Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mašīnas iegāde

 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Sveikas! šī ir trešā daļa manām pārdomām, jautājumiem un stāstiem par tiesībām un mašīnas iegādi :-D aizmūkot no instruktora, esmu ātri vien tikusi pie kārotajām tiesībām :-D un tagad seko nākamais solis. Laikam visčakarīgākais :-D mašīnas iegāde!
padalieties ar saviem pirmajiem auto, kas par cilvēku bija līdzi uz apskatīšanu, kam jāpievērš uzmanība, vai galu galā bija labs pirkums, vai vedāt uz servisu pārbaudīt utt. :-D
09.02.2019 16:23 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kas par cilveeku liidzi uz apskatiishanu :-D Nu varbuut panjem kaadu, kuram ir mehaanikja izgliitiiba vai vismaz pashmaaciibas/pashdarbiibas celjaa ieguuta nojeega :-D
Vistas, kuras baidaas braukt pa sniedzinju, miiljotaa vecmaaminja un krustmaate, kura cep garshiigus piiraagus - Tev nu nekaadiigi nepaliidzees |-) Tik daudz Tu taa kaa pati varbuut saproti?
Kam jaapieversh uzmaniiba? Kam Tu, pie velna, speesi pieveerst uzmaniibu, ja Tev tikko ieguutas tiesiibas un nojeega par praktiskaam lietaam nulle. To uzmaniibu varees pieveerst liidzi panjemtais cilveeks.
Ja Tev liidzi buus mehaanikjis vai vismaz "wanna be" mehaanikjis, tad shim noteikti buus idejas, kur aizdziit uz bedres un kur piesleegt pie kompja.
Kaada jeega shai sasodiitajai diskusijai Cosmo forumaa. Tavupraat te ir kaada, kura pati skruuvee mashiinas? Ej uz BMW forumu un jautaa.
P.S. Kas attiecas uz teemu, mans pirmais auto bij sporta auto, japaanis, neko siikaak neprecizeeshu. Radu un pazinju lokaa ir vesela varza, kuri profesionaali saistiiti ar auto remontu, ja man pashai vajag, varu sev savaakt veselu pavadiitaaju sviitu.
09.02.2019 17:00 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
LOL :-D nu, vai zini :-D nevajag šeit nevienu pataisīt par muļķi :-D:-D:-D
Manuprāt, šai diskusijai daudz lielāka jēga, nekā kāda padomu došana par to, vai kāda ir stāvoklī utt.
09.02.2019 17:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
BMW forums lokālais? Tur maz cilvēku, daudziem ir aizspriedumi/ marku preferences.
Ka reiz citā forumā esot jāmeklē, tad apskaties, pagooglē lielākos ārzemju forumus; tur nedēļā vairāk tematu kā visos LV forumos gada laikā!
Atkarīgs no markas un modeļa ( kas jāskatās ), pēdējo pirku jaunu, pirmo lētu un no pazīstama.
09.02.2019 17:38 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Cilvekiem nav paradums pardot mashinu ja ar vinju viss ok
No latvieshiem nevajdzetu pirkt
No lauciniekiem nevajdzetu pirkt,jo tie pa bedrem mashinu salauzushi
zem 2003 gada nevajdzetu pirkt,jo ar taam ir cauri vinjam taas ruuseet saak
09.02.2019 17:39 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Izvēlies, kuri auto parametri Tev ir svarīgi: ietilpība, sēdvietu skaits, bagažnieka izmērs, gabarīti, augstāku, zemāku, ātrumkārba, vai ir preferences uz degvielas veidu, vai gribi pēc iespējas ekonomiskāku vai tomēr jaudīgāku. Izvēlies dažus modeļus, kurus būtu gatava pirkt. Izvēlies auto, kas patīk un atbilst cenu kategorijai. Pirms iegādes pārbaudi kādā servisā, kuru izvēlies Tu, nevis auto pārdevējs. Viss.
09.02.2019 19:04 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Bija pašai aptuveni nojausma kādu gribu, draugs diezgan spēcīgs šajā jomā un piekoriģēja izvēli. Pirkums bija diezgan spontāns- iepriekš tomēr neapskatīts modelis, jo vidējā cenā pārsniedza budžetu, bet ss'ā bija labs dīls. Aizbraucām, draugs pieslēdzās pie mašīnas kompja, turpat servisā uz vietas paskatījās apakšu un gatavs. Nepilnas 24h no sludinājuma ieraudzīšanas, līdz pirkumam, Bet tas viss tikai tāpēc, ka ir kāds, kurš rubī fišku. Ja man būtu jāizvēlas pašai, gan jau nopirktu mēslu arī pa taisno no salona. :D
Viens aspekts, par ko vispār nebiju iedomājusies pirms tam- mana mašīna diezgan augsta priekš hečbeka, un arī sēdēšana mašīnā ir augsta, ja tā var teikt-vairāk sanāk sēdēt ar taisnu muguru, kas man ļoti patīk. Iepriekš braucu ar drauga auto, kurš ir diezgan zems un arī iekāpšana un sēdēšana sanāk zema, kas man tagad šķiet ļoti neērta.
09.02.2019 19:55 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
No lauciniekiem nevajdzetu pirkt,jo tie pa bedrem mashinu salauzushi

Sūdīgākie ceļi ir Rīgā :D
09.02.2019 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Izdomā prioritātes, ko tev mašīnā vajag, pēc tā arī piemeklēsi vajadzīgo.
Pirmo es nemaz nepirku, tēvs iedeva, tā bija BMW 530 pat par sevi mašīna nebija slikta, bet es ar viņu nesadzīvoju,jo mani līdz nemaiņai besīja tas ,ka viņa ir automāts, mēneša laikā atkratījos. Tad man bija Renault Laguna, komforta ziņa priekšroka BMW, jo pat 98.g. BMW komforta ziņā pārsita 2004.g. laugunu.:-D Pa starpu bija vēl pāris izslaicīgas mašīnas. Augstākas klases mašīna pat vecāka būs dāaaaudz labāks variants par jaunāku tautas vāģi.:-D
Novērtē vizuālo stāvokli pievērs uzmanību krāsojumam, stikliem, lampām vai tās ir oriģināli vai alternatīvas
Mēģini uzzināt kas,kad ir mainīts
Noteikti pārbaudām VIN
Pārbaudi vai visi krēsli nolokās, nav izčakarēti slēdži, vai elektronika šancē, vai siksnas fiksējas
Pārbaudam mašīnas pieejamo vēsturi
Izbraucam test drive
Ja tik tālu ir ok dzen uz servisu , lai pieslēdz pie kompja un lai veic virsbūves krāsojuma salīdzināšanu.
Noskaidro nodokļa likmi kāda piemērojama
09.02.2019 21:46 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Cilvekiem nav paradums pardot mashinu ja ar vinju viss ok

Nu 100% gluži nepiekritīšu, bet 97% gan. Pirms dažiem mēnešiem tirgoju savu veco auto. Jo prasījās ko svaigāku. Iepriejšējam nebija ne vainas, bet pie maniem braukšanas apmeriem gan pēc kādiem 2 gadiem iespējams tad tikai uz tolmetu :-D bet tāds, kas brauc mazāk-vēl ilgi un dikti laimīgs ripos.
Bet runājot par pirmo auto-tā bija mana lielākā nelaime. Vecāki laikam vēlējās, lai es labi apgūtu golfa uzbūvi un kur kādi šķidrumi jālej :-D
10.02.2019 00:17 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Ja interesē pieredze, vari uzrakstīt DM.
10.02.2019 01:00 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
Ja tiko saremonteta=preksh jums tad ari nedrikst pirkt,jo tie ir meli
10.02.2019 09:29 |
 
Reitings 222
Reģ: 13.01.2017
no stulbiem vel nedrikst pirkt,kuri raksta iemeslu kapec pardod=ziniet es runaju ar sievasmati un man vajadzeja jaunas zekjes un maasa anglijaa protams jaunakaa maasa pabeidza latvijas univesitati , civeki pardod tapec ka vajag naudu,un neviens normals cilveks nestasta sveshiem cilvekiem kapec vinam vajag naudu,bet ja cilveeks skrien pretii ar staastu nu itkaa labu jums dara liidzarto saprotams ka tur daudz melu,jo cilveeki taa neruupeejas par citiem bet sevi,tas tapat kaa uz stocman reklaama liela=mees straadaajam jums,nu nestradaa neviens preksh citiem nu nepieceljas neviens no riita un nesaka taa nav svarigi ko edu es, cik nopelnishu es bet jaiet jastradaa preksh citiem,lai citiem labi,un tani pasha rimi utnmldz kuri strada preksh mums luuk vecrigas rimi daudzas 3x dargakas preces kaa 300m taalajaa tirguu bet raksta ka loti ruupeejas par mums,tapat ja mashinu pardod ja cilveks saka vinam vjg naudu taa ieprogrammets tad no tada var pirkt vel itka viss norm,bet ja pardevejs ir juusu labaa straadaataajs,bl%@^$ wtf no kurienes peeksni taadas ruupes par mani aizmirsis par savu savu nr1 meertji pelnju sagajis sviestaa un veelas lai tik mums labi?kaa tad!
10.02.2019 09:35 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Vecāki laikam vēlējās, lai es labi apgūtu golfa uzbūvi un kur kādi šķidrumi jālej

Šķidrumu liešana nu gan ir pats nesāpīgākais mašīnas "remonts"!
Es īsti nepiekritīšu, ka cilvēki pārdod mašīnu, jo vajag naudu. Piemēram, ja cilvēks sācis pelnīt daudz vairāk naudas un var atļauties daudz labāku mašīnu nekā esošā, un vienkārši grib uzlabot savu komfortu vai palielīties draugu acīs, ka viņš var atļauties jaunāku modeli, kur tad viņam likt savu veco auto? Paturēt sev? Turēt garāžā? Krāt visas savas vecās mašīnas kā suvenīrus? Dāvināt kādam? Skaidrs, ka veco pārdod. Vai vēl variants, cilvēkam bija auto, bet uzdienējās darbā līdz tādam amatam, kur piešķīra darba auto. Priekš kam vienam cilvēkam 2 mašīnas?
Bet tas gan ir fakts, ka parasti mašīnas nomaiņu plāno, līdz ar to daudz neko neieguldās, un, ja pērc lietotu auto, tad gan jārēķinās, ka uzreiz būs vajadzīgi kādi remonti. Kad nopirku lietotu auto, motoreļļu nomainīju uzreiz, pirmajā dienā. Man teica, ka nesen mainītas kvēlsveces, bet man nevajadzēja uzticēties iepriekšējai īpašniecei, jo pēc pusgada tika konstatēts, ka kvēlsveces varbūt arī ir mainītas, bet to darīja kāds, kam rokas no D...., jo viena kvēlsvece bija nolauzta.
Tāpēc arī auto ir jādzen pārbaudīt uz servisu. Nevis lai tev servisā pateiktu, ka šis lietotais 15 gadus vecais auto ir nevainojamā tehniskā stāvoklī :-D bet gan lai tu saprastu, kuri būs tavi pirmie remonti, cik tie maksās, un uz tā rēķina nokaulētu lejā mašīnas cenu.
10.02.2019 09:52 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.09.2018
Noteikti iesaku paņemt meistaru līdz no kāda servisa uz auto apskati. Parasti šāds pakalpojums maksā 50 -80 EUR, atkarībā kur auto jābrauc skatīties. Noteikti papildus ņem līdz vēl kādu vīrieti, lai nav tā, ka Tev iestāsta visādas muļķības.
Ideālā variantā, protams, ja puisis, tētis, brālis vai onkulis ir zinošs auto lietās. Tad var uzticēt viņiem to procesu.
10.02.2019 13:41 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Šķidrumu liešana nu gan ir pats nesāpīgākais mašīnas "remonts

Nu es tā neteiktu, ja eļļa bija jāgāž iekšā pēc katra garāka brauciena, un viens brayciens man beidzās ceļa vidū ar vilkšanu uz servisu
10.02.2019 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nu es tā neteiktu, ja eļļa bija jāgāž iekšā pēc katra garāka brauciena, un viens brauciens man beidzās ceļa vidū ar vilkšanu uz servisu

Tipisks golfa apraksts.:-D:-D:-D
Mk2 vai mk3? Droši vien MK3?
10.02.2019 17:34 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
4.golfiņš :-D
10.02.2019 22:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits