Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pamošanās

 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Labrīt! :-)
"Miega" tēmas šeit ik pa laikam parādās, un šī nebūs izņēmums :-D
Ko jūs darāt, lai no rītiem normāli pamostos? (l)
Lai doma skaidra... Man ir problēmas ar pamošanos no rītiem. Eju gulēt ap pusnakti, un pirmo modinātāju uzlieku uz plkst.7.30. Es viņu miegā dzirdu, miegā sataustu, nospiežu un guļu tālāk. Tas ir diezgan neapzināti, jo bieži vien pat to visu neatceros. Parasti uzlieku kādus 5 modinātājus, un dzirdu tad tikai pašu pēdējo, kurš jau 5x pārlikts. Pēc tam lecu ārā no gultas un ātri taisos uz darbu, kurš ir nokavēts. Man nepalīdz tas, ka eju gulēt agrāk, jo no rīta atkārtojas viens un tas pats scenārijs. Ar modinātāja signālus mainu, vēdinu telpas, u.t.t.
Tagad meklēju jaunu darbu, un jūtu, ka tas varētu radīt problēmas...
Ko darīt, lai no rītiem pēc iespējas ātrāk nāktu "pie samaņas", lai būtu enerģija, lai sadzirdētu modinātājus? Vēlos no rītiem nevis ātri skriet pa galvu-pa kaklu uz darbu, bet normāli pamosties un izdarīt visu, ko vēlētos paspēt izdarīt. Varbūt problēma ir tajā, ka es uzlieku vairākus modinātājus, un zinu, ka mani taču kāds no tiem pamodinās? Varbūt arī tas, ka varu atļauties nokavēt darbu. Iespējams, ka vajadzētu patrenēties tikai ar vienu modinātāju... (t)
Tagad rakstu un pati domāju, cik stulba problēma tā tomēr ir... :-D Bet man tā ir problēma, un tāpēc ļoti gaidu kādus ieteikumus, kā rītus padarīt normālākus.
Paldies! (l)
16.01.2019 10:35 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Es Tavaa vietaa laikam meegjinaato brutaalo variantu - nolikt modinaataaju otraa istabas pusee un no riita vnk buusi spiesta fiziski celties augshaa un nosleegt to riebiigo skanju. :-D
16.01.2019 10:42 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Tieši manas domas. Citā istabā vai guļamistabas tālākajā nostūrī, lai būtu spiesta piecelties. Un tadu stulbu modinataja skaņu, kas riebj līdz kaulam uzliec. :-D:-D
16.01.2019 10:44 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Lattte Ir mēģināts. Atceros, ka bija skolas laikos vai kojās - visi tika pamodināti, bet es vēl saldāk gulēju, jo nekas pie auss nepīkstēja. Mēģināju likt arī patīkamos signālus, lai prieks mosties... (t)
16.01.2019 10:45 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Man palīdzēja modinātāju likšana stundu agrāk ,nekā vajadzētu celties. Jā visai skarbi,bet es to stundiņu varēju pavadīt vaļājoties gultā un būt gatava laikā:-). Starp citu tagad jau man ir iegājies tā,ka es max 10 minūtes pasēžu gultā un esmu ieguvusi,vēl vairāk laika ko veltīt sev no rītiem:-)
16.01.2019 10:47 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Man ar pamošanos nav problēmu, jo man jau no skolas laikiem darbojas kkāds iekšējais modinātājs - 90% gadījumu pamostos 5-10 minūtes pirms īstā modinātāja zvana.
Varbūt pieradini sevi iet gulēt laicīgāk? Varbūt iemesls tam, ka ir tik grūti pamosties ir tas, ka organismam vienkārši ir par maz miega. Ja jutīsies izgulējusies, piecelties būs vieglāk. Ir jau arī iespēja nopirkt visādus interesantus modinātājus, kas zvanot lēkā, lido, ripo, utt. kamēr tiek noķerti un izslēgti:-D
16.01.2019 10:47 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Mana pieredze rāda, ka grūtāk piecelties tieši pēc tiem "vēl piecas minūtītes" variantiem. Ir jāsaņemas un jāceļas uzreiz pie pirmā modinātāja. Kaut kur lasīju, ka cilvēks no rīta ir vismožākais tad, ja ceļas uzreiz. Varbūt ir jēga iegādāties modinātāju parasto, kam tas tarkšķis ir reāli pretīgs? :)
16.01.2019 10:49 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Tagad var iegaadaaties tos pulkstenjus kuri no riitiem rada taadu ka naturaalu saulleekta gaismu/tonjus, tas paliidzot vieglaak mosties un saakt riitu labaakaa omaa.
16.01.2019 10:50 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Man palīdzēja modinātāju likšana stundu agrāk ,nekā vajadzētu celties. Jā visai skarbi,bet es to stundiņu varēju pavadīt vaļājoties gultā un būt gatava laikā

To neesmu darījusi. Laikam vajadzētu izmēģināt. :)
Varbūt pieradini sevi iet gulēt laicīgāk? Varbūt iemesls tam, ka ir tik grūti pamosties ir tas, ka organismam vienkārši ir par maz miega. Ja jutīsies izgulējusies, piecelties būs vieglāk. Ir jau arī iespēja nopirkt visādus interesantus modinātājus, kas zvanot lēkā, lido, ripo, utt. kamēr tiek noķerti un izslēgti

Vairumā gadījumu nevaru agrāk nemaz aizmigt, un tāpat novārtos gultā līdz tam laikam, kad normāli aizeju gulēt. Pat nezinu...
Varbūt vajadzētu paņemt suni, un tad man nebūtu izvēles - celties vai sutināt tālāk:-D Atceros, maniem vecākiem bija suns, kurš no rītiem leca gultā, rāva nost segu un nelikās mierā, kamēr nebija visu pasauli pamodinājis. :-D
16.01.2019 10:51 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Ir modinātāju aplikācijas, ar kuru palīdzību modinātāju var izslēgt tikai stipri kratot telefonu desmitiem reižu. :-D
16.01.2019 10:53 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Nu jā ir tie visādi modinātāji kas braukā pa istabu un skaļi bļauj kamēr nepiecelies un neievadi pin kodu. Bet nu jā man liekas ka varētu būt vainīga pašdisciplīna. Jo kad es vienreiz aizgulējos un nokavēju eksāmenu ko pārlikt nevarēja, tad tagad vairāk neesmu aizgulējusies. Vai arī tiešām ir par maz miega, jo neskaita jau cik ilgi guli bet cik miegs ir kvalitatīvs. Ja bieži naktī svaidies pa gultu vai pamosties tad protams grūti piecelties.
16.01.2019 10:53 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Ir jāsaņemas un jāceļas uzreiz pie pirmā modinātāja.

Jā, es tieši iedomājos, ka vajadzētu varbūt vispār uzlikt tikai vienu modinātāju, lai nav tādas opcijas "vēl piecas minūtītes". :-D Būtu interesanti ar tādu veco tarkšķi mosties :D
Tagad var iegaadaaties tos pulkstenjus kuri no riitiem rada taadu ka naturaalu saulleekta gaismu/tonjus, tas paliidzot vieglaak mosties un saakt riitu labaakaa omaa.

Izklausās labi, īpaši tagad - ziemā. :-)
Bet kā lai no rītiem iegūst enerģiju?
16.01.2019 10:57 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Ir modinātāju aplikācijas, ar kuru palīdzību modinātāju var izslēgt tikai stipri kratot telefonu desmitiem reižu.


Nu jā ir tie visādi modinātāji kas braukā pa istabu un skaļi bļauj kamēr nepiecelies un neievadi pin kodu.

Izklausās labi:-D:-D
Bet nu jā man liekas ka varētu būt vainīga pašdisciplīna.

Iespējams, un tagad laikam jāsāk ar to nopietni strādāt.
Vai arī tiešām ir par maz miega, jo neskaita jau cik ilgi guli bet cik miegs ir kvalitatīvs. Ja bieži naktī svaidies pa gultu vai pamosties tad protams grūti piecelties.

Šis arī varētu būt pie vainas. Un emocionāli pārdzīvojumi/stress...
16.01.2019 11:00 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Man arī ir tāds niķis, un patīk to man atzīt vai nē, tas ir vienkārši slikts ieradums.
Esmu sev arī uzlikusi "gudrās lampas" kuras imitē saullēktu no rītiem, bet viņas man netraucē gulēt.
Labākais risinājums ir vienkārši celties pie pirmā zvana un viss.
16.01.2019 11:09 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Vajag aši piestutēties sēdus, pacelt rokas un iekliegites "Jā!". Dzīvojam taču tikai vienreiz...
16.01.2019 11:17 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kurā diennakts daļā Tev ir darbaspēju maksimums?
16.01.2019 11:28 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Ak vai! man nav ko ieteikt, cīnos ar tādu pašu problēmu :'-(
Lai arī cik agri vai vēlu aizietu gulēt, katru rītu ir viens un tas pats :-/
Reizēm, pat brīdi kad skan modinātājs, miega apziņā iedomājos ka zvana telefons un var jau necelties, lai zvana!
16.01.2019 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Oooo....radniecīga dvēsele.[:-D
Man kopumā ir divi modinātāji ar vairākiem signāliem uz katra.:-D
Pirmais telefona tur pat pie gultas stāv, tur ir kādi 5 signāli ar 3-5 min intervālu, lietoji sleep as android, kurš sāk mani modināt pēc miega fāzēm, vispār strādā ok. Tad reizē ar pēdējo signālu virtuvē sāk bļodā grabēt un kaukt tas riebīgais otrs modinātājs, tad nu esmu spiesta čāpot līdz virtuvei.:-D
16.01.2019 11:32 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Kurā diennakts daļā Tev ir darbaspēju maksimums?

Esmu pūce, un visvairāk enerģijas man ir pēcpusdienā/vakarā. Tas ir, piemēram, atvaļinājuma laikā, kad brīvi varu izvēlēties, kad un ko daru. Darbā tas tā nenotiek, un darbspēju maksimumam jābūt visu laiku :-D Līdz ar to arī vakaros, pēc smagas darba dienas, piemēram, jūtos nogurusi.
16.01.2019 11:35 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tev droši vien pats aktivitātes laiks sākas uz pēcpusdienu un vēlu vakaru.?
16.01.2019 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Nu, man liekas, ka tā ir vienkārši izlaidība. Vajadzīga disciplīna un viss. Ja no pāris darbavietām atlaidīs par kavēšanu, es diomāju, ka problēma varētu tikt atrisināta.
16.01.2019 11:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits