Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 6209
Reģ: 01.04.2009
Paskatījos to ietekmeli, jā, varētu būt, ka tā bija tā pati sieviete. Varbūt vēl kādu dienu redzēšu. Bet nu prieks, ka Džeisons tiek vests ārā, ja vēl kāds ar viņu uz grīdas padarbotos... Starp citu, pie manas mazās arī ir bijusi baby fizio, ļoti jauka fizioterapeite, mums daudz vingrojumus parādīja, ko, protams, paši pēc tam atkārtojām un viss mums ir kārtībā, veļas, lien, rotē,drīz jau rāpos . Bet nu Didra tak neies to darīt 😔
30.01.2023 15:40 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Par Dž slimošanu. Vai viņa vienreiz neteica, ka Dž apslimis? Tad arī viņi paši bija ar iesnām.
Tas tantuks varbūt kaut ko vairāk zin kas ar zīdaini jādara. Cerams.
30.01.2023 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 6209
Reģ: 01.04.2009
Paskatījos to ietekmeli, jā, varētu būt, ka tā bija tā pati sieviete. Varbūt vēl kādu dienu redzēšu. Bet nu prieks, ka Džeisons tiek vests ārā, ja vēl kāds ar viņu uz grīdas padarbotos... Starp citu, pie manas mazās arī ir bijusi baby fizio, ļoti jauka fizioterapeite, mums daudz vingrojumus parādīja, ko, protams, paši pēc tam atkārtojām un viss mums ir kārtībā, veļas, lien, rotē,drīz jau rāpos . Bet nu Didra tak neies to darīt 😔
30.01.2023 16:23 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
amoreamore @ 30.01.2023 09:55
didrai foršs storijs. šiem esot prieks, ka parupēties, lai mazajam daudz piedzīvojumu jau no mazotnes.
didra, moš piedzīvojumi nav īsti tas ko viņam vajag? vecāku uzmanība, fizio, attīstības nekavēšana, varbūt tu varētu par šo parupēties, egoistiskā kuce?

Saukt viņu par kuci, manuprāt, ir nedaudz par traku, bet visam pārējam pilnīgi piekrītu. Kā var tik ļoti dzīvot kaut kādā savā pasaulē un nesaprast, ka tam bērnam ne jau “piedzīvojumi”, kurus viņš tāpat neatcerēsies, ir vajadzīgi, bet mātes uzmanība un mīļums. Un jā, 50€ par Džeisona “biļeti” - mierīgi, jo paši brauc ceļojumā un tas vairāk viņiem vajadzīgs, bet 50€ par fizioterapeitu - šausmas, cik dārgi. Nu jā, dārgi tāpēc, ka tas jau viņiem pašiem nekādu tiešo labumu nedod, gan jau Džeisons kaut kā ar dievpalīgu pats izaugs. Un tie ietekmeles storiji vispār vāks, kā var dirst par kaut kādu pienākumu dalīšanu uz pusēm, ja izskatās, ka Nauris vispār ir vienīgais vecāks, kas kaut cik iesaistās bērna aprūpē, un visu pārējo dara aukles, vecvecāki un visi pārējie apkārtējie. Godīgi sakot, reizēm jau asinis vārās no tā stulbuma un bezatbildības.
30.01.2023 16:55 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Ja jau ir auklite , tad prieks , tikai nesaprotu kāpēc tas jāslēpj, ja Nauris nebūtu Iečeko slavenību izpļāpājies, gan jau Elīna veljoprojām apgalvotu , ka uz maiņām viņu vāc.
30.01.2023 16:55 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
nē nu jā @ 30.01.2023 16:55

Saukt viņu par kuci, manuprāt, ir nedaudz par traku, bet visam pārējam pilnīgi piekrītu. Kā var tik ļoti dzīvot kaut kādā savā pasaulē un nesaprast, ka tam bērnam ne jau “piedzīvojumi”, kurus viņš tāpat neatcerēsies, ir vajadzīgi, bet mātes uzmanība un mīļums. Un jā, 50€ par Džeisona “biļeti” - mierīgi, jo paši brauc ceļojumā un tas vairāk viņiem vajadzīgs, bet 50€ par fizioterapeitu - šausmas, cik dārgi. Nu jā, dārgi tāpēc, ka tas jau viņiem pašiem nekādu tiešo labumu nedod, gan jau Džeisons kaut kā ar dievpalīgu pats izaugs. Un tie ietekmeles storiji vispār vāks, kā var dirst par kaut kādu pienākumu dalīšanu uz pusēm, ja izskatās, ka Nauris vispār ir vienīgais vecāks, kas kaut cik iesaistās bērna aprūpē, un visu pārējo dara aukles, vecvecāki un visi pārējie apkārtējie. Godīgi sakot, reizēm jau asinis vārās no tā stulbuma un bezatbildības.

Kā tas bērns jūtas ? Es ar savu kad divas stundas mašīna braucu , ja viņš neguļ, tad ir neapmierināts, ka nevar kustēties, bet te stundām ilgi , pa rokām bērns, pa baby borniem , sēdekļiem, vispār neļauj viņam brīvi kustēties. Bērnam šajā vecumā pa grīdu jāļauj ņemties , ne jāved apkārt pasaulei viņš.
30.01.2023 16:58 |
 
Reitings 1246
Reģ: 25.01.2023
Metaforaas @ 30.01.2023 16:55
Ja jau ir auklite , tad prieks , tikai nesaprotu kāpēc tas jāslēpj, ja Nauris nebūtu Iečeko slavenību izpļāpājies, gan jau Elīna veljoprojām apgalvotu , ka uz maiņām viņu vāc.
iespējams pati auklīte negrib būt redzama,ņemot vērā to ,ka visur praktiski tiek paķerti līdzi viņiem pietuvināti cilvēki,kad tiek runāts par viņiem, un aprunāti.Auklitei nervu sistema švaka var būt uz negācijam.Labāk izvēlas būt neredzama
30.01.2023 17:04 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Kenty @ 30.01.2023 17:04
iespējams pati auklīte negrib būt redzama,ņemot vērā to ,ka visur praktiski tiek paķerti līdzi viņiem pietuvināti cilvēki,kad tiek runāts par viņiem, un aprunāti.Auklitei nervu sistema švaka var būt uz negācijam.Labāk izvēlas būt neredzama

Nē, es nedomāju par viņas rādīšanu, bet par faktu , ka Elīna vispār noliedza auklites esamību .
30.01.2023 17:06 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Pēc storijiem izklausās, ka mazuli līdzi vajag, lai nebūtu jāstāv rindās. Tad tapēc neatstāja Dobelē?
30.01.2023 17:08 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Lūdzu , lūdzu izdzēsiet to stulbeni no interneta ! Nespēju vairs klausīties viņas čīkstēšanā cik viss ir slikti, cik viņi mūždien apbižoti. Pieradusi dzīvot savā buuterfly burbulī, kur viss notiek pēc viņas prātā. Atsekoju viņai!
30.01.2023 17:27 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Metaforaas @ 30.01.2023 16:55
Ja jau ir auklite , tad prieks , tikai nesaprotu kāpēc tas jāslēpj, ja Nauris nebūtu Iečeko slavenību izpļāpājies, gan jau Elīna veljoprojām apgalvotu , ka uz maiņām viņu vāc.

Gan jau tāpēc, lai negrautu savu lieliskās mātes biznesmenes tēlu. (Lai gan viņa jau sen atmaskota, bet turpina tēlot, jo pati dzīvo kaut kādā ilūziju pasaulē.) Viņa tak katru reizi, kad instagramā ieliek storijos lodziņu jautājumiem, pati sev uzraksta jautājumu no sērijas “kā tu visu paspēj”, lai varētu kārtējo reizi palielīties, kāda močītāja viņa ir.
Manuprāt, viņa vismaz kaut kādu cieņu iegūtu no sekotājiem, kuri jau tāpat zina patiesību, godīgi atzīstot, ka ņem aukli, jo nevar tikt galā vai tamlīdzīgi. Bet nu gan jau droši vien nestāsta, jo kauns atzīt, ka nekādu saikni ar to bērnu nejūt un rokās var paņemt tikai, lai ieliktu bildi/video instagram.
30.01.2023 17:36 |
 
Reitings 3210
Reģ: 08.09.2015
Tā gribas pajautāt, bet, kas, kas viņiem aizliedza lidot AirBaltic biznesa klasē ar tiešo reisu??? Tā vien tiešām gribas pateikt, aizver vienreiz savu redeli un baudi to par, ko maksā! Redz par bērnu šī atceras, kad vajag izmantota kaut kādas iedomu ekstras! Būtu par to bērnu atcerējusies, tad, kad viņš pieprasa uzmanību. Visi citi vainīgi, neviens redz neklanās un neizritināja sarkano paklāju Didrai, gada mātei!
30.01.2023 17:39 |
 
Reitings 1829
Reģ: 11.10.2022
Didra nesaprotu, kāpēc lidojot ar zemo cenu aviokopānijām, nav lux kvalitāte 😬😬😬
Uzņēmēja saucās, aaaaaaaaaa! 🤯🤯🤯
30.01.2023 17:46 |
 
Reitings 3081
Reģ: 29.12.2022
Rīgā man nelika iet ar mazuli caur to skeneri, Lutonā gan viss pa pilnai programmai bija, nu un? Saprotu,ka nēesmu visiem zināma persona,bet es pat savējiem nesūdzējos,ja tā notika pie viņiem,tātad pie viņiem tā ir jābūt. Es tikai atbalstu,papildu drošība nekad nevienam nav traucējusi! Ja tev nepatīk, lūdzu, ir private jet kompānijas, kur tavu dirsu izbučos, ir airbaltic tiešais kā jau te minēja meitenes. Tā vien prasās paņemt kādu sapuvušu zivi un atslānīt to viņas pretīgo purnu. Viss ne tā. Vienīgais kas ir ne tā, ir tas,ka viņa IR vispār.
30.01.2023 17:48 |
 
Reitings 1338
Reģ: 01.08.2021
Esmu lidojusi ar mazu bērnu, kuram nav vel gads. Bija grūti. Varēja tad vismaz Nauris ar Džoistiku ņemt tiešo AB reisu un pārējie tad čakarēties ar pārsēšanos UK utt., lai mazajam tikai viens lidojums.
Ja tā sieviete, kura ir līdzi, tiešām ir auklīte, tad prieks par Džoistiku, vismaz regulāras pastaigas garantētas un gan jau viņa arī darbojas ar mazo.
30.01.2023 17:53 |
 
Reitings 6317
Reģ: 14.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 30.01.2023 17:48
Rīgā man nelika iet ar mazuli caur to skeneri, Lutonā gan viss pa pilnai programmai bija, nu un? Saprotu,ka nēesmu visiem zināma persona,bet es pat savējiem nesūdzējos,ja tā notika pie viņiem,tātad pie viņiem tā ir jābūt. Es tikai atbalstu,papildu drošība nekad nevienam nav traucējusi! Ja tev nepatīk, lūdzu, ir private jet kompānijas, kur tavu dirsu izbučos, ir airbaltic tiešais kā jau te minēja meitenes. Tā vien prasās paņemt kādu sapuvušu zivi un atslānīt to viņas pretīgo purnu. Viss ne tā. Vienīgais kas ir ne tā, ir tas,ka viņa IR vispār.
Tas drošības pasākums ir tomēr arī viņu pašu drošībai. Drošība ir drošība un kādā bezsakarā kādai lidostai būtu jauztraucās par viņu bērnu? Viņa pat nespēj lidostas darbinieku darbu nošķirt no aviokompānijas darba😬 Ir aviosaviedrības kuras ir draudzīgas pret bērniem un ir mazāk draudzīgas. Tad jāizvēlās konkrēta aviokompānija cik draudzīgu Tu vēlies.
30.01.2023 17:57 |
 
Reitings 1246
Reģ: 25.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 30.01.2023 17:48
Rīgā man nelika iet ar mazuli caur to skeneri, Lutonā gan viss pa pilnai programmai bija, nu un? Saprotu,ka nēesmu visiem zināma persona,bet es pat savējiem nesūdzējos,ja tā notika pie viņiem,tātad pie viņiem tā ir jābūt. Es tikai atbalstu,papildu drošība nekad nevienam nav traucējusi! Ja tev nepatīk, lūdzu, ir private jet kompānijas, kur tavu dirsu izbučos, ir airbaltic tiešais kā jau te minēja meitenes. Tā vien prasās paņemt kādu sapuvušu zivi un atslānīt to viņas pretīgo purnu. Viss ne tā. Vienīgais kas ir ne tā, ir tas,ka viņa IR vispār.
Es ari esmu lidojusi uz Londonu,gan zidaiņa vecuma mazo,gan 2 gadnieku.Rīgā manus ratus gan savāca pie lidmašinas,gan atdeva pie lidmašīnas.Londonā man ratus neatdeva.saņemu tikai pie bagažas.Un takā ta bija Stansted lidosta.tajā milzīgajā lidostā bija ārprātīgi grūti staipit mazo rokās.Un man neviens nepateica,😂ka tā būs,kaut tika norādits ,ka rati ir pie lidmašinas jasaņem.Mūsdienu laikmetā daudz info,bet varbūt šis čīkstings,pasargās kadu mammu,kas pirmo reizi lido no "abloma",ka Anglijā Tu ratus nedabusi😁
30.01.2023 18:03 |
 
Reitings 145
Reģ: 14.12.2021
Vispar Elin, mazulis ir pietiekami vecs, lai vinam varetu nopirkt Babyzen Yo-yo ratus, tos var mierigi salocit un lidmasinas salona lidzi nemt! Tik vienkarsi. Tad nebutu jacikst, ka redz nedod ratus pie lidmasinas. (Ja jau celo tik biezi tad sie rati ir nepieciesamiba, mes ar biezi celojam un goda vards visvieglakie rati un visertakie celojot)
Un nav ko skrobities, ka robezsargi neatbild neko par taviem ratiem, viniem nekada dala gar taviem ratiem nav. Latvija no robezsargiem pat knapi “Labdien” vari izdabut, ta ka nav ko sudzeties par citam tautam ari. Tu latvija paprasi kur tavi rati robiniem un gribu dzirdet ko tie tev atbildes 😂😂😂
30.01.2023 18:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Lilynim @ 30.01.2023 18:22
Vispar Elin, mazulis ir pietiekami vecs, lai vinam varetu nopirkt Babyzen Yo-yo ratus, tos var mierigi salocit un lidmasinas salona lidzi nemt! Tik vienkarsi. Tad nebutu jacikst, ka redz nedod ratus pie lidmasinas. (Ja jau celo tik biezi tad sie rati ir nepieciesamiba, mes ar biezi celojam un goda vards visvieglakie rati un visertakie celojot)
Un nav ko skrobities, ka robezsargi neatbild neko par taviem ratiem, viniem nekada dala gar taviem ratiem nav. Latvija no robezsargiem pat knapi “Labdien” vari izdabut, ta ka nav ko sudzeties par citam tautam ari. Tu latvija paprasi kur tavi rati robiniem un gribu dzirdet ko tie tev atbildes ???

nu jau tu šauj par augstu, Elīna nesen tikai uzzinājusi, ka zīdaiņi nevar ēst šokolādi un burkānus, kur nu vēl Babyzen rati. :D
30.01.2023 18:50 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
Ak vai, neļāva rindā pa priekšu aiziet. Aizmirsa tikai pieminēt, ka "čūskā" pa lielam stāv ģimenes ar bērniem, jo pieaugušie iet caur automātiskajiem vārtiem, kur bērni nevar. Bet viņas bērnam protams priekšroku vajag.
Priekš kam to tarbu ar ēdienu staipīja, ja tāpat burger king ēda. 😀 Tik daudz ceļojot jau sen varēja iemācīties, ka ar bērniem lidojot pēc iespējas vairāk vajag nodot bagāžu, lai rokas brīvas.
Bet nu Elīnai protams neviens nepateica.
30.01.2023 18:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!