Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Tās,kuras te brēc, ka nu kā tur pupiņš knupis zupiņš , vemekli ka the best of the best , jo tas taču ir bērniņš un tur ādiņa un uķiuķi , visi raidījumi,kursi, forumi, kas ko kā,kuram vemekli un caureja zilgana, kuram brūngana , attopieties , vai vienkārši palasiet psiholoģiju! Vairums sieviešu ar bērna piedzimšanu noaližas,paliek apātiskas un neko citu izņemot savu bērnu ne redz ne dzird, tad brīnās ka vīrieši iet pa kreisi , vai aiziet vispār, vai novēršas draugi, tas tak jebkurā psiholoģiskajā raidījumā ir atrunāts! Sievietei jr jābūt mātei,bet nedrīkst aizmirst ,kad ir arī sieviete , kurai jābūt koptai un par sevi jārūpējas gan iekšēji gan ārēji, ber uzlikt sev lāstu- viss baby mama , nu nav nav pareizi, tāpēc apbrīnoju tās, kuras elpo katru to pirdienu.
06.12.2022 10:22 |
 
Reitings 468
Reģ: 07.06.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 10:14

Runājot par Elīnas mātes melnajiem matiem,kuri izskatās ļoti briesmīgi ! Padara viņu par vecu raganu. Būtu savai mātei apmaksājusi normālu frizieri!??
cik es skatos, viņa saviem vecākiem nekā nepalīdz, ne mammai to pašu frizieri, ne varbūt remontu, opis vispār dzīvo vecā dzīvoklī bez remonta, kapec tad nevar palīdzēt? Šad tad jā Elīna ir mammai nopirkusi kādu ķermeņa eļļiņu, vai ko tādu, un uzdāvinājusi savas bezgaumīgās veikala lupatas. Viss ko viņa dara, aizved Džeisonu, sacep gaļas un uzēd konservus :D Ja tiešām būtu tik naudigi, neskopotu un izmaksātu vecākiem kaut vai uz kāzu gada dienu ceļojumu, vai kādu spa. Bet līdz šim visu tikai viņi, tikai viņiem. Biežāk arī tiek braukts uz Dobeli pie viņas vecākiem, nekā pie Naura mammas tajā pašā mātes dienā. Vismaz kādreiz. Tagad jau ceļš uz Ventspili ved krietni biežāk :D un arī tikai tāpēc, lai atstātu bērnu :(
06.12.2022 10:24 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
bouquettt @ 06.12.2022 04:37

Ne jau nu visas izbauda to vārtīšanos pa gultu, kā tu te stāsti, bet tas nenozīmē, ka būtu sliktākas mammas. Domāju, ka lielākajai daļai sieviešu, kuras ir pieradušas aktīvi strādāt un darboties ikdienā, tāda gulšņāšana nebūt nav baudāma. Man riebās krūts barošana un visi ieteikumi saistībā ar to, nu galīgi neredzēju, kā gulēšana ar bēbi gultā visu dienu darītu mani laimīgāku (te es nerunāju par pirmajām dzīves nedēļām), ja ir citas lietas, ko varu padarīt. Tā arī rodas tās nozombētās māmiņas, kurām nav laika matus izmazgāt vai paēst, jo visu laiku jāguļ blakus bērnam. Divas galējības - tādas, kas 24/7 sēž ar bērnu un tādas kā Didrihsone, kas savu bērnu redz reizi nedēļā.
Loģiski, ka bērns ievieš korekcijas ikdienā, daudz ko esam spiesti mainīt un pakārtot viņam. Tādas kā Didriķene jaunās sievietēs rada nepareizu priekšstatu par dzīvi ar bērnu, jo rāda, cik viss ir viegli un vienkārši. Ja kādai apkārt nav citas mammas, tad tam arī notic un pēc tam šausta sevi, ka viņām viss nav tik skaisti un vienkārši.
Tas ir smieklīgi, kā Didra metas atrādīt katru soli, kad bērns ir mājās. Kurš šitā vispār filmētu sevi pa nakti, kad bērns neguļ. Aktrise. ?‍♀️

Es runāju tieši par zīdaini un nav jau jāvārtās visu dienu. Esmu nebūt neesmu palikusi bez manikīra, nedzīvoju alā.. 😃
Es neuzskatu neko sliktu ka esmu pielīmēta savam bērnam, JO es viņu ļoti gribēju , gaidīju un MĪLU! Šis laiks ir domāts man un bērnam, es to esmu izvēlējusies. Es to gribēju. Ja bērnu grib, tad kā var gribēt nebūt ar viņu? 😃
NU nav vecvecākiem vai auklēm jānogrūž savs bērns. Un tad izaug bērni ar traumām, jūtās nemīlēti (nopirktās mantas tikai konkrētā vecumā liekas forši, pēctam jau velkās ārā problēmas)
06.12.2022 10:32 |
 
Reitings 7141
Reģ: 13.04.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 10:18

Seit neviens nepielāgosies tev un tavam vēlmēm. Katrs komentē ko vēlas. ??

tev ar redzi vai saprašanu problēmas? ir tēma - raksti par tēmu, nevis stāsti kā mīli savu pēcnācēju. moška ej tad ar bērniem saviem ņemies, nevis forumos sēdi, ja jau tāāāāda mīlestība. :D
06.12.2022 10:36 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Apedishubezsaals @ 06.12.2022 10:32

Es runāju tieši par zīdaini un nav jau jāvārtās visu dienu. Esmu nebūt neesmu palikusi bez manikīra, nedzīvoju alā.. ?
Es neuzskatu neko sliktu ka esmu pielīmēta savam bērnam, JO es viņu ļoti gribēju , gaidīju un MĪLU! Šis laiks ir domāts man un bērnam, es to esmu izvēlējusies. Es to gribēju. Ja bērnu grib, tad kā var gribēt nebūt ar viņu? ?
NU nav vecvecākiem vai auklēm jānogrūž savs bērns. Un tad izaug bērni ar traumām, jūtās nemīlēti (nopirktās mantas tikai konkrētā vecumā liekas forši, pēctam jau velkās ārā problēmas)

Bez manikīra nepaliki-augstākā pilotāža , bet varbūt alā pazaudēji smadzenes. 😀 tie kas nepaspēj /nav laika manikīram dzīvo alā.
Tas ir ļoti liels sasniegums audzināt bērnus un paspēt nokrāsot nagus. 👍
06.12.2022 10:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
amoreamore @ 06.12.2022 10:16
dāmas, nu moška šito mērīšanos kura ir labāka/sliktāka māte atstājiet māmiņu forumiem? es nāku šeit palasīt klačas&stuff, nevis to cik labi ir būt mātei :D
tīt garām, protams, ka varu, bet jūs jau te ejat galējībās un nespējat apstāties vairāku lapu garumā :D

jaaaa, džiiizas cik ļoti te ir par tālu aizgājis, vairs jau par par Didriķiem nerunā bet par sevi 😀
06.12.2022 10:37 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
HARDLUXURY @ 06.12.2022 10:22
Tās,kuras te brēc, ka nu kā tur pupiņš knupis zupiņš , vemekli ka the best of the best , jo tas taču ir bērniņš un tur ādiņa un uķiuķi , visi raidījumi,kursi, forumi, kas ko kā,kuram vemekli un caureja zilgana, kuram brūngana , attopieties , vai vienkārši palasiet psiholoģiju! Vairums sieviešu ar bērna piedzimšanu noaližas,paliek apātiskas un neko citu izņemot savu bērnu ne redz ne dzird, tad brīnās ka vīrieši iet pa kreisi , vai aiziet vispār, vai novēršas draugi, tas tak jebkurā psiholoģiskajā raidījumā ir atrunāts! Sievietei jr jābūt mātei,bet nedrīkst aizmirst ,kad ir arī sieviete , kurai jābūt koptai un par sevi jārūpējas gan iekšēji gan ārēji, ber uzlikt sev lāstu- viss baby mama , nu nav nav pareizi, tāpēc apbrīnoju tās, kuras elpo katru to pirdienu.

Man reali liekas ka tu esi apdrobežota un neko citu par savu ciemu neesi redzejusi.😃😃😃
Es loti ceru ka neizdomasi kadreiz dzemdet lai pasaule nav par vienu vai vairak nelaimigu bernu. Bernam vajag piesaisti un drosu vidi pirmajos dzives menesos. Taa ir mamma vai teetis. Un ja beerns tiek gaidits tad abiem taa nav problema but ar bernu.
Kads tavus smirdigos pirdienus ari ostija un tavu netiro dirsu mazgaaja un buchoja 😀
06.12.2022 10:38 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 10:36

Bez manikīra nepaliki-augstākā pilotāža , bet varbūt alā pazaudēji smadzenes. ? tie kas nepaspēj /nav laika manikīram dzīvo alā.
Tas ir ļoti liels sasniegums audzināt bērnus un paspēt nokrāsot nagus. ?

Kads sakars? 😀Runaa par to ka BKA mammas sevi nekopj.
06.12.2022 10:41 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Meitenes, man liekas pietiekami ilgi ir runāts par to, ka arī citas māmiņas neizjūt saikni ar bērnu.
06.12.2022 10:41 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Apedishubezsaals @ 06.12.2022 10:38

Man reali liekas ka tu esi apdrobežota un neko citu par savu ciemu neesi redzejusi.???
Es loti ceru ka neizdomasi kadreiz dzemdet lai pasaule nav par vienu vai vairak nelaimigu bernu. Bernam vajag piesaisti un drosu vidi pirmajos dzives menesos. Taa ir mamma vai teetis. Un ja beerns tiek gaidits tad abiem taa nav problema but ar bernu.
Kads tavus smirdigos pirdienus ari ostija un tavu netiro dirsu mazgaaja un buchoja ?
piesaiste tu 😃😁
06.12.2022 10:41 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
amoreamore @ 06.12.2022 10:36

tev ar redzi vai saprašanu problēmas? ir tēma - raksti par tēmu, nevis stāsti kā mīli savu pēcnācēju. moška ej tad ar bērniem saviem ņemies, nevis forumos sēdi, ja jau tāāāāda mīlestība. :D

Tev ir ar abiem minētajiem problēmas. /degradācija iestājusies. 🥱Atpalicība.
06.12.2022 10:42 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Sienaguba @ 06.12.2022 10:24
cik es skatos, viņa saviem vecākiem nekā nepalīdz, ne mammai to pašu frizieri, ne varbūt remontu, opis vispār dzīvo vecā dzīvoklī bez remonta, kapec tad nevar palīdzēt? Šad tad jā Elīna ir mammai nopirkusi kādu ķermeņa eļļiņu, vai ko tādu, un uzdāvinājusi savas bezgaumīgās veikala lupatas. Viss ko viņa dara, aizved Džeisonu, sacep gaļas un uzēd konservus :D Ja tiešām būtu tik naudigi, neskopotu un izmaksātu vecākiem kaut vai uz kāzu gada dienu ceļojumu, vai kādu spa. Bet līdz šim visu tikai viņi, tikai viņiem. Biežāk arī tiek braukts uz Dobeli pie viņas vecākiem, nekā pie Naura mammas tajā pašā mātes dienā. Vismaz kādreiz. Tagad jau ceļš uz Ventspili ved krietni biežāk :D un arī tikai tāpēc, lai atstātu bērnu :(

Man, piemēram, ir radies priekšstats, ka viņi baigi nevienam citam to savu naudu tērēt negrib. Ja man vecāki tik daudz pieskatītu bērnu un ja es būtu baigā bagātniece, es noteikti uzsaukta ik pa laikam kaut ko foršu, kā paldies, vecākiem. Liekas, ka viņi nav uz tādu palīdzēšanu, mīļo lutināšanu tendēti.
Bet nu arī...ja vecāki atpūtīsies, kas tad bērnu auklēs.
06.12.2022 10:44 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
HARDLUXURY @ 06.12.2022 10:22
Tās,kuras te brēc, ka nu kā tur pupiņš knupis zupiņš , vemekli ka the best of the best , jo tas taču ir bērniņš un tur ādiņa un uķiuķi , visi raidījumi,kursi, forumi, kas ko kā,kuram vemekli un caureja zilgana, kuram brūngana , attopieties , vai vienkārši palasiet psiholoģiju! Vairums sieviešu ar bērna piedzimšanu noaližas,paliek apātiskas un neko citu izņemot savu bērnu ne redz ne dzird, tad brīnās ka vīrieši iet pa kreisi , vai aiziet vispār, vai novēršas draugi, tas tak jebkurā psiholoģiskajā raidījumā ir atrunāts! Sievietei jr jābūt mātei,bet nedrīkst aizmirst ,kad ir arī sieviete , kurai jābūt koptai un par sevi jārūpējas gan iekšēji gan ārēji, ber uzlikt sev lāstu- viss baby mama , nu nav nav pareizi, tāpēc apbrīnoju tās, kuras elpo katru to pirdienu.

Skan jau baigi skarbi, bet es šeit tiešām varu likt + zīmi. Es arī esmu redzējusi mātes, kas iesprūst tajā vecumā, un ne pa labi ne pa kreisi ko redz. Saprotu, bērns patērē daudz laika. Bet laikam jau arī otra vecāka vaina tajā, ka sievietei nav šī laika pašai sev. Protams, ja vien pati neucinas gar to bērnu dienu un nakti.
06.12.2022 10:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenes, skaidrs, ka ir mammas dzeguzes un ir mammas, kam bērns ir visa dzīve un visa ikdiena. Un te katra mēģina atrast kaut kādu savu vidusceļu.
Esmu novērojusi, ka tām, kam nav citu variantu kā visu savu laiku pavadīt ar mazo, patīk to uzspiest arī citām mammām un kaunināt. Varbūt nevajag? Dzīvojam kā mākam, eu? 😀
Tak visiem skaidrs, ka Elinčiks iet galējībās VISĀS savās dzīves jomās, nevajag sevi vai citus viņai pielīdzināt. Un turpinām lūdzu runas par Baķerflaj nevis bērnu kaciņām. 🤍🙏☺️
06.12.2022 10:49 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
.Eksperte. @ 06.12.2022 10:44

Skan jau baigi skarbi, bet es šeit tiešām varu likt + zīmi. Es arī esmu redzējusi mātes, kas iesprūst tajā vecumā, un ne pa labi ne pa kreisi ko redz. Saprotu, bērns patērē daudz laika. Bet laikam jau arī otra vecāka vaina tajā, ka sievietei nav šī laika pašai sev. Protams, ja vien pati neucinas gar to bērnu dienu un nakti.
Meitenēm, kuras psiholoģijas raidījumus vai grāmatas uzskata par suņa murgiem, iesaku divreiz padomāt un tomēr ar vienu aci, stumdot šūpuli, ieskatīties tajos, jo jebkuram vīrietim mājās vajag ne tikai bērna māti 24/7, bet arī SIEVU un SIEVIETI! Amen. Tik tiešām didrihsonu diskusija jau vairāk nav par Didrihsoniem.
06.12.2022 10:50 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Sienaguba @ 06.12.2022 10:24
cik es skatos, viņa saviem vecākiem nekā nepalīdz, ne mammai to pašu frizieri, ne varbūt remontu, opis vispār dzīvo vecā dzīvoklī bez remonta, kapec tad nevar palīdzēt? Šad tad jā Elīna ir mammai nopirkusi kādu ķermeņa eļļiņu, vai ko tādu, un uzdāvinājusi savas bezgaumīgās veikala lupatas. Viss ko viņa dara, aizved Džeisonu, sacep gaļas un uzēd konservus :D Ja tiešām būtu tik naudigi, neskopotu un izmaksātu vecākiem kaut vai uz kāzu gada dienu ceļojumu, vai kādu spa. Bet līdz šim visu tikai viņi, tikai viņiem. Biežāk arī tiek braukts uz Dobeli pie viņas vecākiem, nekā pie Naura mammas tajā pašā mātes dienā. Vismaz kādreiz. Tagad jau ceļš uz Ventspili ved krietni biežāk :D un arī tikai tāpēc, lai atstātu bērnu :(

Nevar zināt var!būt, ka vecāki atsakās no palīdzības.!?
06.12.2022 10:51 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Sienaguba @ 06.12.2022 10:24
cik es skatos, viņa saviem vecākiem nekā nepalīdz, ne mammai to pašu frizieri, ne varbūt remontu, opis vispār dzīvo vecā dzīvoklī bez remonta, kapec tad nevar palīdzēt? Šad tad jā Elīna ir mammai nopirkusi kādu ķermeņa eļļiņu, vai ko tādu, un uzdāvinājusi savas bezgaumīgās veikala lupatas. Viss ko viņa dara, aizved Džeisonu, sacep gaļas un uzēd konservus :D Ja tiešām būtu tik naudigi, neskopotu un izmaksātu vecākiem kaut vai uz kāzu gada dienu ceļojumu, vai kādu spa. Bet līdz šim visu tikai viņi, tikai viņiem. Biežāk arī tiek braukts uz Dobeli pie viņas vecākiem, nekā pie Naura mammas tajā pašā mātes dienā. Vismaz kādreiz. Tagad jau ceļš uz Ventspili ved krietni biežāk :D un arī tikai tāpēc, lai atstātu bērnu :(

Vot es vienu dienu tieši iedomājos par to. Viņa vienreiz storijus bija salikusi no savas mammas mājām. Teica, ka auksti, ka salst, atcerējusies bērnību, ka bija tāpat un ka māte esot sasildijusi vienu istabu un visi gāja tur, lai silti. Pati tur trīcošām rokām stāsta. Un tad man likās - paga, bet tu taču pati dzīvo tādā dzīvoklī ar astoņām izejām, nez cik balkoniem, pelni naudu, bet nevari vecākiem palīdzēt? Nav tā, ka Elīna ar Nauri skaitītu kapeikas lai nopirktu sev desu vai nomaksātu rēķinus. To bieži var redzēt pēc visiem pompozajiem pasākumiem un čupām kliņģeru. Tā jocīgi sanāk.
06.12.2022 10:52 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Olly30 @ 06.12.2022 08:58
jūs būsiet parsteigtas,cik tēti pedejā laikā iet dekretos un mammas pec oficiālā pecdzemdibu laika atgriežas darbos.Un vai kadam viņu ģimenes modeli ir tiesibas nosodīt.? Šeit nosodot Didrihsonu modeli patiesībā nosodat lielu daļu sieviešu ,kas neatbilst šeit esošo mammu vērtibām.Un beigās neesat labākas par sliktajiem Didrihsoniem,jo svešai sievietei varat likt justies slikti,kas pat neseko Didrihsoniem.Viņi nav vieniga ģimene Latvijā.Un es neaiztāvu Didrihsonus,bet prasu padomāt pirms mesties nosodit citus.
lai iet jebkurs no viņiem ,bet viņiem nav tā ka nav ko ēst,tātad var mierīgi atļauties kāds būt ar bērnu,bet neviens no viņiem ar to nabaga puiku negrib būt . Tev ir bērni? Bērnam pirmajos dzīves gados ir nepieciešamiba veidot saikni ar vecākiem ,tas arī ļoti ietee psihisko attīstību.jabut vienai uzticības personai nevis mētāt no vienas omes pie otras. Protams,ka ja bērns no 7 dienām nedēļā tikai divas ir ar vecākiem labākajā gadījumā,tad viņš nesaprot kap viņa drošības persona ( ome) viņu pametusi .tas nav nekas traks ,tā ir lielākajai daļai vecāku ,kad bērni tiek pirmās reizes pie auklem vai bd. Un ja Elīna nav slikta mamma ,viņa vienkārši nav mamma,jo nu sorry piedzemdēt nav nekas salīdzinājumā ar audzināt ( un to saku es kam bijusas 3 smagas dzemdības) . mamma nav tikai tā kas dzemdē,bet gan tā kas audzina
06.12.2022 10:53 |
 
Reitings 7141
Reģ: 13.04.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 10:42

Tev ir ar abiem minētajiem problēmas. /degradācija iestājusies. ?Atpalicība.

Man šķiet, ka tu ar savu komentāru pazemoji tikai sevi, nevis mani, gada māte. :)
06.12.2022 10:54 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
HARDLUXURY @ 06.12.2022 10:50
Meitenēm, kuras psiholoģijas raidījumus vai grāmatas uzskata par suņa murgiem, iesaku divreiz padomāt un tomēr ar vienu aci, stumdot šūpuli, ieskatīties tajos, jo jebkuram vīrietim mājās vajag ne tikai bērna māti 24/7, bet arī SIEVU un SIEVIETI! Amen. Tik tiešām didrihsonu diskusija jau vairāk nav par Didrihsoniem.

Ja taads virietis pamet sievieti tikai del taa ka vina ir ari mamma tad lai iet😀✌️
06.12.2022 10:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits