Attiecību pamatjautājumi

 
Reitings 53
Reģ: 25.02.2016
Šobrīd esmu sākusi jaunas attiecības, nu jau 5 mēneši. Un prātā sāk rosīties dažādi jautājumi, atbildes uz kuriem, priekš manis ir pašsaprotamas. Vēlētos dzirdēt Jūsu viedokli:
1. Ja puisis joprojām dzīvo ar vecākiem un kad ir kopīgas brīvdienas pavada dienas/naktis pie meitens dzīvoklī. Vai puisim būtu jāpalīdz meitenei ar rēķinu apmaksu par dzīvokli?
2. Kopā esat aizbraukuši šopingā. Jūs izvēlējāties to, kas Jums patīk, dodoties pie kases apmaksāt, Jūsu puisis izvēlās no kases turēties 5m attālumā. Tas ir okey? :D
Protams, var būt daudz un dažādas nianses. Tās arī izskatīsim diskusijas laikā :)
13.01.2019 23:07 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Kopā esat aizbraukuši šopingā. Jūs izvēlējāties to, kas Jums patīk,

Es parasti pārtikas pirkšanu vai saimniecības preču pirkšanu nesaucu par šopingu. Man ar šopingu tieši saistās vajadzības sev - drēbes, apavi, aksesuāri, kosmētika, izklaide utt. Un teikums - izvēlējāties tieši to, kas Jums patīk - nu ne jau pienu vai maizi viņa izvēlējās, kas patika un gaidīja, kad puisis to nopirks. Loģiski, ka šmotkas pirkusies. :-D
1. Nē, jo viņš tur nedzīvo.
2. Nē, jo viņš var stāvēt Tev blakus un arī nemaksāt. :-D Bet visdrīzāk ievēroja distanci, lai Tu neizdomā, ka viņš tagad maksās par Tavām lietām, tā ka ir arī tā pieņemami.
Bet kā jau meitenes minēja - būtu tikai normāli, ja izklaides un ceļa izdevumus segtu viņš un arī daļu pārtikas. 20 gadi parasti nav tas vecums, kad puisis var atļauties meiteni pilnībā uzturēt.
Pamatjautājumi likās nedaudz tādi materiālistiski, tāpēc liekas, ka autore meklē sponsoru. Pagaidām izskatās, ka šis nav sponsora materiāls.
14.01.2019 18:35 |
 
Reitings 26
Reģ: 01.05.2017
Interesanti, kàpēc autore izdzēsās
Viņa pati viņu pie sevis mājās sāka aicināt, pati vainīga. Par vīrieti runājot, nu ko Tu gaidīji, ja viņš dzīvo kopā ar vecākiem? Ka baigais vecis, kas tagad visu maksās un darīs?
Tām, kas saka, ka jāatrod vecāks vīrietis - sponsors, nu Jūs gan dodat. Jūs laikam domājat, ka normāli vīrieši ir tikai pēc 40, vai kas? Ja meitenei patīk, ka par viņu maksā un lutina, why not? Un tādi ir arī 20+ gados, kādai varbūt brīnums!
Man pašai interesanti par to šopingu
14.01.2019 18:58 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Nu bet tāpēc jau arī viņš dzīvo ar mammu, ka šobrīd negrib pat par sevi maksāt, kur nu vēl par draudzeni.
14.01.2019 20:52 |
 
Reitings 60
Reģ: 12.01.2019
Lilit vīrieši negatīvi pārsteidza. Tagad sagaidīt, ka vīrietis nopērk pārtiku un tualetes papīru, ko pats izlieto, kā arī spēj kādreiz iepriecināt meiteni ar kādu lietu - viņa meklē sponsoru!
Visi nav tik skopi. Ir tiešām daudz vīriešu, kas gan pārtiku nopirks, gan auskarus un viņi nav 40+ sponsori.
14.01.2019 21:00 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu tualetes papīrs, ēdiens vai kāda lupata jau nu nav baigā sponsorēšana, mazliet oftopic, bet tās kuras baigi meklē tieši sponsoru, skatās uz ko krietni vairāk kā paika un h&m kleita :-D
14.01.2019 21:33 |
 
Reitings 60
Reģ: 12.01.2019
Nightsky, nav teikts, ka šī meitene skatījās uz ko vairāk. Diskusija tik nenoteikta, ka brīva vieta fantāzijai. Es par šopingu saucu arī pārtikas, mājas preču iepirkšanu, tāpēc sapratu, ka runa šeit ir par parastām lietām.
Smieklīgs fakts, ka es paskatījos Lilit vīriešu citas diskusijas un jo īpaši pēc tās "ieguvumi un zaudējumi dzīvojot ar kādu kopā" sapratu, ka kāds no šiem varētu būt autores draugs. :-D The Law pats meklē sev kalponi, jo pats mājās netaisās ne pirkstu pacelt, bet šeit izsakās tik slikti, ja meitenei arī ir savas prasības pret vīrieti.
14.01.2019 21:41 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man doma bija tieši tāda pati, ka tualetes papīrs un ēdiens jau nu galīgi nav nekāda sponsorēšana. Vai daļa komunālo. Uzreiz saukt meiteni mantkārīgu vai ko tur vēl ir lieki, jo tad viņa pat nepaskatītos uz puisi kurš dzīvo ar vecākiem , bet meklētu automātiski pēc maka biezuma, bet kaut kādas šmotkas vai ēdiens nav nekas tāds WOW, lai uzskatītu par golddigeri
14.01.2019 22:06 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Variet apēst mani bez sāls, bet -
1. Jā/Nē
2.Jā
Ja vecis ir "bomzis" vai jums abiem ne vairāk kā 22 gadi, tad uz abiem jautājumiem atbilde ir nē.
15.01.2019 08:30 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kopā esat aizbraukuši šopingā. Jūs izvēlējāties to, kas Jums patīk

Nu camooon, jūs tiešām domājat, ka autore ar "to kas jums patīk" bija domājusi pienu, maizi un zeva soft tualetes papīru? :D
Skaidrs ka runa ir par viņas iegribām uz lupatām un citiem štruntiem....
15.01.2019 09:49 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
1. Ne. Nekad nav ienacis prata prasit virietim, lai vins maksa manu iri, ja vins medz pavadit brivdienas manas majas. Citadi butu, ja vins ievaktos ar visam mantam un pusi no sava laika dzivotu pie manis. Bet tad attiecigi no viriesa ari sanemtu jautajumu/ piedavajumu par izmaksam. Neviens normals virietis vispar neprasa maksat vina rekinus, ja draudzene dzivojas pie vina.
2. Ne, nav. Parak demonstrativi. Es gan esmu loti radusi pie viriesiem, kas , kopa dodoties sopinga, man nekad nelauj maksat, it ipasi ja summa ir nozimiga. Es to , savukart, kompenseju, uzaicinot pusdienas vai vakarinas.
Nav ta, ka virietim obligati ir jasedz draudzenes terini, bet tam sopingam jabut "veseligam"- abiizdomaja ieiet un izveleties, virietis , budams dzentlmanis, samaksaja. Nevis draudzene ierosinaja, uzstaja un virietim atstaja staigajosas kreditkartes lomu.
15.01.2019 10:22 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
*dzentlmenis
15.01.2019 10:24 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Lilit vīrieši negatīvi pārsteidza. Tagad sagaidīt, ka vīrietis nopērk pārtiku un tualetes papīru, ko pats izlieto, kā arī spēj kādreiz iepriecināt meiteni ar kādu lietu - viņa meklē sponsoru!
Visi nav tik skopi. Ir tiešām daudz vīriešu, kas gan pārtiku nopirks, gan auskarus un viņi nav 40+ sponsori.

Mani atkal pārsteidz tava un Nightsky lasīt prasme, vai pareizāk sakot, neprasme. Parādi, kurā vietā autore minēja kaut ko par tualetes papīriem vai vispār pārtiku kā tādu? Un kurā vietā kāds minēja, ka tualetes papīra un pārtikas nopirkšana skaitās sponsorēšana? Kaut ko izlasa, piedomā klāt un tad tik pļurkst.
Manuprāt, izlasot autores pirmo punktu, var lieliski noteikt par ko viņas otrais punkts bija domāts. Ja jau pirmais ir tik tik idotisks, tad es nedomāju, ka viņa domāja kaut ko par pārtiku, tualetes papīru un kleitu pa 10euro.
The Law pats meklē sev kalponi, jo pats mājās netaisās ne pirkstu pacelt, bet šeit izsakās tik slikti, ja meitenei arī ir savas prasības pret vīrieti.

Kurā vietā es slikti izteicos? Un kurš teica, ka sievietei nedrīkst būt prasības pret vīrieti? Tas ir labi, ka ir prasības, bet ne jau tik apsurdas kā autores pirmais punkts. Bet es saprotu, tu jau esi arī viena no tām, kura ir iedomājusies, ka tava kājstarpe ir no zelta, un ka vīriešiem tādējādi ir jāskrien palēkdamies un jaizpilda pat apsurdākās "prasības" no sievietes puses, savādāk tie jau vairs nav nekādi večī, bet gan mīkstie un skopuļi.
15.01.2019 11:15 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2019
Žēl gan, ka autore izdēsās. Būtu interesanti uzzināt, kāpēc vispār tādi jautājumi radās... Jāmaksā komunālie maksājumi jo ciemojas :D Trakums :D
15.01.2019 11:36 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Mani savukārt nepatīkami pārsteidz, ka dažām šopings un "izvēlēties to, kas patīk" asociējas ar tualetes papīru :-D baigais šopings :-D
Mīļais, ejam šopingā, uz Rimi iepirkt pārtiku nedēļai :-D eu, man šitie kartupeļi patīk, nopirksi? (iemet grozā, čalis nomet grozu pie kases un aizbēg :D)
15.01.2019 11:51 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Interesanti, pēc kāda principa šejienietes definē bomzeni vai bomzi?
Iespaids tāds, ka tādām 20 - 23 gadu vecumā jāmeklē papiņš pāri 45, tie parasti ir biezāki. Čalis ar bagātiem vecākiem īsti nederēs, jo vecāki samācīs par laulības līgumu, nolīgs juristu konsultācijām un vispār, nabagāku par sevi partiju negribēs pieļaut.
Forumu fantāzijas un cik tad realitātē pelna labi izglītotie, perspektīvie iesācēji.
Pirms krīzes finanšu specu vajadzēja krietni vairāk un top skola skaitījās SSE. Ja to pabeidza, varēja auditā pelnīt 550 - 650 latus uz rokas ( konta ), pēc gada jau vairāk. Ne īpaši maksātspējīgs 21-22 gadnieks ar 800 - 900 eiro netto uz ap gadiņu. Tāds visu, ko beibe grib veikalā var nopirkt? Nesmīdiniet mani.
Tagad situācija ir nedaudz smagāka, bet sapņi pārvar kritisko domāšanu un saprātu.
Tagad arī te pārmet, ka es cilājot IT, bet pašas visās tēmā piemin, cik tur labi visi pelna.
Realitāte personai bez pieredzes ir 500 - 700 netto ( uz rokas ), ja ļoti labs tai vietai, tad līdz 850 eiro netto. Ekskluzīvos gadījumos 1000. Ļoti reti.
Pēc kāda 1 gada jēdzīgie kadri pelna jau vairāk, bet nemaz ne tik daudz kā skandina.
Gribat labi pelnošu finanšu vai IT specu nocopēt, jāskatās no 30 !!! gadus veca un vecāka cilvēka. DDD.
Labi pelna arī juristi un ārsti, kam paveicies, bet tur vispār jāskatās jau no 35 !!!gadniekiem un vairāk.
Jauno teļu senči podačku krāniņu ātri piegriezīs, ieraugot ilgtermiņā viņuprāt neizdevīgu vedeklas kandidāti.
Ārēji it kā pats visu pelna, reāli senči nereti autiņu iešķiņķo, ielaiž dzīvot vienā no saviem īpašumiem bez īres maksas utt utt.
Nepatīk potenciālā vedekla, dēliņam haļavas mitekli var uzteikt momentā, sīko haļavu krānu aizgriezt un īstā turība sāksies.
15.01.2019 11:58 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
1. Nē.
2. Jā.
Puisis pazīstams 5 mēnešus un pa lielam pašlaik randiņojat, kāpēc viņam būtu jāmaksā par dzīvokļa īri, kurā mitinies tu?! :-D
Ja vien puisis pats nav ierosinājis doties uz veikalu, lai meitenei ko nopirktu, tad uzskatu, ka par savām izvēlēm jāmaksā pašai. Protams, kopīga pārtika, ko patērēs pavadot laiku kopā ir cits jautājums, bet nu izskatās, ka autore šoreiz ne to bija domājusi. :-D
Tad man ir jautājums, ja viņam nekas nav jādara- kāpēc man jūzot savu dzīvokli, par viņu maksāt komunālos, kārtot, mazgāt to pašu gultas veļu- vnk par to, ka viņš eksistē?
Nu tad jāatrod tāds pusis, kas bez ierunām visu uzsauks un sponsorēs :-D
15.01.2019 12:24 |
 
Reitings 60
Reģ: 12.01.2019
Jūs izfantazējāt to, ka meitene prasa dārgu apģērbu vai rotaslietas. Tā tiešām var būt, bet no diskusijas pieteikuma tas nav nolasāms.
Turklāt, kā jau teicu, es un citi mani draugi ikdienas iepirkšanos mēdz saukt par šopingu, tāpat es varu iedomāties formulējumu "izvēlējos to, kas patīk" attiecināmu uz, piemēram, no pārtikas kaut kas garšu baudai - zemenēm, saldējumu, konfektes utt, tāpat kā es tā varētu teikt arī par dušas želeju. Te pat lilit bija diskusijas, kur meitenes dalījās ar jaunumiem pārtikā un teica, cik ļoti viņām patīk x, y, z.
Galu galā, arī, ja meitene vēlētos kaut ko dārgu sev, viņa to var vēlēties un būs puiši un vīrieši, kas labprāt šādas vēlmes pildīs. Un visi sadi gadījumi nevar tikt kvalificēti kā - veci, resni naudas maki, kuri nevar pievilināt meiteni citādāk un goldiggeres.
Tiem vīriešiem, kas šeit tā izteicās, piemēram, The Law, arī man attiecinātā komentārā rupji izsakoties par zelta kājstarpi - var redzēt, ka tā ir personiskā sāpe. Naudas nav vai ir, bet tērēt nekam negrib, kalponi grib, bet dabūt nevar, tāpēc veidojas rūgtums pret citiem vīriešiem, kas ir pārāki pār viņu un pret citām sievietēm.
Man, paldies dievam, dzīvē attiecības bijušas tikai ar galantiem puišiem, kuri arī nepelnot daudz atrod veidu, kā iepriecināt sievieti. Galvenais jau nav naudā, bet attieksmē. Ja tāda attieksme, ka sauc meitenes par zelta kājstarpēm, tad.. Ko gan vēl var piebilst!
15.01.2019 12:55 |
 
Reitings 60
Reģ: 12.01.2019
Man, piemēram, tāda situācija kā autorei arī nešķistu pozitīva, jo puisis parāda to, ka vēl ir bērns, kurš no darba dienu vecāku pajumtes aiziet uz brīvdienām pie jaunas mammītes, kas uzņems tīrā, svaigā dzīvoklī, pārtiku nopirks, nu un vēl seksu iedos. Meitenēm gribas just, ka vīrietis arī spēj par kaut ko parūpēties.
15.01.2019 12:59 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tul, pārmet tāpēc, ka neviens te savu darbu nepiemin tik apnicīgi milzīgos apmēros, kā Tu. Ā, nē nu Kabans vienīgi. Tavu dārgo IT piemin tēmās par izglītību, par karjeras maiņu utt. Te ir tēma par apmaksāšanu - īsti pat par izmaksāšanu nevar saukt. ;-)
Un atbildot uz jautājumiem - nē, par dzīvokli nav jāmaksā un par pirkumiem veikalā arī ne, izņemot, ja tie nav pirkumi kopīgām vakariņām. Par lūpenēm, apenēm un džemperiem arī nav jāmaksā. Izņemot - ja vien tās nav speciālās apenes tieši kavaliera priekam :-D
15.01.2019 13:03 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nomainīsim uz darbu auditā pēc SSE absolvēśanas, pirmais darba gads ;būsim dāsni, 900 uz konta mēnesī..... Nozare cita, tomēr arī tajā ar gadu 10 karjeru var pelnīt 2500 - 5000 netto, ja ļoti paveicas.
Ar pieredzi labā firmā 900 pirmajā gadā pat ļoti OK.
Ar tādu algu, kamēr dzīvo pie senčiem, var ērti dzīvot, bet...tas puiks nevarēs nopirkt visu krutāko vakariņām... kur mierīgi var virs 100 sanākt par vienu reizi.
Kruts džemperis no ultra brenda, svaigs, par 100 arī nav nopērkams.
Juristi arī ap 45 gadiem nereti var būt mājas īpašnieki bez kredīta, tomēr 21 - 25 gadu vecumā iesācējus bieži stutē vecāki, jo bez pieredzes tu neesi nekas, konkurence uz iesācēju vietām ir milzīga, var tiem maksāt ļoti maz. Gribi vēlāk būt turīgs, priecājies par to, ka vispār atļāva par palīgu, asistentu kļūt.
Tālāk, ar bakalaura studijām labai karjerai nepietiks, ja strādā, nenoturēsies budźetā mağos, noturēsies, tad no darba jāatvadās laika patēriņa dēļ.
Respektīvi, pabeidz bakalaurus, laimīgs par jebkuru pirmo nopietno darbavietu, sakod zobus un krāj studiju maksai par mağistra programmu! Veiksimniekiem sencīši vai mīļākais, mīļākā uzsauks studiju maksu.
Var ņemt kredītu, kurš būs jāattdot un atkal......... mazā naudas lūpenēm utml.
15.01.2019 13:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits