Kas notiek valsts pārvaldē?

 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
No politikas vienmēr cenšos distancēties, jo negribu uzsūkt sevī tās negācijas, bet nu gan vairs negribas klusēt. Lasu ziņu portālus, par Labklājības ministri ievēlēta nepieredzējusi sieviete, nav nekādas pieredzes attiecīgajā jomā, domāju arī sava vīra darbā ieņēma fiktīvi amatu. Tagad Ekonomikas ministra padomniece 23 gadus jauna pusplika meiča, kas sodīta par braukšanu dzērumā. Kas notiek? Ejot uz konkursiem tajā pašā ministrijā, prasības kā ministram, jābūt izglītībām, izcilai pieredze, komunikācijas prasmēm, bet padomnieki pilnīgi bez jebkādas pieredzes ekonomikā vai valsts pārvaldē.
Man gribas teikt, ka tas kļūst smieklīgi un no otras puses ļoti skumji.
02.02.2019 08:38 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu bet redz, Beata jau nav padomniece finansu jautājumos, bet PRiste. Neredzu problēmu tādā gadījumā. Krīzi un dažādas finansu epopejas viņa varbūt arī nav pieredzējusi {apzinātā vecumā}, bet ar sabiedrisko attiecību jomu - lai tak ņemās.
04.02.2019 21:12 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Dāllija, Puga man arī nepatīk, zimigi, ka viņš arī ir no KPVLV.
//
Atbildot par to, kas ko man maksā - Es nesaprotu, kas ir Tul. Cilvēks, cik noprotams vīrietis, sēž sieviešu portālā 24/7 un komentē ļoti garus un neloģiskus komentārus, ko tiešām grūti uztvert gan gramatiski, gan saturiski. Visu laiku tiek iepīts IT. Šķiet, kaut kāds nevesels resns vīrietis ap 40 pliku galvu un brillēm, kas gūst baudu drukājot cosmo.
05.02.2019 07:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
mykonos, ne Tu man norādīsi, ko un kur rakstīt.
Tava jaukā gramatika acīmredzot nepalīdz Tev būt par normālu cilvēku.
Vienīgais ko Tu spēj sasniegt; tupēt soctīklos un apliet dubļiem cilvēkus. Pati noteikti sēdi forumos 24/7, tādēļ pieraksti savu darbošanos arī citiem.
Starp citu, tu esi naiva un aprobežota ğešovka:-P.
05.02.2019 07:41 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Es sen vairs ziņas un degpunktus neskatos. Jau kādus gadus 2. Ko vajag un interesē izlasu internetā. Tās negācijas arī nevaru izturēt. Ļoti jūtīga uz to esmu palikusi :-|
07.02.2019 08:10 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
par padomnieci 23 gadīga youtube meitene
Tad, kad visādām Didrihsonem sekot un no viņas lupatas pirkt, tad viss ok, visas rindā stāv, a ja tāda Didrihsone pēkšņi iekļūtu politiskās varas gaiteņos, tad gan viņa vairs nekam nebūtu derīga. Tas tā salīdzinājumam.
Un no cik gadiem, tavuprāt, drīkst būt padomnieki?
07.02.2019 08:48 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Man arī smiekli nāk par forumu "viedo" sliņķu cepšanos.
Izlasu, ārprāts, kaut kādai beibei bijušas sutkas, pasaules gals un nelabojams kauns tas esot!!!!!
Tikai tā beibe vismaz nesēž "anonīmos" forumos, necepj feikprofilus soctīklos, nestrādā par dzeramā izlējēju un nav savā mūžā 10000 - 15000 stundas nokvernējusi soctīklos.
Netiesā un tu netapsi tiesāta.
Skatos, par ko šo grib likt? Valsts prezidenti, ministri, galveno padomnieci satiksmes drošībā??? Nē taču, tikai padomniece PR jautājumos ( padomnieki lēmumus nepieņem itin nekādus, bet daudzām šeit tas nepieleks nekad, kaut vidusskola it kā esot pabeigta ( nomuļļāta ķeksītim, nekas vairāk) ).
Jā, izrādās, partija kaut kāda esot nepareiza, nu nav arī mana gaumē, bet ja alkaška ar deformētu psihi, kuru nedz meitas nedz ex darbavietā neviens necienīja, te komandēsies par ētiku, johaidī, smiekli nāk un jautrība ir klāt. Ētikas balsti atradušies, kuriem ētikas mazāk kā daudzām cietumniecēm.
07.02.2019 11:11 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ja mazgadīgā padomniece strādātu ar finansu jautājumiem tad nu gan būtu mī un žē, bet tā kā tas ir PR... manis pēc kaut uz darbu var iet pālī (kaut gan šoferim alkonautam attaisnojuma nav, ja nu vienīgi stulbums, kas labākajā gadījumā izrādās īslaicīgs).
Jā, padomnieks savu parakstu uz dokumentiem neliek, tomēr gudram un viltīgam padomniekam nereti var izrādīties lielāka vara, nekā bezmugurkaulniekam ministram (runāju vispārīgi, nevis par konkrēto gadījumu).
07.02.2019 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits