Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko pie velna man tagad darīt?

 
Reitings 15
Reģ: 13.07.2015
Tātad.
Ar draugu (līgavaini) esam kopā jau pusotru gadu, pazīstami esam kādus gadus 4-5. Nedzīvojam kopā taču pavisam drīz, pēc pāris mēnešiem uzsāksim kopdzīvi. Samērā bieži tiekamies. Viss ir ļoti skaisti un tā. Ir jau arī kādas mazas problēmiņas, taču..
Par to ka viņam ir vēlme mani brīdināt uzzināju jau sen, jautāja manas domas par to un kas man par to ir sakāms. Protams, teicu ka būtu laimīga. Tā nu šis jaunajā gadā ņēma un bildināja mani. Tā kā gribam diezgan nopietnas kāzas, tam visam jāvelta daudz laika lai iekrātu līdzekļus utt. Kopumā līdz pašam kāzām varētu būt kādi 4 gadi. Un te sākās viena no problēmām. Vismaz manā prātā. Es sāku saprast ka esam pamatīgi pārsteigušies ar to visu, viss notiek pārāk ātri. Reizēm man pat šķiet ka man sāk zust jūtas pret viņu. Plus, man liekas ka savos 19 gados esmu pārāk jauna, lai būtu jau bildināta. Daļa manas studiju biedrenes vēl ir nevainīgas. Kas notiek? Bet tā nav pati baisākā problēma.
Man sāk, jau sen, parādīties vēlme pēc piedzīvojumiem, pēc jauniem cilvēkiem, izklaidēm. Reizēm gribas bezrūpīgi satikties ar kādu citu puisi, pavadīt laiku. Bet tad atceros, ka esmu jau pusi dzīves izplānojusi. Nepārprotiet, es mīlu viņu no visas sirds un nevaru sagaidīt kad sāksim dzīvot kopā. Bet tās ir manas divas puses kuras man ir tik ļoti grūti nošķirt vienu no otras. Un arī tā vēl nav tik nopietna problēma.
Pati nopietnākā problēma ir tā, ka manā dzīvē pa laikam cenšas iespraukties bijušais. Cilvēks kurš ļoti sačakarēja daudzus manas dzīves mēnešus. Bet tajā pašā laikā arī cilvēks, ar kuru man piepildījās tā viena puse - piedzīvojumi, izklaides utt. Esmu vairākas reizes ar viņu jau tikusies. Slikti, bet tagad zinu gandrīz visu par viņu, jo daudz kontaktējamies. Bet pēc viņa vārdiem var noprast, ka vienīgais kas viņam no manis ir vajadzīgs, ir mīlas prieki. Bet ja tā ir, tad cilvēks var būt arī jauks un mīļš, aicināt aizbraukt pie jūras un vienmēr atbalstīt kad kaut kas noiet greizi? Es to galīgi nespēju saprast, galīgi nespēju ticēt ka viņš tikai mēģina izmantot mani. Pašam jau arī ir draudzene, visu laiku saka ka nav viņam īstā, ka negrib attiecības ar viņu, šķiras vismaz reizes 2 mēnesī. Kad runāju ar viņu, man ir no visas sirds patiess prieks ar viņu parunāties, reizēm sev galvā saku, cik ļoti man viņš patiesībā pietrūkst. Esmu viņam miljons reizes teikusi, ka man viņš ir ļoti mīļš un svarīgs cilvēks taču viņš mākslīgi uzsver to ka viņam neko vairāk no manis nevajag, bet tajā pašā laikā pret mani ir super mīļš. Un tad es atkal atceros, bāc, esmu taču saderinājusies ar savu sapņu vīrieti, beidzot būsim izcīnījuši to par ko sapņojām.
Reizēm šķiet, ka mīlu viņus abus. Nezinu, vai tas ir iespējams. Saprotu, ka dzīvē ir tā, vai nu viens, vai otrs. Bet vienkārši negribas tā un viss. Gribas paturēt abus. Žēl, ka viņš ir tik stūrgalvīgs, ka nespēj būt vienkārši labs draugs, kā man to gribētos. (s)
Kauns pašai par sevi. :-|
UN PLUS.. Bijušais (tāpēc ka iepazināmies skolā), dzīvo pāris kilometrus no manis. Bet līgavainis dzīvo pāris simtus kilometrus no manis. :-(
P. S. kritizēt varat paši sevi. Visi esam tikai cilvēki. Kāds jutīgāks, kāds ne tik jūtīgs.
23.01.2019 01:01 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Pret līgavaini jābūt atklātai - ir skaidri jāpasaka kādas ir tavas sajūtas par precēšanos. Ja būs īstais, tad sapratīs.
.
viņš mākslīgi uzsver to ka viņam neko vairāk no manis nevajag, bet tajā pašā laikā pret mani ir super mīļš

Vīrieši ir vienkāršas būtnes - ja saka, ka neko vairāk nevajag, tad tas to arī nozīmē. Maz ticams, ka tas ir tavā varā kaut ko mainīt šajā ziņā.
.
19 gadi ir īstais laiks lai koncentrētos uz sutdijām nevis lauzītu galvu par vīriešiem, jo ļoti ticams, ka neviens no šiem nav īstais.
23.01.2019 02:09 |
 
Reitings 75
Reģ: 03.01.2018
neko nedarīt ,baudi dzīvi
23.01.2019 03:05 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tu savu līgavaini pametīsi vai tu viņu krāpsi un jūs izšķirsieties.
23.01.2019 07:32 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Jums tur visiem vajag pieaugt. Kāda bildināšana un kopīgas nākotnes plānošana, ja pat kopdzīvi vēl neesat uzsākuši? (t)
Autore rada ļoti nenobrieduša un naiva cilvēka iespaidu, un ne jau tāpēc ka nav gatava stūrēt laulības ostā, tas 19 gadu vecumā ir vairāk kā normāli, bet gan savas uzvedības dēļ. Ak, lielā mīla ir klāt, jāprec nost, bet! Kas tad tas?! Bijušais uzrakstīja, jāskrien tikties, viņš taču tik mīļš un labs! Viņš atklāti pasaka, ka viņam es interesēju tikai seksam? Kur nu, viņš taču tik mīīīļš! (l)
Stulbums kaut kāds. Tak skaidrs, ka čalis ar tevi ucināsies un sīrupu lies ausīs, lai tiktu tavās biksēs :D
23.01.2019 08:42 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Tipiskais filmu scenārijs, kad meitene nespēj izvēlēties starp bad boy un good guy. Tā diemžēl arī dzīvē notiek.
Ja esot kopā ar līgavaini tu fiziski viņu krāp ar ex (pēc teksta nesapratu, tikai runājiet un vnk tiekaties vai reāli fiziski kaut ko), tātad, ja krāp, tad nebojā dzīvi līgavainim, izrunājies un šķiraties.
Jo saproti, ka no tavām rīcībām/lēmumiem ietekmējas arī divu citu cilvēku dzīves.
Ja tagad neizskriesies, nemeklēsi piedzīvojumus, tad tā vēlme varētu atkal atgriezties, kad jau būsi sieva ar bērniem.
Tāpēc parunā ar līgavaini, kas zina, varbūt viņš izjuta spiedienu tevi bildināt un pats vēl vēlas baudīt dzīvi (varbūt to jau dara tā pat kā tu, jo jūs taču esiet simtiem kilometru attālumā)
23.01.2019 08:43 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
19 gadi ir īstais laiks lai koncentrētos uz sutdijām nevis lauzītu galvu par vīriešiem, jo ļoti ticams, ka neviens no šiem nav īstais

+
Tu esi ļooooti jauna, ļooooti, un tas nav nekāds pārsteigums, ka tev vēl gribās baudīt dzīvi un iztrakoties, jo tas ir normāli šajā vecumā. 19 gados tu esi tiko jo skolas sola, 19 gados plānot dzīvi....nezinu vai tas ir baigi reāli.
Es atceros sevi 19 gados, es biju noteikti negatava plānot savu dzīvi tajā perspektīvā, kā arī veidot saistības ar otru cilvēku, jo es apjēdzu , ka emu ļoti mega par jaunu.
23.01.2019 08:48 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.06.2013
Atcelt kāzas un pasūtīt ratā esošo, nokniebties ar bijušo un pasūtīt ratā arī to un mesties iekšā jaunos piedzīvojumos (l) Tev vēr ir pārāk daudz pulvera iekšā, lai nolaistos uz zemes :-)
23.01.2019 08:52 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Pasūtīt trīs mājas tālāk bijušo. Kam tev tādu kuram vajag tikai seksu. Protams viņš tev teiks visu ko lai tikai gultā dabūtu. Neesi naiva. Pēc tam vēl aiz muguras apsmies, kāda tu muļķīte utt..
Padomāt par tagadējo draugu vai ar viņu nevar iesaistīties piedzīvojumos un tajās lietās ko gribi, ja ne tad atliekat kāzas un padzīvo šķirti kamēr iztrakojies. Vai vienkārši šķiries un tiecies ar ko gribi. Jo maldināt puisi un kalt kaut kādus nākotnes plānus nav labi, kamēr galvā skraida sapņi par vienas nakts sakariem.
23.01.2019 08:57 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
varbūt tu esi polyamorous. ja jau mīli abus.
lai gan visdrīzāk jau vienkārši jauna un apjukusi. un bail no lieliem soļiem dzīvē kā laulībām. kas ir pilnīgi normāli.
un nekas tev ar to bijušo nav,
Viņš atklāti pasaka, ka viņam es interesēju tikai seksam? Kur nu, viņš taču tik mīīīļš!

+++
23.01.2019 09:38 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
man tagad pietrūkst jaunības, kad viss bija tik svarīgi, visas emocijas sakāpinātas, visas attiecības tik dramatiskas :)
23.01.2019 09:40 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Šķiries no sava puiša! Aprecēsies, agri vai vēlu nokrāpsi! Vēl tā visa papīru pentere pie šķiršanās. Kam Tev to! Nevar mīlēt savu līgavaini ļoti, bet galvā ir bijušais un gribas trakot!
Tu esi jauna iztrakojies un tad domā par precībām
23.01.2019 11:03 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Kad biju jaunāka devu puisim otru iespēju, jo taču jautrībai- viņš bieži brauca pie manis, viņam vienmēr bija dažādas interesants spontānās idejas, domāju ka otrajā reizē viss būs super, bet diemžēl atkārtojās tas pats, kas bija iepriekšs, tomēr neizturējām kopā mēnesi, kopš tā brīža sapratu, ka nekad nevajag atgriezties pagātnē. (Tikai maza piebildīte, kāpēc neielaisties ar bijušo puisi, bet tas ir tikai mans viedoklis) :-D
19 gados domāt par kāzām? whyyyy??:'-(:'-( Es mestos dzīvē iekšā ar pilnu jaudu!
Kā arī domā par sevi- studijas, nākotnes karjera,nevis par kāzām un kuru izvēlēties līgavaini vai bijušo! :-D
23.01.2019 11:16 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Par kādām kāzām te var būt runa? Izlasi vēlreiz savu diskusiju un padomā. Tev līdz tam notikumam, kā minēji, ir kādi 4 gadi. Kā tu vari zināt, ka pēc 4 gadiem vēl būsi kopā ar savu tagadējo puisi? Sviests kaut kāds:-D
23.01.2019 11:56 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Šķiries no sava puiša! Aprecēsies, agri vai vēlu nokrāpsi! Vēl tā visa papīru pentere pie šķiršanās. Kam Tev to! Nevar mīlēt savu līgavaini ļoti, bet galvā ir bijušais un gribas trakot!
23.01.2019 15:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Krāt jau droši vari kāzām... maybe 4 gadu laikā ar citu pagūsi apprecēties - tāpat būs kur to naudiņu likt :D
Ar bijušo ieteiktu pārtraukt kontaktu. Par līgavaini.. grūti spriest.. ja jau tagad trakot gribas, nez vai Tev pēkšņi viņš paliks interesants :)
23.01.2019 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka vēl esi krietni par jaunu, lai precētos. Ne tikai gadu skaita ziņā, bet arī šķieti vēl ļoti naiva, nenobriedusi, Tev gribās vēl trakot un izklaidēties un tas ir pilnībā normāli un tā tam jābūt Tavā vecumā. Dari to, ko Tev gribās, izklaidējies! Nevajag šobrīd daudz iespringt par nākotni, ar laiku pati sapratīsi, ko Tu vēlies. Vienīgi būtu vēlams būt atklātai pret savu puisi, ja gadījumā gribi kaut ko pasākt ar bijušo. ;-)
23.01.2019 15:35 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.02.2016
Īsti neizprotu jēgu saderināties, ja tik pēc 4 gadiem varētu atļauties kāzas. Jaunskungs nebija piespiests bildināt? Varbūt kāzas pārāk šikas gribat?
Bijušo ieteiktu aizmirst - ir iemesls, kāpēc bijušais ir bijušais, +grib tikai savu zalkti tavā alā paļurināt.
23.01.2019 22:35 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
kāda ir dabūjusi laika mašīnu un pēc savām iesvētībām 1898. gadā atbraukusi uz tagadni parunāt šeit forumā par saderināšanos 19 gadu vecumā pēc 4-5 (labi, ka ne 2-10) gadu pazīšanās?
23.01.2019 22:44 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Protams, izvēle ir katra paša ziņā, taču es nekad neprecētos 19 gados. Gan jau ir cilvēki, kuri 19 gadu vecumā ir nopietni un jūtas pietiekami nobrieduši ģimenes dzīvei, nevis vēlas izklaides un ballītes, taču šis, kā izklausās, nav tas gadījums. Atceros sevi 19 gadīgu... tolaik tieši pabeidzu vidusskolu un nespēju sagaidīt, kad varēšu mesties dzīvē un piedzīvojumos. Pirmā patstāvīgās dzīves uzsākšana, pirmā brīvība, pirmie piedzīvojumi ar draugiem, vasaras romāni, ceļošana, darbs, izglītība, jaunas iespējas... Tagad man ir 30 un diži nekas nav mainījies, ja neskaita to, ka atradu savu īsto cilvēku un apprecējos. Tagad muļķības darām kopā, jo noteikti neesam tie nobriedušie, nopietnie pieaugušie. Lēmums apprecēties nāca spontāni, taču es skaidri zināju, ka esmu atradusi savu īsto cilvēku.
Ja autore teiktu, ka attiecībās viss ir okei, ar draugu kopā ir baigi labi un forši, un no bildinājuma vienkārši bail, es teiktu, ka viss būs labi. Lai bauda dzīvi un attiecības, un tad jau, laikam ejot, iespējams, bailes zudīs. Taču šoreiz ir savādāk, jo var just, ka, ja meitene uztur attiecības ar bijušo, esošajās kaut kas jau tagad pietrūkst. Līdz ar to neredzu jēgu tās uzturēt, it īpaši, ja, esot attiecībās ar esošo puisi, prātā nāk domas par citiem. Tādā gadījumā saku, ka nevajag nekādas kāzas (ja es būtu apprecējusies 19 gados ar tā laika mīlestību... šausmas! Tādas mīlestības, kamēr nesatiku vīru, nāca un gāja, un, par laimi, man pietika prāta ne ar vienu tās nenoformēt oficiāli). Tā vietā, ja rodas domas par krāpšanu vai laika pavadīšanu ar citu, iesaku labāk esošās attiecības izbeigt vispār. Tas būtu tikai godīgi gan pret esošo draugu, gan pašai pret sevi.
23.01.2019 23:02 |
 
Reitings 23
Reģ: 05.01.2019
jau šaubas par to vien, vai vajag precēties, norāda uz to, ka nevajag gan. ja no tiesas gribētu precēties, tad nešaubītos.
bet ko var gribēt no 19 gadus veca skuķa! atceros sevi 19 gados. īsta vēja kaza. šajā laikā dzīve griežas strauji kā karuselis, kāzām tur vēl nav vietas.
24.01.2019 01:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits