Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ir pieņemami otru apsaukāt/ pazemot?

 
Reitings 7
Reģ: 12.11.2018
Meitenes, ceru uz jūsu atbalstu un situācijas vērtējumu, kā jūs būtu rīkojušās?
Esam kopā vairāk kā divus gadus, no tiem dzīvojam kopā 1.5. Nevienā brīdī attiecības nav bijušas super vieglas (var paskatīties manu ierakstu nr.1), bieži norisinās strīdi, kuros mūsu raksturi saduras ne pa jokam. Var jau būt, ka kļūdos, bet šķiet, ka strīdi attiecībās var būt normāla paradība, tikai jāprot tos risināt. Reizēm ir izdevies mierīgi parunāt, katram uzklausīt otra viedokli, atvainoties par asiem vārdiem, bet reizēm ir tik traki kā meksikāņu seriālos...
Piemērs - spēlējam galda spēles draugu barā (tātad publiski), sākas diskusija par noteikumiem (ok, es zinu, ka šis izklausās smieklīgi, bet par situācijas tālāko virzību man smiekli nenāk). Mans mīļotais pasaka viedokli, es pasaku savu, viņš paceļ balsi, es saku, lai runā normāli (man vispār nešķiet pieļaujami publiski strīdēties, varbūt esmu jocīga ). Tālāk nosauc mani par nenormālo (absolūti neko tādu neizdarīju, lai būtu pelnījusi šādu piezīmi).Un es apvainojos, vēlāk raudāju, jo sirds taču sāp. Jā, ok, sīkums no vienas puses. No otras puses - apakšā ir vairāki strīdi, kur es nemītigi tieku saukta par "riebīgu", "ļaunu" un "nenormālu", "princesi". Dirst arī esmu sūtīta. Man tas viss nav pieņemami, esmu to vairākkārt teikusi, ka tā nav forša rīcība, lai ko arī tas otrs cilvēks par mani dusmās domātu. Tas nesaprotamais ir - kā var izspļaut tādas riebeklības, pēc tam atkal nedēļu ausī stāstīt, ka mīl? Un kāpēc tad tik es vispār esmu viņa draudzene, ja jau tik riebīga, ļauna un nenormāla? Man arī vairs nav ilūziju par sava mīļotā raksturu, bet es to visu varu pieņemt. Nekad neesmu strīdos aizvainojusi, tas tomēr būtu zem mana lepnuma.
Tam visam pa virsu esmu divreiz strīda laikā izmesta no mašīnas. Vienreiz svešā pilsētā, kad man pat nebija maksājuma kartes, otrreiz vienkārši uz šosejas. Ar šo visu notikumu kopumu es jūtos pazemota, jo, lai arī cik dusmīga es būtu, es nekad neatļaujos otram izteikt aizvainojošas pazīmes vai kaut kā piedraudēt (izmetīšu no mašīnas) un reāli savus draudus izpildīt.
Šobrīd savam partnerim izstāstīju, ka visā notikumu kopumā tieši šis nevainīgais "nenormālā" ir mans pēdējais piliens, ko tālāk vairs negribu paciest. Varētu jau piedot, protams, it kā sīkums, bet tieši kā tas tālāk progresēs? Man liekas, ka ir jāievelk stipras robežas šādās attiecību pamatvērtībās kā cieņa vienam pret otru. Viņš spēlē lepnu un vēl aizvien murgo par spēles noteikumiem, pat neuztverot, ka runa vairs nav par to, bet tikai un vienīgi - kā konflikts tiek risināts.
Jā, es arī neesmu tas saskarsmē vieglākais cilvēks, bet tāpat nevaru iedomāties, kādai jābūt meitenei, kas pelnītu tikt izmesta no mašīnas vai publiski apsaukāta. Uz citiem džekiem neskatos, ēst taisu garšīgi un satraucos, ja māja nav tīra.
Saprotu, ka nebijāt klāt un tomēr - kādas ir jūsu domas? Es tiešām gribu kaut ko tik "nenormālu" kā cieņpilnu attieksmi? Pēc šiem diviem gadiem neesmu bildināta, protams, jo nemitīgi notiek strīdi. Bet es ļoti gribu ģimeni un veselīgas attiecības.
19.01.2019 13:56 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Protams, ka apsaukāt, pazemot, nav normāli. Vēlēties cieņpilnu attieksmi ir tikai normāli. Taču, acīmredzot, nav diez ko gudri gaidīt cieņpilnu attieksmi no konkrētā vīrieškārtas pārstāvja.
19.01.2019 13:59 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Apsaukāšana nudien nav ok un ne tikai strīdos, bet vispār. Es laikam Tavā vietā priecātos, ka nav bildinājuma. :D
19.01.2019 14:02 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
kā jūs būtu rīkojušā

Būtu tālēs zilajās, ja mani izmestu no mašīnas. Ok, strīdi, bet tā ir tāda cilvēka uzmešana, wtf. Viņu interesēja kā tu tiksi mājās? Izmeta un vienkārši aizbrauca?
Es arī neesmu vieglākais cilvēks ar ko dzīvot un veidot attiecības, mums arī ir strīdi un sanāk pateikt arī asākus vārdus, bet nu tas daudzums ir būtisks, cik bieži strīdās, protams, arī vai var tikt mierīgi galā ar to vai vienmēr viss aiziet augstos toņos.
Bāc, tu esi pelnījusi normālas attiecības, jeb kurš ir, nevajag bojāt abiem dzīves, atradīsi citu ar kuru raksturi daudz labāk saskanēs kopā. Dažreiz man liekas, ka abi cilvēki spētu veidot normālas un harmoniskas attiecības.. tikai ne viens ar otru.
19.01.2019 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
man punkts būtu pielikts, kad izmestu no mašīnas. nu kā tā var? viņš pēc tam arī atbrauca tev pakaļ vai atstāja un viss?
19.01.2019 14:09 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Par "nenormālā" jau visādi var būt, jo nu dāmas bieži uzvedas tiešām kā nenormālās, bet izmest no mašīnas un aizbraukt? Pilnīgi svešā vietā? Kas tas vispār ir...
19.01.2019 14:10 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Ikdienas, sadzīves nesaskaņas vai viedokļu apmaiņas ir ok. Jo tomēr, katrs cilvēks ir audzināts dažādi. Un saejot kopā jūs veidojat jaunu augsni, kas būs tipiska jūsu ģimenei. Bet personīgi es pēc šī
Tam visam pa virsu esmu divreiz strīda laikā izmesta no mašīnas
sen būtu savākusi somas un pazudusi tālēs zilajās. Tur vispār nav pat mazākās cieņas. Un vīrietis, kura dēļ ir jāraud, iespējams, par bieži jāraud, nav tā vērts. Neviens vīrietis nav sieviešu asaru vērts. Nerunāju par prieka un smieklu asarām, tas ir labi, ja vīrietis var sasmīdināt līdz asarām.
Šis ir mans viedoklis, un tev ieteiktu apdomāt, vai ir vērts to visu šādi turpināt.
Veiksmi un izturību.
19.01.2019 14:11 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.11.2018
Es biju tā, kas abas reizes, zvanīja un teica, lai brauc atpakaļ. Pēc pirmās reizes solīja, ka šādas situācijas vairs neatkārtosies un nepagāja pat mēnesis, kad jau stāvēju uz šosejas. Vistrakākais ir tas, ka viņš neatzīst savu kļūdu, it kā es visu laiku būtu vainīga (kad izmeta uz šosejas, es biju neapmierināta ar to, ka kavējam pasākumu, līdz ari to "lūdzu, saņem"). Nepateicu nevienu rupjību, neko tādu, ka būtu pelnījusi palikt viena pati, zvanot saviem vecākiem, lai brauc man pakaļ.
P.S. džeks it kā normāls, pieņemu, ka mums tiešām "ļoti ļoti" nesaskan raksturi un ka ar citu meiteni viņam un ka man ar citu vīrieti veiktos labāk.
19.01.2019 14:21 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es teiktu, ka par to ģimeni un harmoniskām attiecībām jādomā ar kādu citu.
19.01.2019 14:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, kāda var būt patīkama, laba un normāla ģimenes dzīve ar
"riebīgu", "ļaunu" un "nenormālu", "princesi"
???
Dirst arī
sūtīs Tevi pēc bildinājuma, kāzām, iespējams, bērnu radīšanas un audzināšanas, tāpat sudraba/zelta/dimanta kāzu jubilejā?
.
Un, eu, kas tie par >
spēles noteikumiem
???
:D:D:D
19.01.2019 14:25 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Padomā pati - Tu esi kopā ar vīrieti vai Sīpolu?
Es būtu pajautājusi kāpēc vispār mani vajag, ja jau esmu riebīga un nenormāla?
Man attiecības beigtos tajā brīdī, kad izmestu no mašīnas.
19.01.2019 14:29 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Un tā rodas sievas, kuras fiziski un emocionāli pazemo vīri. Gribi kļūt par kārtējo ģimenes vardarbības statistiku? Droši precies ar konkrēto jaunkungu.
19.01.2019 14:29 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Ar šo visu notikumu kopumu es jūtos pazemota

bet es to visu varu pieņemt.

? Un kādēļ tev tas?
Beidz atkārtot, ka tas viss ir sīkums. Nav nekāds sīkums, ja tevi regulāri pazemo, turklāt dara to citu cilvēku priekšā. Tas, ka pārējā laikā - kad tu visu dari viņam pa prātam - viņš ir pret tevi ''labs'', neko nenozīmē. Tieši konfliktu laikā parādās cilvēku īstā attieksme vienam pret otru, cik daudz kurš ir gatavs uzklausīt otra domas, iziet uz kompromisiem u.tml., nevis caur pazemošanu, mešanu ārā no mašīnas u.tml. parādītu tavu vietu un dabūtu savu.
Bet es ļoti gribu ģimeni un veselīgas attiecības.

Padomā, kā viņš izturēsies pret bērniem. Kādu uzvedību bērni no viņa iemācīsies. Viņi arī regulāri redzēs kā viņš izturas pret tevi un bērniem tas var radīt ilgi paliekošas psiholoģiskas problēmas. Tas, kas šeit tiek rakstīts par tālēm zilajām, ir vienīgais pieņemamais risinājums. Veselīgas attiecības, domāju, ir vienkārši neiespējamas.
P.S. džeks it kā normāls, pieņemu, ka mums tiešām "ļoti ļoti" nesaskan raksturi

Mani tiešām pārsteidz, cik tālu sievietes var būt gatavas iet, lai nevajadzētu skatīties patiesībai acīs. Nē, viņš nav normāls džeks ar savdabīgu raksturu. Viņam nav nekādas cieņas pret tevi un domāju, ka arī pret ļoti daudziem citiem cilvēkiem. Tā nav atšķirība raksturos.
19.01.2019 14:29 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Iesaku iepazīstināt savu apziņu ar domu ka eksistē arī tādi vīrieši, kuri neapsaukājas. Es neuzskatu ka šāda apsaukāšanās ir normāla.
Man liekas, ka ir jāievelk stipras robežas šādās attiecību pamatvērtībās kā cieņa vienam pret otru.

Par vērtībām būtu vērts runāt pirms nopietnu attiecību uzsākšanas, lai uzreiz ir skaidrs kādi ir spēles noteikumi.
19.01.2019 14:30 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Es teiktu, ka par to ģimeni un harmoniskām attiecībām jādomā ar kādu citu.

Piekrītu. Murgs kaut kāds.
Uzdod sev jautājumu, vai tu tiešām gribi ģimeni ar šo cilvēku, nevis tikai tāpēc, lai tikai būtu ģimene, kāzas var teikt ķeksīša pēc?
Un vai esi gatava sadzīvot ar strīdiem, mešanu no mašīnas un visu citu arī tālāk? Jo precības nav ne uz nedēļu, ne gadu - tas ideālā variantā ir uz mūžu. Jums jau tagad ir raksturu nesakritība - iedomājies, kas būs tālāk, ja jums gadīsies kāds lielāks strīds un viņš tevi izmetīs uz ielas. Raksturu nav tik viegli izmainīt, neizklausās, ka viņš ir gatavs strādāt ar sevi. Tātad vai tu esi gatava tādai dzīvei arī tālāk?
19.01.2019 14:31 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Un, nē, pazemošana un apsaukāšana nav normāla nekādos apstākļos.
19.01.2019 14:34 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Kārtējā tēma, kurā jautājums ir "vai debesis ir zilas un vai zāle ir zaļa". Nē tas nav normāli, meklē citu vīrieti.
19.01.2019 14:36 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
es būtu prom jau sen. arī man ar draugu ir domstarpības un sadzīves strīdi, ir ok, ja man ir slikts garastāvoklis vai viņam. esam cilvēki ar emocijām, tas ir normāli. bet nekad nekad nav apvainojumi, pazemojumi, kur nu vēl tā izlikšana no mašīnas. arī nosaukšana par "nenormālu" ar mani neietu cauri. un problēma ir viņam, nevis tev.
P.S. džeks it kā normāls

19.01.2019 14:37 |
 
Reitings 47
Reģ: 22.11.2018
Grūti kaut ko pateikt par situāciju, neredzot arī Tevi, kā tieši Tu runā ar viņu.
Puisis, protams, pārāk impulsīvs, nemāk savaldīt emocijas, viss iet pa gaisu, sastrebj karstu un tad nožēlo. Tā izsēdināšana no auto šosejas malā.... galīgi traks.
Bet 2 lietas no viņa skatupunkta, par ko Tu vari padomāt. (Bet Tev, protams, labāk zināt, varbūt viņš vienkārši pārāk strauja rakstura un padomāt citu stratēģiju un izmainīt neko vairs nevar un nevajag.)
1) Viņš izsaka publiski savu viedokli, Tu iebilsti un oponē viņam. Tas pamatīgi sadod viņa ego tajā brīdī, īpaši jau citu klātbūtnē, ka viņa sieviete nav ar viņu “vienā komandā”. Daudz kas atkarīgs no Tava toņa, kā tieši Tu viņam iebilsti un strīdies, ka tā nav un ir savādāk.
Es tā nedarītu, pasaku vīrietim privāti, ka domāju, nekad neoponēju citos cilvēkos viņa viedoklim. Mājās tad varu kasīties pretī par visu ko, bet ne publiski, labāk noklusēju.
2) Jūs JAU kavējat, jā, iespējams, viņa vainas dēļ. Bet jūs JAU atrodaties auto un braucat, kāpēc vēl par to zāģēt un pieminēt, cik neapmierināta esi, ka kavējat un varbūt ne 1 teikumā vien. Cilvēkam aiziet viss pa gaisu, tā jau stresaina situācija. Kavējat - kavējat, mainīt to tāpat vairs nevar, viss, ļaujies un brauc un nesaki neko. Tas, protams, neattaisno izmešanu no mašīnas.
Pati piederu pie impulsīvajiem cilvēkiem, ja man neīstajā brīdī uzspiež neīsto pogu, īpaši stresa situācijās, viss aizies pa gaisu, varu pateikt ko nedomāju un pēc 5min atvainoties.
Protams, visu var savaldīt ar spēcīgu paškontroli, bet reizēm vienkārši ir satikušies nepareizie cilvēki nepareizajā laikā. Ar citu cilvēku, viss ir Ok.
19.01.2019 14:42 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nē, viņš nav normāls un veselīgas attiecības tev ar viņu nav un nebūs. Ko darīt tālāk, manuprāt, ir acīmredzami.
19.01.2019 14:45 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu vīrieši bieži sauc par nenormālu, slimo utt speciāl takš, jo taču kā te minēja, meitenes mēdz uzvesties kā nenormālās un tad nu tas ir jājamzirdzinš tā nosaukt, lai justos pārāk, īpaši sabiedrībā, pat ja meitene mierīgi runā, tik viegli pataisīt par slimo, jo sabiedrība un īpaši džeki pavelkas, ka aj vina tak nenormāla, tāpec es tā vai šā pret vinu, vina pati vainīga. Žēl, ka tas tik viegli, jo bieži sieviete strīdas un dusmojas ar iemeslu, bet frāze - slimā un neormālā vēl vairāk sadusmo un tad nu nabags ir cietējs ar savu psiho draudzenīti.
Nē, nav normāli tā apsaukāt un īpaši publiski, tevi pazemo un no malas pataisa par skandālisti, kip aj kā tu novedusi. Un mest no mašīnas ir vispār wtf
19.01.2019 14:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits