Kāzu kleita. Boho stils

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Labrīt. Ķeršos uzreiz pie lietas: boho kāzu kleitas. No visiem stiliem laikam šis man vislabāk patīk. Bet
- vai boho stils piestāv precoties baznīcā?
- ja precos pirmoreiz, plīvurs tomēr ir vēlams? Personīgi, man nedaudz kaitina šis aksesuārs, nevēlētos. Bet ja neuzlikšu, izskatīšos varbūt ne tik "svaiga"?. Daudz labāk patiktu matos puķes.
- Ar piedurknēm/bez? Esmu vidēja izmēra dāma (38.izmērs). Savas rokas nekad neesmu apjūsmojusi, bet nekas traģisks arī nav, ka vajadzētu slēpt.
29.01.2019 08:39 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Nu bet ja tev riebjas plīvurs, tad kāpēc viņu vilkt? Tāpēc ka svešas sievietes forumā tā teica? Tāpēc ka mamma grib? Ja negribi plīvuru, neliec, plīvurs nav vienīgais veids kā justies tajā dienā īpašai. Manuprāt galvenais ir pašai justies labi, patikt sev, un darīt kā Tu gribi. Jo tās ir TAVAS kāzas, nevis forumiešu un nevis tavas mammas, un dari kā Tu gribi. Abi tavi ieliktie varianti skaisti;-)
26.02.2019 20:11 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Saprotu ,ka gribi kaut ko ar mezgiini-loti smukas kleitas,tiesaam boheemiskas,nav nesakariigi greznas,tas vainadzins bez pliivura buus loti labi!Tagad piedomaa,kaadi ziedini,kraasas tev patiktu.
Man tas buutu tikai balts un kremiigs,bet varbuut tu gribi spilgtaaku,lielaaku-tik uz prieksu!Galvenais tagad centreejies uz to,ko TU gribi pati,kas patiktu tavam liigavainim un viss izdosies!Tev ir jaaaizmirst,ko grib mamma ,vecmaamina uttTaa bija cita paaudze,cits skatijums!Tev ir sava galva,savs skatijums...
26.02.2019 20:15 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāpēc gan neaiziet ar mammu un/vai draudzeni uz salonu, pat vairākiem, piemērīt dažādus stilus ar un bez plīvuriem? Tad izvēlēties to, kas Tevi visvairāk uzrunāja. Var gadīties kā man, kad domas mainījās diezgan kardināli, bet manai draudzenei atkal tas pasākums tikai nostiprināja pārliecību, ka neko citu viņa negrib.
26.02.2019 22:51 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
piemērīt dažādus stilus ar un bez plīvuriem?
Būs jau jāiet drīz tik un tā. Bet šeit neiet runa, vai plīvurs man piestāvēs. Stāstu par to, ka man šis aksesuārs pats par sevi nepatīk. Nenoliedzu, ka būtu kāda stila kleita, kas man izskatītos labi ar plīvuru, bet esmu nolēmusi, ka tai nevajadzētu būt elegantai un par katru cenu gribēšu matos ziedus:-D
Tev ir jaaaizmirst,ko grib mamma ,vecmaamina uttTaa bija cita paaudze,cits skatijums
Piekrītu, taču nedaudz mani pašu māc šaubas. Stereotipi. Diemžēl līdz šim, precoties bez plīvura, esmu redzējusi tikai padzīvojušas sievietes, kas precas 2.reiz un ar bērniem/grūtnieces. Ja jau tradīcija vēsta, ka plīvurs simbolizē šķīstību, domāju, ka esmu samērā šķīsta:-D lai to būtu jāliek. Nu kā 21 gados un ar savu vienīgo, pirmo vīrieti ies pie altāra ar, piemēram, to pašu vainadziņu. Tādēļ omīte un mamma arī uzskata tos par diezgan nozīmīgiem argumentiem plīvura likšanai.:-/
27.02.2019 15:23 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
SamSamantha, es arī visu laiku domāju, ka savās kāzās plīvuru nelikšu. Kad izvēlējos savu īsto kleitu, veikals uzdāvināja garo plīvuru. Paskatījos, kā izskatās piesprausts, uzreiz sapratu, ika būs man tas plīvurs! :D
27.02.2019 15:25 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
lionela, Tev PM!
18.04.2019 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits