Kāzu kleita. Boho stils

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Labrīt. Ķeršos uzreiz pie lietas: boho kāzu kleitas. No visiem stiliem laikam šis man vislabāk patīk. Bet
- vai boho stils piestāv precoties baznīcā?
- ja precos pirmoreiz, plīvurs tomēr ir vēlams? Personīgi, man nedaudz kaitina šis aksesuārs, nevēlētos. Bet ja neuzlikšu, izskatīšos varbūt ne tik "svaiga"?. Daudz labāk patiktu matos puķes.
- Ar piedurknēm/bez? Esmu vidēja izmēra dāma (38.izmērs). Savas rokas nekad neesmu apjūsmojusi, bet nekas traģisks arī nav, ka vajadzētu slēpt.
29.01.2019 08:39 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Lieliski, paldies, ka ierosinājāt par kleitu uzlaikošanu salonā. :)Kaut kā tiešām bija izkritis no galvas.
Ja reiz par to boho stilu, varbūt varat padalīties idejās, kā dekorēt telpu/galdus uc.šajā stilistikā? Ar piebildi, ka vēlamies pārāk daudz netērēties.
Nedomājam vispār ņemt ne vakara vadītāju, ne makeup-artistu, ne dekorētāju/telpu noformētāju. Tāpēc ļoti interesē idejas no kurām iedvesmoties, lai zinātu kā un ko varam sagatavot paši.(l)
29.01.2019 21:34 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es ieteiktu izmantot daudz lauku pukes,koka meebeles-nu taadaa "lauku stilaa" varbuut.Saakot ar vainadzinu ,liigavas puskiiti un beidzot ar kreeslu, galda dekoreesanu visu nemt no daarza ,ja taads ir...Loti patiik vienkaarsas kaazas!
29.01.2019 22:01 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Kad plānotas kāzas? Daudz var ietaupīt pieskaņojoties sezonas ziediem - ideāli, ja var iestādīt mammas/vecmāmiņas dārzā. Skaistiem dekoriem ziedus vajag daudz. Pļavu puķes lasīt ir ilgi un čakarīgi, ja iespējams, labāk sastādīt dārzā visu. Ziedus var likt dažādās glāzēs/stikla pudelēs/burciņās. Dažādu stilu un krāsu glāzes samērā lēti var iegādāties otrajā elpā (mēneša beigās parasti tur ir atlaides) un citos labdarības veikalos. Kā dekorus var veidot lielus sapņu ķērājus - pamatni var savīt no stieples vai kārklu klūgām, lentītes pa lēto var pasūtīt no aliexpress vai kostimi.lv. Sapņu ķērājus var sakarināt pie griestiem, fotostūrī un visur kur vajag.
29.01.2019 23:30 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Pinterestā ir daudz labu ideju, tur iedvesmojos savām kāzām (visu dekorēju pati un pa lēto).
Sveces vienmēr izskatās skaisti - var papētīt Ikea piedāvājumu, tur ir garās baltās pa 4 eiro 20 gab, deg labi un ilgi. Jysk ir samērā lētas sveces, bet ierobežota krāsu izvēle. Vispār Ikea ir daudz noderīgu štruntiņu dekorēšanai, bet labāk izpētīt visu internetā un braukt ar sarakstu, citādi viegli paķert daudz papildu sīkumu un iztērēties.
29.01.2019 23:38 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Ja esi dekoru plānošanas sākumā, iesaku uztaisīt exceli, kur sarakstīt visas dekorējamās zonas. Piemēram - fotostūris, galdi, auto, apkārtne, deju placis, baznīcas soli utt. Tad krāt idejas - bildes (pinterest). Tad izvēlēties vēlamo variantu. Dekoriem, kas ir vairāki (piem. baznīcas solu galos lentes/ziedi) ideāli būtu uztaisīt izmēģinājuma variantu, saprast, cik daudz un kādus materiālus vajag, arī sarēķināt, cik tas maksās. Es šādi atmetu vairākas dārgas idejas, jo dekori būtu vietās, ko redz max.stundu, bet ieguldīt vajadzētu daudz laika un naudas (konkrēti telpa baznīcā, kur bija pirmais tosts). DIY jau nav par velti, materiāli un laiks arī maksā. Sapirkt materiālus un sākt gatavot dekorus, atzīmēt, kas paveikts. Šajā ir labi iesaistīt draugus -man tie bija lieliski vīna vakari ar draudzenēm.
Atvainojos, ka tik daudz drukāju, es izbaudīju gatavošanos kāzām un DIY pilnībā.
30.01.2019 00:01 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Boho stilā labi iederas arī lampiņu virtenes - tagad vēl var mēģināt samedīt uz pēcsvētku atlaidēm.
30.01.2019 00:02 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019

Varbūt kāda zina, kā saucas šīs zaļās lapiņas, kas faktiski vnm tiek ieliktas boho stila pušķī?
31.01.2019 11:54 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Eikalipts. :)
31.01.2019 12:47 |
 
Reitings 10
Reģ: 30.01.2019
Plīvurs jau tāds ka aksesuārs ,kādreiz jau meitenes taupījas līdz kāzām ! Bet ,tas tā.
Atkarīgs jau vai līgava to vēlās ,mūsdienas kleitas ar var būt dikti īsas. Kas no mana viedokļa liekas dīvaini. :D
31.01.2019 13:34 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Interesē galda klājums... Kā padarīt skaistu arī galdu, uz kura jau ir izvietoti arī ēdieni? Kur paliek vieta dekorācijām??
Pinterestā apskatāmas tikai idejas galdam ar šķīvjiem un dekorācijām. Nespēju iedomāties, kā lai estētiski izskatās mans variants. :-|
13.02.2019 18:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Galdu bagātīgi rotā ar ziediem, ja plānoti viesmīļi, kas pasniedz ēdienus kā restorānā. Ja jums būs "rasola bļodas", tad ziedi ir lieki (vai jāliek minimāli, ziediem jābūt zemiem, lai pretī sēdošos var redzēt un runāt, nevis izliekties kā S burtam, lai redzētu aiz dekora sarunu partneri). Tad par galda rotājumu kalpo "rasola bļodas".
Bet kopumā es šādu stilu un vēlmi nesaprotu, jo
tomēr, kad vēl būs iespēja uzvilkt plīvuru un baltu princešu kleitu?
Tas tāds gabaliņš no pasakas, no brīnuma, no neierastā, kas kāzām piestāv. Parastas vakarkleitas (arī baltas) var ģērbt citur, bet princešu kleitu, tikai masku ballē (kurš gan tādas rīko?).
14.02.2019 00:50 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jā, ja uz galda jau būs rosola bļodas un gaļas plates, tad dekorācijas ir liekas, var pāris svečturus uzlikt un mazas vāzes ar puķēm, bet nekāds pinterest variants tur baigi nesanāks...
14.02.2019 01:26 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019

Jā, nenoliegšu - pasakainas sapņu kāzas ar viesmīļiem, fotogrāfu uz pilnu dienu, dzīvo mūziku, restorānu, pinterestīgām bildēm es arī vēlētos.
Bet, also me - kamdēļ iztērēt uz vienu dienu ap 10 000 tikai lai piepildītu sapni par superglaunām kāzām, ja par to naudu varam aizbraukt ceļojumā+nopirkt jaunu auto? :-P:-)
14.02.2019 11:55 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Pie dekoriem jāsaprot, vai būs apaļie galdi vai garie. Boho stilam piestāv vairāk mazi dekori. Skaisti izskatās daudz mazas vāzītes/glāzītes/burciņas pamīšus ar ziediem un svecēm - gan mazām cilindrsvecēm, gan peldošajām. Uz garā galda tādas var salikt un paliks vieta arī ēdienam. Man pašai bija apaļie galdi, bija padaudz dekoru, bet arī ēdieniem vieta pietika.
14.02.2019 12:04 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Klasisks variants, neaizņem daudz vietas: https://www.pinterest.com/pin/AYP7HXzEn3V4aBM9Opplb-GbDtmKDHb9JuPfha_YOIzbEW5HUOrdY7U/
Ar šādu dekoru apjomu vietas ēdienam būs atliku likām: https://www.pinterest.com/pin/70650287879697095/
Līdzīgs variants: https://www.pinterest.com/pin/395964992210453339/
14.02.2019 12:21 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Šeit ir gaumīgi varianti, kas nav tik lieli, lai nepietiktu vieta ēdienam: https://emmalovesweddings.com/15-simple-but-elegant-wedding-centerpieces/
14.02.2019 12:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jā, nenoliegšu - pasakainas sapņu kāzas ar viesmīļiem, fotogrāfu uz pilnu dienu, dzīvo mūziku, restorānu, pinterestīgām bildēm es arī vēlētos.
Bet, also me - kamdēļ iztērēt uz vienu dienu ap 10 000 tikai lai piepildītu sapni par superglaunām kāzām, ja par to naudu varam aizbraukt ceļojumā+nopirkt jaunu auto?

Aizbraukt ceļojumā var vienmēr, tāpat- nopirkt auto. Bet kāzas dzīvē (parasti, vēlams) ir tikai vienreiz. Es, personīgi, nesaprotu cilvēkus, kas kāzu vietā izvēlas ceļojumu. Viss mūžs priekšā ceļošanai, tas nav ne dārgi, ne ekskluzīvi.
Un otra lieta, ko nesaprotu, ir printeresīgums. Nu nav vērts telpas rotāt ar dzīvām rozēm u.c.nesamērīgi dārgiem elementiem. Viesmīļi nav nekas ekskluzīvs vai nepaceļams- pat lētu kafejnīcu banketos silto nes viesmīļi. Tik nīsto rosolu bļodas pie mums LV lieto, jo ASV kāzas ir dažas stundas (3-4h bankets), bet LV tradīcija ir līdz pusnaktij vai rīta gaismai. Ja ņem viesmīļus, tad galds jāservē daudz reizes.
Par kleitu meitenes arī pareizi saka- tu vari izdomāt jebko- boho vai sazin kādu stilu, bet reāli salonā mērot kleitas vari iznākt ar kaut ko pilnīgi pretēju. Jo bez mērīšanas tu nezini, kas tev izskatīsies izcili un kas- so so.
Turklāt kāzas sevi dažkārt atpelna, jo cilvēki taču dāvina parasti naudu.Orientējoši vari piemest, ka dāvanās var būt 25-50eur no cilvka. Tad nu rēķini budžetu.
14.02.2019 15:00 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pilnīgi piekrītu Viedā Minka, es gribu sapņu kāzas un tādas arī plānoju. Tas ka iztērēšu kādus 7k tam visam, nenozīmē ka tādēļ nekad neaizbraukšu ceļojumā vai nenopirkšu jaunu mašīnu...labi tas varbūt nenotiks uzreiz mēnesi pēc kāzām, bet nu gadiem jau ar nebūs jākrāj tak.
14.02.2019 15:06 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Ne vienmēr foršas kāzas nozīmē dārgas kāzas. Esmu bijusi uz 15 tūkstošus izmaksājušām kāzām un zinu, ka es līdzvērtīgu pasākumu varētu uzrīkot daudz lētāk. Domās izej cauri draugu, radu un paziņu lokam - varbūt tev ir zināms kāds, kas labi fotografē, iespējams krustmāte cep garšīgākās kūkas, varbūt ka skolasbiedrene izmācījusies floristiku un var uz atlaidēm bāzē dabūt ziedus un izpalīdzēt ziedu rotājumiem un pušķiem un varbūt ka radošā māsīca sēž mājās ar bēbi un būs ļoti priecīga palīdzēt tev uztaisīt dekorācijas. Ja tev nav zināmi cilvēki, kas to dara, vari apjautāties paziņām. Vari vienoties ar šiem cilvēkiem par samaksu un tā būs pavisam noteikti mazāka par to naudu, ko prasa top fotogrāfi, mūziķi utt., bet tas nebūt nenozīmē, ka būs sliktāks rezultāts. Ļoti daudz ko varat izdarīt paši, sapirkt pa lētām naudiņām materiālus un vakarā filmas skatoties pamazām taisīt, pilns pinterests ar bildēm un pilns YouTube ar pamācībām. Vajag tik darīt.
14.02.2019 15:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jā, miegalāča variants arī labs. Tādiem "profesionāļiem" vai "amatieriem" var teikt, ka par materiāliem samaksāsiet, bet darbs var būt dāvanas vietā. Daudz ko vari pati darīt, pilns internets ar DIY projektiem- gan bildēs, gan video. Bet der atcerēties, ka printerest standarta vieta nenozīmē labas kāzas. Akcents jāliek uz to, ko darīt viesiem, kā izklaidēt un mazāk uz dekorācijām. Vissliktākais, kad viesiem pēc ceremonijas ilgi jāgaida ēdiens (2-3 max ir laiks no kāzu sākuma, kad jābūt vismaz uzkodām) un/vai jāgaida jaunais pāris 2 un vairāk stundas.
14.02.2019 15:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits