Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba balle

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Ka jus reagejat uz sava partnera darba balli?
Manam draugam bus darba ballite , sakuma vins teica menesi atpakal ka neies jo nav ko tur darit utt..
Bet tagad saka ka ies jo , tomer visi iet un vinam ari ir jaiet..
un tani pasa bridi vins saka ka vinam vajag vairak laika prieks vina pasa.
Dzivojam kopa jau gadu un mums ir kopigs berns menesi vecs. Nezinu ko man domat.
Majas vins ir tikai velu vakara un tad pavada kopa 2stundas un tad jaiet gulet, no rita vins iet uz zali brokastis un darbs.
Un tad es isti neizprotu kur vinam japavada laiks vienam pasam.
Drizak es esmu visu laiku viena majas un nezinu ko darit.
Nedzivoju Latvija un nav man iespejams aizbrauk pie vecakiem palikt pa nakti vai kaut ka ta..
15.01.2019 19:30 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Normāli reaģējam, mēs pat esam pasākuši neņemt viens otru līdzi uz savām ballēm, jo ar svešiem kolēģiem ir garlaicīgi.
15.01.2019 19:49 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Atbalstu, man nav nekādu iebildumu par to, ja dodas uz darba balli ar mani vai bez manis. Nesaskatu tur neko dīvainu, ja arī pārdomāja, ka tomēr dosies.
Par laika pavadīšanu kopā - Tev iespējams vajadzētu vairāk laika veltīt sev pašai, atrast, kas Tevi interesē, lasīt, iepazīties ar jaunām māmiņām (līdzīgākas intereses) vai citiem cilvēkiem, lai nav tā, ka viņš jūt, ka viņš ir Tava top prioritāte Nr.1 un nekā cita, izņemot vēl bērniņu, nav. Vienkārši tādas superuzticīgās un pareizās mājās gaidītājas, vīra atbalstītājas, mātes un saimnieces, nez, vīrieši kaut kā nenovērtē - jābūt arī saviem radziņiem, lai nav garlaicīgi. :-)
15.01.2019 20:05 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Tas taču ir tikai viens vakars vai ne? Pasaki, kā jūties, viņš pateiks, kāpēc grib iet un nonāksiet gan jau pie kopsaucēja.
15.01.2019 20:26 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Neņerkstēt.
Ir kolektīvi, kur piedalīšanās tādās ir neoficiāli obligāta un nepakļaušanās maksās karjeras iespējas, prēmiju apmērus utml utjpr, pat atsauksmes. Neviens nespiež, bet ja neej, to atcerēsies ilgāk nekā nobastotu darba nedēļu, bez jokiem. Nebūtu dzīvē redzēts, uzskatītu šādu izteikumu par murgu, bet tā bija realitāte.
Es eju, piedalos un vēl ir cilvēki, kuru svētkos piedalos.
Otro pusīti ņemt līdzi mums skaitās ļoti okei, pat citiem interesantāka vide, ne tie paši cilvēki visu laiku.
Pavaicā vai tur vēlamā politika ir ņemt otru pusīti līdzi vai tā nav.
15.01.2019 20:41 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nu ja Tu domā, ka uz darba balli iet tikai dēļ mīļākās, kura droši vien ir kolēģe, tad uzprasies līdzi.
Ja nav šāda greizsirdība, tad ļauj cilvēkam pavadīt laiku vienam, džīīīzas. Neesi taču cilvēks-dadzis.
15.01.2019 20:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja ir mīļākā, tad būs ne tikai darbā.
15.01.2019 21:30 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Ui, es tevi saprotu, mājās bez iespējas pagaidām izrauties, bet vins uz darba balli. Es teiktu laid un nebēdā, šie mēnesi ar mazo paies ātri un varēsi arī tu doties pasēdēt ar draudzenēm. Galu galā tas nav ne katru dienu, ne reizi nedēļā.
15.01.2019 23:01 |
 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Laikam jau ta ir, saku jau lenam jukt prata maja sezot.
Samierinajos ka vins dosies sestdien uz darba balli.
Vakar teicu ja tu dodies uz darba balli tad es ari ar mazo varu kaut kur doties.
Uzreiz reakcija bija ne, ar bernu nevar nekur doties .
No vienas puses liekas egoistiski pret mani.
Vai es nepareizi domaju?
17.01.2019 14:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vakar teicu ja tu dodies uz darba balli tad es ari ar mazo varu kaut kur doties.
Uzreiz reakcija bija ne, ar bernu nevar nekur doties .

Amyloid, es arī uzskatu, ka ar mēnesi vecu mazuli nav nekur bez vajadzības jādodas.. ja neskaita ikdienas pastaigas. Tagad nejauki vīrusi plosās apkārt.
Laiks paskrien atri.. izbaudi laiku ar bērniņu (l)
Ja šķiet, ka virs pavada pārāk maz laika ar bērnu.. jums tas jāizrunā!
17.01.2019 14:36 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Wtf? Kur tu taisies ar mēnesi vecu zīdaini doties? Ja nav ne vecāku pie kuriem braukt pat? Tikai lai ieriebtu viņam? No sērijas "nu, ja tu dodies uz darba balli, tad es paņemšu mēnesi vecu zīdaini un arī iešu kaut kur". Loģiski, ka vīrietis ir pret. Ko tad viņam vajadzēja darīt? Ak kungs, tak ļauj cilvēkam vienu vakaru izrauties no mājām un netaisi no tā traģēdiju. Kad bērns paaugsies, tad arī varēsi iet izklaidēties. Bet tagad... tāda sajūta, ka pra spīti gribi kaut ko izdarīt, nepadomājot par to, ka tam visam pa vidu ir pat ne bērns, bet zīdainis, kuram ir tikai mēnesis! (t)
17.01.2019 14:38 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Tu ar mēnesi vecu bērnu gribi arī doties uz balli? Pa dienu vari visur kur doties, vai tad atļauja jāprasa vīrietim?!
Nu ko teikt - runā! Cik ilgi bijāt kopā, pirms sākāt dzīvot kopā? Pasaki, ka tev arī vajag laiku sev un skaties reakciju. Viņš bērnu gribēja? Vispār iesaistās? Kur viņš iet pēc darba? Es uzskatu, ka ar mēnesi vecu zīdaini mājās arī vīrietim ir jāpārkārto/mazliet jāiepauzē sava dzīve. Jāaug kopā par ģimeni!
17.01.2019 14:38 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ļaut nabadziņam izrauties no mājām? hmm, viņš, nabags, tur, kā raksta autore, ir veselas 2 stundas vakarā, ja neskaita gulēšanu... tak lai iet uz ballīti, bet nabadziņu jau arī no viņa nevajag taisīt, ja vien darbalaiks nav 10-12 stundu dienā.
17.01.2019 14:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pag dzivojat opa tikai gadu!!!!! Tie ir 12 menesi,bet mazulim jau 1 menesis! Tad brinas ka ar svesinieku nevar sadzivot....jo redzi mazais sakuma visu medz saasinat. Nevarejat kaut gadu padzivot kopa pirms maza?
17.01.2019 14:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man skiet, ka problēma nav balles apneklejumā, bet gan tajā, ka vīrietis pārāk maz palīdz mājās..
17.01.2019 14:58 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
ļaut nabadziņam izrauties no mājām? hmm, viņš, nabags, tur, kā raksta autore, ir veselas 2 stundas vakarā, ja neskaita gulēšanu.

Vai ne...tak jāļauj nabagam dzīvi baudīt :D
Man reāli riebās vīra darbs, kas viņam bija agrāk un visas tās balles un darba, kolēģu tusiņi riebās vel vairāk kas tur nebija retums. Man tiešam grūti saprast kāpēc vienmēr tados pasākumos japiedalās, ar kolēģiem pavada gandrīz katru dienu, no rīta līdz vakaram, tad vēl jātiekas ar kolēģiem brivajā laikā visādās ballēs un tusiņos. Kolēģi priekšā pakaļā.
Gandrīz toreiz izšķīrāmies dēļ tā murga. Man tāda dzīve kur vīrietis apmeram 2h mājās un viss, nav vajadzīga un nekāda nauda man neliktu paciest tādu dzīvi, kur es tik ar bērnu auklējos un māju, bet vecis tik rukā un dara vel 100citas lietas, kas rezultējas ar to, ka majas viņa faktiski nav tikai tik cik vakarā un guļot pa nakti....
17.01.2019 14:59 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Darba balle ir darba balle. Ja vien tās netiek rīkotas katru mēnesi, tad noteikti nevajadzētu taisīt traci un ļaut vīrietim aiziet.
Bet saprotu arī tevi. Mēnesi vecs mazulis, sākums noteikti nav viegls (vēl pie tam svešā valstī) un var saprast tavu cepienu par to, ka viss tev vienai un viņš tik atnāk mājās izgulēties. Parunā, pastāsti, ka jūties vientuļi un nogurusi.. varbūt ir iespējams kaut kā savādāk menedžēt darba laiku. Gan jau ir arī brīvdienas. Tad, lai vismaz tās cenšas pavadīt kopā ar jums, vai palaiž tevi vienu uz kādu masāžu, solāriju vai tāpat pa veikaliem pastaigāties, lai vismaz kāda atslodzīte tev no ikdienišķās rutīnas.
17.01.2019 15:17 |
 
Reitings 120
Reģ: 15.01.2018
Tas nav normāli ja viņš taisās iet uz darba balli, pieaugušie cilvēki tā nedara, es Tev iesaku viņa kafijai pievienot vai nu miega zāles vai indi, iz ēlies pati ko īsti vēlies, vai Tev mājās guļ vīrs beigts ,bet vismaz ar Tevi kopā vai lai viņš darba ballē tusē un rullē un apēd kādu rulleti un tik ātri netaisās iet gulēt
17.01.2019 15:35 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
ļaut nabadziņam izrauties no mājām? hmm, viņš, nabags, tur, kā raksta autore, ir veselas 2 stundas vakarā, ja neskaita gulēšanu... tak lai iet uz ballīti, bet nabadziņu jau arī no viņa nevajag taisīt, ja vien darbalaiks nav 10-12 stundu dienā.

Nu tieši tāpēc, kamēr nav skaidrs kāpēc viņš mājās pavada tikai 2 stundas (vai nu vienkārši neiet mājās vai tiešām strādā 12 stundas no vietas), arī uzrakstīju to "izrauties no mājām". Turklāt nevienā vietā netaisīju no vīrieša nabadziņu. Nevajag arī manus vārdus sagrozīt.
17.01.2019 16:01 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Nezinu, varbūt man tā nekad nav bijusi problēma, jo darba rutīna vienmēr bijusi saskanīga ar dzīvesbiedru. Katrā ziņā - darba balles nekad nav bijušas tabu ne no vienas puses un neatkarīgi no tā - ar vai bez otrām pusēm (jo uzņēmumu politikas šajos jautājumos mēdz atšķirties, turklāt dažādu iemeslu pēc). Pie tam - tie jau nav iknedēļas pasākumi - parasti taču tāda lielā balle ir reizi gadā, uz vienu vakaru, tad varbūt ir kādas sporta spēles - vēl viena/divas dienas un, ja nu pavisam izvirtīgi, tad komandas saliedēšanas pasākumi pāris reizes gadā, bet tie tomēr biežāk notiek darba laikā, retāk kā divu-trīs dienu pasākumi. Savukārt komandējumi jau ir atsevišķa tēma, jo tas ir ne visiem un regularitāte var atšķirties.
.
Un, patiesībā jau tikai no māmiņas viedokļa tās pāris stundas dienā, ko jums sanāk pavadīt kopā, izklausās gauži maz uz pārējās dienas fona, jo pārējais dienas laiks tiek pavadīts faktiski nošķirtībā no socializēšanās - tikai kopā ar vēl pavisam mazo bērninu, līdz ar to tas īpaši sāpīgi šķiet vienai pusei, bet otra puse pat neapzinās problēmas nozīmīgumu. Neatkarīgi no balles, jums vajadzētu tomēr novienoties par kādiem laikiem - reizi nedēļā/mēnesī, kad mazo pieskata tēvs vismaz uz dažām stundām, bet pašai ir laiks SEV. Kaut vai vannai, pastaigai, šopingam, miegam...
17.01.2019 16:02 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Zinu vīrieti, kuram iešana uz sporta zāli bija cita sieviete.
17.01.2019 19:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits