NL international produkcija.

 
Reitings 112
Reģ: 12.08.2012
‼️ Iegādājos no Nl draineffect pulverīti ,kurš itkā esot veselīgs,nekaitīgs ,dabīgs toksīnus izvadoš ,pampumu nońemoš brīnumlīdzeklis uzsākot arī tievēšanas procesu,esot patīkama sajūta. ‼️ Tad Nu mana pieredze ,izdzerot 15 pacinas katru rītu ,ar siltu ūdeni 30 minūtes pirms ēšanas ,pirmās divas dienās memontāli sagrieza vēderu,divas dienas ,bija sajūtas,kā brauktu pa Amerikānu kalniniem. Tad viss bija ok. Līdz pienāca kāda 10 diena (10 pacina) ‼️ Man piepampa plaukstas virsma,pēdas virsma ,gura sirds un paaugstinājās asinsspiediens ‼️ Nesapratu,kas ar mani notiek man ir tikai 22 gadi nekad dzīvē tā nebiju jutusies,pārdomāju visu savu dzīvi,likās,ka aiziešu no šìs pasaules‼️ Draugs ,teica,lai nedzeru,ka tas viss no draineffect Es sākumā tā nedomaju ,bet nakamaja diena neiedzēru bija labāk,Tad atkal iedzēru viss no gala,atgāju un sāku justies labi tikai pēc laika,kad to vairs nedzēru‼️ Dalos ar savu pieredzi,lai uzmanaties,jo Nl ir biznes piekam meitenes ,kuras to tirgo un izplata nav speciālistes‼️ Paldies ,dievam,ka viss beidzās labi,protams,tās dienas,kuras pārcietu neveins man atpakal neatdos,Lai gan kādam par ,to būs jāuznemas atbildība‼️ Nevienam nekad nenovēlu,ko tādu izjust‼️ Meitenes uzmanaties ‼️ Neiesaku ,man ir reāla trauma ,es pat blokeju instagram ,kur tas ir loti populara cilvēkus,jo par Nl neko negribu redzēt/dzirdēt‼️
06.01.2019 18:13 |
 
Reitings 41
Reģ: 07.01.2019
Eksperize.
11.01.2019 16:53 |
 
Reitings 41
Reģ: 07.01.2019
Manus smaidiņus negrib pievienot :-)
11.01.2019 16:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!