Darba balle

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Ka jus reagejat uz sava partnera darba balli?
Manam draugam bus darba ballite , sakuma vins teica menesi atpakal ka neies jo nav ko tur darit utt..
Bet tagad saka ka ies jo , tomer visi iet un vinam ari ir jaiet..
un tani pasa bridi vins saka ka vinam vajag vairak laika prieks vina pasa.
Dzivojam kopa jau gadu un mums ir kopigs berns menesi vecs. Nezinu ko man domat.
Majas vins ir tikai velu vakara un tad pavada kopa 2stundas un tad jaiet gulet, no rita vins iet uz zali brokastis un darbs.
Un tad es isti neizprotu kur vinam japavada laiks vienam pasam.
Drizak es esmu visu laiku viena majas un nezinu ko darit.
Nedzivoju Latvija un nav man iespejams aizbrauk pie vecakiem palikt pa nakti vai kaut ka ta..
15.01.2019 19:30 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
MsMad, iedomājos uzreiz šito :-D
https://www.youtube.com/watch?v=kBK7-LPhA0Q
Bet vispār - kur prikols tā jau hormonu nogurdinātam cilvēkam vēl paranoju sēt? ;-)
17.01.2019 19:18 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Zinas tante, es ļoti ceru, ka tas nav viņas gadījums.
Ieteikums, lai paliek nedaudz vērīgāka un vīrietis beidzot arī sāk rūpēties par bērnu vairāk nekā 2h dienā.
17.01.2019 19:34 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tādām lietām, kā laika pavadīšanai ar sievu un bērnu ir jāpievērš uzmanība ikdienā, nevis jāpiepūš vaigi tieši tai vakarā, kad darbā reizi pa gadu ir balle ;-)
17.01.2019 19:52 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu es saprotu no kurienes uznācis besis, tu esi mājās ar mazuli, hormoni nav norimuši, tam vajag aptuveni 1,5mēn, lai hormoni sakārtotos kā pirms grūtniecības, un vīrs maz laika pavada mājās, principā esi viena un vēl tā darba balle uz kuru jau sagatavojies, ka vīrietis nedosies. Problēma jau drīzāk nav ballē. Man vīrietis ar mazuli daudz pavadīja laiku, palīdzēja, vispār gan mamma nāca ar mani staitāt utt, ja man būtu tā, ka vīrietis praktiski prom un neviena cita nav apkārt, es arī nejustos labi, atceroties kā man bija ar hormoniem, pirmais mēnesis depresīvs. Bet nu mans vīrietis noteikti vienkārši neietu vai ietu uz neilgu laiku. Drīzāk tad sarunājat, ka tā baigi nekavēsies līdz rītam, zinu zinu, ka daudzas teiks, nav ko ierobežot, kā viņš zin kā tur ies, vai gribēs mājās, bet nu, tev noteikti arī gribas ko iesākt, lai nākamajā dienā viņš ir spējīgs, nevis atguļ visu dienu kāmēr tu otrā istabā ar mazuli ņemies. Man šķiet, ka nesen dzemdējušai sievai var panākt pretī.
17.01.2019 21:29 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Paldies ar komentariem.
Ja gribas nedaudz lielaku uzmanibu no milota viriesa.
Bet laikam pati esmu vainiga un ka tas ir stereotips, ka sievietei japaliek majas un jaaudzina berns un virietis drikst iet atpusties bet mums japaliek ar bernu majas.
Samierinajos jau ar domu ka busu sestdienas vakara majas viena ar bernu un draugs varesi atpusties bez mums.
Sapigi , bet nekas gan es ari atradisu laicinu sev kad varesu pavadit paris stundas prieks sevis :D
22.01.2019 14:11 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man nepatiktu, ja mans draugs ietu viens uz darba balli. Nevis tāpēc, ka neuzticos, bet tāpēc, ka vienam būtu visa jautrība :-D:-D man arī gribētos. Es nezinu protams kādās darba vietās un ar ko strādā Jūsu otrās pusītes, bet man darba balles patīk. Var ierēkt un pavadīt labi laiku.
Man tāda dzīve kur vīrietis apmeram 2h mājās un viss, nav vajadzīga un nekāda nauda man neliktu paciest tādu dzīvi, kur es tik ar bērnu auklējos un māju, bet vecis tik rukā un dara vel 100citas lietas, kas rezultējas ar to, ka majas viņa faktiski nav tikai tik cik vakarā un guļot pa nakti....

Man ir līdzīgi, tikai nav bērna :-D
22.01.2019 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits