Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību pamatjautājumi

 
Reitings 53
Reģ: 25.02.2016
Šobrīd esmu sākusi jaunas attiecības, nu jau 5 mēneši. Un prātā sāk rosīties dažādi jautājumi, atbildes uz kuriem, priekš manis ir pašsaprotamas. Vēlētos dzirdēt Jūsu viedokli:
1. Ja puisis joprojām dzīvo ar vecākiem un kad ir kopīgas brīvdienas pavada dienas/naktis pie meitens dzīvoklī. Vai puisim būtu jāpalīdz meitenei ar rēķinu apmaksu par dzīvokli?
2. Kopā esat aizbraukuši šopingā. Jūs izvēlējāties to, kas Jums patīk, dodoties pie kases apmaksāt, Jūsu puisis izvēlās no kases turēties 5m attālumā. Tas ir okey? :D
Protams, var būt daudz un dažādas nianses. Tās arī izskatīsim diskusijas laikā :)
13.01.2019 23:07 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.04.2018
''Par naudu cepās tikai tie vīrieši, kuriem tās nav. Īsi un patiesi. Man žēl arī to sieviešu, kas neko nekad savam vīrietim gudri nepajautā, lai nopērk. Ar vārdu salikumu "gudri pajautā" ir jāliek saprast, ka sievietei to ļoti gribās un viņa ļoti vēlās, bet nekad to tieši nepajautās. Tur slēpjās tā atšķirība no golddigerēm un gudrām sievietēm.
Man žēl arī, ka biju no tām sievietēm - man viss jāizdara pašai. Jānopelna, jāsatīra, jānopērk utt.utj. Gandrīz vai jāapaugļo sevi arī pašai Priekš kam? Kāpēc man viss jādara pašai? Es nemaz negribu un nevēlos. Es pelnu vienādi praktiski ar savu draugu, tomēr viņš man dāvina dāvanas un ved mani uz dažādiem pasākumiem? Kāpēc? Tāpēc, ka es neļaušu pret sevi savādāk izturēties. Un līdz ko man beigtos šīs attiecības, es nemeklētu sponsoru, jo redz esmu bezpalīdzīga blondīne uz šīs zemes. Es varu visu pati, bet kāpēc man jādara viss pašai? Es ļauju to darīt vīrietim un cik pārsteidzoši cik vīrietis ir apmierināts, kad jūtas vajadzīgs visās jomās, ne tikai gultā un mājā, bet arī finansiāli mazie mammu puikiņi, kas stāv 5m no kases, kad es sev kaut ko pērku, būtu tur arī atstāti. Vīrietis piedāvā to nopirkt, bet sieviete šādā gadījumā atsacīsies, jo var to izdarīt pati. Sievietes vērtē vīrieša rīcību nevis maciņa biezumu.''
+++++++++++++++++
17.01.2019 15:29 |
 
Reitings 17221
Reģ: 27.11.2018
1. Par ciemošnos tava dzīvoklī bŗīvdienās uzskatu, ka rēķins nav jāpiestāda un tas ir normāli, ka pusis nemaksā, ja dzīvotu kopā būtu cita runa.
2. Tavu šopingu, ka neqapmaksā arī ir normāli, jo vīrietim nav jābūt visur maka lomā, ta sir normāli, ka meitene pati sev pērk karotas lietas, protams, tas ir ļoti jauki un galanti, kad puisis parūpējas mtreali par tādām lietam, bet iespejams, ka viņš nemaz nevar atļauties to sobrīd.
Ja runa iet par ēdienu vai lietām, ko lietosiet kopīgi, tad gan pusism manuprāt jāzuņemās inicatīva samaksāt, it īpaši, ja viņš puie tevis ciemojas, tad parūpēties par to.
17.01.2019 11:47 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Odetta, situāciju, kurā tuvojoties kasei viens pēkšņi atpaliek 5m.
16.01.2019 20:36 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tul-es tiesaam tajaa briidii iedomaajos,ko vareetu nopirkt sakariigu par tiem 35 eur...Nu es esmu loti apdomiiga,ja iet runa par naudu un taas teereesanu.
16.01.2019 18:40 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Normāli izdarīji.
Pārtikas iegādē arī jāņem vērā, ka to summu, cik man pietiktu 5 dienām, es varu sakrāmēt vienam vakaram plus brokastīm iepirkumu grozā, veikals viensuntaspats. Ir tomēr atšķirība ko konkrēti ieliec iepirkumu grozā. Jaunajiem krietni zem 30it, ja tiešām paši 100% sevi uztur, naudas nav nemaz tik daudz kā viņu izskats/apğērbs liek domāt.
16.01.2019 18:37 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena -tu domaa manu situaaciju,kur rakstu par taam rotallietaam?
16.01.2019 18:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu to es pateicu ar taadu "humora pieskanu"!
ak, nu skaidrs :-). Man ir gadījies būt lieciniecei situācijai, kurā kas līdzīgs notika tieši tā kā burtiski aprakstīts - izskatījās diezgan muļķīgi.
16.01.2019 18:12 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Nu to es pateicu ar taadu "humora pieskanu"!:-D
Bet nu ir reizeem taada sajuuta-nu vienreiz gadaa atbrauc un tad ,vai tad buutu jaabuut zeel...un tad otrs teikums-miilestiibu nevar nopirkt par naudu.Nu ja nevar ,tad es domaaju piebremzeet arii!:-D
16.01.2019 17:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ļoti neparasti, bet tas kaut kā izskaidro Tavu stāvēšanu attālumā no kases.
16.01.2019 17:36 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-tas taa ,it kaa pats par sevi saprotams,ja es aizbraucu,tad es maksaaju...Nekas briesmiigs jau nav,bet nu peedeejaa braucienaa es nospraudu taadu kaa limitu savam macinam!:-D
16.01.2019 17:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Atvaino par jautājumiem, vienkārši šķiet ļoti neparasta situācija.
16.01.2019 17:23 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Viņa nekad nepiedāvā kaut ko apmaksāt?
16.01.2019 17:21 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-nu tas bija saprotams,ka es maksaasu,jo vienmeer visu maksaaju,kad kaut kur ejam...Nu es tad pateicu,sagatavoju,ka mantaam naudu nedosu,jo uzskatu ,ka taa ir naudas izmesana....Taa sieviete to arii saprata ,un viss ok,vina veel noteica,ka ir loti gruuti so "slimiibu paarvareet",jo loti gribaas visu laiku tam mazajam visu pirkt-taada kaa iipasa miilestiibas izraadiisana.
16.01.2019 17:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ja puisis joprojām dzīvo ar vecākiem un kad ir kopīgas brīvdienas pavada dienas/naktis pie meitens dzīvoklī. Vai puisim būtu jāpalīdz meitenei ar rēķinu apmaksu par dzīvokli?
Nu, pienākums tas noteikti nav un man nenāktu ne prātā prasīt, BET, ja 5 mēnešus vienīgā kopā dzīvošanās būtu manā dzīvoklī un tas ietvertu to, ka man jāgādā pārtika, un no vīrieša puses nekādu alternatīvu piedāvājumu nebūtu, tad tiešām sāktu aizdomāties, vai neesmu sasējusies ar alfonsu. Tādā gadījumā saprastu autores aizkaitinājumu.
Par šopingu - piekrītu tiem, kuri saka, ka atkarīgs, kas par šopingu, bet tāda demonstratīva stāvēšana tālu no kases arī liekas smieklīga, pat patētiska. Attejot no konkrētās situācijas - Odeta, Tev tā radiniece ir prasījusi, lai Tu viņai pērc mantas bērnam?
16.01.2019 16:45 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
1. Ja puisis joprojām dzīvo ar vecākiem un kad ir kopīgas brīvdienas pavada dienas/naktis pie meitens dzīvoklī. Vai puisim būtu jāpalīdz meitenei ar rēķinu apmaksu par dzīvokli?

Nē.
2. Kopā esat aizbraukuši šopingā. Jūs izvēlējāties to, kas Jums patīk, dodoties pie kases apmaksāt, Jūsu puisis izvēlās no kases turēties 5m attālumā. Tas ir okey?

Ņemot vērā to, ka jums ir mazliet vairāk par 20, tad es teiktu, ka ir ok. Protams, ja runa nav par pārtikas precēm. Ja turas pa gabalu vai bēg no rimčika kasēm, tad tas noteikti nav ok :-D
16.01.2019 16:08 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Par naudu cepās tikai tie vīrieši, kuriem tās nav. Īsi un patiesi. Man žēl arī to sieviešu, kas neko nekad savam vīrietim gudri nepajautā, lai nopērk. Ar vārdu salikumu "gudri pajautā" ir jāliek saprast, ka sievietei to ļoti gribās un viņa ļoti vēlās, bet nekad to tieši nepajautās. Tur slēpjās tā atšķirība no golddigerēm un gudrām sievietēm.
Man žēl arī, ka biju no tām sievietēm - man viss jāizdara pašai. Jānopelna, jāsatīra, jānopērk utt.utj. Gandrīz vai jāapaugļo sevi arī pašai ;-) Priekš kam? Kāpēc man viss jādara pašai? Es nemaz negribu un nevēlos. Es pelnu vienādi praktiski ar savu draugu, tomēr viņš man dāvina dāvanas un ved mani uz dažādiem pasākumiem? Kāpēc? Tāpēc, ka es neļaušu pret sevi savādāk izturēties. Un līdz ko man beigtos šīs attiecības, es nemeklētu sponsoru, jo redz esmu bezpalīdzīga blondīne uz šīs zemes. Es varu visu pati, bet kāpēc man jādara viss pašai? Es ļauju to darīt vīrietim un cik pārsteidzoši cik vīrietis ir apmierināts, kad jūtas vajadzīgs visās jomās, ne tikai gultā un mājā, bet arī finansiāli :-) mazie mammu puikiņi, kas stāv 5m no kases, kad es sev kaut ko pērku, būtu tur arī atstāti. Vīrietis piedāvā to nopirkt, bet sieviete šādā gadījumā atsacīsies, jo var to izdarīt pati. Sievietes vērtē vīrieša rīcību nevis maciņa biezumu.
16.01.2019 14:49 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
ja tik iisaa attieciibu laikaa mani saaktu satraukt sie jautaajumi, tad savu laiku ar saadu viirieti neteereetu.. (vienalga pareizi vai nepareizi)., tomeer nevar noliegt, ka buutu tikai patiikami sanemt moraalu, fizisku un arii finansiaalu atbalstu.
15.01.2019 19:44 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es tak rakstīju, ka oftopic. Nu taču. Ka dažas šmotkas vai vakariņas gluži nav golddigošana, ka tās, kuras meklē reāli sponsoru, tām prasības būtu citādākas.
Par tēmu runājot:
Nē, neuzskatu, ka jāapmaksā īre, komunālie, ja paliek pa brīvdienām.
Bet skriešana no kases demonstratīvi prom gan šķiet jokaina.
15.01.2019 19:26 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Produkti arī dažādi mēdz būt un diezin vai meitene, kura grib lai puisis sedz viņas dzīvokļa komunālos lētu pārtiku pirks.
Kas attiecas uz bomžiem un nebomžiem, arī ar labu karjeru sākumā nauda neplūst pa reni.
Draudzene 2007 ajā pabeidza juristu bakalaurus, viņai gan jau bija pieredze ofisos ar lietvedību, bet ne nozarē.
Atrada darbu labā kantorī, alga gan nebija liela, pildīja juriskonsulta asistentes un lietvedes pienākumus, palīdzēja birojadminei. Ğērbties vajadzēja labi, uz darbu vajadzēja braukt ar savu veco auto jo sabtranss viņas dzīvesveitai patālu. Cilvēks skaitīja katru santīmu, krāja mağistra studijām jo viņa redzēja, kāda reakcija ir uz kādiem CV, kuri ienāk firmā, kādas ir kolēğu algas utml.
Nereti viņa no manis aizņēmās naudu degvielai pirms algas dienām. Liekas neticami, prestižas firmas juriskonsulta asistente/ lietvede spiesta aizņemties degvielai, tik skaistās drēbēs ğērbusies. Veikalā pirka vislētāko maizi un makaronus, starp citu.
Iestājās mağistra programmā, maksāja par studijām, ļoti pieticīgi nodzīvoja 3 gadus pēc bakalaura grāda iegūšanas.
Toties tad viņu sāka saukt uz intervijām tur, kur agrāk pat nereağēja uz CV. Pieredze normālā firmā 3 gadi, mağistra grāds tomēr daudz ko deva. 2010 ajā ar darbiem bija kā bija, bet viņu pieņēma laba firma, pēc vēl 4 gadiem viņa sāka patstāvīgi konsultēt palielus biznesa klientus. Alga ap 2014 gadu jau bija normāla, tātad 7 gadi pēc bakalaura iegūšanas alga vēl nebija normāla. Tātad 29 gadi un beidzot normāla alga, vairs nav jāknapinās un var pat krāt ceļojumiem, pensijai, nopirkts beidzot jēdzīgs auto, jau izmaksāts.
Puišiem tajās firmās klājās tāpat izaugsmes termiņos un algu apjomā / tā izmaiņās.
Tātad, lai cik profesionāls cilvēks, zaļie nevar naudu neskaitīt, vienalga, ar pamatskolu vai mağistra grādu viņi ir, tikai maska, čaula darba dreskodam, tusiem utt obligāti jānotur, vienalga, kaut ledusskapis mājās tukšs un degvielai reizēm jāaizņemas.
15.01.2019 15:19 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
NEE noteikti pirmam jautaajumam.
Par otro gruuti spriest,jo te nevar saprast,ko "sirds veeleejaas"-produktus ,vai Chanel somu.
Nu es arii staaveeju veikalaa 5 metrus no kases,kad mana radiniece pirka beernam plastmasas "nevajadziigas" rotallietas!Es gan mineeju pasaa saakumaa,ka rotallietaam naudu neteereesu-nedosu.
15.01.2019 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits