Kas notiek valsts pārvaldē?

 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
No politikas vienmēr cenšos distancēties, jo negribu uzsūkt sevī tās negācijas, bet nu gan vairs negribas klusēt. Lasu ziņu portālus, par Labklājības ministri ievēlēta nepieredzējusi sieviete, nav nekādas pieredzes attiecīgajā jomā, domāju arī sava vīra darbā ieņēma fiktīvi amatu. Tagad Ekonomikas ministra padomniece 23 gadus jauna pusplika meiča, kas sodīta par braukšanu dzērumā. Kas notiek? Ejot uz konkursiem tajā pašā ministrijā, prasības kā ministram, jābūt izglītībām, izcilai pieredze, komunikācijas prasmēm, bet padomnieki pilnīgi bez jebkādas pieredzes ekonomikā vai valsts pārvaldē.
Man gribas teikt, ka tas kļūst smieklīgi un no otras puses ļoti skumji.
02.02.2019 08:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Skulme ar biha saeima , ne sita pirma insta damite tur. Blati rulle:-D
02.02.2019 19:42 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Paskatijos video!Riktiigi forsa meitene!Domaaju ,ka taalu tiks!:-)
02.02.2019 19:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Odettai visi forsi,ari onsta tema ta bija. Tik beigas maxliet citadak izteicas
Smiekligi:-P
02.02.2019 19:45 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Kapeec visi-Kivics man nepatiik ,jo rupjs ,prasts cilveeks!
Es domaaju ,ka jaunie cilveeki visu redz ar citaam aciim,citaadi pieiet utt.Nav tik nervozi ,uzspraagst par katru siikumu utt
02.02.2019 19:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Insta tema tev visas meitenes patika
.un vairs nebrinos ka ASV trampu ieveleja...:-P
02.02.2019 20:03 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man Ig nepatika gandriiz neviena meitene.Jaa -esmu Trampa cilveeks!
02.02.2019 20:08 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
kāds atklājums, mazajā valstelē ir blati amatos. patronāža ir ierasta prakse daudz kur, vienīgi varbūt ne tik izteikti sabiedriskajā sektorā.
02.02.2019 20:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Odett ko tu fleite ka vienmer paladi ig temu tev visas patika!! Sitais labs...pati neatceras ko druka ibio
02.02.2019 20:26 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Republikāņu atbalsta faktam pierakstīt mazizglītotību?
Es pilnīgi atklāti un neanonīmi savulaik atbalstīju Klintonu skandāla laikā.
Savukārt tagad, jā, ne tikai anonīmi forumi, arī prof vide zina, ka es atbalstu Trampa administrāciju.
Man ir pie vienas vietas par cik izglītotu cilvēku mani uzskata, es cienu Trampu par to, ka viņam vismaz atšķirībā no konkurenta, bija vērtīgāka Dibinātāju Tēvu dotā ASV konstitūcija. Mēs skaisti ņerkstam par Brīvības cīņu gadadienām, mūsu zēnu asinīm 1918/1919, bet sazin kādēļ vieglu roku ticam, ka citas zemes puiku asinis, ar kurām tika izpirkta ASV būtība, ir 0 vērtas lai mīdītu kājām šo konstitūciju.
02.02.2019 21:36 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Konkrēti partiju vai ASV prezidentu nosaukumi pat nav tik svarīgi; Klintons arī nepieļāva padaudz tupuma nostādīt štatu likumdošanas aktus pāri ASV Dibinātāju Tēvu dotajai konstitūcijai. Pie mums to sauktu par Satversmi.
ASV konstitūcija ir brīnišķa ar to unikālumu, ka tā ir viena no nedaudzajām, kura nav dota vergu nācijai.
Šoreiz tā sanāca, ka republikāņu kandidāts, lai kāds tur viņš nebūtu, bija vairāk konstitūciju ( pie mums Satversme ) respektējošs eksemplārs nekā oponente, kurai laikam īpaši otrais pants ( un ne tikai tas vien ) likās tualetes papīra vērtībā, spriežot pēc likumdošanas iniciatīvām. :-(
02.02.2019 21:54 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
vai, paldies par neanonīmo atbalstu Klintonam. tas noteikti bija īpašs brīdis jums.
ko tu tur dod sestdienas vakarā tagad vaļā?
02.02.2019 22:36 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Ej dirst. :-P
02.02.2019 23:00 |
 
Reitings 297
Reģ: 15.09.2015
Viņa tika ieksa caur pazisanos. Thats it.
02.02.2019 23:11 |
 
Reitings 23
Reģ: 23.09.2015
Spriežot pēc diskusijas, tad Latvijā ir divas galējības: vai nu vecie, padomju ražojumi, vai nu zaļie gurķi. Pa vidu taču ir liels spektrs ar talantīgiem cilvēkiem, kuriem diemžēl netiek dota iespēja. Kāpēc? Tieši tā. Piekritīšu iepriekš jau minētajam
Par ko šis stāsts? Par to, ka ir totāla blatu sistēma.

Nav jau diskusija par to, ka Beata nav talantīga, gudra jauna sieviete, problēma jau ir tajā, vai viņa ir piemērota ieņemamajam amatam? Vai viņas advokāti var oponēt un pārliecināt par pretējo?
Uzskatu, ka tas būtu tikai normāli,ka šādos amatos tiktu pieņemti cilvēki TIKAI konkursa kārtībā, jo valsts nav privāta bodīte.
02.02.2019 23:26 |
 
Reitings 44
Reģ: 01.11.2016
Jā, diemžēl tā ir, pati zinu vienu draudzeni, kas tieši tā arī tika valsts pārvaldē, caur paziņām un sakariem, protams, arī tas ir jāmāk, bet es neteiktu, ka viņa būtu labāka kā kāds cits.
Konkursi valsts iestādēs nav no vieglajiem, lielākoties prasa pieredzi valsts iestādē, kur tādu var iegūt, ja pat netiek dota iespēja.
Nja, par to 23 gadīgo padomnieci, meitene ar raksturu, bet tiešām rodas jautājumi, kā viņa izturēja šādu konkursu un 3 gadus atpakaļ nav baigā jaunība, ja viņa to būtu savārījusi kādos 16 gados, tad vēl varetu padomāt, bet 20 gados, tomēr tie pusaudžu gadi pārdzīvoti, kā arī tādas bildes sociālos tīklos šāda amata pārstāvjiem tomēr nepiedienas likt, jo etiķete un ētika ir jāivēro visiem valsts iestādes darbiniekiem.
03.02.2019 01:03 |
 
Patīk
Reitings 151
Reģ: 07.02.2013
Tul, tu gadījumā neesi libertārietis?
03.02.2019 01:54 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
JanJan
Kas tur par bildēm soctīklos un kuru augstskolu viņ pabeigusi?
Nepētīju vēl, vienkārši besī, ka cilvēki te cepjas par VIENU sīku protokoliņu, nieka 5 sutkām. :-D.
Sanāk, ja cilvēks bija uz sutkām tad strādāt nedrīkst un ir slikts cilvēks? Katrai var gadīties sutkas!
Konkursi, nu par valsts pārvaldi neinteresējos, algas tur nav lielas, vismaz vakancēs, kuras izsludina.
Savukārt par akadēmiskiem konkursiem man ir pieredze pareğošanā. :-D
Kad ūnuškā fakultātē bija konkursi uz amatiem, jau pat otro semestru studenti kā nākotnes pareği uzminēja, kurš/kura to konkursu uzvarēs. :-)
03.02.2019 08:50 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Jā, diemžēl tā ir, pati zinu vienu draudzeni, kas tieši tā arī tika valsts pārvaldē, caur paziņām un sakariem, protams, arī tas ir jāmāk, bet es neteiktu, ka viņa būtu labāka kā kāds cits.

Tas, ka cilvēks ir sliktāks par visiem pārējiem, arī var būt darbā ņemšanas iemesls. Zinu vienu vīrieti, kurš tikko pabeidzis juristus tika labā vietā valsts pārvaldē. Atzīmes bija vilcis tā ap 4. Darbā ņemšanas iemesls - neko nesaprot, būs viegli apiet. Strādā jau kādu 4. gadu, alga laba, prom netaisās.
03.02.2019 12:00 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Nepētīju vēl, vienkārši besī, ka cilvēki te cepjas par VIENU sīku protokoliņu, nieka 5 sutkām. .
Sanāk, ja cilvēks bija uz sutkām tad strādāt nedrīkst un ir slikts cilvēks? Katrai var gadīties sutkas!

Nē, Tul, katram negadās sēsties pie stūres reibumā. Skumji, ka mūsu sabiedrībā ir cilvēki, kas to uzskata par kaut ko normālu. Droši vien līdz brīdim, kad pats uz ceļa sastapsies ar šādu "tikai pāris glāzītes" izdzēruši dāmu vai kungu.
Tas, vai ir tās sutkas pieņemamas vai nav, atkarīgs no katra morāles vērtībām. Personīgi es šādu padomnieci nekad darbā neņemtu.
Cepiens arī nav par to, ka viņa ir sieviete. Vienalga, vai sieviete vai vīrietis, bet tikko universitāti absolvējušais bez darba pieredzes nevar dot kvalitatīvus padomus ministram. Tad jau varbūt atcelt vecuma ierobežojumus arī ministru prezidentam un prezidentam; lai ieņem šos amatus kāds tikko universitāti absolvējušais ar inovatīvajām, ārvalstu skolās saklausītajām idejām.
Uzskatu, ka šādiem amatiem būtu jārīko publiskie konkursi, nevis jāiebīda savējie.
03.02.2019 12:56 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Potto, tie, kas vissvētāk moralizē, parasti ir ar viszemāko morāli.
Ideāls pilsonis nekad nav šķērsojis ielu neatļautā vietā, nekad nav neievērojis luksofora signālus.
Stingri un skrupulozi ievēro visaugstāko morāli visās situācijās dzīvo un runā, pat kustās ideāli.
Nekad nav pārkāpti satiksmes noteikumi.
Nekad nav nomests zemē pat vissīkākais gruzītis, tikai speciāli atvēlētās vietās.
Vienmēr un visur saka tikai patiesību.
Darba pienākumus vienmēr izpilda ar vislielāko iespējamo uzmanību, atbildību un uzcītību.
Vienmēr ir laipns un pieklājīgs.
Strikti ievēro visus ētikas standartus un likumus ikvienā situācijā.
Nekad skolā nav špikojis, norakstījis vai kavējis kaut vienu stundu.
Vienmēr, ne reizi neatkāpjoties no vadlīnijām, stingri ievērojis rekomendēto studiju/mācību patstāvīgā darba un lekciju laika kopsummu 40 stundas nedēļā kā minimums. Katru nedēļu pēc grafika.
Vienmēr izpalīdzīgi, patiesi un godprātīgi atsaucas par cilvēkiem AIZ viņu muguras!
Nekad nav nokavēti skolas, studiju, darbavietas uzdevumu nodošanas termiņi ne par minūti!
Nekad nepārspīlē savus nopelnus un nenoniecina citu nopelnus, ieguldījumu.
Nekad, nevienu reizi nav kavēta rēķinu, jebkādu maksājumu apmaksa. Ne reizi!
Pilnīgi taisni no paradīzes paraugsvētie. Dzīvē redzēti nav, ak jā, reālā dzīvē visur padibenes, forumos dieva bērni, svēto kārtā ieceļami.
Kas attiecas uz melošanu, tajā var pieķert, uzdodot dažus attiecīgos jautājumus. Protams, ir jautājumi, uz kuriem normāls cilvēks neatzīsies nekad, bet actiņas nodod jebkuru. :-D Nekādus reğistrus vsi melu detektorus tur nevjag.
Vispretīgāk ir ja cilvēki tēlo svētos, bet skaidri zināms, ka tas tā nav. Mēs par dažu labu esam parēkuši pēc intervijas.
Sorry, bet dažreiz ja cilvēks uz jautājumu par palaidnībām nevis pareizi noliedz sliktāko, nedaudz atzīst mazāk slikto, bet... sāk svēti moralizēt un es smējos, jo viņi to, ko svētā šasutumā nosodīja, savulaik darīja kopā ar mani:-) un ne tikai to vien:-P.
03.02.2019 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits