Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar vīru

 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
Sveiki :)
Man ir sasāpējusies problēma.. Ar savu vīru esmu precēta 2 gadus. Vecuma starpība 8 gadi. Līdz šim viss bija ļoti forši. Bet apmēram kādu mēnesi vai divus atpakaļ vīrs nomaina savas paroles facebook un draugos. Kā arī pašam datoram uzliek paroli. (Iepriekš zināju es viņa paroles un viņš manas). Pēdējā laikā vīrs sāk ar mani runāt paaugstinātā tonī, visu laiku streso par visu. Strīdos pēc viņa domām arī vienmēr es esmu vainīga.. Ik pa laikam jokojot ieminas par šķiršanos. Vīrs vienmēr saka, ka visas viņu grib, kāds viņš foršs un skaists, a es gandrīz pat blakus nestāvu.
Viņš bieži runā ar savu draugu pa telefonu(runāt var pat stundām). Viņa draugs tagad arī ir šķiršanās procesā, jo viņa sieva aizgāja pie cita. Un man prātā ienāca doma, ka vīra draugs skalo viņam smadzenes, tā kā pierunā viņu uz šķiršanos. Runāt ar viņu arī esmu mēģinājusi, bet bezcerīgi, uzbļaus vnk kaut ko un viss.
Tāpēc griežos es pie Jums, jo nezinu ko šādā situācijā darīt. Varbūt viņš sev citu atradis?
Tas īsumā viss
22.12.2018 23:48 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Vai pēdējā laikā jūsu attiecībās kaut kas ir krasi, būtiski mainījies? Piemēram, viens sācis ievērojami mazāk vai vairāk pelnīt, pievērsies kādam hobijam, kas aizņem lielu daļu laika, varbūt retāk ir sekss? Nesen dzimuši bērni? Vecuma starpībai nevajadzētu būt pie vainas. To taču zināja, precoties.
22.12.2018 23:54 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Draugs diez vai pierunā uz šķiršanos, bet šādas tādas dzīves patiesības viņš varētu arī pateikt un kaut kādu iespaidu jau tas atstāj. Un vīrs kļūst piesardzīgs.
22.12.2018 23:59 |
 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
DatuSubjekts - ar naudas lietām viss ir kā agrāk. Sekss ir retāk. Runājot par bērniem, bērnu mums nav, bet es ļoti gribētu un esmu gatava. Bet vīrs negrib, saka, ka vēl par agru. Kaut gan viņa vecumā jau vajadzētu sākt par bērniem aizdomāties.
23.12.2018 00:01 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Sekss ir retāk.

Kāpēc/ pēc kura iniciatīvas?
bērnu mums nav, bet es ļoti gribētu un esmu gatava. Bet vīrs negrib, saka, ka vēl par agru.

Lūk tas var būt iemesls. Tiešām šādus jautājumus nevar izrunāt pirms kāzām?
23.12.2018 00:03 |
 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
DatuSubjekts - pirms kāzām bija par bērniem runāts, tad vēl topošais vīrs teica, ka obligāti būs tikai sākumā jāaprecās
23.12.2018 00:06 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Pamēģini Tu ierosināt šķiršanos.
Gājēju tāpat neaizturēsi. Bet varbūt, ja ierosināsi Tu, aizdomāsies...
23.12.2018 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Runājot par bērniem, bērnu mums nav, bet es ļoti gribētu un esmu gatava. Bet vīrs negrib, saka, ka vēl par agru.

Visticamāk ka atbilde ir šeit. Datusubjekta ieteikums ir no vienas puses muļķīgs pat ļoti, bet no otras puses....ja reiz tavs vīrs atļaujas šādus jociņus, nu tad sorrīiii vecīt. Nākamreizi, kad joko saki, labi, šķiramies.:-D
23.12.2018 00:15 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Ja viņš bērnus negrib tagad, pastāv iespēja, ka negribēs vispār. Tas, ka negrib tagad ir tikai tāda atmazka, manuprāt. Droši zini, ka stundām pa telefonu runā ar “draugu”?
23.12.2018 00:15 |
 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
Fameonfire - cik es varu saklausīt, tad fonā ir vīrieša balss. Bieži vīrs sarakstās ar kaut ko, kad pajautāju ar ko tieši, atbild, ka nav mana daļa(drīzāk uzbļauj). Tāpēc mani tas apbēdina.. ja nevar pat pateikt ar ko sarakstās. Pēdējā laikā sāku domāt, ka tā ir kāda cita. Savādāk tā nereaģētu uz manu jautājumu
23.12.2018 00:20 |
 
Reitings 20
Reģ: 17.12.2018
Izlasot 1. doma bija ka draugs vainīgs, gan jau aiz sava sarūgtinājuma sastāsta visādus brīnumus. Bet padomājot par tām parolēm....varbūt kāda meiča uzrakstījusi portālā un tas uzreiz licis viņam padomāt, ka arī pēc laulībām viņš joprojām interesē citām. Varbūt par to pastāstījis draugam un atkal draugs aiz tā, ka viņu pameta stāsta, lai šis kaut ko izmēģina ar jaunu sievieti utt. Varbūt tas licis viņam šādi dīvaini rīkoties.
Es protams censtos izrunāties. Ja bez rezultātiem tad teiktu, ka tā vairs nevar un jāšķirās. Ja pats uzreiz piekritīs tad skaidrs, ka viss ir nopietni.....
PROTAMS ŠIS IR TAS KAS MAN PIRMAIS IENĀK PRĀTĀ
23.12.2018 00:21 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Nu un ja Tu darītu līdzīgi? Sarunā ar kādu draudzeni, lai Tev bieži zvana un raksta. Kad draudzene zvana, paķer telefonu un skrien runāt uz vannasistabu. Ieraksti to numuru kā "manikīre" vai "autoserviss", ja gadījumā viņš čeko. Ja viņš jautā, kas zvanīja,saki - nav tava darīšana. Pavēro reakciju. Ja viņam ir vienalga un viņš uz to nereaģē - varbūt tiešām šķiršanās ir labākā opcija?
23.12.2018 00:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pamēģini Tu ierosināt šķiršanos.
Nezinu, es to darītu tikai tad, ja būtu reāli gatava dzirdēt piekrišanu un laikam arī gatava šķirties, ja vajadzēs. Es laikam vērotu situāciju, bet gatavotos iespējamai šķiršanai. Bet iespējams nenoturētos pati un pie kārtējā "jociņa" pajautātu ko viņš ar to domā. Iznākums iespējams līdzīgs kā pašai ierosināt šķiršanos, bet tad tas nebūtu izteikts kā reāls piedāvājums.
23.12.2018 00:28 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Pie autores aprakstītās situācijas te arī IR jābūt gatavai šķirties. Ko tad, ja vīrietis sniegs prasību par šķiršanos tiesā, debonbon teiksim nebūs gatava šķirties, ko tas mainīs? Tāpat agri vai vēlu viņš panāks šķiršanos. Liela laika un nervu bojāšana.
23.12.2018 00:31 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Nu un ja Tu darītu līdzīgi? Sarunā ar kādu draudzeni, lai Tev bieži zvana un raksta. Kad draudzene zvana, paķer telefonu un skrien runāt uz vannasistabu

Šis ga dķirt baigi recīgi,īstenībā nožrlojami rēcīgi.:-D Bet jā, ja vīrs mētā šos te "jociņus" pavelc dziļāk, kad izmet nākamo, jo kaut kāds īsais smadzenē viņam sagājis.
23.12.2018 00:35 |
 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
Tas varbūt skanēs nedaudz jocīgi, bet man ļoti patīk būt mājās vienai, kad nav vīra. Tas es jūtos tik arbrīvota. Man šī mana situācija ir pieriebusies. Runājot par šķiršanos, uz 80% es būtu gatava, jo ja tā reāli skatās, tas kaut kad notiks. Bet, kad atkal viss mums ir labi, man domas nedaudz mainās un es sev kā muļķei mēģinu iestāstīt, ka viss mums būs labi. Un tā katru reizi.
23.12.2018 00:35 |
 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
Vīrs mājās kā atnāk tā uzreiz datorā lien. Mājās ne palīdzēt negrib. Pat lampiņu iegriezt ir ilgi jāprasa - vienmēr atbilde vēlāk, tagad esmu aizņemts
23.12.2018 00:39 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ar "gatava" es biju domājusi gan morāli, lai nerastos pašai pārmetumi, ka nebija mēģinājusi "glābt" attiecības (es piekrītu, ka nevar saglābt, ja otrs nav ieinteresēts arī mēģināt saglabāt attiecības, bet pat tad, manuprāt, ir svarīgi pašai mēģināt, lai vēlāk nerodas tie "ja nu es būtu mēģinājusi", un 100% jau autore arī nezina kas un kā), un arī praktiski - kaut vai dzīvošanas jautājums, kurš pie kā, kuram jāaiziet, utt. Otrs, man pat nav īsti pamatojuma kāpēc, bet šādā situācijā es negribētu būt tā, kura pirmā ierosina šķiršanos "nejokojoties", un vēlētos dzirdēt, kas viņam sakāms.
23.12.2018 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Iespējms, ka jūs esat pārāk atšķirīgi cilvēki, visticamāk, ka aprecējāties samērā jauni, tā gadās.
23.12.2018 00:43 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Iespējams es vēl maz no dzīves ko saprotu savā vecumā, bet, goda vārds, lasot mati ceļas stāvus. Kā precēts vīrietis var tik bērnišķīgi izturēties? Tas tā normāli? Ja ''neklapē'', tad uzvedas kā zīdaiņi, nevis normāli komunicē? Es tādu attieksmi neciestu. Vai nu uz aci pieprasītu, lai pasaka, kas notiek, vai savāktu mantas un kaut pie vecākiem, lai šis viens var apdomāties. Šobrīd izskatās, ka vecim pilnīgi vienalga. Un es pakaļ neskrietu, lai cik mīlētu, ja pret mani neizrāda nekādu cieņu.
23.12.2018 00:52 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
a nafig ar vieglu roku precejies? tev laulibas NEKO nenozimee? Pirmaas nesapraanaas, konflikti un viss cau? :-D Nu, tad taa ari tev bus, karma.
23.12.2018 02:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits