Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiek valsts pārvaldē?

 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
No politikas vienmēr cenšos distancēties, jo negribu uzsūkt sevī tās negācijas, bet nu gan vairs negribas klusēt. Lasu ziņu portālus, par Labklājības ministri ievēlēta nepieredzējusi sieviete, nav nekādas pieredzes attiecīgajā jomā, domāju arī sava vīra darbā ieņēma fiktīvi amatu. Tagad Ekonomikas ministra padomniece 23 gadus jauna pusplika meiča, kas sodīta par braukšanu dzērumā. Kas notiek? Ejot uz konkursiem tajā pašā ministrijā, prasības kā ministram, jābūt izglītībām, izcilai pieredze, komunikācijas prasmēm, bet padomnieki pilnīgi bez jebkādas pieredzes ekonomikā vai valsts pārvaldē.
Man gribas teikt, ka tas kļūst smieklīgi un no otras puses ļoti skumji.
02.02.2019 08:38 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ja painteresējas nedaudz vairāk, ne tikai visu spriežot pēc viena rakstiņa dzeltenā lapelē, tad var uzzināt nedaudz vairāk par visu un tā aina vairs nav tik skumja.
02.02.2019 08:56 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
:-D#vissirslikti
02.02.2019 08:57 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Mani interesē sabiedrības noskaņošana anglosakšu gaumē; stigmatizācijā un nespējā piedot.
Daudzi notiekti vispār uzskatītu, ka cilvēks, kas izdarījis kādu kļūdu, nav iekļaujams sabiedrībā, ir atstumjams uz mūžu no darba ( nerunāju tikai par prestižiem amatiem vien ), ir nelabojams atkritums uz mūžu.
Tikai ja pašu snobu visu vēsturi par pēdējiem 25 gadiem izvilktu ārā ( visu, sākot no jebkuras soda kvīts, beidzot ar vissīkāko, kaut vienreizēju, maksājuma kavējumu ) tad pašiem nebūtu patīkami. Bet to var tehniski izdarīt, ASV jau tieši tādēļ ir kustība " ban the box ".
02.02.2019 09:50 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ir jauki redzēt jaunas sejas saeimā un ar dažiem pat esmu sēdējis vienā skolas solā.
Katram var izvilkt kādu melnumiņu, ja dikti vēlas, tikai ne vecajiem, jo tie jau ir trennēti blēži, kas pamzām noveduši valsti tur kur tā ir.
Paies laiks un piemirsīsies tās dažas nepilnības. Toties tā jau būs cita paaudze ar savādāku domāšanu!
EM padomniece gan ar pamaz gadiem. Padomus vajadzētu dot kādam ar nopietnāku pieredzi dzīvē. Turklāt, arī viņas skatījums uz lietām ir visai egocentrisks un balstās tikai sieviešu dzimumā. Kam vajadzīgs uzsvērt savu dzimumu, ja tas jau ir acīmredzams?
https://www.facebook.com/beata.jonite/videos/145404559700972/UzpfSTEwMDAwMDE0NjUwMDg5MDoyNjAyOTg3Nzk5NzE2MDc4/
02.02.2019 10:33 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
vakar izleca raksts facebookā par Beāti Joniku un palika riebīga sajūta par visiem komentāriem un attieksmi. ir tik daudz sūdīgi cilvēki labos amatos, vai cilvēki jau gados, bet bez normālas izglītības, bet te piesienas mērķtiecīgai, gudrai meitenei par gadiem un to, ka viņai ir modes blogs (t) cilvēkiem ir atļauts būt daudzpusīgiem. tas pat ir vēlams.
02.02.2019 12:06 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Es arī nesaskatu te neko sliktu, ko tad tie vecie ierēdņi tik labi ir izdarījuši pa šiem gadiem?
Tieši ir labi, ka tiek dota iespēja jauniem cilvēkiem darboties, mēģināt! Interesanti kā savādāk varētu rasties kādas pārmaiņas, ja neļautu nevienam jaunam, aktīvam un strādāt gribošam izpausties?
Noskatījos video un viņa šķiet sakarīga. To, ka Latvijā sabiedrība ir arhajiski aizspriedumaina var manīt vienā laidā! Man brīžiem tiešām ir kauns cik ārprātā stipros steriotipa rāmjos visi dzīvo.
Un komentāru kultūra vispār ir jeb zem kuras kritikas...(t)
02.02.2019 12:16 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
un kāpēc gan nevarētu būt dažādība. arī jauniem ir savs skatījums. nav jau tā, ka visa ministrija tagad sastāvēs no jaunām meitenēm. un jo īpaši mūsdienu tik strauji mainīgajā dzīvē vecuma pieredzes vērtība mazinās. dažs 40-50 gadnieks ar iesīkstējušām smadzenēm nebūtu ne par matu labāks.
un Daremas Universitātes diploms nav vis jums tur kaut kāds Turības diploms... cik saprotu, viņas lielais noziegums ir blogs, kurā viņa nav ik dienas aprakstījusi ekonomikas jautājumus ...:D
02.02.2019 12:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/usakova-bijusi-sieva-klust-par-rigas-brivostas-parvaldnieka-loginova-padomnieci.a147423/
https://nra.lv/skandalozi/188624-vakara-zinas-nervu-sabrukuma-del-skulme-zaude-vienu-no-darba-vietam.htm
Šīs piezīmes nonāca arī Saeimas deputāta Hosama Abu Meri ausīs, tādēļ viņš bija spiests Lienei izteikt rājienu, un tuvākajā laikā tiks apsvērta iespēja turpināt vai arī izbeigt sadarbību. Savukārt Liene šobrīd vairāk par visu turas pie deputāta Hosama Abu Meri palīdzes amata un ar asarām acīs teic, ka t

tādas padomnieces un palīdzes ir bariem visur sabāztas
02.02.2019 13:28 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Es gan neesmu sajūsmā. Pēc pieredzes zinu, ka ir daudzi gudri, izglītoti, aktīvi jaunieši, kas pretendē uz salīdzinoši zema līmeņa amatiem ministrijās - un prasības ir ui, ui. Ļoti grūti tikt iekšā! Jā, es domāju, ka ir jābūt karjeras izaugsmei. Augstiem amatiem prasās pieredze, kas gūta valsts pārvaldē. Šī pieredze rada cieņu apkārtējiem. Un nestāstiet, ka 23 gadus vecai meitenei ar pliku bakalaura grādu politikā ir padziļinātas zināšanas ekonomikā, lai būtu ekonomikas MINISTRA padomniece!!! Vai UK, Francijā, Vācijā kas tāds būtu iedomājams? (t) Nožēlojami.
02.02.2019 13:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un nestāstiet, ka 23 gadus vecai meitenei ar pliku bakalaura grādu politikā ir padziļinātas zināšanas ekonomikā, lai būtu ekonomikas MINISTRA padomniece!!! Vai UK, Francijā, Vācijā kas tāds būtu iedomājams? Nožēlojami.
beidzot viens logiski domājošs cilvēks
02.02.2019 13:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Atvainojos, arī autorei taisnība;-)
02.02.2019 13:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jums izdevigak butu maksat kaut kadiem spicvraiteriem, skatuves runas zanra parstavjiem:)
02.02.2019 14:54 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Un ar ko tie vecie bija labāki? Neuztraucies, nejau visa ministrija tagad balstīsies uz šīs dāmas padomiem, bet man ir prieks, ka iesaistās jauni cilvēki, bez kaut kāda padomijas fona.
Un jā, varbūt ir vērts painteresēties nedaudz vairāk, nevis tikai balstīties uz kasjauns un tvnet rakstiem.
02.02.2019 14:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
konkrēti kur painteresēties lūdzu:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
02.02.2019 14:58 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Politika, manuprāt, vienmēr bija, ir un būs sūds. Līdz ar to mani pat pārāk neinteresē/neuztrauc, kas ieņem kaut kādu tur ekonomikas ministra padomnieka pozīciju. Visa tā sistēma kopumā nestrādā, ko tur vairs uztraukties par individuālām komponentēm.
02.02.2019 15:22 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es arī atbalstu, kaiesaistās jauni cilvēki, un kā redzu viss nav slikti par \šo personu kā prese pasniegusi, ir gan izglītība, gan pieredze kā jautubere, bet tāpat, ticiet man, ja būtu atklāts konkurss, pat ne uz šādu amatu, pietiek ministrijas ierindnieku, viņai nebūtu izredžu nekādu. Turklāt ar tādu traipu pagātnē, man iepriekšējā darbā ierēdniecībā parastu ierindas ierēdni pa 600 eiro algu, izēda jo izsenis bijis dzēris un policija savākusi tādējādi bija administratīvā pārkāpuma protokols. Par ko šis stāsts? Par to, ka ir totāla blatu sistēma.
02.02.2019 16:25 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Politiskos personāžus un izvēli es nekomentēšu bet akadēmiskās formālās kvalifikācijas pakomentēšu gan.
Jums internets un banku kartes ir vajadzīgi? Mobilos sakarus vajag? Vai arī esat ar mieru " the box" vārdā no tā visa atteikties?
Jums visā pasaulē šo nodrošina cilvēki, kuru vidū 33 - 51 % nav formālās izglītības par datoriem vai telekomunikācijām.
Jums svēta ir formālā akadēmiskā izglītība? Tad čau kartes, čau internets un čau mobilie.
Protams, cilvēkiem, kuri to dara, parasti ir augstākā, bet nereti ( ārprāts!!!) tā nav CompSci, IT vai telecom līnijas izglītība - formālā.
Tātad internetu, banku kartes un liekos mobilos sakarus Jums nevajag, ja gribat saņemt tikai klišejiski precīzi diplomētu personu pakalppojumus, atvadaties no tā, welcome to 1993 th. :-D
02.02.2019 16:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits