Sieviešu draudzību izgāšanās

 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Sveikas!
Šī tēma domāta sievietēm par sieviešu draudzību.
Ir bijušas daudz smieklīgas tēmas par vīriešu dīvainībām randiņos.
Piedāvāju dalīties stāstos, kad esat sastapušās ar izgāšanos no sieviešu puses.
Dalīšos ar gadījumu no savas pieredzes. Reiz jaunībā (agros 20-mit), kāda kolēģe uzaicināja pusdienu pārtraukumā doties kopā, draudzīgi papļāpāt. Sarunās pie pusdienu galda, kolēģe citu tēmu starpā ļoti aizrāvās ar tematu "kā visi vīrieši manis dēļ jūk prātā, cik es skaista" ar sejas izteiksmi un uzvedību, kas nepārprotami liecināja- tu jau noteikti nezini, kā tas ir, kad vīrieši skrien pakaļ. Lai gan neviena no mums nebija supermodele, abas meitenes- parastās, viņa bija iedomājusies, ka ir skaistule, bet es neglītuma iemiesojums. Kad viņas monologs ieilga, sarunas uzturēšanas nolūkā pastāstīju dažus līdzīgus viņējai atgadījumus no savas pieredzes ar vīriešiem, jo arī man no vīriešu puses uzmanība bija liela, pielūdzēju daudz. Kolēģes sejas izteiksme bija "Ko tu dirs?!" Rezultātā sapratu, ka kolēģe bija iecerējusi man piešķirt "neglītās draudzenes" lomu, lai spodrinātu savu pašapziņu- "cik es skaista, cik laba, bet ak, tu nabadzīte, kā tev neiet" stilā :D Lieki teikt, ka pēc šīs sarunas kolēģe izskatījās neapmierināta un nekad ar mani vairs nekomunicēja privāti :D
02.01.2019 08:41 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man bija viena tāda “draudzene”, it kā ātri sadraudzējāmies, draudzējāmies četratā, bet beigās sapratām, ka nē, nē, nekāda tur draudzene viņa nav. Ja mēs gājām uz kādu citu pasākumu, kur viņa nav ielūgta, viņa visu laiku uzsvēra cik mums tur gan jau garlaicīgi ies, cik tie citi cilvēki ir stulbi utt. Tad vienam puisim, kurš par mani interesējās, pateica, ka man ir draugs, ka viņam nespīd, lieki piebilst, ka biju brīva:-D . Tad viņa vienmēr mudināja, ka aj nevajag rakstīt tiem vai tiem cilvēkiem, viņiem jau nepatīk, aj nav ko uzplīties, bet izrādas pati visiem rakstījās, īpaši puišiem. Uzprasījās uz visām pasēdēšanām, bet mums teica, ka visi viņu sauc un rakstas un aicina. Izrādas viņa vienkārši visur gribēja būt pirmā vījole, kura visiem patīk, visi aicina , bet mēs nē. Draudzību pārtraucām, kad piestāstija, ka draugu/paziņu bariņš mūs ļoti aprunā, ka ballītē, kur nebijām, visi mūs nolika, izrādijās tā nebija. Viņa gan mēģināja vēl pēc tam atjaunot draudzību, bet man vēlme nebija nekāda. Tas gan bija ļoti sen atpakaļ, manos 19/20.
02.01.2019 13:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Atvēru diskusiju ar domu, ka būs forši stāsti par visādiem piedzīvojumiem un izgāšanos kopā ar draudzenēm, bet izrādās, nē, kārtējā tēma, kur izpausties čūskulēniem.

Tēmas nosaukums ir par draudzību izgāšanos nevis izgāšanos kopā ar draudzenēm. Randiņu fail tēmās dalījās vīriešu dīvainībās, kāpēc lai sieviešu dīvainības būtu tabu?
Un jā, tās, kas ne reizi nav saskārušās ar sieviešu dīvainībām vai aizstāv te pieminētās varones vieš aizdomas, ka pašas ir tās, kas citām tā dara. :D
02.01.2019 13:51 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
man liekas laba tēma. daudziem dzīvē ir gadījies vilties cilvēkos vai piedzīvot jocīgas izdarības no draugu puses. un zaudēt draugus ir sāpīgi, tā pat kā izšķirties attiecībās. bet sadzīvot ar cilvēkiem, kas tevi noniecina vai manipulē ir vēl trakāk. kāpēc lai to neapspriestu
02.01.2019 14:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Klausities un ticet tam ka apeua kaut kadi pazinas drusku nu tur jabut ...Es ticu tam ko redzu.Kadreiz cauram diensm biham kopa. Es zinaju labak!!! Ari bija pazinas kas ko tik man par drusku neteica,tipa lai atsakos no tadas . Tikai dzive saliek visu pa vietam..dazi tie pazinas mirusi,citi nodzeras. Vel citu pec daudziem gadiem dirsa lida manai druskai....bet palika sr garu degunu. (l)
02.01.2019 14:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet mes ari nekad par zeltu, firmam vai lupatam necepamies. Un pofig humpali botas vai kaut miljonu lai maksa.Citas lietas bija svarigakas un atminas ir ne oar lupatam bet kopogiwm piedzivojumiem.
02.01.2019 14:27 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Kaut kāda skolnieču līmeņa kašķēšanās un čaļu dalīšana nekad nav bijusi aktuāla manā draugu lokā. Pat pamatskolā nē! Man ir lieliskas draudzenes un es viņas ļoti cienu. Atvēru diskusiju ar domu, ka būs forši stāsti par visādiem piedzīvojumiem un izgāšanos kopā ar draudzenēm, bet izrādās, nē, kārtējā tēma, kur izpausties čūskulēniem. Un dēļ šitādas ņemšanās arī rodas iespaids, ka visas sievietes ir drāmas karalienes un normāla sieviešu draudzība neeksistē.

ui ui cik jūtīga :-D
normāla sieviešu draudzība esksistē starp normālām sievietēm, kas vēlas draudzētos un draudzība tām kaut ko nozīmē. Nevis drāmas karalienēm, vai mega krutajām meičām.
02.01.2019 14:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es esmu tā dīvaine, kas neprot draudzēties un laikma arī negrib. Mani draugi ir mana ģimene. Cilvēki no malas var būt labi paziņas, bet citādi..
--
Es gan nesaku, ka negribētu tādu īstu draudzeni, bet 30+ gados man liekas, ka esmu jau par vecu, slinku, pesimistisku, lai tādu tuvību radītu un saglabātu.
02.01.2019 15:21 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Es esmu tā dīvaine, kas neprot draudzēties un laikma arī negrib. Mani draugi ir mana ģimene. Cilvēki no malas var būt labi paziņas, bet citādi..
--
Es gan nesaku, ka negribētu tādu īstu draudzeni, bet 30+ gados man liekas, ka esmu jau par vecu, slinku, pesimistisku, lai tādu tuvību radītu un saglabātu.

Manas tuvākās draudzenes un draugi ir tieši no skolas (pat sākumskolas, mūzikas skolas) un augstskolas laikiem. Citiem lielākoties tieši tāpat. Vēl esmu atradusi tuvus draugus, kas ir manas otras pusītes draugi, viņu draudzenes, tāpat arī darba vietās, kur esmu strādājusi. Diezgan dīvaini, ka ap 30 gadiem nav sanācis iegūt pat dažus draugus. Šādiem cilvēkiem metu līkumu, jo tiešām šķiet, ka kaut kas ar viņiem nav kārtībā. Pieņemu, ka līdz 30 gadiem taču strādāts, kaut kas apgūts utt. ne jau tik 4 sienās sēdēts? Ja ir vēlme kaut ko mainīt, ļoti gribētos novēlēt to arī darīt, jo tas atnesīs tikai pozitīvas emocijas! Ne velti saka, ka draugi ir otra ģimene, ko paši izvēlamies. 
Par tēmu… kā jau dzīvē, ir gājis visādi. Šobrīd varu teikt, ka esmu iemācījusies atšķirt draugus no ne-draugiem, kam pirms tam trūka pieredzes. Esmu bijusi neglītākās draudzenes lomā, lai tā uz mana fona būtu zvaigznīte, turklāt visu laiku bakstīta zemē savu trūkumu dēļ. Redzu, ka tas diezgan populāri. Esmu aprunāta aiz muguras, slepus iegāzta darba intervijā, uz ko abas pieteicāmies reizē, jo tika sastāstītas sliktas lietas par mani. Ir zagta nauda, kosmētika, rotaslietas, neatdoti parādi. Gan jau vēl arī citas lietas, ko vairs neatceros.
Ir bijis pat tas, ka toreizējā draudzene un mans draugs mani krāpa. :D
Ko lai saka, shit happens. Dzīvojam tālāk un neieciklējamies uz negatīvo. :-)
02.01.2019 16:04 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Viena draudzene man ir īpatnēja, bet viņai neveicas ar puišiem, tad vienmēr zvanās par katru sīkumu. Zinu, ka arī kaut ko piedomā vai nestāsta taisnību, bet laikam tas nav tik traucējoši.:-D
Ir bijis, kad draugs atsūta ziedus ar kurjeru un draudzene nosmīn un pasaka, ka gan jau draugs nogrēkojies.:-D
02.01.2019 16:14 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
O jā, man par šo “tēmu” arī ir ko uzrakstīt.
Kad biju kopā ar iepriekšējo puisi, mēs pārcēlāmies dzīvot uz viņa pilsētu un viena gadījumā dēļ, es sapazinos ar meiteni, kas dzīvoja divus stāvus augstāk virs mums. Izveidojās kā man šķita ļoti laba draudzība. Visu laiku draudzējāmies, tikāmies. Viņa ļoti ātri sāka izskatīties pēc manis, nokrāsoja matus kā man, drēbes, uzvedība utt. Kas man šķita jocīgi, bet it kā jau draudzenes sākot līdzināties. Ar toreizējo puisi attiecības mums gāja uz galu un viņa mani atbalstīja, zināja visu situāciju. Beigās kad viņu pametu vēl palīdzēja visas mantas salasīt un tad, kad izšķīrāmies pēc divàm dienàm ar viņu pārgulēja:-D Neskaitot to vēl bija ar viņu bučojusies pirms ar viņu pašu iepazinos. Es biju pilnīgākajā šokā, jo nekas tāds neliecināja, ka viņai mans puisis patiktu. Un nebija tā, ka mani pavilktu lai es šķirtos, tas bija pilnībā mans lēmums. Bet nu jutos tā, ka man būtu 10 naži iedurti mugurā. Pēc tam pagāja labs laiciņš un par cik uz cilvēkiem ļaunu neturu, mēs atkal atsākàm draudzēties. Visu pārrunājām, teica, ka ļoti nožēlojot, ka tā izdarīja. Piedevu un vēl pasaucu sev līdzi dzīvot pie sevis uz Rīgu. Atradu viņai darbu. Pagāja kādi 2 mēneši un viņa sagājās ar puisi no savas pilsētas. Beigās aiztinās atpakaļ, paķerot dažas manas drēbes un vēl uzmetot ar naudu par komunālajiem.
Nu ko stāsta morāle, ja pieviļ vienreiz, tad noteikti pievils arī otrreiz.
-
Godīgi runājot man ar draudzību starp meitenēm nekad nav gājis labi. Esmu jau pieradusi iztikt bez tā. It kā vēl ir cerība satikt, bet nu kas zin. Skaudība, egoisms, izmantošana vienmēr izbojās.
02.01.2019 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Šis man atsauc atmiņā teicienu- katrā radu lokā ir viens idiots. Ja tavā tādu nevienu nezini, varbūt tas esi tu? 

Nu katrs spriež jau no sava skatu punkta.:-D
02.01.2019 16:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nu katrs spriež jau no sava skatu punkta

Cilvēkam, kas pret citiem izturas tā, kā te minēts- nedomāju, ka ir kādas problēmas ar apkārtējiem. Nocel vīrieti, neatdod parādu, izmanto draudzeni par fonu sev- protams, nekādu problēmu, viss lieliski :D Kur jūs tādas atrodat? :D
Šī tēma ir izglītojoša ikvienai- varam pārbaudīt vai neesam kādreiz rīkojušās ļauni vai toksiski pret citām, pašām neapzinoties.
02.01.2019 18:44 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man arī diemžēl bija tāda draudzene, kas cenšas pašapliecināties uz mana rēķina - flirtējot ar manu draugu, pievācot manus bijušos, cenšoties būt labākai un skaistākai utt. Tāda kā konkurence izveidojas.
Domāju, ka labāk vispār bez draugiem nekā ar tādām čūskām.
02.01.2019 18:54 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
cenšas pašapliecināties uz mana rēķina - flirtējot ar manu draugu, pievācot manus bijušos.
Uz šo gan varētu skatīties drīzāk kā - savāc lietas, kas tev vairs nav vajadzīgas - apmēram rokās pa tavu izmesto miskasti, lai salasītu drupačas.
02.01.2019 19:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet js draudzene ir skaistaja tas ir slikti? Un ja censas pavisam slikti? Nopietni?
02.01.2019 19:18 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Storebute, jā, arī par to biju iedomājusies attiecībā uz bijušajiem.
Rīdziniece, tāpēc, ka 90% gadījumos šīs meitenes nav skaistākas vai labākas par otru. Viņām vienkārši ir zems pašvērtējums un saprot, ka bez kāda, ko palikt apakšā zem sevis hierarhijā, būs nulle.
*
Aizmirsu vēl piebilst, ka tā draudzene, kā šeit jau bija minēts diskusijā, sāka ļoti līdzināties man pēc vizuālā izskata. Patiesībā diezgan šausminoši, ka tādu gadījumu ir tik daudz.
02.01.2019 19:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man viena no manam dvinem ir mana kopija ka es jauniba. Bet druska ne...visadas nozimes labaka ka es..ari veiksmigaka, bagataka. Un otra loti laba tuva pazina tapat. Man nevajag tadus kas sliktaki par mani...tadi velk uz leju. Un ja man patik dulli nevis nugi..un lai nav cukas bet feunas damas saimnieciskas
02.01.2019 19:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un patiesiba ir feini ka kads tik loti tev lidzigs.Tikai vel uzlabots variants. Svess nevar tadu lidzibu dabut gatavu nekad.(l)
02.01.2019 19:34 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Te jau meitenes nerunā par faktu kā tādu, ka draudzene skaistāka. Bet par to, ka tas tiek arī regulāri izcelts no draudzenes puses un akcentēts, cik tu neglīta salīdzinoši ar mani. Rīdziniece, diezin vai tev patiktu, ja tava skaistā draudzene regulāri norādītu, cik viņa ir labāka par tevi?
02.01.2019 19:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
t js draudzene ir skaistaja tas ir slikti?

Tajā nav nekā slikta, ja draudzene skaistāka, gudrāka, saimnieciskāka, atraktīvāka, veiksmīgāka, bagātāka, utt. Problēma rodas, kad draudzene neētiskos veidos demonstrē to.
Tas taču ir pašsaprotami, ka
* vientuļai draudzenei nevajag stāstot par romantiskām savas dzīves epizodēm, vilkt līdzi partneri un mīlināties reizēs, kad tiekas ar draudzeni;
* neauglīgai vai vientuļai draudzenei- katrā tikšanās reizē rādīt un stāstīt par saviem bērniem, par to, cik daudz laimes sniedz, utt.
* ar zemāk izglītotu draudzeni apspriest sarežģītas teorijas un tēmas, kas prasa īpašu iedziļināšanos;
* nesaimnieciskai draudzenei katru reizi stāstot par savām kulinārajām prasmēm, rādīt bildes ar saviem šedevriem, utt;
* ne tik bagātai draudzenei atstāstīt visu par saviem pirkumiem dārgos veikalos, utt.
* bezdarbniecei stāstīt par saviem spožajiem panākumiem karjerā, utt.
* vizuāli skaistākai draudzenei nevajag komentēt draudzenes izskatu vai komentēt savu.
Vienā vārdā to sauc par smalkjūtību. Ja jautā, ir normāli atbildēt, bet apzināti regulāri izvērst tēmas, kas otram var likt justies slikti, ir nesmalkjūtīgi.
02.01.2019 19:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits