņš ir ļoti agresīvs pret mani, es neturu ļaunu prātu, esmu nosķaņota pozitīvi, bet viņš izturas tā kā es viņam būtu ko nenormāli sliktu nodarījusi, kad tikāmies, lai samainītos ar mantām, tik nelaipni runāja, lamājās, pārmeta kaut ko, stāstija cik ļoti labi viņam ejot.. Īsti nesaprotu to, kapēc tāda attieksme, es ilgi neturu ļaunu prātu, tapēc man galīgi nav vēlmes naidoties, ko grib viņš.. Visi jau saka, ka drīz atskries atpakaļ un lūgs piedošanu, bet ar tādu naidu pret mani nu ļooti šaubos, tāpat atpakaļ neņemtu. Varbut kādai ir bijis līdzīgi un māk izskaidrot to naidu no viņa puses? Varbūt viņš nav pārliecināts par savu izvēli un ar tādām emocijām cenšas sev pierādīt to, ka visu izdarījis pareizi?
09.02.2019 16:53 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Vīrietis droši vien jūtas aizskarts un sāpināts, to arī izrāda caur agresiju. Ja vien nebija krāpšana vai kas tamlīdzīgs, dusmas liecina par to, ka nav vienaldzīgs pret šķiršanos, un tavs pozitīvisms vēl iekaisa sāli brūcē.
Varbūt viņš nav pārliecināts par savu izvēli un ar tādām emocijām cenšas sev pierādīt to, ka visu izdarījis pareizi?

Tā izklausās. Viņš nav vainīgs, viņš ir gribējis attiecības. Tu esi aizgājusi un viņaprāt visu sabojājusi, kas arī ir pamats dusmām.
09.02.2019 17:53 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
ir bijis līdzīgi, vienīgi mums tās bija pusgadu attiecības. šķiršanos ierosināja no sākuma viņš, es teicu okei labi, tad viņš protams pārdomāja un luudzaas ka negrib skirties. pēc nedēļas es viņu galīgi ratā pasūtīju. pirmo dienu luudzaas, bet pēc pāris dienām jau saukāja mani visādi, arī mājā savācot savas mantas izrādīja bērnudārza līmeņa stulbibas dažas untml. nezinu kāpēc tā bija , visticamāk viņš tā darot domāja, ka man baigi tas ies pie sirds, ka jutīšos tikpat slikti , kā viņš jutās, bet es ignorēju to visu, bija pilnīgi vienalga man. pēc apmēram pusgada mēdza uzrakstīt, tā pieklājīgi jau, bet es arī to ignorēju un tgd par laimi klusums.
09.02.2019 17:55 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Visdrīzāk viņam sāp vai arī ir aizskarts viņa ego, tāpēc cenšās slēpt to aiz agresijas maskas, lai neredzi viņa vājumu..
09.02.2019 20:58 |
 
Reitings 45
Reģ: 13.08.2018
Sāp viņam. Dabīgi neies jau tavā priekšā pinkšķēt.
09.02.2019 21:01 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.09.2014
Tur jau tā lieta, ka šķirties gribēja viņš, es to nevēlējos, tapēc nesaprotu šādu reakciju.. Kādā veidā tad es esmu viņu sāpinājusi?
09.02.2019 23:29 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Tur jau tā lieta, ka šķirties gribēja viņš, es to nevēlējos, tapēc nesaprotu šādu reakciju.. Kādā veidā tad es esmu viņu sāpinājusi?

Pakaļ neskrēji! Vienas šķiršanās laikā bija līdzīgi - skaidrs, ka čalis gaidīja, ka skriešu pakaļ, pinķšķēšu un savu dzīvi nevarēšu bez viņa iedomāties. Kad vienkārši turpināju dzīvot un viņam aizgāja, ka man bez viņa ir viss ok - sāka lūgties atpakaļ (vēstules rakstīja, puķes sūtīja, dāvanas veda, bezgalīgu mīlu solīja). Kad vairākkārt atšuvu, tiku lādēta pamatīgi. Bet es līdzīgā, sev pozitīvā attieksmē turpināju un vēlu viņam visu to labāko vēl šobaltdien. :-)
09.02.2019 23:42 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Bijusi līdzīga situācija. Bijām kopā 2 gadus. Kā kaut kas nepatika, tad bija skandāls manā virzienā, bet es kā muļķīte lūdzos, ka viss taču būs labi. Vienreiz šādā situācijā es atbildēju-ok, šķiramies. Savāc savas mantas un lai līdz rītdienai te nebūtu tavas smakas.
Lieki piebilst, ka drīz sekoja tevis nosauktā reakcija. Plus tam Vnk sāka man rakstīt sms, stāstot cik gan tagad labi viņš pavada laiku :-D
09.02.2019 23:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viņam, acīmredzot, vajag vairāk laika, lai tiktu tam pāri :)
10.02.2019 11:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits