Mana "Peerle"!

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es vienmeer esmu teikusi,ka nepeerku neko bez piemeeriisanas ,kaartiigas izpeetiisanas utt
Vakar paarkaapu so likumu.Aizgaaju uz "savu veikalinu" un nopirku loti interesantu dzemperi,dizainere man nepaziistama -Venessa Bruno,sastaavs nesaprotams,jo viss rakstiits kiiniski.Patika tas dizains-taads caurspiidiigs siets,paliels-paari dibenam,rokas paari elkonim.
Atnaacu maajaas,piemeeriju pie dazaadaam bikseem un sapratu-taa ir "peerle".Noteicu viiram,ka soreiz neko nemainiisu ,jo ir perfekts,tad iedomaajos-ir tomeer jaaizmazgaa.Tikko adijums pieskaaraas uudenim,taa saruka manaa acu prieksaa.Paaris sekundees no lielaa dzempera tas paarveertaas par mazu ,taadu kas vareetu dereet manam minkucim:-D.
Soriit skatos ,tik traki nebuus,varbuut veel vareesu izmantot,bet nu no iepriekseejaa skata ne veests.
Smejos tagad,jo iedomaajos,ja nebuutu mazgaajusi ,un buutu paneemusi liidzi naakosaa braucienaa vasaraa uz Riigu,staigaatu ,piemeeram ,lietainaa laikaa ,un mans dzemperis saruuk acu prieksaa:-D!
Varbuut jums arii ir kaads beediigs ,smiekliigs staasts par savaam dreebeem, apaviem?
20.12.2018 17:44 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
ShabbyEve, ir Ziemassvetku laiks- neskaud!

nee, nee neskauzhu, man citas prioritaates dziivee, kaa pastatsit foruma, ka esmu iegrabusies ar sudigiem apaviem pa 500 euro! Starp citu! Ja butu laba zimola, vini panemtu atpakal, veiktu parbaudi un iespejams tev kompenseetu apavus! Vismaz, Zanotti u.c. zīmoli tā dara! Neiznu kādos kaktos tu tur pērcies, bet vajag pa normaliem veikaliem staigat :D
20.12.2018 20:08 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
ShabbyEve, esi tik laipna un liec mani miera!
Tu tapat ka te dazas citas nevar sev mieru atrast, ka mana dzive jus padara trakas un zalas no skaudibas!
Iedzer tejinu un nomierinies.
P.s. Neviens zimols nenes atbildibu par kurpnieka rupju kludu! Tas ta- tam, kuras lasit nemak un visu tulko pa savam.
Jauku vakaru!
20.12.2018 20:12 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Manas naivas ceribas, ka veikals panems atpakal, protams, izcabeja, jo uz ielas vilktus apavus atpakal nenem.

nu, ja nevari izdomat, ka janes atpakal un jaraksta iesniegums :-D:-D:-D:-D
nu kaada zalja skaudiiba, bus man janobloke Tevi, jo slikti paliek katru komentaru Tavu lasiit par ko cik kur samaksaaji. Bernibas - nabadzibas trauma nekur nav pazudusi (l)
Jauku vakaru :)
20.12.2018 20:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
20.12.2018 20:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piedodiet, meitenes, bet pēdējie komentāri atgādināja šo bildi :-D.
20.12.2018 20:28 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Sovasar humpalas nopirku baigi forsu dabigas adas somu pa 8 euro un parlaimiga staigaju ar vinu, jo tik smuka, erta un praktiska. Mana laime beidzas, kad iegugleju par brendu, jo gribeju vel kadu somu no ta pasa razotaja. Beigas izradijas izradijas ka man ir labs birkin bag feiks. Tik apkaunojosi... (s) Un man ari palika skaidrs kapec prieksniekam sieva vienmer tik dikti skatijas uz to somu. Lai gan manejaa soma loti kvalitativa un forsa, nespeju vairs nesat, jo zinu ka feiks. Pat masina ar ko braucu ir letaka par tadu somu.
20.12.2018 20:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nevaru atcerēties nevienu līdzīgu ķibeli pēdējos gados, vismaz manas noteikti bija saistītas ar instrukciju nelasīšanu. Žēl džemperi, Odetta, bet tiešām - iedomājies to pikanto skatu, ja būtu publiskā vietā izmirkusi, tagad esi sev to pietaupījusi :-D. Lai gan, ja būtu uz auguma, varbūt tik traki nesaruktu.
20.12.2018 20:33 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Par godu savam dzemperim,kurs jau tagad ir izstiepts-paldies Dievam izskataas atkal labi,es nocekoju dizaineri-jaa ,padaargs ziimols.Bet es pirku savaa "peerlu vietaa" un samaksaaju loti maz.
Es biezi esmu iedomaajusies par tiem daargajiem ziimoliem,ja nopeerk un kaut ko nepareizu izdara tiirot,tad tiesaam baigais paardziivojums.:-(
Cataleya-es atceros,kad kaadreiez teici,ka tie labie ziimoli ir jaapeerk tajaa valstii,kur tas dizaineris dziivo,nu piemeeram ,taa pati Sonia Rykiel,Venessa Bruno utt buutu jaapeerk Francijaa,tad vairaak ticamiiba,ka tas ir iistais ziimols,jo muusu dienaas tiesaam nevar vairs saprast kas ir kas."Mazie kiinietiisi" ir tiesaam riktiigi gudriisi-tagad pasaakusi likt to made in France,bet iisteniibaa ir Kiinaa taisiits.(e)
20.12.2018 20:38 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Pāris apģerbu gabali noteikti ir sačakarēti mazgājot.
Visvairāk man bija žēl vienas bikses, kuras paspēju uzvilkt tikai vienu reizi. Viņas bija gaišas, smalka velveta ar dzelteniem lapiņu un puķu motīviem, kas bija kā reljefā uz velveta. Ļoti ērtas, skaitas un man ļoti patika.
Neveiksmīgi biju ielikusi mazgāt kopā ar kaut ko, kas laiž nost zilu krāsu...rezultātā bikses bija gaiši zilas un dzeltenās lapiņas - dzelteni brūnas, izskatījās kā vecas padomju laika slimnīcu pidžama bikses..:'-( Izmetu protams ārā. Varbūt vienīgi varēja mēģināt pārkrāsot...
20.12.2018 20:38 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-viens ir skaidrs-lietus laikaa rausu nost!:-D
20.12.2018 20:42 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pasadena-viens ir skaidrs-lietus laikaa rausu nost!
Nu, nu, ar to raušanu nost nepārsteidzies - sanāks vēl pikantāk :-D.
20.12.2018 20:48 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man reiz bija lina kostīms. Biju laukos pie mammas, izmazgāju un izkāru ārā žāvēties. Pāri bija lidojuši putni un nobombardēja manu skaisto kostīmu raibu. Nezinu, ko šie bija ēduši, bet tos pleķus nevarēja ne ar ko iztīrīt. Tā nu paliku bez tā kostīma. :) Vairs neko ārā nekaru žāvēt.
20.12.2018 20:51 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Pasadena-es vispaar nespeeju iedomaaties to skatu,ka man tas lielais dzemperis,kurs atkal ir paari dibenam ,peeksni acu prieksaa saruuk...:-D
Man patiik tas,ka it kaa liels,bet var redzeet to siluetu apaksaa.Nu man arii negribaas izskatiities kaa "resnam runcim"!Apaksaa ir jaavelk kaads kreklins noteikti:-D
20.12.2018 20:52 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Marķīze, uz tavas somas ir rakstīts Birkin vai tikai dizains tāds pats? Ja dizains, tad pilnīgi vienalga, tad jau daudz kas, ko pārdod mass market veikalos, ir feiks. Man šķiet diezgan stulbi nenēsāt foršu somu, jo kāds var padomāt, ka staigā ar Birkin feiku. Cilvēkie "parastie" par to pat neaizdomājas.
20.12.2018 21:02 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Pilnīgi piekrītu par tiem feikiem. Mani, piemēram, pilnīgi neinteresē visādi krutie zīmoli un man nebūtu ne jausmas, ka esmu nopirkusi feiku. Pirktu somu, ja man tā patiktu pēc izskata, bet nevis lai izliktos, ka man ir krutā zīmola soma. Tāpēc man noteikti varētu sanākt nopirkt arī feiku. Ir līdzīgi gadījies - nopirku humpalās somu, kas man baigi patika, priecīgi nēsāju. Bet kaut kad, kad aizbraucu uz Itāliju, pastaigāju pa ielu, kur krutie modes veikali. Un kā gadījies, kā ne, ieraugu Burberry (vai kkā tamlīdzīgi saucās tas zīmols) skatlogā tieši savu somu :D Nu ko - sanāk, ka es visu laiku staigāju ar feiku un gan jau smalkās zīmolu pazinējas arī rauca degunu to redzot :D Bet man vnk patika tā soma, tāpēc pirku.
20.12.2018 21:21 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Pilnīgi piekrītu par tiem feikiem. Mani, piemēram, pilnīgi neinteresē visādi krutie zīmoli un man nebūtu ne jausmas, ka esmu nopirkusi feiku.

+
Es laikam vairāk par 2-3 somiņu brendiem nemaz nevaru nosaukt bez īpašas piedomāšanas.
.
Ja pa tēmu, tad vienreiz foršu jaciņu iemetu veļas žāvētājā, izņēmu kaut ko līdzīgu ļoti izstaipītai pidžamai.
20.12.2018 23:12 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Donata,
Rakstits Hermes, Paris, Made in France. Taa citadi dabigaa ada no iekspuses un arpuses, suves idealas. Tik uz lipučkas otraa pusee nav zimogs kadam jabut, bet metala plaksnite. Ja vel butu bez zimola uzraksta...
Taa iet ar tam “perlem”. Izradas pat kinozvaigznes ar birkin feikiem staigajot, jo tadas somas tikai izredzetajiem pardod... Pat divus gadus rindaa jastav, lai pie tadas tiktu.. Turpmak jebkurai “perlei” uzreiz par razotaju meklesu info. Uzzinaju netisam, jo naca ziema un saku meklet varbut tadu pasu melnu jaunu nopirkt. Jo gaisi brunaa vairs pie ziemas drebem nepiestaveja.
21.12.2018 07:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ShabbyEve, esi tik laipna un liec mani miera!
Tu tapat ka te dazas citas nevar sev mieru atrast, ka mana dzive jus padara trakas un zalas no skaudibas!
Iedzer tejinu un nomierinies.
P.s. Neviens zimols nenes atbildibu par kurpnieka rupju kludu! Tas ta- tam, kuras lasit nemak un visu tulko pa savam.
Jauku vakaru!
20.12.2018 20:12
:-D:-D:-D Ka var skaust to kā nav ?:-Oja būtu, gadiem te glupām plebejietēm nemginātu nez ko pierādīt:-P
21.12.2018 08:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un zini tev skauž jo liela daļa cosmo meitenu ir par tevi daaaaudz skaistākas un veiksmīgākas REALĪTĀTĒ PA ĪSTAM:-P
21.12.2018 08:46 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Neviens zimols nenes atbildibu par kurpnieka rupju kludu!
Tātad, ja Magone nopirks kruto Vēršacs ūziņu ar atirušiem diegiem, tad viņa var izstiepties un sarauties, bet krutais Vēršacs var pateikt "nav mūsu problēma, šuvēja vainīga, neko nezinām"? :-P
21.12.2018 13:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!